«Культурний шар»: Андрій Сальников і багети, що обрамляють вірші

  1. Андрій Сальников ставиться до себе, своєї творчості і вокальним даним дуже скромно, вважає це всього...

Все, що відбувається в Забайкаллі і місті Чита Все, що відбувається в Забайкаллі і місті Чита

Андрій Сальников ставиться до себе, своєї творчості і вокальним даним дуже скромно, вважає це всього лише захопленням, але при цьому, коли заходить розмова про музику, захоплюється так, що розумієш - музика, це захоплення всього життя, що дає сенс і сили.

Все почалося з того, що я пішов в музичну школу по класу скрипки. Тоді, звичайно, я нічого не міг вирішувати, в школу мене записали батьки. Вийшло так, що спочатку я не дуже хотів вчитися музиці, але батьки наполягали, а потім вже і батьки говорили, щоб я кинув, а я вперся і вирішив закінчити навчання до кінця.

Коли тато подарував мені гітару, я почав грати днями безперервно. Пальці були міцними, акорди міг будувати самостійно, в загальному, музичну освіту стало гарною підмогою.

Деякі вважають, що авторська пісня занудно. Але вона буває абсолютно різною. Ліричною і веселою, розумною і не дуже. Сам жанр авторської пісні дуже розмитий. Можна підібрати визначення під джаз, боса нову. В авторській пісні нема за що зачепитися. Але основа - це завжди хороші вірші, які, як багетом для картини, обрамляются музикою. Вірші, які можна навіть зіпсувати музикою. І моя основна мета в авторській пісні, напевно, популяризувати хорошу поезію.

До якогось часу я писав пісні на свої вірші, але потім зрозумів, що є такі таланти, з якими я себе навіть порівнювати не можу. Я пішов по шляху Сергія Нікітіна, який не пише віршів до своїх пісень. Він знаходить цікаві вірші та пише на них музику.

На сайті stihi.ru я познайомився з віршами Вероніки Сенькіної і відчув, що хочу покласти їх на музику. З тих пір ми постійно співпрацюємо і листуємося.

Одного разу я прочитав вірші Ігоря Царьова і був вражений їх міццю і красою. Останнім часом я писав пісні, в основному, на його вірші. Цього року Ігор Царьов отримав премію «Поет року», а через кілька днів після цього помер. Це дуже велика втрата.

На жаль, у мене ніколи не було часу їздити по фестивалях. Брав участь тільки в тих, які проводилися в Читі.

До свого вокалу я ставлюся критично. Я співаю тільки для того, щоб донести пісню до людей, щоб її дізналися і почули. Буває, коли мої пісні комусь подобаються і їх починають розучувати і співати.

Сам я слухаю не тільки авторську пісню. Нещодавно відкрив для себе музиканта Антоніо Карлоса Жобім, основоположника стилю боса нова. Те, що він робив, навіть при своїх скромних вокальних даних, просто геніально.

Пісня здатна на багато що. У нас з Веронікою Сенькіної є пісня «Що не вб'є, то зробить нас сильнішими». У важкій ситуації вона нібито додає сил. Я сам на собі відчув це, коли лежав у лікарні. Я думаю, що музика, а тим більше слово, можуть зцілювати.

Андрій Сальников - Що не вб'є (В.Сенькіна)Андрій Сальников - Дев'яності (Д.Коротаев)Андрій Сальников - Февральчік (В.Сенькіна)Андрій Сальников - Мила Герда (В.Сенькіна)Андрій Сальников - Ієронім (І.Царёв)Андрій Сальников - Іномисліе (В.Сенькіна)Андрій Сальников - Аеропорт Інта (І.Царёв)Андрій Сальников - Як обітницю від марнослів'я (Ю.Левітанський)Андрій Сальников - Вони йдуть (В.Сенькіна)Андрій Сальников - від імені молодої і симпатичною - Паралельно ( В.Сенькіна)Андрій Сальников - ФотографАндрій Сальников - Пристань (О.Горшков)Андрій Сальников - Романс (І.Царёв)Андрій Сальников - Навіщо тобі (В.Сенькіна)Андрій Сальников - Ти і Я Роман Шадрін

2013-10-21 14:29, 21 жовтня 2013