Як і Сибіру - Алтайський державний театр музичної комедії

  1. Завоювали повагу глядачів
  2. театральні удачі

Влітку 2015 року Алтайський театр музичної комедії завершив свій черговий ювілейний сезон. Він виявився рясним на події.

Колектив театру брав участь в окремих програмах і акціях. Своїми емоціями артисти ділилися з численними глядачами, отримуючи натомість щирі оплески. У наступному сезоні театр обіцяє ще більше змістовну і експресивну програму.

Завоювали повагу глядачів

В останні роки цікавість глядачів до постановок театру помітно зросла. На підмостках театру разом з класичними сусідять гострі актуальні постановки, а також дитячі спектаклі, улюблені глядачами. Театр - органічний елемент культурного простору Барнаула і Алтайського регіону.

А утворилося все в 1956 році в Горно-Алтайську . У той час частина молодих акторів створила крайової ансамбль оперети. Музичною частиною цього невеликого храму Мельпомени керував обдарований диригент Джон Амірагов. Ансамбль два роки гастролював по селах і містах краю. Тріумф був такий, що незабаром цей колектив об'єднали з трупою Бійського драмтеатру.

Тріумф був такий, що незабаром цей колектив об'єднали з трупою Бійського драмтеатру

Через три роки наступив театральний сезон відкрили виставою «Весілля в Малинівці». До цього часу мистецтво молодих виконавців досягло такої висоти, що театр взяв «крен» на музичні постановки. Колективу привласнили правовий статус крайового театру музичної комедії. Основним напрямком в його репертуарі стала класична оперета.

У 1963 році колектив театру поставив на своїй сцені професійний балет. Це був перший балет за всю історію сценічного мистецтва Алтаю. Глядачам показали «Корсара». Автор постановки - молодий хореограф Микола Громов. З цього моменту чверть століття його ім'я буде пов'язано з історією театру.

У наступному році трупа перебралася в Барнаул. Перший барнаульський сезон відкрили оперетою «Роза вітрів». Свій черговий сезон в 1972 році театр почав у новому приміщенні на Комсомольському проспекті. У ньому він знаходиться і до цього дня.

театральні удачі

Найбільш яскраві театральні удачі вісімдесятих років спектакль «Блакитна дама», постановка «Юнона і Авось», опера «Травіата» і деякі інші. За півстоліття театр поставив понад 250 вистав. Це музичні комедії, оперети, театралізовані вистави, мюзикли і музичні казки. У 1991 році театр став державним.

У театрі продовжують роботу з непростими музичними жанрами. Свіжі постановки, які з'явилися в репертуарі театру останнім часом, свідчать про новий етап життя творчого колективу.