Як стати душею кампанії

  1. Душа компанії серед друзів і на роботі
  2. Правила спілкування і зовнішнього вигляду
  3. дівчина
  4. хлопець

В епоху розвитку інтернету віртуальне спілкування сильно витіснило живе

В епоху розвитку інтернету віртуальне спілкування сильно витіснило живе. Молодь все частіше проводить час в соціальних мережах, а емоції їм замінили смайлики. Стало зручним приховувати себе за аватарками, але потім так складно показати своє справжнє обличчя і зізнатися в звичайних мирських слабкостях перед оточуючими людьми. Стати душею компанії на роботі хочеться майже кожному, але не у всіх є для цього лідерські якості або природна чарівність і красномовство, але над цим можна працювати. Багато зірок кіно і театру зізнаються, що в дитинстві у них було мало друзів, вони вели замкнутий спосіб життя, мали неабиякою зовнішністю, соромилися однолітків, не вірили і не брали себе, але це не завадило їм у дорослому житті змінити хід подій. Вони зробили зусилля, щоб вийти з тіні: змінили свою зовнішність, стали активно ходити на кастинги і домагатися мети в самому публічному професії.

Душа компанії серед друзів і на роботі

Для початку давайте розберемося в даній статті, що значить бути душею компанії, про яких якостях йдеться, як їй стати, чи є відмінності між душею компанії серед друзів і в діловому середовищі. Душа компанії з друзями завжди на одній «хвилі»: в курсі останніх новин, блищить почуттям гумору, вміє підняти настрій і за лічені хвилини виявитися центром, що відбувається. Без нього не проходить жодна весела зустріч, він привабливий з друзями і привабливий в очах протилежної статі. На роботі душа компанії з усіма в добрих стосунках, а це значить він вміє не вступати в конфлікти, або часто їх регулює, об'єднує людей в колективі, що не бреше, але переживаючи за одного з потерпілого, закликає до допомоги всіх інших. Люди йому довіряють будь-яку таємницю, прислухаються до нього. Часто такі члени колективу компетентні в своїй галузі, дружать з начальством, люблять увагу до себе і не боятися виголошувати промову зі сцени.

Правила спілкування і зовнішнього вигляду

Компанія друзів неодмінно оцінить ваш яскравий зовнішній вигляд, дорогий одяг, але в робочій обстановці і в колективі з низькими окладами, людям не сподобається ваша розкіш не по кишені. Взагалі, слід одягатися відповідно до місця і заходу. На роботі душа компанії не повинен бути не охайний, а його дихання, спілкуючись з колегами має бути свіжим. Спілкування з будь-якою людиною означає діалог: це значить потрібно вміти вислухати співрозмовника, поважати його думку, але в той же час при необхідності бути здатним відстояти свою точку зору, майстерно ведучи суперечку. Людини в будь-якому випадку слід зрозуміти, при необхідності підтримати і втішити.

дівчина

Дівчата легко стають душею компанії, якщо вони сміливі і готові на різні авантюри, вміють жартувати, не соромляться чоловічого товариства. Зазвичай такі дівчата вродливі, вони яскраві і мають високою самооцінкою. Навколишні люди часто ставлять їй в плюс наявність бурхливих романів і безліч шанувальників. Для того, щоб дівчині стати душею будь-якої компанії слід:

  1. Бути впевненою в собі, приймати свою зовнішність. Якщо впевненість в собі «кульгає», то допоможуть спеціальні аутотренінги і семінари. Вам слід подумати про свої достоїнства і навчитися саме на них ставити акцент.
  2. Не втрачайте свою жіночність, намагайтеся більше посміхатися, бути позитивною і доброї, намагайтеся ефектно заявити про себе вже в перші хвилини вашої появи. Стріляйте очками, кокетує, «підбиває» подруг на активні дії.
  3. Ведіть активний спосіб життя: виставки, походи в кіно і театр, дзвінки друзям, організація зустрічей колишніх однокласників, цікаві поїздки в інші міста і країни.
  4. Слідкуйте за модою, експериментуйте з зачісками, розвивайте в собі почуття стилю.
  5. Розвивайте свою промову, по можливості позбудьтеся від акценту, слів-паразитів, стоп-слів. Більше читайте як класичну літературу, яка збагатить вашу мову, так і сучасну, щоб бути в курсі останніх тенденцій і подій.
  6. Розвивайте в собі почуття гумору. Введіть собі в правило читати анекдоти, дивитися комедійні серіали, спілкуйтеся з веселими людьми, щоб навчитися бути веселою людиною і душею компанії. У вашому арсеналі завжди повинна бути хороша жарт і весела історія.

хлопець

  1. Навчіться відпускати погані думки і залишати поганий настрій будинку. У компанії людей постарайтеся забути про неприємності, не перевантажуйте ними оточуючих себе людей. Звичайно, у кожної людини є свої проблеми, але не варто щоб ваша компанія повісила на вас ярлик вічно пригніченого людини.
  2. Розкрийте в собі свої таланти, щоб бути душею компанії серед друзів, сконцентруйтеся на них, заведіть собі цікаве хобі, про який ви могли б розповідати друзям і колегам. Завжди набагато легше і цікавіше спілкуватися з людьми, якщо вам є про що розповісти, тим більше якщо від розповіді про вашому хобі у ва «горять» очі.
  3. Оточуючим людям подобається коли у співрозмовника є своя власна думка, тим більше якщо ви зможете його відстояти. Навчіться правилам спілкування, мистецтва ведення спору, вмінню слухати співрозмовника.
  4. Ведіть себе більш розкуто, але не вульгарно. Беріть на себе відповідальність за організацію різних заходів, будьте ініціативні. Якщо відчуваєте, що вам не вистачає впевненості в собі варто відвідати тренінги з розвитку лідерських якостей і саморозвитку. Зверніть увагу на ті курси, де акцент ставиться саме на практичні уроки.
  5. Знайомтеся з протилежною статтю, навчитеся робити компліменти, будьте щедрі на квіти і милі подарунки, не забувайте про дні народження друзів, активно цікавтеся їхнім життям.

Останнім часом представники найрізноманітніших професій виступають з промовою перед потенційними покупцями, колегами, партнерами та керівництвом. Тому так зріс інтерес до ораторської майстерності та навчання риторики , Якій проходить в театральній студії не залишилася без уваги серед як молодих, так і досвідчених фахівців.