Фантастична музика: що ми слухали в травні 2018

  1. Isidor - Lord of Synth
  2. Boss Keloid - Melted on the Inch
  3. DragonForce - Re-Powered Within
  4. Ihsahn - Àmr
  5. Galactic Empire - Episode II
  6. Amorphis - Queen of Time
  7. Dimmu Borgir - Eonian
  8. Jonathan Davis - Black Labyrinth
  9. «Дедпул 2»
  10. Читайте також
  11. «Хан Соло: Зоряні війни. історії »
  12. Читайте також
  13. «Черновик»
  14. Читайте також
  15. Céline Dion - Ashes
  16. Читайте також
  17. NerdOut - Han Solo Song
  18. Miracle of Sound - A Father's Arms
  19. Читайте також
  20. Aviators - Let There Be Fire (feat. Miracle of Sound)

І знову з вами, дорогі друзі-меломани, наш щомісячний дайджест фантастичною музики, в якому ми публікуємо найрізноманітніші альбоми, треки та кліпи. У травневій добірці - королі металу, черговий сюжетний ретровейв, саундтреки до головних новинок кінопрокату, метал по «Зоряним війнам» і симфонічний рок по світу Dark Souls.

Наш список не претендує на всеосяжність і суб'єктивний від початку до кінця. Якщо ви натрапили на цікавий реліз і хочете їм поділитися, обов'язково розкажіть про нього в нашому паблік ВКонтакте через «Запропонувати новину» або запостив у себе добірку з хештегом # РадіоМІРФ . А в розділі « аудіозаписи »Ви можете знайти всі наші плейлисти з фантастичною музикою - ми зібрали вже немаленьку колекцію!

Isidor - Lord of Synth

І знову з вами, дорогі друзі-меломани, наш щомісячний дайджест фантастичною музики, в якому ми публікуємо найрізноманітніші альбоми, треки та кліпи

Жанр: ретровейв

Lord of Synth малює похмуру картину далекого майбутнього, в якому проти людства виступили трансгумани. Покращені, оновлені, досконалі істоти, готові стерти з лиця землі звичайних людей, вважаючи їх більш низькою формою життя. Лише одному божевільному ученому вдалося поєднати людський розум і штучну форму. Так був створений він - Lord of Synth, або Повелитель синта. Тепер тільки він здатний врятувати людство. Ось таким хитромудрим сеттінгом нас зустрічає яскравий представник ретроволни. Здається, ніби зараз на екрані завантажиться 8-бітний платформер, в якому ми будемо управляти цим Володарем синта.

[Bandcamp width = 100% height = 120 album = 812391754 size = large bgcol = ffffff linkcol = 0687f5 tracklist = false artwork = small]

Boss Keloid - Melted on the Inch

Жанр: Стоунер-рок, сладж-метал

Четвертий альбом маловідомої англійської команди підірвав музичну пресу. Boss Keloid навперебій розхвалювали за нестандартний підхід до створення музики, порівнюючи з King Crimson, Neurosis і Mastodon. А тим часом диск всього лише продовжує лінію чудового попередника - Herb Your Enthusiasm. Оригінальні вокальні лінії, образи, що запам'ятовуються в текстах і хуков рифи - слухайте два альбоми в зв'язці і не пошкодуєте.

DragonForce - Re-Powered Within

Жанр: пауер-метал

Ремастера пластинки 2012 року оновив звучання нових хітових композицій, як це колись було з Valley of the Damned. Як бонус музиканти записали новий потужний трек Power of the Ninja Sword, а також представили альтернативні версії Heart of the Storm і Avant la Tempête.

Мені подобається, яким вийшов альбом Re-Powered Within. Ми пересвелі і ремастера оригінальну музику з більш сучасною постановкою в дусі наших останніх двох релізів. В результаті у нас вийшов більш чіткий і більш потужний звук.
Гітарист групи Герман Лі

Ihsahn - Àmr

Жанр: екстремальний прогресив-метал

Один з найбільш заслужених майстрів норвезького блек-металу зробив все, щоб його пам'ятали і впізнавали не як колишнього учасника Emperor, а як сольного виконавця. На його сьомому альбомі, Àmr, є арт-рок і авангардний джаз, неокласика і поп-аранжування, трохи блек-металу і навіть натяки на ретровейв. Все це записано у властивій Ісанна манері, але навіть на тлі його еклектичною дискографії реліз виділяється незвичайністю.

Galactic Empire - Episode II

Жанр: метал по «Зоряним війнам»

Бачили на ютубі кліп, в якому Дарт Вейдер і штурмовики з гітарами замість бластеров грають композиції з космічної саги? Так ось, цей Пранк давно вийшов з-під контролю! Музиканти випустили вже другий альбом, куди увійшли композиції як зі старих, так і з нових епізодів «Зоряних воєн». Виконавці обіграли в тому числі Rey's Theme, The Battle of Yavin і March of the Resistance.

Amorphis - Queen of Time

Жанр: метал

На честь великих фінів давно вже пора придумати стиль і назвати його «аморфіс-метал». До тринадцятого альбому винаходити щось радикально нове, здається, і не було потрібно, достатньо було зробити добре. Так і вийшло - бадьоро, натхненно і ... в загальному, як зазвичай. Queen of Time сповнений красивих мелодій і яскравих гітарних соло, кельтських флейт і орієнтальних аранжувань, а також яскравих образів в ліриці, яку знову склав авангардний художник Пекка Кайнулайнен. Якщо вам сподобалися треки Death of a King і Enemy at the Gates з минулого альбому, цей теж припаде до душі. Для тих же, хто вперше почує Amorphis на Queen of Time, альбом і зовсім може стати улюбленим. А ось давні фанати, швидше за все, будуть говорити про нього приблизно так: «Ну цей, там ще трек з Аннеке ван Гірсберген». До слова, в групу після сімнадцятирічного перерви повернувся один із засновників - Оллі-Пекка Лайне, який створив успішну групу Barren Earth. Але єдиний написаний ним трек As Mountains Crumble не ввійшов в трек-лист і доступний тільки в розширених версіях.

Dimmu Borgir - Eonian

Жанр: симфонічний метал

Через вісім років найзнаменитіша блек-метал група повертається з новим альбомом, присвяченим ілюзії часу. Ортодоксальні фанати блек-металу лише поморщатся, зате любителям симфонічного металу на кшталт Therion або Fleshgod Apocalypse цей диск з його довгими розлогими композиціями, хорами і величної атмосферою припаде до смаку. Dimmu Borgir давно вже пішли від коренів і не бояться експериментувати. За словами музикантів, Eonian можна вважати їх найкращим альбомом: все, чим знамениті Dimmu Borgir, в ньому доведений до межі. Втім, окремі критики дорікають альбом в вогкості матеріалу і відсутності оригінальних ідей. Але краще послухати і скласти власну думку.

Jonathan Davis - Black Labyrinth

Жанр: альтернативний метал

У Джонатана Девіса вже були сольні досліди. Правда, це були не студійні альбоми, а записи живих виступів з експериментальними версіями пісень його основної групи - Korn. Black Labyrinth можна вважати повноцінним дебютом, але в даному випадку дебют здається сильно запізнілими. У альбому та ж проблема, що і в останніх дисків Korn: в ньому бракує вогню. Агресія, що підживлювала Девіса в його голодні роки, поступилася місцем ситості і м'якості. Поки той же Мерилін Менсон шукає нові способи шокувати, Девіс плутає в темряві, в якому зголосився бути провідником. Втім, для відданих шанувальників реліз цілком може стати одкровенням, та й випадкових слухачів тут є чим зачепити.

«Дедпул 2»

Для бойовика про балакучим найманця творці фільму випустили дві пластинки: одну з оригінальним саундтреком від композитора Тайлера Бейтса, а другу - зі збіркою ліцензованих треків. Музичний супровід вийшло дуже різноплановим - серед композицій Бейтса можна почути як ліричні мелодії, так і справжній епік з хорової аранжуванням (вслухайтеся в слова!). Те ж стосується і пісень зі збірника, в який, до речі, увійшла дивовижна композиція Селін Діон.

Читайте також

17.05.2018

Нескінченний ураган з гегів і куль з невеликими перервами на зворушливі моменти.

«Хан Соло: Зоряні війни. історії »

За саундтрек в новій картині по «Зоряним війнам» відповідав не легендарний маестро Джон Вільямс, а композитор і диригент Джон Пауелл, протеже Ханса Циммера. Пауелл здобув популярність завдяки своїй запам'ятовується музиці до фільму «Без обличчя» з Ніколасом Кейджем і Джоном Траволтою, однак зараз композитор все частіше звертається до анімаційним і пригодницьким картинам. Тому не дивно, що Пауелл надав стилю «Зоряних воєн» динамічності. Втім, і сам автор «Імперського маршу» відзначився в саундтреку, склавши заголовну тему The Adventures of Han.

Читайте також

20.05.2018

Ми не чекали від цього фільму дуже багато чого, але він зумів приємно нас здивувати.

«Черновик»

Над музичним супроводом до вітчизняного фантастичного бойовика працював інді-композитор Кирило Ріхтер. Раніше він писав музику тільки для короткометражки «Я йду до тебе», а до цього просто публікував свої композиції на ютубі. Крім треків Кирила, до платівки увійшли пісні у виконанні Леоніда Агутіна та хору російської пісні Центрального телебачення і Всесоюзного радіо.

Читайте також

25.05.2018

Звідки взялися роботи-матрьошки, зруйнований Кремль, світ-ГУЛАГ і утопічна монархія? Хіба все це було в книзі? Порівнюємо роман Лук'яненко та його екранізацію.

Céline Dion - Ashes

А ось і чарівний кліп, в якому Селін Діон представляють свою нову пісню Ashes, а Дедпул чуттєво під неї танцює. В кінці ролика він звертається до Селін Діон і каже, що її виступ був приголомшливим, але зазначає, що пісня занадто хороша для його фільму: «Це ж« Дедпул 2 », а не« Титанік ». Супергерой просить виконавицю заспівати гірше, вона гнівно відкидає цю пропозицію і називає Дедпула Людиною-павуком.

Читайте також

04.05.2018

А адже ще недавно Х'ю Джекман називав балакучість найманця «зовсім найбільшому шоуменом».

NerdOut - Han Solo Song

Відмінний бадьорий трек, який можна вважати продовженням офіційного саундтреку «Хана Соло». NerdOut люблять записувати кліпи і аудіозаписи, присвячені різним фантастичним всесвітам, і нині їх вибір припав на новий фільм по «Зоряним війнам». У цьому місяці у групи вийшло ще кілька відмінних композицій: по «Дедпула», Overwatch, Skyrim і Detroit: Become Human - їх можна послухати на каналі NerdOut .

Miracle of Sound - A Father's Arms

Давненько в нашу рубрику не заглядав ірландський композитор і музикант Гевін Данн, який пише музику за мотивами популярних фантастичних ігор і світів! У травні вийшло дві композиції, в створенні яких взяв участь Гевін. A Father's Arms - ліричний трек за мотивами відеогри про вбивцю богів Кратос God of War. Потужні ударні підкреслюють суворість далекого півночі і жорстокість випробувань, з якими стикається Кратос і Атрей.

Читайте також

01.05.2018

Першокласний блокбастер - з захоплюючим розповіддю і багатим ігровим процесом.

Aviators - Let There Be Fire (feat. Miracle of Sound)

А разом з колективом Aviators Гевін записав новий епічність трек, присвячений ремастера Dark Souls. За свою кар'єру музикант випустив чотири пісні, присвячені іграм цієї серії, - Let There Be Fire можна вважати п'ятою. Aviators грають симфонічний рок, і важке звучання композиції відмінно підходить похмурому світі Dark Souls.

Інші пісні групи з альбому:

Звідки взялися роботи-матрьошки, зруйнований Кремль, світ-ГУЛАГ і утопічна монархія?
Хіба все це було в книзі?