Де взяти енергію Способи підвищення творчої активності

  1. 1. Відкривайтеся назустріч змінам
  2. 2. Відмовтеся від зайвого контролю
  3. 3. Вчіться більше віддавати
  4. 4. Припиніть шкодувати себе
  5. 5. Замініть заздрість захопленням
  6. 6. Змініть ставлення до невдач
  7. 7. Змістіть акцент з минулого на даний
  8. 8. Відмовтеся від власної важливості
  9. 9. Вчіться аналізувати помилки
  10. 10. Зробіть самотність своїм другом

Життєву енергію визначає не тільки фізичний тонус або наявність глобальної   мети   в житті, але і те, куди спрямовані думки Життєву енергію визначає не тільки фізичний тонус або наявність глобальної мети в житті, але і те, куди спрямовані думки. Те, на що ми віддаємо енергію, повертається в світ реальності з подвоєною силою. З цієї причини важливо спрямовувати розумовий заряд на бажані моменти, щоб не купатися в морі проблем , Про які і знати не хотілося. Дізнайтеся способи підвищення творчої активності - читайте статтю.

Якщо внутрішня енергія витрачається в правильному напрямку, ми відчуваємо почуття радості , Легкості, творчого пориву і бажання діяти. Але як тільки духовний вогонь витрачається невірно, тіло стає млявим, розум - сонливою, бажання - апатичними. Не допустити непотрібних розтрат життєвих сил допоможуть наступні 10 законів збереження енергії.

1. Відкривайтеся назустріч змінам

Людина здатна почерпнути енергію з усього, що дає йому поштовх для розвитку. Іноді подібний «життєвий стусан» приходить з необхідністю кардинально змінювати звичний спосіб життя, важливо не піддатися страху невідомості. Бійтеся застою, йдіть від звичного болота назустріч змінам - і ви здивуєтеся енергії, яка активізується всередині вас.

2. Відмовтеся від зайвого контролю

Ми звикли жити за певним сценарієм, намагаючись все події тримати під ментальним контролем. Але не все в житті залежить тільки від нас. Погана погода, пробки на дорогах, примхи начальника, на жаль, не в вашій юрисдикції. Залиште спроби витрачати енергію на переживання, спробуйте просто змінити власне ставлення до ситуації, концентруючись на плюсах.

3. Вчіться більше віддавати

Іноді здається, що все навколо щось нам повинні: любов, кохання , Повагу, допомога. Чоловік перестав дарувати подарунки, а повинен! Діти не допомагають по дому, а це нечесно. Але задумайтеся на мить, що віддаєте світу ви? Щоб отримати більше любові , Треба самому любити, адже всесвіт відгукується тільки на стан. Закон дивний, але працює: чим більше віддаєш, тим багатшим стаєш.

4. Припиніть шкодувати себе

Коли ми визнаємо свою слабкість, говоримо, що обставини сильніше нас, - так воно і трапляється. Внутрішня енергія йде на боротьбу з вітряними млинами, для самих себе нічого не залишається. Припиніть віддавати право вибору життєвих обставин, заберіть свою собі. невдачі - лише уроки життя , За якими приховані величезні можливості.

5. Замініть заздрість захопленням

У кожного з нас своя особлива місія на цій планеті, тому немає сенсу заглядати через плече, щоб порівнювати власні досягнення з успіхом інших людей. Коли ви направляєте увагу на чужий шлях - ви віддаєте туди свою енергію, і на особисті перемоги нічого не залишається. Вчіться радіти чужому щастя , Тоді шанси на особистий успіх подвояться, це ж знак!

6. Змініть ставлення до невдач

якщо сприймати помилку як витівки карми, ви не зможете вибратися на новий рівень життя. Перегляньте закостенілий підхід, що нового вам підніс цей досвід? Бути може, ви чогось навчилися, на крок просунулися? Вчіться сприймати невдачі як союзників, які обов'язково приведуть вас до мети.

7. Змістіть акцент з минулого на даний

Якщо жити минулим, длубаючись в уже пережитих спогадах, ви будете мертві для справжнього, енергія просто не зможе правильно циркулювати. Не витрачайте сили на ностальгію про минулі перемоги або розчарування, йдіть далі, робіть те, заради чого були народжені. Створюйте події ще цікавіше.

8. Відмовтеся від власної важливості

Ви не уявляєте, скільки енергії розтрачуєте щодня, намагаючись створити хороше про себе думку. Ви виплигуєте з трусів в пошуку схвалення, намагаєтеся довести, яким розумним, цікавим і у всіх сенсах гідною людиною є. Але навіщо? Відмовтеся від бажання всіх причарувати і потреби домінувати - тоді махом отримаєте все, про що мріяли. Не намагайтеся заглушити своє «я», це внутрішній акумулятор, до вібрацій якого краще прислухатися.

9. Вчіться аналізувати помилки

Якщо якесь ваше дію призвело до плачевних наслідків, піддайте даний аспект життя хорошою рефлексії і витягніть урок. В іншому випадку отриманий досвід так і залишиться висіти мертвим вантажем, перетягуючи на себе частину життєвої енергії. А якщо таких помилок був з десяток, уявіть який багаж ви тягнете за собою слідом?

10. Зробіть самотність своїм другом

Тиша служить хорошим союзником того, хто подружився зі своїм внутрішнім світом , Хто не боїться зануритися вглиб самого себе. Наскільки вам комфортно жити з собою? Чи можете ви назвати себе своїм товаришем? Якщо немає - спробуйте практику медитації , Яка відкриє внутрішні комплекси і навчить любити себе. Як тільки ви прийміть всі аспекти своєї особистості, ви пізнаєте істинну силу!

Будьте терплячі і ласкаві до себе. Пам'ятайте, будь-які зміни вимагають часу, міняйте звички поступово і не чекайте миттєвого чарівництва.

Мої сторінки в соціальних мережах

Але задумайтеся на мить, що віддаєте світу ви?
Перегляньте закостенілий підхід, що нового вам підніс цей досвід?
Бути може, ви чогось навчилися, на крок просунулися?
Але навіщо?
Наскільки вам комфортно жити з собою?
Чи можете ви назвати себе своїм товаришем?