Астролог: народжені 06.06 революційні

Про пророчих талантах , Самоті, екстремізмі, любові до полярності, революційності і волелюбність народжених 6 червня розповідає астропсіхоаналітік Соломон Соловйов в авторській рубриці "Формула небес" . Про пророчих   талантах   , Самоті, екстремізмі, любові до полярності, революційності і волелюбність народжених 6 червня розповідає астропсіхоаналітік Соломон Соловйов в авторській рубриці   Формула небес

Коли мої діти задають мені питання: "Папа, а хто такі генії?", - я багато років поспіль кожного з них відповідаю одне і теж: "Генії - це пророки". А потім розповідаю їм про Леонардо да Вінчі, про Николі Теслі і, звичайно ж, про Олександра Пушкіна. Радянський поет Євген Євтушенко написав одного разу свою знамениту рядок: "Поет в Росії - більше, ніж поет". Геніальний поет в будь-якій країні світу - більше, ніж поет. Але Пушкін для Росії був неповторним пророком.

Народжений сьогодні Близнюк Олександр Пушкін ( фото ) Написав на цю тему рядочки ...

Повстань, пророк, і дивись, і почуй,

Виконати волею моєї,

І, обходячи моря і землі,

Дієсловом пали серця людей.

У VI столітті нашої ери два генія створили прообраз сучасного російського алфавіту. їх звали Кирило і Мефодій . А на початку XIX століття пророк Олександр Пушкін створив для всіх нас мова, на якому ми пишемо, розмовляємо, зізнаємося в любові і виховуємо дітей. І він показав всі можливості створеного ним самим мови і в прозі, і в поезії, і в своїх чудових казках, листах і щоденниках.

У кожної країни і епохи були свої літератори-пророки, які реалізувалися в різних жанрах, - це і Шекспір , і Данте , і Шиллер , і Гете . Але ніхто з них не створив свою власну мову. Вони створювали лише свої форми і жанри. В історії людства створити свою власну мову і випробувати його в усіх жанрах вдалося тільки Олександру Пушкіну.

Ну а про пророцтва самих творів Пушкіна написано тисячі досліджень за 200 років, і стільки ж ще буде написано в найближчі сторіччя. Пушкін невичерпний, і в кожному столітті людство буде відкривати з нових сторін його пророцтва.

Мені пощастило в студентські роки займатися творчістю Олександра Пушкіна багато і грунтовно, тому 6 червня для мене завжди особливе свято.

Але так як останні 20 років я професійно займаюся астрологією (якої, до речі, Пушкін володів бездоганно), то сьогодні у мене подвійне свято. 6 червня прийшов в наш світ видатний німецький астролог Региомонтан .

У астрологію Близнюк Региомонтан прийшов з математики (це часте явище і в сучасній астрології). Як практикуючий астролог скажу, що самої математики в астрології трохи, а ось арифметика як одна з частин математики в астрології головна складова. Тому наша рубрика і називається "Формула небес".

Близнюк Региомонтан для астрологічної науки зробив за значимістю не менше, ніж Олександр Пушкін для літературної російської мови. Він склав і видав свою головну працю "Ефемериди" - таблиці координат зірок, положень планет і обставин з'єднань і затемнень на кожен день. Це були перші в історії таблиці, якими користувалися в тому числі Васко да Гама, Колумб і інші мореплавці.

Близнюком-пророком Регіомонтаном були розроблені інструменти для всіх астрологів Середньовіччя: астролябія (прилад для визначення широти), сонячний годинник і армілярна сфера (інструмент, вживаний для визначення екваторіальних або екліптичних координат небесних світил).

Він описав також нову систему астрологічних будинків, названу пізніше його ім'ям. Якщо системи, створені вченим-близнюком в Середні століття ефективно працюють і в XXI столітті, то інакше як генієм-пророком його складно назвати.

Пророцтво становить важливу частину існування народжених 6 червня. Воно живе як в їх професії, так і в справах сімейних, пронизуючи, власне, всі сфери життя. Вищий пріоритет для тих, хто народився в цей день, - здійснення своїх планів, найчастіше далекосяжних. Однак на цьому шляху вони найчастіше виявляються на самоті, поділитися з близькими людьми потаємним вони не в силах. Складається враження, що ці люди в усьому слухаються лише голоси свого серця.

Найбільша небезпека для народжених 6 червня криється в тому, що пророчий дар заводить їх у крайнощі - як в словах, так і в справах (згадаємо хоча б нескінченні покарання і посилання Близнюка Олександра Пушкіна). Подібний екстремізм виливається в довго не загоюються душевні травми, в невдачі і навіть в смерть. Таким чином, люди, чий день народження - 6 червня, повинні обережніше поводитися з унікальною енергією, дарованої їм природою.

Художествений керівник і головний диригент Московського державного академічного симфонічного оркестру Павло Коган ( фото ), Крім таланту Формули небес народженого 6 червня, отримав прекрасні родинні корені. Його батьки - скрипалі Леонід Коган і Єлизавета Гілельс, дядько - піаніст Еміль Гілельс. Складно, погодьтеся, не стати музикантом при такому "родовому лобі".

Але батьки батьками, а грати на скрипці і диригувати оркестром все одно потрібно самому. Та до того ж знавці і експерти завжди тебе будуть порівнювати з уславленими родичами. Але формула 6 червня не підвела, і, за підсумками рейтингу британського телеканалу Сlassical TV, ім'я Когана увійшло в список десяти найбільших диригентів XX століття.

Полярності в будь-якому вигляді заворожують і залучають цих людей. У них, як правило, не залишається часу на компроміси або на нескінченні пошуки сенсу життя, адже вони буквально одержимі власними ідеями. Деякі з тих, хто народився 6 червня, зовні справляють враження консервативних і поміркованих натур. Однак за цим фасадом криється небачений екстремізм. Якщо під впливом обставин або громадських установок їм доводиться вести більш-менш передбачуване життя, в мріях і фантазіях вони знаходять віддушину для свого буйства, що ллється через край.

Фантазією, що б'є через край, і небаченим екстремізмом увійшов в історію сучасного шоу-бізнесу музикант і продюсер Барі Алібасов ( фото ). Увійшов так успішно, що вже за життя ексцентричного Близнюка в місті Чарської (Казахстан) вулиця Миру була перейменована у вулицю Барі Алібасова. А в школі, де навчався майбутній пророк російського шоу-бізнесу, працює присвячений йому музей.

Ми можемо скільки завгодно іронізувати з приводу дару віщуна Барі Алібасова, але поки лише йому одному з небагатьох продюсерів вдалося ще в Радянському Союзі створити групу, яка живе і затребувана вже скоро 30 років. Спільно зі своєю групою "На-На" Барі Алібасов займається благодійною діяльністю, дає концерти для дітей-інвалідів. Бере участь в благодійних акціях.

Алібасов заснував групу і отримав свою вулицю, а народжений сьогодні російський військовий і державний діяч Йосип де Рібас ( фото ) Заснував цілий місто і теж отримав в ньому свою головну вулицю. Про символ Одеси вулицю Дерибасівська написано стільки ж віршів, пісень та розповідей, скільки про все вулиці разом узяті всього пострадянського простору. Ну а пам'ятник засновнику міста Близнюку Йосипу де Рібаса прикрашає його іменну вулицю тепер на багато століть.

Близнюки, народжені 6 червня, - натури високоосвічені, схильні до самозречення в ім'я інших нерідко спрямовують свою пророчу енергію в позитивне русло, сприяючи процвітанню оточуючих. Ідеї ​​та думки цих людей незмінно надихають тих, хто здатний їх зрозуміти. Герої дня сьогоднішнього відрізняються революційністю, одержимі бажанням перебудови існуючих громадських структур відповідно до свого бачення. І понад усе для них, звичайно ж, свобода.

Своїм пророчим генієм залишився в історії видатний російський математик Олександр Ляпунов . І свобода, як головна енергія для життя народжених сьогодні Близнюків, безпосередньо стала головним предметом вивчення вченого в його математичних формулах. Саме у своїй знаменитій теорії "Про стійкість руху" математик всебічно розглянув проблему стійкості руху систем з кінцевим числом ступенів свободи. Ця теорія стала пророчою на століття. Роботи Ляпунова з теорії стійкості руху служать сьогодні глибоким науковим фундаментом теорії різноманітних автоматичних пристроїв і, зокрема, систем управління польотом літаків і ракет.

Народжений сьогодні лауреат Нобелівської премії з фізики Карл Фердинанд Браун дав людству кінескоп. У німецькомовних країнах кінескоп досі називають трубкою Брауна. Ну а всі телевізори, які дивилися люди в усьому світі, до початку XXI століття виготовлялися виключно на основі кінескопа. Браун також був першим винахідником? кому вдалося побудувати спрямовану антену, а також засновником в Берліні Товариства по бездротовій телеграфії Telefunken.

"Повітроплавання не було ні наукою, ні галуззю промисловості. Воно було дивом", - так писав у своїх спогадах російський і американський авіаконструктор, вчений, винахідник і філософ Ігор Сікорський ( фото ).

Творити чудеса на століття і бути чарівниками кожен день - це особливості всіх народжених сьогодні Близнюків. Сікорський сконструював перші в світі чотиримоторний літак "Російський витязь", важкий чотиримоторний бомбардувальник, пасажирський літак "Ілля Муромець", трансатлантичний гідроплан і серійний вертоліт одногвинтової схеми. Вертольоти, придумані великим конструктором, борознять небесні простори і до цього дня.

король франків Дагоберто багато століть назад вимовив: "Пророк знає не більше ніж звичайна людина, але знає це раніше". Така вона пророча Формула небес народжених сьогодні.

Читайте всі публікації рубрики "Формула небес"

Коли мої діти задають мені питання: "Папа, а хто такі генії?
Браун також був першим винахідником?