Як отримати РВП в Росії громадянину Узбекистану: ціна в 2019 році

  1. способи отримання
  2. Особливості оформлення РВП в РФ для громадян Узбекистану
  3. Значення ВНЖ Росії для громадян Республіки Узбекистан
  4. Ціна оформлення документів
  5. Новий закон 2019 роки для узбеків

Багато жителів Узбекистану приїжджають на територію Росії з метою пошуку роботи і працевлаштування. Громадяни країн СНД можуть перебувати в межах РФ протягом 90 днів без оформлення візи. Для більш тривалого проживання необхідно отримати дозвіл або патент на роботу. Дозвіл на тимчасове проживання (РВП) являє собою офіційний документ, який дозволяє іноземцю, зокрема узбеку, легальний в'їзд і проживання в Росії протягом трьох років. Даний дозвіл не має можливості продовження. Тимчасова реєстрація для узбеків є підставою для отримання ВНЖ. Отримати РВП в Росії в 2019 році для громадян Узбекистану можна як з урахуванням квоти, так і без.
Багато жителів Узбекистану приїжджають на територію Росії з метою пошуку роботи і працевлаштування
РВП є позначку в паспорті або окрему картку, яка видається іноземцю, якщо у нього немає документа, що засвідчує особу. Щоб провести оформлення дозволу максимально грамотно і оперативно, слід скористатися послугами кваліфікованих юристів. Вони допоможуть уникнути неточностей і депортації іноземця в процесі оформлення документів.

Щорічно уряд Росії встановлює квоту на РВП. Якщо ліміт дозволів вичерпано, то заявки на реєстрацію іноземців не приймаються, хоча існують випадки надання РВП без урахування квоти. Дані ситуації розглядаються органами влади в індивідуальному порядку, дозволяючи або забороняючи в'їзд.

способи отримання

Перетинає кордон РФ протягом тижня повинен звернутися до відділення Федеральної Міграційної служби для подачі заяви на РВП. Щоб заощадити час, не стояти в черзі, можна подати заявку в електронному вигляді. Дана опція доступна на сайті надання держпослуг.

Особливості оформлення РВП в РФ для громадян Узбекистану

Особливості оформлення РВП в РФ для громадян Узбекистану

Щоб отримати РВП в 2019 році громадянам Узбекистану та іншим іноземцям потрібно подати заяви на отримання РВП в відділення міграційної служби РФ за місцем проживання. Якщо заявник перебуває за межами Росії, він повинен надати пакет документів в консульство або посольство країни. Також існує можливість подати клопотання в електронному вигляді за допомогою інтернету. Важливо, щоб всі папери були заповнені правильно, грамотно і з дотриманням всіх державних вимог. Отримати дозвіл на тимчасове проживання дитини можуть його батьки або опікуни.

У стандартний пакет документів, який необхідний для іноземців, які здійснюють в'їзд без візи, входять:

  • заяву про надання РВП;
  • посвідчення особи;
  • два фото паспортного формату;
  • квитанція про сплату державного мита;
  • довідка про медичне обстеження і відсутності важких захворювань, а також наркотичної залежності;
  • міграційну карту з відмітками про в'їзд і виїзд іноземця з країни.

Всі папери повинні бути складені російською мовою. Документи іноземною в обов'язковому порядку повинні супроводжуватися нотаріально завіреним перекладом. Недотримання правил реєстрації або відмова від отримання дозволу на тимчасове проживання є приводом для депортації громадян інших держав за межі Росії.

Отримати РВП для громадян Узбекистану, які здійснюють в'їзд на території країни без візи, можуть протягом 2 місяців з моменту подачі заяви. В інших випадках розгляд займає до 180 днів.

Претендувати на оформлення дозволу на тимчасове проживання в РФ можуть громадяни Узбекистану та інших країн, які були народжені на території колишнього Радянського Союзу, є чоловіком (дружиною) громадянина Росії, надійшли на військову службу в країні, не наражалися на депортації їх країни і інші категорії.

Значення ВНЖ Росії для громадян Республіки Узбекистан

Необхідною умовою, щоб отримати посвідку на проживання РФ є проживання в межах країни протягом мінімум 12 місяців з дозволом на тимчасове проживання. У виняткових випадках можливе оформлення ВНЖ без РВП. Вид на проживання дає власнику широкі права і можливості. Іноземці набувають статусу постійно проживає жителя країни. Вони можуть розраховувати на:

  • соціальне, пенсійне і медичне страхування;
  • працевлаштування без відкриття патенту;
  • придбання нерухомості;
  • в'їзд і виїзд за кордон необмежену кількість разів;
  • право обиратися до місцевих органів самоврядування і т.д.

Іноземці, маючи дозвіл на проживання, зобов'язуються дотримуватися законодавства РФ, не здійснювати в'їзд на територію інших країн більше, ніж на півроку, утримувати себе і свою сім'ю без отримання державної фінансової підтримки. Порушення прав і обов'язків є приводом для депортації іноземця за межі держави.

Ціна оформлення документів

Не секрет, що отримання офіційних документів і проходження комісій не є в нашій країні безкоштовним явищем. Для громадян Узбекистану, які бажають подати пакет паперів на отримання дозволу на тимчасове проживання в 2019 році, всі ці процедури обійдуться приблизно в 10-12 тисяч рублів з людини.

У цю суму входить:

  • Оплата державного мита при подачі заяви - 1600 рублів.
  • Іспит з російської мови - 5300 рублів. У цей тестування входить перевірка кандидата на знання російської мови, граматики, орфографії, історії Росії та Законодавства РФ. Чи не здавши іспит з першого разу, кожна наступна перездача склала 1900 рублів.
  • Паперові дрібниці (бланки, папки, фотографії).

Багато юридичних агентства готові допомогти в супроводі по всьому процесу отримання, надають допомогу в оформленні документів. Ціна за такі послуги зросте в 3-5 разів, складе до 50000 рублів.

Вид на проживання надається на п'ять років з необмеженим правом продовження. Залежно від кожного індивідуального випадку, вид на проживання може бути отриманий в період 3-6 місяців з моменту подачі заяви в міграційний відділ. Щоб оформити посвідку на проживання, слід подати в міграційний відділ такі документи, як:

  • Заява;
  • посвідчення особи (паспорт);
  • довідка про доходи (виписка з банківського рахунку, довідка з місця роботи та ін.).

Новий закон 2019 роки для узбеків

З настанням 2019 року в Законодавство РФ були внесені зміни, що стосуються перетину кордону і умов перебування громадян Узбекистану в Росії. Пропуск через російський кордон тепер можливий за закордонними паспортами, візу оформляти не потрібно. Збільшилися і розміри державних мит на оформлення міграційних документів. Наприклад, новий закон передбачає оплату держмита за вид на проживання в розмірі 3600 рублів. З плюсів прийняття нових поправок можна відзначити право іноземних жителів на оплату медичної допомоги з боку роботодавця.

Вид на проживання в межах РФ - це крок на шляху до отримання громадянства країни.