20 арт-походів травня: все виставки Києва

  1. Персональна виставка Іллі Ісупова
  2. Виставка Сергія Браткова "Саша"
  3. Проект Василя Бажая "Рефрижератор"
  4. Благодійна виставка Ігоря та Ніни Гайдай в рамках "Арсеналу добрих справ"
  5. Виставка живопису Ахри Аджинджала "ПРОСТОЇ Таємне"
  6. Serendipity
  7. День відкритих дверей в музеї Ханенків
  8. Персональна виставка Олексія Іванчука "КОЛІР ПОВІТРЯ"
  9. Парфумерна інсталяція "Одинадцять світів і чотири відчуття"
  10. Виставка Олександра Никитюка "Колекція цінностей"
  11. Виставка Анатолія Криволапа
  12. Проект Романа Михайлова Prometheus live (r)
  13. Виставка Олексія Сая "Новий пейзаж"
  14. Виставка "Своєрідне"
  15. Персональний проект львівського художника Ігоря Микули "Близько"
  16. Ідентичність. За завісою неоднозначності
  17. Виставка Олександра Ройтбурда "Обережно, пофарбовано!"
  18. вегетація
  19. ОБРАЗ | Комікси: Образ жінки
  20. "Арт - династія" Тіберія і Ілони Сільваші
  21. Виставка-перформанс "Невідомі"

Але є і однозначно-хороші новини: у Vozdvizhenka ARTS HOUSE відкривається виставка класика сучасної фотографії Сергія Браткова. Про неї і ще дев'ятнадцяти експозиціях сьогодні на Maincream.

Персональна виставка Іллі Ісупова

Виставка розповідає про переживання моряків українського флоту після анексії Криму, коли їх зобов'язали "додержуватися Конституції Росії, строго виконувати вимоги військових статутів, накази командирів і начальників" (згідно зі ст. 40 Закону РФ "Про військовий обов'язок і військову службу")? Хто вони тепер: герої чи зрадники? Яке відношення моряків російського флоту до військовозобов'язаним, присягнув іншій країні?

"Особиста трагедія адмірала завойованої землі представлена ​​в просторі галереї художником Іллею Ісупов. Навіть щиро приймаючи ідеологію нової країни, адмірал хоче забути про минуле, викреслюючи його із сьогодення. Але сни повертають витіснені страхи і сумніви", - пояснює куратор Малій Галереї Дана Брежнєва .

Де: Мистецький Арсенал, вул. Лаврська, 12
Коли: до 12 червня

Виставка Сергія Браткова "Саша"

В основі проекту "Саша" класика сучасної фотографії Сергія Браткова лежить історія дівчини, ім'я яке вгадати неважко. Він бере початок у 2000 році, коли Саша у віці восьми років взяла участь в якості моделі в проекті Сергія Браткова "Kids".

Ця робота, що стала класикою фотографії, була показана в кількох великих західних музеях, на Manifesta 5 San Sebastian, а також на персональній виставці художника в Pinchuk Art Centre в 2010 році, увійшла в 4 музейні колекції, а також в колекцію Фонду Франсуа Піно, ставши першим придбанням східноєвропейського мистецтва.

Майже через 10 років Сергій Братков, опинившись в Харкові, прийшов в будинок одного і знову зустрів Сашу. Це був момент її розчарування в професійній модельної діяльності. Фотоісторія дівчини, зроблена в цей момент її життя, стає виворотом портфоліо, зворотною стороною модельної індустрії. Фоном для зйомки виступає спальний район Харкова - під'їзди, гаражі, двори й інтер'єр квартири, а героями "Саші" - вона сама, її батько-художник і собака.

Цей проект ставив перед собою завдання, протилежну портфоліо: замість виснажливої ​​мети "продати власну красу", серія носить терапевтичний, іронізуюій над фешн-індустрією характер, створюючи таким чином портрет молодої героїні свого часу.

Коли: Вернісаж 12 травня, 19:00
Виставка триватиме до 25 травня
Де: 32Vozdvizhenka ARTS HOUSE, вул. Воздвиженська, 32

Проект Василя Бажая "Рефрижератор"

З 12 травня в Щербенко Арт Центрі буде представлений проект українського художника Василя Бажая під назвою «Рефрижератор». У проекті художник досліджує живописні об'єкти як об'ємні структури, які вільно розміщені в просторі галереї.

Полотна картин, які художник створював останні двадцять років, зняті з підрамників. Вони видозмінюють площа Арт Центру і формують інсталяційне простір. Твори живопису потрапляють в інший вимір, де набувають об'ємність. А глядачі, проходячи між ними, несвідомо доповнюють початкову сутність полотна власним досвідом і енергетикою, створюючи кожного разу щось нове.

Рефрижератор в побутовому вживанні призначений для тривалого зберігання. Однак у проекті охолодження відходить на другий план; навпаки, художник починає процес розморожування, пожвавлення. Полотна, які для нього виконали своє призначення, збагачені новою ідеєю, нібито повертаються до життя. Деякі з цих картин прикрашали інтер'єр, одні стали частиною експозиції музею, демонструвалися на виставках, інші ж стояли в сховищах. Саме готовність до зберігання, як характеристика ідеї архівних, надихнула Василя Бажая на проект.

«А потім ти їх відкриваєш, расконсервіруешь, і вони потрапляють в поле відповідного нового проекту, підкоряються ідеї в просторовому рішенні. І поступово ця ідея (проекту) додається до попередньої смисловим навантаженням в використаних розпакувати роботах »- коментує Василь Бажай.

Проект триватиме в просторі Щербенко Арт Центру до 11 червня включно.

Благодійна виставка Ігоря та Ніни Гайдай
в рамках "Арсеналу добрих справ"

Сім'я відомого в Україні та за її межами фотохудожника Ігоря Гайдая звернулася за допомогою до художникам і небайдужої громадськості через раптову важку хворобу дружини художника, його вірного друга і помічниці - Ніни Гайдай.

Щоб зібрати кошти на лікування, фотохудожник і благодійна платформа Мистецького Арсеналу "Арсенал Добрих Справ" відкривають виставку-продаж робіт Ігоря Гайдая та інших митців. Свої твори вже надали Петро Лебединець, Микола Журавель, Матвій Вайсберг, Олександр Друганов, Кирило Проценко, Аліна Максименко та інші друзів сім'ї.

Ігор Гайдай - український фотохудожник, який своїми масштабними унікальними проектами, такими як "РАЗОМ.UA", "Українці - початок третього тисячоліття", "Космос українського хліба", "Майдан. Особа свободи", "9 місяців + 3 дні" представляє і прославляє Україну в світі. У творчості художника десятки фестивалів і персональних виставок в Німеччині, Франції, Польщі, Словаччини, США. Ігор Гайдай - учасник благодійних аукціонів "Мистецтво заради життя", "Мистецтво, рятує" і багатьох інших.

Реквізити для допомоги: Номер картки Приват банка: 5211 5374 4468 1428 Матвєєва Анастасія Ігорівна (дочка Ігоря та Ніни)
PayPal: [email protected] - обов'язково з поміткою "Nina".

Коли: Відкриття 11 травня, 18:30
Виставка триватиме до 15 травня
Де: Мистецький Арсенал, вул. Лаврська, 12

Виставка живопису Ахри Аджинджала "ПРОСТОЇ Таємне"

На виставці будуть представлені найостанніші роботи Ахри Аджинджала. У цих роботах важливе значення має відношення до простору: воно будується на простих, чітких і ясних стиках горизонтальних і вертикальних площин при дбайливому ставленні до деталей і колірним акцентам.

Стриманість, небагатослівність і делікатність у вирішенні пластичних завдань створюють якийсь неспішний, гармонійний світ простого буття, мінливий і драматичний в своїх внутрішніх межах. Сам художник каже так: "Я просто працюю, прагнучи до простоти, і в цьому є своя таємниця".

Коли: відкриття 11 травня, 18:00.
Виставка триватиме до 24 травня
Де: галерея "Триптих-арт", вул. Десятинна, 13.

Serendipity

"Щасливе здатність до відкриттів; інтуїтивна прозорливість" - так художниця охрестила свої нову експозицію, яка включає живопис і графіку.

Коли: Версінаж 12 травня о 18:30
Виставка триватиме до 25 травня
Де: KZ ART Room, вул. Гончара 22

День відкритих дверей в музеї Ханенків

До щорічної міжнародного Дня музеїв підготовлено програму співробітниками музею ім. Варвари і Богдана Ханенків.

18.05
День відкритих дверей. Відкриття виставки "Art and science"

21. 05
Спеціальна програма "ВІЗЕРУНКИ СВІТУ. Культурні ландшафти Європи і Азії в орнаментах Музею Ханенків"
(В рамках нинішньої теми Міжнародної ради музеїв (ICOM): "Музеї і культурні ландшафту").
10:30 - 17:30 - музейний квест "Візерунки світу", 2 варіанти (діти і дорослі)
12:00 - Презентація нової екскурсії Олександр Ісайковоі "Європейський костюм 14-19 століть і його прикраси". За попереднім записом.
14:00 - Майстер-клас для дітей 7-12 років "Орнамент в епоху глобалізації - який він?". За попереднім записом.
18:00 - презентація нової музичної програми музею "Концерт-екскурсія" Голоси часів ". Спільно з Ансамблем солістів" Благовіст ". За попереднім записом.

Коли: 18 і 21 травня
Де: вул. Терещенківська, 15-17

Персональна виставка Олексія Іванчука "КОЛІР ПОВІТРЯ"

"Нову серію робіт Олексія Іванюка, мабуть, не можна назвати сюжетної, це абстрактне сприйняття форми, багатоголосе звучання фарби, яке створює абсолютно нову гру фактур на полотні. Ця мальовнича серія не обтяжена конкретикою і деталями, художник створює образ, характер, передає тонкі відтінки світла , настрою і неочевидні прикмети ландшафту, романтизируя тим самим класичний український пейзаж в своєму "новому" стилі "- підкреслює куратор виставки Влад Тузов.

Коли: Вернісаж 10 травня, 19:00
Виставка триватиме до 24 травня
Де: галерея "SKLO", вул. Тургенєвська 8/14 (гуманітарний корпус НПУ ім. Драгоманова, 1 поверх)

Парфумерна інсталяція "Одинадцять світів і чотири відчуття"

В рамках "Французької весни" представлено спільний проект "Парфумерна інсталяція" Алевтини Кахідзе, Люсьєн Пігард де Губерт, Міріам Драгіна і дуету Mova. Альтернативна версія сприйняття ароматів, в якій беруть участь не тільки нюх, а й зір, слух і навіть дотик. "Парфумерна інсталяція" - це художній твір, яке дозволяє гостю познайомитися з цими ароматами за допомогою всіх п'яти почуттів і потрапити в незвичайну подорож у світ мистецтва. Творча група, яка складається з двох художників, поетеси і дуету музикантів, об'єднаних проектом parfum büro, розробила магічний чуттєвий ритуал знайомства з парфумами на основі високих ароматів французьких брендів Olibere і Jacques Zolty.

Коли: до 15 травня
Де: parfum buro, вул. Кожумяцькая, 18

Виставка Олександра Никитюка "Колекція цінностей"

Експозиція "Колекція цінностей" - це об'єкти, живопис, серії фотографій, які є документацією енвайронмент-арту (композицій створених в середовищі в різний час, в різних географічних місцях). Проект не обмежується простором галереї, розносячись луною на прилеглу території садиби.

Концептуальний проект-дослідження того, як певні об'єкти змінюють свої значення і цінність в залежності від контексту їх сприйняття, є продовженням ідей західноєвропейських концептуалістів з урахуванням досвіду "гри з симулякрами" постмодерністів.

Коли: до 29 травня
Де: галерея Art 14, Михайловський провулок, 14

Виставка Анатолія Криволапа

Продовжує йти виставка найуспішнішого українського художника Анатолія Криволапа. Художник очолює рейтинг найуспішніших українських художників. З 2010 по 2015 рік на вітчизняних і міжнародних аукціонах було придбано 18 картин його авторства на суму $ 771 180. В експозиції представлено понад 60 робіт, серед них ті, що зберігаються в приватних колекціях, і зовсім нові картини Криволапа. Одним з подій великої виставки стала презентація Премії Анатолія Криволапа, яку художник заснував для підтримки талановитої молоді.

"Мистецтво, починаючи з епохи Відродження, завжди базувалося на співпрацю між художниками та колекціонерами. Якби не було б тих людей, які колекціонували роботи, то більшість художників, які стали знаменитими, не мали б можливості працювати, тому що для цього потрібні кошти. в епоху Відродження кожен багата людина мав колекцію, тому що це було престижно, і так воно існує і досі. Виставка "Музейна колекція" є певною мірою вдячністю колекціонерам, і спробою їх об'єднаю я. Вони можуть бачити колекції один одного, представляти їх широкій аудиторії, а в перспективі мати музей приватних колекцій. Цього року я вирішив заснувати премію для студентів мистецьких ВНЗ. Її мета - підтримка високого рівня майстерності. Премія дасть можливість відвідати художні столиці, подивитися музеї, що може бути дуже корисно для академічного навчання ", - розповів Анатолій Криволап.
Коли: до 19 травня
Де: Музей історії міста Києва, вулиця Б. Хмельницького, 7

Проект Романа Михайлова Prometheus live (r)

В рамках ініціативи PortArtStudio стартує проект українського художника Романа Михайлова Prometheus live (r), художник створив масивну скульптуру, існування якої можливо тільки в рамках заданого простору.

Роман Михайлов підвішує в центрі простору масивний об'єкт з сирої глини. Під впливом часу та повітря його поверхню деформується на очах, а твір таким чином знаходиться в постійній трансформації. Глиняна форма - рельєфна і важка, в білому просторі відтворює відчуття зусилля, яке передує руйнуванню. Ця ж форма стає повторенням античного міфу про Прометея: напруга, розрив між передчуттям абсолютної краси і небезпеки.

"Моїм першочерговим задумом було створення саме цього об'єкта - символічної печінки Прометея, ідея матеріалу прийшла пізніше. Він отримав вогонь для людей, тому для своєї роботи я використовую необпаленої глини. Можливо, колись з цієї маси неправильної форми вийдуть фігури людей", - коментує Роман Михайлов.

Змішуючи землю і воду, художник створює скульптуру, яка нагадує про спосіб захисника людства від ірраціонального кругообігу страждань. Цей богоподібний персонаж, переосмислений світовою літературою, знімає метафізичну протилежність добра і зла. І тоді виявляється, що скепсис і заперечення, дерзання і сумніви, зліплені в одну глиняну масу, стають неодмінною умовою творчості.

Коли: 13 мая - 26 травня
Де: Port creative hub

ODESSA CONTEMPORARY ART

ODESSA CONTEMPORARY ART - виставка, яка об'єднує одеських художників різних поколінь. Серед учасників Олександр Ройтбурд, Ігор Гусєв, Альбіна Ялоза, Антон Логов і ін.
В анотації до проекту сказано, що художники вийдуть з іронічною площині, звернені до питань походження візуального арту.

"Що є мистецтво? Чим воно стало? Чи ставить воно питання? Чи шукає відповіді? Наскільки воно своєчасно? Чи створює воно сучасність? Або, можливо, воно його модифікує? І що взагалі є сучасність? Наскільки локальність і суб'єктивне сприйняття сьогодення впливає на творчість того чи іншого художника? або це прямий постріл у вічність? це все риторичні питання. Ті самі, які ні в якому разі не ставляться авторами виставки. Але від яких, тим не менше, складно відмахнутися глядачеві. На них навряд чи можна дати точний і певний відпові т. Та й не потрібно ".
Куратор проекту: Олег Дімов
Арт-менеджер проекту: Владислав ТУЗОВ

Коли: до 15 травня
Де: Інститут проблем сучасного мистецтва, вул. Щорса, 18д

Виставка Олексія Сая "Новий пейзаж"

У проекті представлено більше 10 робіт різних років, об'єднаних загальним сюжетом - фіксацією, у властивій художнику техніці, особливу рису сучасного міського пейзажу - будівельного майданчика.

Проект пропонує глядачеві, який одночасно є постійним одержувачем нового пейзажу, налаштувати свою оптику певним чином. Городяни часто відчувають роздратування і невдоволення від незручностей, який завдає будівництво, а також від постійно мінливого пейзажу, конфлікту історичної забудови і сучасних типових багатоповерхівок, відсутності узгодженого плану і властивої для нашого регіону стихійності і несанкціонованості робіт, що проводяться.

Сай пропонує подивитися на будмайданчик з іншої перспективи. Каркас недобудованої будівлі і будівельні крани здаються нам тимчасовим явищем, але «немає нічого більш постійного, ніж тимчасове» і урбаністичний пейзаж безперервно змінюється протягом всієї історії людства. Тому для звукової доріжки, що супроводжує виставку, була взята фраза з відомого поп-хіта минулого "We Did not Start the Fire".

"Новий пейзаж" не пропонує змиритися з бездумної забудовою, яка знищує унікальний вигляд міст по всій планеті. Зміни міського пейзажу неминучі, але не обов'язково є негативними і руйнівними. Тому варто спрямувати сили на формулювання і дотримання чітких критеріїв і правил, за якими відбуваються архітектурні зміни, щоб в результаті не опинитися в кам'яних джунглях бізнес-центрів, де повністю відсутня публічний простір і індивідуальність.

Коли: до 23 травня
Де: Dymchuk Gallery, вул. Ярославська, 21

Виставка "Своєрідне"

Крізь призму життєвої трагедії художник зображує внутрішній світ і силу волі справжнього чоловіка, проявляється в нескінченній боротьбі.

Художник Юрій Пацан - художник, який прийшов до мистецтва через велику трагедію в житті. Після аварії Юрій втратив можливість ходити. Це стало сильним ударом долі. Виставка "Своєрідне" показує силу природи в її цілющого, природному стані. Роботи автора розповідають про улюблених куточках дитинства, огортають душу теплом і любов'ю і занурюють в солодку безтурботну пору. Сюжет картин - це збережений в серці художника образ рідного села, який і є джерелом душевної стійкості і творчого натхнення. Завдяки реалістичності зображених пейзажів з'являється відчуття свіжості і спокою, тому картини так легко і жваво сприймаються глядачем.

Художник каже, що його роботи - це реабілітація через мистецтво.

Коли: Виставка триватиме до 27 травня
Де: Арт-галерея "Мануфактура", Київська обл. с. Нові Петрівці, Новообухівське шосе, 2

Персональний проект львівського художника Ігоря Микули "Близько"

21 квітня арт-центр Я. Гретера представляє масштабний персональний проект львівського художника Ігоря Микули з філософською назвою "Близько", який веде нас до бажаної гармонії і відкриває авторське бачення цього поняття.

В історії естетики гармонія завжди розглядалася як істотна характеристика прекрасного. Ми завжди говоримо про гармонію в мистецтві і музиці. Вона присутня в творах, які пережили століття і стосується до нас у повсякденному житті. Мета виставки "Близько" знайти її, дати поштовх до дій, адже вона поруч.

Коли: 21 квітня - 3 липня, щодня з 11:00 до 21:00
Де: ст. м. "Шулявська", вул. Вадима Гетьмана, 6, ТРЦ "Космополіт", Блок А, 4-6 поверх

Ідентичність. За завісою неоднозначності

Спільний творчий проект Північно-Балтійських країн і України - видовищна демонстрація мистецтва північно-східній частині Європи останнього десятиліття.

"Цією виставкою ми хочемо переглянути поняття ідентичності, підкреслюючи його різні аспекти, і заохотити підхід до національних, політичних, територіальних, соціальних і гендерних питань з позицій ідентичності. Ми переконані, що художники є проникливими перекладачами контексту і коментаторами ситуації, які здатні виявити і нанести сітку змін на нинішню карту світу швидше будь-якого іншого, і вони не злякаються заглянути за завісу неозначеності, в якій травми минулого і туманність майбутнього сплетені в єдиний е ціле ". - зазначила Солвіта Кресе, директор Латвійського центру сучасного мистецтва і куратор виставки.

Художники Роман Мінін (UA), Відкрита група (UA), Леся Заєць (UA), Маттс Лейдерстам (SWE), Мерич Алґюн Рінґборґ (SWE), Матс Адельман (SWE), Йуар Нанг (NO), Проект Stitch (NO), Ані Йурт Гютту (NO), Естер Флекнер (DK), Гудрун Хасле (DK), Калле Хамм і Дзаміль Камангер (FIN), Теллерво Каллейнен (FIN), Біта Разаві (FIN), Анна Айзсілніеце (LV), Іева Епнере (LV ), Катріна Неібурґа (LV), Танел Рандер (EST), Крістіна Норман (EST), Фло Касеару (EST), Арнас Анскайтіс (LT), Еґле Будвітіте (LT), Христина Інчюрайте (LT), Габріела Фрідріксдоттір (IS).

Виставку супроводжують освітня програма і паралельні події - дискусії, воркшопи та перформанси.

Коли: до 22 травня, 11:00
Де: Національний художній музей України, вул. Грушевського, 6

Виставка Олександра Ройтбурда "Обережно, пофарбовано!"

Першу роботу з цієї серії Ройтбурд написав ще в 2003 році. Це був автопортрет у вигляді Усікновення глави Іоанна Предтечі. Через одинадцять років в "майданний" Новий рік художник створює ще один неспокійний автопортрет: з грудей проростає рука з вказівним перстом, а над головою ширяє іранська папаха - в ній Ройтбурд стояв на Майдані під час акцій протесту. Згодом ці тривожні і в чомусь віщі картини стануть першими в новому циклі.

Але вирішальний потужний поштовх до створення серії "Обережно, пофарбовано!" стався під час подій на Майдані в лютому 2014 року. Повернувшись до Києва 19 лютого, Олександр Ройтбурд застає зачистку Майдану і масовий розстріл людей. У своїй майстерні під доносяться звуки пострілів художник створює картину "Різанина на Хіосі". Ройтбурд глибоко проживає трагедію народу, втілюючи в роботі весь жах, горе і паніку, що охопили центр Києва. На наступний день, дізнавшись, що Майдан вистояв, художник пише полотно "піднімає прапор".

Серія була продовжена характерними для Ройтбурда алегоричними філософськими роботами, в яких читається тонка соціальна іронія. Більшість картин Олександр Ройтбурд виконав в традиційній важкої землистої гамі, глибокому аскетичному кольорі. Ройтбурд каже з глядачем за допомогою людських тіл. Він використовує частини тіла людини, збираючи їх за принципом конструктора. З "анатомічних модулів" художник створює нові гармонійні пластичні комбінації, чіткі цілісні схеми, що працюють за законами "ланцюгової реакції" і "сполучених посудин". Тіла розрізаються і множаться, склеюються і проростають одне через інше. Завдяки таким анатомічним метаморфоз художник втілює "борошно матерії", потужний емоційний імпульс, який мимоволі передається тілу глядача.

Коли: до 29 травня
Де: Mystetska Zbirka art gallery, Київ, вул. Терещенківська, 13

вегетація

Саме на рослинному метафорі (зараз гегельянській) побудовано значну кількість прикладів, вони стосуються європейської історії, культури як таких, і участі в їх русі, місці окремої людини. Виставка Андрія Сагайдаковського і Олени Турянської «Вегетації» - спроба дати абсолютно різні погляди на подібну художню оптику. Килим і папір - два способи, якими художники кажуть про присутність про тут буття. «Вегетації» - не тільки справа виготовлення твору, а й активне перебування глядача в одному просторі з роботами, де досвід є невід'ємною частиною факту експозиції.

Де: арт-центр Я Галерея, вул. Хорива, 49Б
Коли: до 24 травня

ОБРАЗ | Комікси: Образ жінки


Це стало доброю традицією - закінчувати матеріал лекцією, вкінці-кінців, чому не арт-похід? Тим більше, що комікси зараз набирають величезну популярність.
Історія коміксу глибока і неоднозначна. Деякими людьми сприймається як сучасна міфологія, яка відображає соціальні ролі і відносини. Відбиває думку авторів (художників і сценаристів), а іноді і споживачів на взаємини і між статями.
Лекція "Образ жінки в сучасній масовій західному коміксі", - це невеличкий екскурс в історію зображення жінки в коміксах Marvel і DC, розмова про те що змінилося за останні пару років і чому на це варто звернути увагу.
Лектор: Олександр Троцюк, колишній зам. головного редактора журналу про комікси К9.

Реєстрація обов'язкова


Коли: 11 травня, 19:00
Де: Closer, вул. Нижньоюрківська, 31

Якщо у вас є інформація про майбутні виставки, будь ласка, надсилайте її нам на пошту [email protected]

UPDATE

"Арт - династія" Тіберія і Ілони Сільваші

10 травня в Національному заповіднику "Софія Київська", у виставковому залі "Хлібня" відбудеться виставка відомих українських художників Тіберія і Ілони Сільваші "Арт - династія", вперше експонуються разом. Проект "ART Families - Художні сім'ї" реалізується з ініціативи Національного заповідника "Софія Київська" і "Light Art Foundation". Виставка "Арт - династія" Тіберія і Ілони Сільваші стане продовженням великого проекту "ART Families - Художні сім'ї України", який має на меті нагадати про високі сімейні цінності в складний для країни час.

"Ми ніколи не робили виставки тільки вдвох, тому одна з головних і важливих речей - побачити самих себе поруч з іншого боку. В експозиції повинні проявитися всі зв'язки - зовнішні і внутрішні, повинна бути така непомітна драматургія. Ці роботи ніколи не експонувалися поруч, тому результат для мене зберігає певну інтригу ", - зазначає Ілона Сільваші.

Учасники проекту - Тиберій та Ілона Сільваші - представили свою творчість в численних національних і міжнародних виставках. Їх твори зберігаються в публічних і приватних колекціях України та світу.

Куратор проекту: Дмитро Струк

Де: Національний заповідник "Софія Київська", виставковий зал "Хлібня", вул. Володимирська, 24
Коли: Вернісаж 10 травня, 18:00. Виставка триватиме до 24 травня 2016 року.

Виставка-перформанс "Невідомі"

Виставка-перформанс "Невідомі" - логічне продовження проекту Видавництва Art Huss зі стратегічної розвитку українського художнього контексту. У цьому році розпочато серію мистецтвознавчого нон-фікшн "Ukrainian Art Book" представляє кращі зразки світових бестселерів про глобальному та локальному контекстах.
Виставка-перформанс "Невідомі" будується за мотивами світового бестселера Сари Торнтон "33 художника в трьох актах", який днями був опублікований видавництвом Art Huss і вже отримав широкий резонанс серед читачів і фахівців.
Під час відкриття виставки буде проведено ключова подія - перформанс-діалог між художниками-учасниками виставки і широкою публікою в форматі speed dating. Модератором діалогу виступить Алевтина Кахідзе, яка підготує особливий перелік питань, які глядачі зможуть задати художникам. Кожен художник для спілкування матиме свій майданчик-прес-центр. Такий діалог дозволить глядачеві по-новому побачити і художника, і його роботу, і дозволить дізнатися більше про живу сучасне українське мистецтво.

Попередня реєстрація обов'язкова
Реєстрація проводиться тут
Книгу придбати можна тут

Коли: 18 мая
Де: Інститут проблем сучасного мистецтва, вул. Щорса, 18 Д

Хто вони тепер: герої чи зрадники?
Яке відношення моряків російського флоту до військовозобов'язаним, присягнув іншій країні?
Майстер-клас для дітей 7-12 років "Орнамент в епоху глобалізації - який він?
Quot;Що є мистецтво?
Чим воно стало?
Чи ставить воно питання?
Чи шукає відповіді?
Наскільки воно своєчасно?
Чи створює воно сучасність?
Або, можливо, воно його модифікує?