ministerstvo

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
 
пр. Перемоги, 10, м. Київ, 01135,  тел. (044) 481- 32 -21, факс (044) 236-1049
E-mail: ministry@mon.gov.ua, код ЄДРПОУ 38621185

від     04.06.2013      №  1/9-401              
на №________ від  _______                   

 

 

 

 

 

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, управління (департаменти) освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій
Інститути післядипломної педагогічної освіти
Загальноосвітні навчальні заклади 

Про підсумки Міжнародного природничого
інтерактивного учнівського конкурсу „КОЛОСОК”
у 2012–2013 н. р. та організацію конкурсу
„КОЛОСОК” у 2013–2014 н. р.

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України, молоді та спорту України від 29.12.2011 № 1561 «Про затвердження Положення про Міжнародний інтерактивний природничий конкурс „КОЛОСОК”», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 23 січня 2012 року за № 86/20399, з метою ефективної реалізації Державної цільової соціальної програми підвищення якості шкільної природничо-математичної освіти на період до 2015 року в частині формування інтересу учнівської молоді до природничо-математичних наук та пошуку, підтримки талановитих школярів і популяризації природничих знань, 23 листопада 2012 року відбувся перший, а 12 квітня 2013 року – другий етап Міжнародного інтерактивного природничого учнівського конкурсу „КОЛОСОК” для учнів 1–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів. У цьому конкурсі взяли участь понад 656 тис. школярів, з них понад 378 тис. школярів у першому етапі та понад 278 тис. – у другому.

Надсилаємо інформацію про підсумки конкурсу „КОЛОСОК” у 2012–2013 н. р. Також інформуємо, що у 2013–2014 н. р. Міжнародний природничий інтерактивний конкурс „КОЛОСОК” відбудеться у два етапи: 22 листопада 2013 року та 11 квітня 2014 року.

Інформація про етапи проведення конкурсу та матеріали для підготовки публікуються у Всеукраїнському науково-популярному природничому журналі для дітей „КОЛОСОК” та науково-популярній природничій газеті для розумників та розумниць „КОЛОСОЧОК”, а також висвітлені в мережі Інтернет на сайті www.kolosok.lviv.ua.

 Додатки: на _10__ арк.

Заступник Міністра                                                                                  Б. М. Жебровський

Гладковський Р.В., 481-47-68

 

Додаток 1
до листа МОН України
від _04.06._2013  № _1/9-401_                 

Підсумки  конкурсу „КОЛОСОК” за 2012–2013 н. р.
та інформація про підготовку до конкурсу у 2013–2014 н. р.

 У 2012–2013 н. р. конкурс „КОЛОСОК” відбувся у два етапи. Тематика завдань першого етапу – „Навколо нас – чудеса!”. У конкурсі взяли участь понад 378 тис. учнів 1–11 класів. Другий етап конкурсу відбувся 12 квітня 2013 року. Спеціальна тема цього етапу – „Збережемо скарби природи!”.

 Розподіл кількості учасників за областями та частка залучення учнів до участі в обох етапах конкурсу подані в таблиці 1. Частка залучення школярів до участі у конкурсі подана в таблиці 2 (осінній етап) та в таблиці 3 (весняний етап).

Таблиця 1. Підсумки участі школярів у конкурсі „КОЛОСОК” у 2012–2013 н. р.

№            з/п

Область (регіон)

„КОЛОСОК-

осінній-2012”

„КОЛОСОК-весняний-2013”

Загальна кількість учасників

Кількість учасників

%*

Кількість учасників

%*

1

СУМСЬКА

18052

21,3

15033

16,4

33085

2

ЛЬВІВСЬКА

43255

18,4

35108

14,0

78363

3

ХМЕЛЬНИЦЬКА

19699

16,7

16667

13,2

36366

4

ХАРКІВСЬКА

31304

15,7

23041

10,7

54345

5

М.СЕВАСТОПОЛЬ

5431

18,0

1739

5,4

7170

6

МИКОЛАЇВСЬКА

13433

13,6

9827

9,3

23260

7

ЛУГАНСЬКА

18270

11,7

12857

7,7

31127

8

ЗАПОРІЗЬКА

19145

13,8

12753

8,6

31898

9

ХЕРСОНСЬКА

13873

14,5

8127

7,9

22000

10

ТЕРНОПІЛЬСЬКА

12154

12,1

9453

8,8

21607

11

ДОНЕЦЬКА

32899

10,8

26339

8,0

59238

12

АР КРИМ

18163

11,3

11976

6,9

30139

13

КІРОВОГРАДСЬКА

8973

10,8

6547

7,3

15520

14

ВОЛИНСЬКА

11834

10,5

9092

7,5

20926

15

ПОЛТАВСЬКА

11637

10,1

9646

7,7

21283

16

КИЇВСЬКА

14214

9,1

11319

6,8

25533

17

ЧЕРНІГІВСЬКА

7311

8,7

5542

5,8

12853

18

ЧЕРКАСЬКА

7785

7,7

6139

5,6

13924

19

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА

21625

8,2

14080

4,9

35705

20

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА

9345

6,9

7159

4,9

16504

21

ВІННИЦЬКА

8541

6,0

5269

3,5

13810

22

ЧЕРНІВЕЦЬКА

5110

5,8

2006

2,1

7116

23

ЖИТОМИРСЬКА

4187

3,5

4275

3,4

8462

24

М.КИЇВ

8410

3,9

5737

2,5

14147

25

ОДЕСЬКА

6702

3,1

4227

1,9

10929

26

ЗАКАРПАТСЬКА

4280

3,0

1947

1,3

6227

27

РІВНЕНСЬКА

3296

2,5

2187

1,6

5483

 

В УКРАЇНІ

378928

9,9

278092

7,9

657020

*Частка учнів 1–11 класів, які взяли участь у конкурсі, від загальної кількості учнів цієї вікової категорії.

Рейтинг навчальних закладів – лідерів популяризації природничих наук за результатами конкурсу у 2012–2013 н. р., визначений відповідно до Положення про конкурс, подано у додатку 2.

Для шкіл, які взяли участь у конкурсі, здійснена передплата науково-популярного природничого журналу „КОЛОСОК” та науково-популярної тематичної природничої газети „КОЛОСОЧОК”. Школи забезпечені електронною бібліотекою всіх чисел журналу „КОЛОСОК” за 2006–2012 р.р. та газети „КОЛОСОЧОК” за 2012 рік.

 

Таблиця 2. Частка залучення учнів до конкурсу „КОЛОСОК” (осінній етап)

Класи

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Кількість учасників

21 583

56 562

65 437

59 712

32 544

32 366

33 075

30 814

29 331

17 523

%

5,0

14,1

16,0

15,0

8,7

8,7

8,7

8,0

7,2

6,5

 

 

Таблиця 3. Частка залучення учнів до конкурсу „КОЛОСОК” (весняний етап)

Клас

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

Кількість учасників

 

25 655

40 421

42 326

39 943

24 690

25 102

25 786

21 928

19 022

9 885

3 439

%

6,0

10,0

10,4

10,0

6,6

6,7

6,8

5,7

4,6

3,7

1,2

 

 

За належну організацію конкурсу у 2012–2013 р.р. та активну популяризацію природничих предметів в рамках підготовки до обох етапів конкурсу Департамент загальної середньої і дошкільної освіти висловлює подяку:

  1. Бондаренку Миколі Валентиновичу, заступнику директора з навчально-виховної роботи Харківської гімназії № 169, учителю фізики;
  2. Голтяй Тетяні Миколаївні, методисту Центру моніторингу якості освіти КВНЗ „Харківська академія неперервної освіти”;
  3. Грицун Наталії Олексіївні, методисту методичного центру управління освіти адміністрації Орджонікідзенського району Харківської міської ради;
  4. Єліній Ядвізі Федорівні, методисту міського методичного центру з питань початкової освіти міського методичного центру управління освіти та науки Дніпропетровської міської ради;
  5. Іваночко Ользі Василівні, методисту лабораторії дистанційного навчання Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної освіти;
  6. Крамаренко Наталії Володимирівні, старшому викладачу кафедри дидактики та методики навчання природничо-математичних дисциплін КЗ „Запорізький ОІППО” Запорізької обласної ради;
  7. Клименко Людмилі Олександрівні, завідувачу кафедри природничо-математичної освіти та інформаційних технологій Миколаївського ОІППО;
  8. Коненко Ларисі Богданівні, методисту лабораторії дошкільної та початкової освіти Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти;
  9. Ковшик Марині Сергіївні, методисту управління освіти адміністрації Московського району Харківської міської ради Харківської області;
  10. Коцюбинській Світлані Василівні, головному спеціалісту з питань загальної середньої освіти управління освіти і науки виконкому Івано-Франківської міської ради;
  11. Лаговській Світлані Валеріївні, директору наукового методичного центру управління освіти Святошинського району м. Києва;
  12. Лисенко Надії Іванівні, методисту із географії кафедри природничо-наукових дисциплін та методики їх викладання Луганського ОІППО;
  13. Ліпатовій Світлані Юріївні, вчителю біології Харківської спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ст. № 17 Харківської міської ради Харківської області;
  14. Ліходієвській Ользі Михайлівні, вчителю біології вищої категорії, вчителю-методисту ЗОШ № 4 І-ІІІ ст. м. Суми;
  15. Лобач Галині Анатоліївні, вчителю фізики Мелітопольської гімназії № 5 Мелітопольської міської ради Запорізької області;
  16. Ляліній Тетяні Євгенівні, завідувачу методичного центру управління освіти адміністрації Ленінського району Харківської міської ради;
  17. Мазаєвій Катерині Вікторівні, завідувачу науково-методичної лабораторії біології та основ здоров’я КВНЗ „Херсонська академія неперервної освіти” Херсонської обласної ради;
  18. Мирній Лілії Анатоліївні, методисту біології і екології Хмельницького ОІППО;
  19. Михацю Ігорю Львовичу, методисту управління з питань освіти, молоді та спорту Дрогобицької районної адміністрації;
  20. Мясникову Віктору Володимировичу, заступнику директора з навчально-виховної роботи НВК „Школа-сад” № 15 Cімферопольської міської ради АР Крим;
  21. Нерез Тамарі Миколаївні, вчителю біології, спеціалісту вищої кваліфікаційної категорії; вчителю-методисту Мерф’янського медичного ліцею Харківської районної ради Харківської області;
  22. Орлюк Людмилі Володимирівні, вчителю біології Білоцерківського колегіуму Білоцерківської міської ради Київської області;
  23. Рудій Олені Сергіївні, вчителю біології вищої категорії, вчителю-методисту СЗШ № 54 м. Львова;
  24. Тарбінській Тетяні Вікторівні, вчителю біології Чернівецької ЗОШ № 5 І-ІІІ ст. Чернівецької міської ради;
  25. Тесленко Ользі Владиленівні, методисту методичного центру управління освіти адміністрації Комінтернівського району Харківської міської ради;
  26. Толоконніковій Марії Валентинівні, методисту районного методичного центру управління освіти адміністрації Червонозаводського району м. Харкова;
  27. Успенській Валентині Миколаївні, старшому викладачеві кафедри методики початкової та природничо-математичної освіти Сумського ОІППО;
  28. Устіновій Тетяні Петрівні, методисту з питань викладання математики та фізики міського методичного центру управління освіти та науки Дніпропетровської міської ради;
  29. Філіпенко Тетяні Олександрівні, методисту з природничих дисциплін КЗ „Луганський методичний центр”;
  30. Халєєвій Любові Миколаївні, методисту міського науково-методичного центру управління освіти міської ради м. Маріуполя.
  31. Шиліній Світлані Леонідівні, методисту науково-методичного центру управління освіти Миколаївської міської ради.

 

У 2013–2014 н. р. Міжнародний природничий інтерактивний конкурс „КОЛОСОК” відбудеться у два етапи. 22 листопада 2013 року учні 1–11 класів запрошуються до участі у конкурсі „КОЛОСОК-осінній-2013”, метою якого є пропедевтика фізики, хімії, біології. Спеціальна тема цього етапу конкурсу – „Енергія і життя”. Другий етап конкурсу відбудеться 11 квітня 2014 року. Завдання другого етапу спрямовані на пропедевтику астрономії, географії та формування екологічної поведінки. Спеціальні теми другого етапу: „Найкращий читач”, „Твоє здоров’я” та „Загадки Землі і Всесвіту”.

Завдання будуть запропоновані учасникам двома мовами. Заявку для участі школи у конкурсі подано у додатку 3.

 

Додаток 2

до листа МОН України

від _04.06._2013 №_1/9-401_

 

РЕЙТИНГ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ-ЛІДЕРІВ ПОПУЛЯРИЗАЦІЇ ПРИРОДНИЧИХ ДИСЦИПЛІН

 ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ КОНКУРСУ„КОЛОСОК” ( 2012–2013 н. р.)

 

АВТОНОМНА РЕСПУБЛІКА КРИМ

1.        

Навчально-виховний комплекс „Українська школа-гімназія” Сімферопольської міської ради Автономної Республіки Крим

2.        

Алуштинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  № 3 Алуштинської міської ради АР Крим

3.        

Джанкойський НВК „Школа-гімназія” № 6 Джанкойської міської ради Автономної Республіки Крим

4.        

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 40 Сімферопольської міської ради Автономної Республіки Крим

5.        

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 29 Сімферопольської міської ради Автономної Республіки Крим

6.        

Навчально-виховний комплекс „Сімферопольський економічний ліцей” Сімферопольської міської ради Автономної Республіки Крим

7.        

Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 ім. О. В. Мокроусова Сімферопольської міської ради Автономної Республіки Крим

8.        

Чистенський навчально-виховний комплекс „загальноосвітня школа I-III ступенів – гімназія” Сімферопольської районної державної адміністрації Автономної Республіки Крим

ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ

1.        

Заклад „Навчально-виховний комплекс: спеціалізована середня загальноосвітня школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов – гуманітарна гімназія №1 імені М. І. Пирогова м. Вінниці”

2.        

Заклад „Навчально-виховний комплекс: середня загальноосвітня школа I-III ступенів – гімназія №2 м. Вінниці”

3.        

Загальнаосвітня школа І-ІІ ступеня-ліцей № 7 Вінницької міської ради м. Вінниці

4.        

Навчально-виховний комплекс „Загальноосвітня школа I-III ступенів-ліцей” м. Жмеринки

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСТЬ

1.        

Комунальний заклад „Луцький навчально-виховний комплекс № 26 Луцької міської ради Волинської області”

2.        

Комунальний заклад „Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області”

3.        

Комунальний заклад „Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 Луцької міської ради Волинської області”

4.        

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня № 7 міста Ковеля Волинської області

5.        

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня № 4 м. Ківерці Волинської області

6.        

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с. Гірка Полонка Луцького району Волинської області

7.        

Нововолинська гімназія Нововолинської міської ради Волинської області

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ

1.        

Спеціалізована школа № 67 еколого-економічного профілю м. Дніпропетровська

2.        

Комунальний заклад освіти „Навчально-виховний комплекс № 131 „Загальноосвітній навчальний заклад І ступеня – гімназія”  Дніпропетровської міської ради

3.        

Криворізька гімназія № 91 Криворізької міської ради Дніпропетровської області

4.        

Павлоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Павлоградської міської ради Дніпропетровської області

5.        

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 125 Криворізької міської ради Дніпропетровської області

6.        

Комунальний заклад освіти „Середня загальноосвітня школа № 54” Дніпропетровської міської ради

7.        

Середня загальноосвітня школа № 83 природничо-математичного профілю

8.        

Комунальний заклад освіти спеціалізована школа № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов

9.        

Комунальний заклад освіти „Середня загальноосвітня школа № 97 ім. П. І. Шкідченка” Дніпропетровської міської ради

10.    

Комунальний заклад освіти „Навчально-виховне об’єднання № 136 „Класична гімназія ім. Кирила і Мефодія -початкова школа- дошкільний навчальний заклад -валеологічний центр” Дніпропетровської міської Ради

11.    

Комунальний заклад освіти Спеціалізована школа № 115 Дніпропетровської міської ради

 

ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ

1.        

Сіверська загальноосвітня школа I-III ступенів № 2 Артемівської районної ради Донецької області

2.        

Донецький багатопрофільний ліцей № 124 Донецької міської ради Донецької області

3.        

Донецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 90 Донецької міської ради Донецької області

4.        

Артемівський навчально-виховний комплекс „ Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 ім. Артема-багатопрофільний ліцей” Артемівської міської ради Донецької області

5.        

Комунальний заклад „Маріупольська спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів № 63 із оздоровчими класами Маріупольської міської ради Донецької області”

6.        

Красноармійська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 6 Донецької області

7.        

Маріупольський навчально-виховний комплекс „Ліцей-школа № 14” 

8.        

Донецький навчально-виховний комплекс № 119 Донецької міської ради Донецької області

9.        

Донецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 136 Донецької міської ради Донецької області

10.    

Донецький ліцей № 71 ім. П. Ф. Батули Донецької міської ради Донецької області

11.    

Єнакієвський навчально-виховний комплекс № 2 Єнакієвської міської ради

12.    

Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9 з українською мовою навчання

13.    

Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 65

 

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ

1.        

Новоград-Волинська спеціалізована школа I-III ступенів № 4 з поглибленим вивченням окремих предметів і курсів „Школа сприяння здоров’ю” Житомирської області

2.        

Ліцей № 25 ім. М. О. Щорса м. Житомира

 

ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ

1.        

Запорізький багатопрофільний ліцей № 99 Запорізької міської ради Запорізької області

2.        

Запорізька гімназія № 93 Запорізької міської ради Запорізької області

3.        

Запорізький загальноосвітній навчально-виховний комплекс „Мала гуманітарна академія” Запорізької міської ради Запорізької області

4.        

Запорізька гімназія № 45 Запорізької міської ради Запорізької області

5.        

Запорізький колегіум „Елінт” Запорізької міської ради Запорізької області

6.        

Мелітопольський навчально-виховний комплекс № 16 „Дитячий садок-школа-ВУЗ” Мелітопольскої міської ради Запорізької області

7.        

Запорізький ліцей № 34 Запорізької міської ради Запорізької області

8.        

Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24 Мелітопольської міської ради Запорізької області

9.        

Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15 Запорізької міської ради Запорізької області

10.    

Енергодарська багатопрофільна гімназія „Гармонія” Енергодарської міської ради Запорізької області

11.    

Комунальний заклад „Бердянська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів” Запорізької обласної ради

 

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

1.        

Івано-Франківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 18 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області

2.        

Івано-Франківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 з поглибленим вивченням англійської мови Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області

3.        

Коломийська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Коломийської міської ради Івано-Франківської області

4.        

Калуська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 з поглибленим вивчення англійської мови Калуської міської ради Івано-Франківської області

5.        

Рогатинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Рогатинської районної ради Івано-Франківської області

6.        

Івано-Франківська загальноосвітня школа І ступеня № 26 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області

 

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

1.        

Вишнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області

2.        

 Білоцерківська спеціалізована природничо-математична школа І-ІІІ ступенів № 16 ім. М. О. Кириленка Білоцерківської міської ради Київської області

3.        

Боярський навчально-виховний комплекс „Гімназія – загальноосвітня школа І ступеня” Києво-Святошинської районної державної адміністраціїКиївської області

4.        

Глевахівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Васильківського району Київської області

5.        

Макарівський навчально-виховний комплекс „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – природничо-математичний ліцей” Макарівського району Київської області

6.        

Боярська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області

7.        

Фастівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Фастівської міської ради Київської області

8.        

Переяслав-Хмельницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 Переяслав-Хмельницької міської ради Київської області

9.        

Вишгородська спеціалізована школа „Сузір’я” Вишгородської районної державної адміністрації Київської області

10.    

Софіївсько-Борщагівський навчально-виховний комплекс „Спеціалізована школа І-ІІІ ступеня – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області

м. КИЇВ

1.        

Спеціалізована школа № 304 Святошинського району м. Києва

2.        

Києво-Печерський ліцей № 171 „Лідер” Печерського району м. Києва

3.        

Гімназія № 179 м.Києва

4.        

Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів „Ліцей № 100 „Поділ” Подільського району м. Києва

5.        

 Гімназія № 59 імені О. М. Бойченка Голосіївського району м. Києва

6.        

Спеціалізована школа № 194 „Перспектива” з поглибленим вивчення природничих дисциплін м. Києва

7.        

Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №70 Шевченківського району м. Києва

8.        

Навчально-виховний комплекс № 240 „Соціум”- середня загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, ліцей „Управлінські технології” (ІІІ ступінь) Оболонського району м. Києва

9.        

Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 239 з поглибленим вивчення німецької мови Оболонського району м. Києва

 

КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСТЬ

1.        

Комунальний заклад „Навчально-виховне об’єднання „Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів „Гармонія”- Гімназія ім. Тараса Григоровича Шевченка- центр позашкільного виховання „Контакт” Кіровоградської міської ради

2.        

Навчально-виховне об’єднання „Олександрійська гімназія ім. Т. Г. Шевченка – загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів – школа мистецтв” Олександрійської міської ради Кіровоградської області

  1.  

Навчально-виховний комплекс „Олександрійський колегіум – спеціалізована школа” Олександрійської міської ради Кіровоградської області

  1.  

Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Знам’янської міської ради

  1.  

Загальноосвітня школа І ступеню „Мрія” м. Кіровограда

 

ЛУГАНСЬКА ОБЛАСТЬ

  1.  

Комунальний заклад „Луганський навчально-виховний комплекс спеціалізована школа І ступеня-гімназія № 42”

  1.  

Комунальний заклад „Луганська спеціалізована школа I-III ступенів № 54”

  1.  

Комунальний заклад „Луганська спеціалізована школа I-III ступенів № 57”

  1.  

Ровеньківська загальноосвітня школа № 9 І-ІІІ ступенів Ровеньківської міської ради Луганської області

  1.  

Краснолуцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Краснолуцької міської ради Луганської області

  1.  

Свердловська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 Свердловської міської ради Луганської області

  1.  

Комунальний заклад „Лутугинський навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей № 1 Лутугинського району Луганської області”

  1.  

Комунальна установа „Молодогвардійська загальноосвітня школа I-III ступенів № 10 Краснодонської міської ради Луганської області”

  1.  

Біловодська загальноосвітня школа I-III ступенів

  1.  

Спеціалізована середня школа № 17 I-III ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов м. Сєвєродонецька Луганської області

 

ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ

  1.  

Середня спеціалізована загальноосвітня школа № 93 з поглибленим вивченням англійської мови

  1.  

Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 91 м. Львова

  1.  

Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 54 м. Львова

  1.  

Навчально-виховний комплекс „Школа І ступеня – гімназія „Гроно” м. Львова

  1.  

Спеціалізована загальноосвітня школа № 75 імені Лесі Українки з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу м. Львова

  1.  

Спеціалізована середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 81 імені П. Сагайдачного з поглибленим вивченням англійської мови м. Львова

  1.  

Львівська спеціалізована середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 45 з поглибленим вивченням англійської мови

  1.  

Львівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 43 Львівської міської ради Львівської області

  1.  

Львівський навчально-виховний комплекс імені В. Симоненка з поглибленим вивченням німецької мови „Спеціалізована школа І ступеня-гімназія”

  1.  

Середня загальноосвітня школа № 96 МЖК-1 м. Львова

  1.  

Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова

  1.  

Червоноградська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 8 Львівської області

  1.  

Острівський навчально-виховний комплекс „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок”

  1.  

Бібрська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Уляни Кравченко Перемишлянської районної ради Львівської області

  1.  

Стрийська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 Стрийської міської ради Львівської області

 

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

  1.  

Миколаївська гімназія № 2 Миколаївської міської ради Миколаївської області

  1.  

Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 50 ім. Г. Л .Дівіної Миколаївської міської ради Миколаївської області

  1.  

 Миколаївський муніципальний колегіум Миколаївської міської ради Миколаївської області

  1.  

 Миколаївська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22 з поглибленим вивченням англійської мови Миколаївської міської ради Миколаївської області

  1.  

 Миколаївська гімназія № 4 Миколаївської міської ради Миколаївської області

  1.  

Миколаївська загальноосвітня школа I-III ступенів № 33 Миколаївської міської ради Миколаївської області

  1.  

Миколаївська спеціалізована школа I-III ступенів мистецтв і прикладних ремесел експериментальний навчальний заклад Всеукраїнського рівня „Академія дитячої творчості” Миколаївської міської ради Миколаївської області

  1.  

 Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат I-III ступенів № 7 Миколаївської обласної ради

  1.  

Первомайський навчально-виховний комплекс „Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 15 – колегіум” Первомайської міської ради Миколаївської області

  1.  

Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів № 4

  1.  

Баштанська загальноосвітня школа I-III ступеня № 2 Баштанської районної ради Миколаївської області

  1.  

Снігурівська загальноосвітня школа I-III ступенів № 4 Снігурівської районної ради Миколаївської області

 

ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ

  1.  

Одеський навчально-виховний комплекс № 13 „Загальноосвітня школа I-III ступенів-гімназі”

  1.  

Одеська спеціалізована школа № 69 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови

  1.  

Одеська загальноосвітня школа № 81 І-ІІІ ступенів

 

ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ

  1.  

Кременчуцький ліцей № 4 Кременчуцької міської ради Полтавської області

  1.  

Полтавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3 Полтавської міської ради Полтавської області

  1.  

Полтавська гімназія № 32 Полтавської міської ради Полтавської області

  1.  

Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10 ім. В. Г. Короленка Полтавської міської ради Полтавської області

 

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ

  1.  

Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 25 Рівненської міської ради

 

СУМСЬКА ОБЛАСТЬ

  1.  

Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа I-III ступенів № 6 м. Суми Сумської області

  1.  

Комунальна установа Сумська спеціалізована школа I-III ступенів № 7 м. Суми Сумської області

  1.  

Комунальна установа Сумська спеціалізована школа I-III ступенів № 9 м. Суми Сумської області

  1.  

Комунальна установа Сумська спеціалізована школа I-III ступенів № 17 м. Суми Сумської області

  1.  

Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа I-III ступенів № 18 м. Суми Сумської області

  1.  

Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа I-III ступенів № 27 м. Суми Сумської області

  1.  

Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І ступеня № 30 м. Суми Сумської області

  1.  

Сумський навчально-виховний комплекс „Загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад № 42” м. Суми Сумської області

  1.  

Шосткинський навчально-виховний комплекс: спеціалізована школа І-ІІ ступенів-ліцей Шосткинської міської ради Сумської області

  1.  

Охтирська гімназія Охтирської міської ради Сумської області

11.    

Конотопський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад „Казка” Конотопської міської ради Сумської області

 

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСТЬ

1.        

Почаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кременецького району Тернопільської області

2.        

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 19 Тернопільської міської ради Тернопільської області

3.        

Тернопільська спеціалізована загальноосвітня школа І ступеня повного дня з поглибленим вивченням основ економіки Тернопільської міської ради Тернопільської області

4.        

Збаразька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Збаразької міської ради Тернопільської області

5.        

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Тернопільської міської ради Тернопільської області

6.        

Тернопільський навчально-виховний комплекс „Школа-ліцей” № 6 ім. Н. Яремчука Тернопільської міської ради Тернопільської області

7.        

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15 Тернопільської міської ради Тернопільської області

 

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

1.        

Харківський навчально-виховний комплекс № 45 „Академічна гімназія” Харківської міської ради Харківської області

2.        

Комунальний заклад „Харківська гімназія № 169 Харківської міської ради Харківської області”

3.        

Харківська загальноосвітня школа I-III ступенів № 150 Харківської міської ради Харківської області

4.        

Харківська загальноосвітня школа I-III ступенів № 157 Харківської міської ради Харківської області

5.        

Харківська спеціалізована школа I-III ступенів № 75 Харківської міської ради Харківської області

6.        

Харківська спеціалізована школа I-III ступенів № 155 Харківської міської ради Харківської області

7.        

Зміївський ліцей № 1 Зміївської районної ради Харківської області імені двічі Героя Радянського Союзу З. К. Слюсаренка

8.        

Харківська гімназія № 47 Харківської міської ради Харківської області

9.        

Комунальний заклад „Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області”  

10.    

Куп’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1  Куп’янської міської ради Харківської області

11.    

Балаклійська загальноосвітня школа I-III ступенів № 1 ім. О. А. Тризни Балаклійської районної ради Харківської області

12.    

Харківська спеціалізована школа I-III ступенів № 114 Харківської міської ради Харківської області

13.    

Харківська загальноосвітня школа I-III ступенів № 68 Харківської міської ради Харківської області

14.    

Харківська загальноосвітня школа I-III ступенів № 10 Харківської міської ради Харківської області

15.    

Комунальний заклад „Харківська загальноосвітня школа I-III ступенів № 158 Харківської міської ради Харківської області”

16.    

Харківська гімназія № 144 Харківської міської ради Харківської області

17.    

Харківська гімназія № 14 Харківської міської ради Харківської області

 

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСТЬ

1.        

Херсонська спеціалізована школа I-III ступенів № 30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу Херсонської міської ради

2.        

Херсонський обласний ліцей Херсонської обласної ради

3.        

Херсонська спеціалізована школа I-III ступенів № 24 з поглибленим вивченням фізики, математики та англійської мови Херсонської міської ради

4.        

Херсонська спеціалізована школа I-III ступенів № 52 з поглибленим вивченням української мови  ім. Тараса Шевченка Херсонської міської ради

5.        

Херсонська багатопрофільна гімназія № 20 ім. Б. Лавреньова Херсонської міської ради

6.        

Каховська гімназія Каховської міської ради Херсонської області

7.        

Генічеська гімназія Генічеської районної ради Херсонської області

8.        

Станіславська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. К. Й. Голобородька Білозерської районної ради Херсонської області

9.        

Херсонський навчально-виховний комплекс „Загальноосвітня школа І ступеня – спеціалізована школа ІІ ступеня – колегіум” № 51 ім. Г.О. Потьомкіна Херсонської міської ради

10.    

Каховська загальноосвітня школа I-III ступенів № 3 Каховської міської ради Херсонської області

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ

1.        

Хмельницький ліцей № 17

2.        

Шепетівська загальноосвітня школа I-III ступенів № 3 Хмельницької області

3.        

Навчально-виховне об’єднання № 9 м. Хмельницького

4.        

Нетішинська загальноосвітня школа I-III ступенів № 1

5.        

Шепетівський навчально-виховний комплекс „Загальноосвітня школа I-III ступенів-гімназія” Хмельницької області

6.        

Шепетівська спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів № 2 з поглибленим вивченням основ економіки і правознавства Хмельницької області

7.        

Хмельницька середня загальноосвітня школа I-III ступенів № 24

8.        

Хмельницький навчально-виховний комплекс № 4

9.        

Нетішинська загальноосвітня школа I-III ступенів № 2

10.    

Шепетівська загальноосвітня школа I-III ступенів № 4 ім. Валі Котика Хмельницької області

11.    

Кам’янець-Подільський навчально-виховний комплекс № 9 ім. А. М. Трояна у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи I-III ступенів з поглибленим вивченням англійської мови та школи мистецтв Хмельницької області

12.    

Нетішинський НВК „Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня та ліцей”

 

ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ

1.        

Уманська міська гімназія Уманської міської ради Черкаської області

2.        

Черкаська гімназія № 9 ім. О. М. Луценка Черкаської міської ради Черкаської області

3.        

Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Смілянської міської ради Черкаської області

4.        

Золотоніська гімназія ім. С. Д. Скляренка Золотоніської міської ради Черкаської області

5.        

Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 Смілянської міської ради Черкаської області

6.        

Золотоніська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Золотоніської міської ради Черкаської області

 

ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСТЬ

1.        

Чернігівський ліцей № 22 Чернігівської міської ради Чернігівської області

2.        

Ніжинська загальноосвітня школа I-III ступенів № 9 Ніжинської міської ради Чернігівської області

3.        

Чернігівська загальноосвітня школа I-III ступенів № 29 Чернігівської міської ради Чернігівської області

4.        

Спеціалізована школа І ступеня № 36 з поглибленим вивченням іноземних мов Чернігівської міської ради Чернігівської області

5.        

Ніжинська гімназія № 3 Ніжинської міської ради Чернігівської області

6.        

Загальноосвітня школа І ступеня № 25 Чернігівської міської ради Чернігівської області

 

ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСТЬ

1.        

Чернівецька гімназія № 2 Чернівецької міської ради

2.        

Чернівецька гімназія № 1 Чернівецької міської ради

3.        

Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 24 Чернівецької міської ради

4.        

Спеціалізована загальноосвітня школа І ступеня № 9 Чернівецької міської ради

 

м. СЕВАСТОПОЛЬ

1.        

Севастопольська білінгвальна гімназія № 2 Севастопольської міської Ради

2.        

Севастопольська спеціалізована школа I-III ступенів з музично-хоровим напрямком навчання № 57 Севастопольської міської Ради

3.        

Севастопольська гімназія № 10 Севастопольської міської Ради

4.        

Федеральний Державний Казенний Загальноосвітній Заклад (ФДКЗЗ) № 8

5.        

Севастопольська гімназія № 24 Севастопольської міської Ради

 

 
   


Додаток 3

до листа МОН України

від _04.06.__2013  №_1/9-401_                   

 

 

ЗАЯВКА
на участь у Міжнародному інтерактивному природничому конкурсі „КОЛОСОК ”

Осінній етап     Весняний етап
(потрібне підкреслити)

від ________________________________________________________________
(найменування ЗНЗ)

 

           Просимо надіслати завдання для Учасників Конкурсу:

 

 

№ з/п

 

Мова

Класи ЗНЗ

 

1-2

3-4

5-6

7-8

9-11

 

1

Кількість завдань

Українська

 

 

 

 

 

 

Російська

 

 

 

 

 

 

2

Всього Учасників Конкурсу:

 

 

 

Координатор
конкурсу у ЗНЗ:____________________________________________________________________

 

(прізвище, ім’ я, по-батькові)

 

Місцезнаходження ЗНЗ:

 

___________________________________________________________________________________

 

(поштовий індекс)

 

___________________________________________________________________________________

 

(область, район)

 

___________________________________________________________________________________

 

(населений пункт)

 

___________________________________________________________________________________

 

(вулиця, номер будинку)

 

 

Телефон ЗНЗ з кодом населеного пункту:________________________________________________

 

Домашній телефон координатора:_______________________________________________________

 

Мобільний телефон координатора:______________________________________________________

Електронна пошта школи (координатора) :_______________________________________________