Ласкаво просимо на офіційний сайт ТДМУ - Тверській державний медичний університет - TSMU Official Website

  1. З днем ​​народження, дорогий вчитель! (До 80-річчя професора Анатолія Федоровича Виноградова)
  2. Шановні викладачі та співробітники університету, дорогі студенти!

З днем ​​народження, дорогий вчитель!

(До 80-річчя професора Анатолія Федоровича Виноградова)

Сьогодні багато наших колег можуть з упевненістю і вдячністю сказати, що, напевно, не відбулися б ні як лікарі, ні як педагоги і вчені, якби на початку свого шляху не зустріли Анатолія Федоровича Виноградова - доктора медичних наук, професора, заслуженого діяча наук, заслуженого лікаря РФ.

Людина неабиякого організаторського таланту, педагог Божою милістю, творча натура став для нас опорою і прикладом беззавітного служіння педіатрії. Гуманізм, глибока порядність, любов і співчуття - ось ті етичні заповіді, якими обдаровує Анатолій Федорович своїх учнів, до яких маємо щастя і честь належати і ми.


У це важко повірити, тому що час, здається, скасував свої закони для цієї людини: сухуватий, завжди підтягнутий, енергійний - за останні мінімум 30 років зовні в Анатолій Єфремович нічого не змінилося, навіть сивина - НЕ сивина, а блиск платини в волоссі.

Анатолій Єфремович народився в Калініні перед самою війною, тому сповна натерпівся: бачив бомбування, пережив евакуацію. Коли підріс, пішов в школу, яка за іронією долі перебувала в тій будівлі, яке зараз називається старим корпусом медичного університету. Коли в 1954 році в нього переїхав Ленінградський стоматологічний інститут, то мук вибору, куди вступати після школи (яка була закінчена з золотою медаллю!), У Анатолія Єфремовича не було: в старій будівлі за адресою «Радянська, 4» кожен куточок був знайомий. Роки навчання в інституті були часом наполегливого навчання, творчої самореалізації, величезних надій. Його однокашниками були Борис Миколайович Давидов, Віктор Васильович Богатов, В'ячеслав Аркадійович Соловйов, В'ячеслав Георгійович Лавриків, чиї імена стали легендами Тверського медичного університету.



З 15 по 17 травня 2019 року в Москві в рамках Першого Всеросійського педіатричного форуму з міжнародною участю пройшла олімпіада «Віртуоз педіатрії», в якій взяла участь 31 команда з медичних вузів Росії.

Конкурсні випробування складалися з теоретичного і практичного етапів. Від учасників вимагалося продемонструвати теоретичні знання по нозології, вміння поставити діагноз і призначити лікування. Крім того, оцінювалися не тільки практичні вміння при наданні екстреної допомоги та огляді дитини, але і рівень професійних комунікативних навичок майбутніх лікарів.

Команда Тверського медичного університету «Хоробрі серцем» гідно виступила на олімпіаді і зайняла 8 місце. Головне - наші студенти-педіатри отримали безцінний досвід в набутті професійних навичок.

18 травня 2019 року Тверський державний медичний університет відчинив свої двері перед майбутніми абітурієнтами 18 травня 2019 року Тверський державний медичний університет відчинив свої двері перед майбутніми абітурієнтами.

Вибір професії лікаря - дуже серйозний крок у житті кожної молодої людини, адже таким чином він приймає на себе величезну відповідальність за життя і здоров'я людей, вибирає особливий спосіб життя, пов'язаний з самовіддачею і постійним самовдосконаленням. Ось чому вкрай важливо підійти до цього вибору осмислено і вибрати вуз, який допоможе стати справжнім фахівцем в галузі медицини. День відкритих дверей в Тверському медичному університеті - це можливість дізнатися не тільки про надходження, але і про переваги навчання в стінах цього навчального закладу, про особливості майбутньої професії.

Традиційно дні відкритих дверей в ТвГМУ привертають велику кількість вступників та їхніх батьків, адже саме в цей час вони можуть ознайомитися з правилами роботи приймальної комісії, діяльністю факультетів та кафедр, а також особисто поспілкуватися з представниками професорсько-преподавальского складу. Цього разу захід відвідало понад 150 осіб, ще приблизно стільки ж подивилися його відеотрансляцію в інтернеті.

У Важа абітурієнти, батьки та всі зацікавлені особи!

Товариський медичний університет запрошує вас на День відкритих дверей, який відбудеться 18 травня (субота) 2019 року в 11.00 в актовому залі ТДМУ (провулок І. Сєдих, буд.1, теоретичний корпус університету, 2 поверх).

Планується надання інформації про проведення вступної кампанії 2019 року, розповідь про університет, уявлення факультетів, відповіді на питання абітурієнтів.

Попередні питання можна задати в групі VK або безпосередньо на заході.

Трансляція доступна по засланні .

80-річний ювілей відзначає Борис Миколайович Давидов, доктор медичних наук, професор, Заслужений діяч науки РФ, член-кореспондент РАН.

10 років тому ми зустрічалися з Борисом Миколайовичем з приводу його ювілейної дати. Пройшли роки, але мало що змінилося в його ставленні до життя, людям, роботі, колишніми залишилися життєві цінності, тому багато з написаного тоді залишається актуальним і зараз.

Протягом 21 року (з 1987 по 2008 рр.) Борис Миколайович Давидов очолював Тверську державну медичну академію. Незважаючи на те, що це був важкий період в житті країни, академія розвивалася, будувалася, зміцнювала свої кадри, займала високі місця в міжнародних і російських рейтингах, розширила держзамовлення на освітню діяльність. Все це вимагало напруженої роботи всього колективу академії і, перш за все, ректора.

9 травня 2019 року в День Перемоги колона «Безсмертного полку», що об'єднала понад 35 000 жителів і гостей Тверській області, пройшла по центральній вулиці столиці Верхневолжья 9 травня 2019 року в День Перемоги колона «Безсмертного полку», що об'єднала понад 35 000 жителів і гостей Тверській області, пройшла по центральній вулиці столиці Верхневолжья.

Тверський державний медичний університет представляли співробітники адміністрації і управління з виховної роботи, викладачі та студенти нашого ВНЗ. Учасники ВОД «Волонтери-медики» і НАСФ СТ «Рятувальник» Тверського ДМУ брали участь в забезпеченні безпеки масових заходів у Обеліска Перемоги, на Театральній площі, а також у спільному чергуванні з ГИМС.

Рух колони почалося о 15 годині в центрі Твері від пам'ятника-стели «Місто військової слави». Наші колеги і навчаються несли портрети ветеранів-медиків, учасників Великої Вітчизняної Війни. Завдяки їх героїзму були врятовані мільйони життів на полях битв.

Акція завершилася о 16:00 перед обеліском Перемоги. Тут для учасників ходи зі сцени співали фронтові і сучасні військові пісні.

Наші навчаються завершили свято тут же, біля підніжжя обеліска, Всеросійської хвилиною мовчання та акцією «Свічка пам'яті».

Фотозвіт.

Шановні викладачі та співробітники університету, дорогі студенти!

Все далі і далі від нас 9 травня 1945 року Все далі і далі від нас 9 травня 1945 року. Змінюються покоління, відходять у минуле трагічні події воєнних років, але великий подвиг радянського народу у Великій Вітчизняній війні буде вічно жити в нашій пам'яті. День Перемоги залишається одним з головних свят нашої країни, будучи символом героїзму і безприкладного мужності людей, які відстояли мир на землі.

Прийміть найщиріші вітання з цим всенародним святом - святом, коли сльози радості змішані зі сльозами скорботи. Бажаємо кожному з вас, щоб над головою завжди було мирне небо. Нехай майбутні покоління ніколи не дізнаються ворожого гніту і скорботи втрат. Нехай відгомони війни залишаться лише в книгах і фільмах, а в серцях наших вічно живе гордість за подвиги героїв Вітчизни.

Ми пам'ятаємо про тих, хто йшов назустріч смерті в боях в ім'я порятунку Батьківщини, про тих, хто своєю героїчною працею в тилу наближав Перемогу, про тих, хто піднімав країну з руїн. Ми пишаємося тим, що серед них було чимало співробітників нашого університету. Ми хочемо бути гідні їх пам'яті!

1 травня студенти Тверського ДМУ взяли участь у святковій ході в центрі Твері.

У першотравневій ході, присвяченому Дню Весни і Праці, взяли участь близько 15 тисяч осіб - це представники трудових колективів, громадських і профспілкових організацій, учні шкіл, коледжів, студенти вузів м Твері.

У святковій колоні Тверського медичного університету, прикрашеної кулями, прапорами, транспарантами, пройшли викладачі, співробітники, студенти, представники Ради навчаються, руху волонтерів-медиків, загону «Рятувальник» ТДМУ.

В цей дивно сонячний весняний день хочеться побажати викладачам, студентам і співробітникам ТДМУ доброго настрою, мирного неба і успіхів у праці та навчанні!

Редакційна робота повинна бути
глибокої, суворої, чистої, новаторською
і точною, як наукова робота, -
тоді вона відкриває ... далекі перспективи
С. Я. Маршак

У березні 1994 року наказом ректора ТГМА Б У березні 1994 року наказом ректора ТГМА Б. Н. Давидова було покладено початок новій структурі академії, необхідної їй за статусом і вкрай необхідною з практичної діяльності.

У стінах академії запрацювало виробництво, продукція якого (від адрес до навчальних і наукових видань) була затребувана a priori.

Важке завдання «цілинного» освоєння нової справи Борис Миколайович Давидов доручив Жанні Вікторівні Виноградової. Найактивнішу участь в становленні нового відділу приймав і професор Анатолій Федорович Виноградов.

Сьогодні з висоти ювілейного року добре видно логіка і закономірність життєвого шляху першого керівника. Розвиток усієї трудової діяльності Жанни Вікторівни призвело до гідної вершині - створення, фактично на порожньому місці, редакційно-видавничого відділу ТГМА.

Жанна Вікторівна таким чином вибудувала пріоритети нового справи, що вони правильно працюють і зміцнюють РІЦ до сьогоднішнього дня. Про що конкретно йде мова?

1. Шлях рукопису до книги починається з редакторської роботи з автором. Не багато видавничі підприємства в наше комерціалізований час виділяють на цю роботу засоби і власне терміни. Неухильний принцип - спочатку співпрацюють автор і редактор - залишається таким в РІЦ досі.

2. Наступне, дуже важливе положення виробничої дисципліни РІЦ - оформлення апарату видання (титул, оборот титулу, зміст-вміст, бібліографічний список і т.д.) строго за видавничими ГОСТам. Підготовка оригінал-макетів видань з перших днів ведеться співробітниками центру з використанням професійних програм верстки.

3. Фундаментальні принципи, закладені Ж.В. Виноградової та першим редактором РІЦ В.І. Виноградової, є основою нашої роботи і сьогодні.

Наші ветерани


Про що конкретно йде мова?