Цикл зустрічей «Космос від моря до моря» у Владивостоці в Музей Міста 6 вересня 2015

Подія додано в обране Подія додано в обране   Додати в обране   Науково-популярні лекція від чинного космічного інженера Олександра Шаенко пройдуть в Музеї Міста

Додати в обране

Науково-популярні лекція від чинного космічного інженера Олександра Шаенко пройдуть в Музеї Міста.

  • 23 серпня (неділя) о 20:00 - лекція «Нова краса космосу і космонавтики». Ви уявляєте собі схід Землі? Занурення Сонця в Юпітер? Дзвінкі від радіації простору між планет? Приборкану міць вогню, виносять в небо іскорку з людьми? Зірки, створені руками людини? Робота в десятирічному сні, що долає мільярди кілометрів, для того щоб на кілька годин прокинуться у мети і після заснути назавжди? Ви зможете уявити собі все це і багато іншого! Обережно, лекція викликає тягу до освоєння космосу.
  • 30 серпня (неділя) о 20:00 - лекція «Життя і смерть команди Селеноход». Google і фонд X-PRIZE в 2007 році оголосили міжнародний конкурс приватних місяцеходів. У 2011 році в нову місячну гонку включилася єдина російська команда «Селеноход». Вхід на змагання, зльоти ентузіазму і падіння «Фобоса-Грунту», смерть команди і життя після смерті, а найголовніше, безцінний досвід організації роботи на чистому ентузіазмі.
  • 6 вересня (неділя) 20:00 - лекція «Російська приватна космонавтика». Хто вони, люди створюють російський приватні космічні компанії? Як вони роблять свої супутники і ракети? Звідки вони прийшли в космонавтику, звідки черпають натхнення для своєї роботи?

Лектор Олександр Шаенко - інженер, більше 10 років працює в космічній галузі. Взяв участь в розробці ракет-носіїв «Ангара-А5» і KSLV, вітчизняної космічної обсерваторії «Мілліметрон», приватного російського супутника DX1 компанії Dauria Aerospace. Був головним конструктором в команді «Селеноход», єдиному російському учаснику конкурсу Google Lunar X PRIZE. Кандидат технічних наук, викладав в МГТУ імені Баумана. В даний час керує освітньою програмою «Сучасна космонавтика» в Університеті машинобудування.

Цікавий факт з біографії лектора - Олександр народився в селі Гальонки (Приморський край, 30 км від Уссурійська), поруч з яким знаходиться унікальний об'єкт - Східний центр дальнього космічного зв'язку (ВЦДКС). Особовий склад центру брав участь у наземному контролі безлічі радянських і російських космічних місій, саме з 70-міметрового радіотелескопу центру був відданий наказ про затоплення станції «Мир».

Вхід: 100 рублів.

Довідки та запис за тел .: +7 (423) 222-50-77 або по електронній пошті .

вул. Петра Великого, 6

наверх Повна версія сайту

Ви уявляєте собі схід Землі?
Занурення Сонця в Юпітер?
Дзвінкі від радіації простору між планет?
Приборкану міць вогню, виносять в небо іскорку з людьми?
Зірки, створені руками людини?
Робота в десятирічному сні, що долає мільярди кілометрів, для того щоб на кілька годин прокинуться у мети і після заснути назавжди?
Хто вони, люди створюють російський приватні космічні компанії?
Як вони роблять свої супутники і ракети?
Звідки вони прийшли в космонавтику, звідки черпають натхнення для своєї роботи?