Я божеволію? Як вижити серед людей

  1. Що зі мною?
  2. «Ну, чого йому не вистачає?»
  3. "Залишіть мене у спокої!"
  4. Де шукати смисли?
тисяча дев'ятсот п'ятьдесят-шість

Автор публікації: Наталя Семенова, психолог

Люди. Їх забагато. Вони наступають, тиснуть какофонією голосів. Що їм від мене треба? Навіщо вони так близько? Безглузда балаканина, мерехтливе світло, дратівливі запахи. Все терзає, рве хід думок, розносила мозок на шматочки. І неможливо зібратися, зосередитися, сфокусувати увагу, осмислити те, що відбувається. Усередині зростає і міцніє: «Дайте мені спокій! Дайте побути на самоті! »Цей внутрішній крик лякає силою ненависті. «Мені треба спокійно подумати!»

Руки мимоволі тягнуться до голови і затискають вуха, щоб припинити цей роздирає шум, це мука. Хвороблива гримаса на обличчі, поза бив камінням юродивого. Стогін, що заглушає зовнішні, що закривають звуки. Єдине бажання - сховатися подалі від усіх, опинитися на безлюдному острові в темній печері.

Я божеволію? Чому так, до ненависті, дратують інші люди, голоси, запахи, світло? Я хочу позбутися від цього. Від себе або від них? Я сам не свій?

Що зі мною?

Подібні стани в результаті стресу або «догляду в себе» відчувають рідкісні люди, задающиеся питаннями про сенс того, що відбувається, від природи обдаровані тонким, часто музичним, слухом, абстрактним мисленням. У термінології Системно-векторної психології Юрія Бурлана це - володарі звукового вектора , Де вектор - набір особливих вроджених психічних властивостей, які задають напрямок бажань і потенційні можливості реалізації людини в соціумі.

Всього існує вісім векторів, які, поєднуючись між собою, визначають глибинні устремління, властивості для їх реалізації, характер, життєві цінності і пріоритети кожної людини. Сучасні люди є, в середньому, носіями 3-4 векторів, що робить їх психіку здатною легше адаптуватися в умовах стрімко постійно розвивається технологічного світу.

При наявності звукового вектора його бажання домінують над бажаннями інших векторів. Тому часто у звуковика виникає ситуація, коли при уявній благополуччя і задоволеності в базових цінностях інших векторів (наприклад, є достаток, сім'я, любов) немає відчуття щастя в житті.

«Ну, чого йому не вистачає?»

Володар звукового вектора відрізняється тим, що його життєві цінності і пріоритети не пов'язані з матеріальними благами або відносинами. Тому він не знаходить задоволення в володінні чимось, в любові або повазі людей. Всі бажання звуковика пов'язані з роботою його свідомості і зосередженням на тому, що відбувається у нього в голові - з пошуком смислів.

Вже з 5-6 років дитини зі звуковим вектором цікавлять питання про влаштування цього світу, сенсі того, що відбувається. Моменти занурення в себе і прагнення бути подалі від галдящіх однолітків відокремлюють маленького звуковика від інших дітей. Усвідомлення своєї відстороненості від оточуючих, деякою дивацтва веде до ще більшого занурення в себе в спробах осмислити: «Хто я? Навіщо я тут? ».

Чутливий від природи слуховий сенсор потребує особливих умов для можливості зосередження і уявної роботи. Тому ночами, коли більшість людей спить, коли змовкає денний шум, стає максимально можливим використання унікального слуху носія звукового вектора. З тим, щоб, зосереджуючись на зовнішньому світі, на проявах нічного життя, вловлювати абстрактні мислеформи, що народжуються в глибинах підсвідомості.

"Залишіть мене у спокої!"

Будь-які подразники заважають зосередженню, думки плутаються. У такі моменти звуковому людині здається: «Дайте мені спокійно подумати, і я зрозумію, що не так». Різкі звуки віддаються болем в чутливих вухах. У моменти втоми або стресу слух стає особливо чуйним, а люди, як джерела шуму, викликають гостру неприязнь, бажання уникнути контакту з ними. І видається, що рятівна тиша і самота знімуть біль.

Уникає контактів з іншими людьми володар звукового вектора занурюється вглиб себе. На самоті до нього приходить його головний страх - остаточно втратити зв'язок з реальністю, збожеволіти.

Народжувані свідомістю звуковика думки, що крутяться в голові і не знаходять виходу назовні, втілення знаками в письмову мову, в музичну партитуру або в математичні, фізичні формули, стають нав'язливим хороводом: «Все безглуздо ...». І тільки виносячи назовні мислеформи, рояться всередині, структурируя цей хаос, знаходячи точні позначення для вираження смислів, мелодій, можливо звільнити місце для нових ідей, інших думок, глибше проникнути в шукане.

Можна застосувати даний природою талант до музики, до складання слів в вірші або в прозу. До пізнання смислів через вивчення мов і наук для просування всього людства по шляху еволюції. Так зазвичай реалізують свій потенціал люди зі звуковим вектором.

Де шукати смисли?

Однак, сьогоднішнє покоління носіїв звукового вектора вже не знаходить достатнього задоволення в перерахованих вище способах реалізації своїх талантів. Вони хочуть більшого. Хочуть розкрити таємниці людської психіки, пізнати сенс життя.

Системно-векторна психологія Юрія Бурлана дозволяє знайти відповіді на будь-які питання. «Що зі мною?», «А я нормальний?», «Навіщо я живу?». Споконвіку звуковики не могли задовольнити свій пошук. Тепер така можливість доступна кожному.

Зареєструватися на нічні безкоштовні онлайн-лекції по Системно-векторної психології Юрія Бурлана ви можете за цим посиланням: https://www.yburlan.ru/training/registration-zvuk

Автор публікації: Наталя Семенова, психолог

Стаття написана за матеріалами тренінгу «Системно-векторна психологія»Що зі мною?
«Ну, чого йому не вистачає?
Що їм від мене треба?
Навіщо вони так близько?
Я божеволію?
Чому так, до ненависті, дратують інші люди, голоси, запахи, світло?
Від себе або від них?
Я сам не свій?
Що зі мною?
«Ну, чого йому не вистачає?