Георгій Юфа

Творчий шлях зірки телешоу «Голос» Георгія Юфи почався з класичної музики, віртуозність виконання якої він відточує і сьогодні. Перші ноти він освоїв в Спеціальній музичній школі при Уральській консерваторії. Далі Георгій продовжив музичну освіту вже в самій Консерваторії, закінчивши клас виконавської майстерності по класу віолончелі.

У тому, що відомий сьогодні артист вибере саме шлях мистецтва, у його близьких нікогода не було сумнівів, адже він народився і виріс в родині режисера-документаліста і вчителя гри на фортепіано. Однак в середині 1990-х Георгій на час змінив основну професію, зайнявшись підприємництвом. Незважаючи на це, він не залишив творчі плани, лише ненадовго відклавши їх здійснення.

З появою перших караоке-клубів в 2000-х роках Георгій стає їх частим відвідувачем. При цьому виконував він музичні композиції не під стандартні «пластмасові» фонограми, а під якісні аранжування, які створювали для нього його друзі-музиканти. У 2006 році Георгій організував колектив Rehearsal of an Orchestra. Перші мелодії для групи написав один Георгія Станіслав Яшвілі , Відомий сьогодні як висококласний аранжувальник і композитор.

Ліричні пісні на англійській мові для групи написала Поліна Гріффіс, учасниця відомої групи «А-студіо», а російською - мама Георгія. З початком виступів група змінила назву на скорочене Rofano. Саме під таким ім'ям вона виступила на популярному джазовому фестивалі Росії «Усадьба.Джаз».

Переломним моментом для виконавця став 2012 рік, коли він спробував себе на телешоу «Голос». Завдяки своєму музичному таланту Георгій зумів успішно пройти відбір і потрапив на сліпі прослуховування. Однак практично за крок до живого виступу Георгій вирішив не продовжувати участь в телешоу, адже головною його метою було не «потрапити на ТБ», а виконувати саме ту музику, яку він вважає органічною для себе. Він не хотів обмежувати свою творчість Телевізійний-масовим форматом.

Пізніше Георгій Юфа все-таки став учасником третього сезону шоу «Голос», виступивши там з уже сформованим власним репертуаром. Підхід до вибору пісень у новому форматі конкурсу був більш вільним, що і привернуло виконавця. В ході сліпих прослуховувань Георгій Юфа зумів звернути на себе увагу всіх наставників виконанням композиції Nothing's Gonna Change My Love for You (Джордж Бенсон). Під час участі в телешоу його надзвичайно проникливе виконання пісні «Шлях до світла» було високо оцінено автором твору Раймондом Паулсом і Родріго Фомінсом - першим виконавцем композиції.

У цьому виступі він показав як свій пісенний талант, так і майстерність віолончеліста, виконавши початок твори самостійно. У музичних композиціях Rofano віолончель почали використовувати ще в 2006 році. Однак повернути втрачену форму Юфа вирішив в 2011 році і після важких репетицій протягом двох років зміг виконати з оркестром свого коледжу досить складний твір Дмитра Шостаковича.

Пізніше Георгій з успіхом виступав на фестивалі Vivacello, на різних фестивалях Естонії та Франції. Крім того, в 2013 році він став переможцем американського змагання American Protegee, завдяки чому отримав можливість виступити в Карнегі-холі. А в 2014 році музикант виконав надзвичайно складний твір «Єврейська рапсодія« Шломо »в ході свого виступу у Володимирі.

Сьогодні весь спектр можливостей музиканта і його високий професіоналізм можна цілком оцінити на будь-якому з концертів групи Rofano.

Залиште свій відгук