Loft в Будинках Каркашадзе

Об'єкт: 4-кімнатна квартира в ЖК «Будинки Каркашадзе» на Французькому бульварі (Одеса).

Завдання: Під час першої ж зустрічі з замовником було озвучено найголовніше побажання - зберегти існуючу планування. Те, що спочатку пропонує компанія-забудовник, цілком і повністю влаштовує замовника, і порушувати стандартний план квартири йому зовсім не хотілося. До слова, все ж трохи ми стіни поламали :))

Проект: Цікавий той факт, що замовник прийшов уже з готовим баченням того, як буде виглядати кращий дизайн інтер'єру. За задумом замовника, це повинен бути лофт в класичному варіанті, з урахуванням того факту, що в будинку будуть підростати двоє дітей. Від нас вимагалося лише втілити задумане, додавши цікаві рішення і деталі.

Об'єкт: 4-кімнатна квартира в ЖК «Будинки Каркашадзе» на Французькому бульварі (Одеса)

Передпокій і хол 16,1м2


Коридор: Навіть ця частина квартири вийшла досить цікавою. Ось вона, чарівна сила американського лофт. Так само, як і в кухні-вітальні, частина стелі в коридорі оформлена дерев'яними балками і численними світильниками. З меблів - тільки консоль з натурального дерева, пуф і табурет. Тут же передбачений місткий гардеробна для верхнього одягу, взуття та побутової техніки. Дверцята вбиральні, як і та, що веде в кухню, оформлена у вигляді двері промислового ліфта.

Щоб нічим не примітна частина квартири стала цікавою, в інтер'єр передпокою ми додали 2 «фішки». Перша - бетонні вазони з живими кімнатними квітами, які ніжаться під променями, ні, не сонця, а оригінальною лампи від компанії «Restoration Hardware». Вийшов невеликий оазис серед індустріальної пустелі. Друга - антресолі, оформлені у вигляді промислових шаф. Верхня частина справжня, приховує місткі антресолі, а нижня - вдала імітація. Для максимальної зручності переміщення встановили зручну сходи.

Для максимальної зручності переміщення встановили зручну сходи

санвузол 8,5м2

Основний санвузол: На відміну від гостьового санвузла, інтер'єр ванної відрізняється більш радикальними рішеннями. Стіни темно-сірих відтінків в області ванній і умивальника закриті мармуром. Авторська тумба обіцяє вмістити в себе все найнеобхідніше і навіть трішечки більше. Ключовим елементом тут виступає синя раковина строгої геометричної форми, виконана з фарбованого металу. Завершує інтер'єр значне дзеркальне полотно, розділене на дві частини: над ванною і умивальником.

Завершує інтер'єр значне дзеркальне полотно, розділене на дві частини: над ванною і умивальником

Спальня: Спочатку ця кімната була великою, що дозволило виділити трохи площі для вбиральні. Кольорове оформлення - білий, сірий і коричневий. З боку головах стіна оформлена покриттям, що імітує дерев'яні шпалкі, стіна навпроти - все та ж обробка під бетон.

Головну увагу тут забирає, звичайно, ліжко з широким узголів'ям - результат натхнення від компанії «Restoration Hardware». По обидва боки ліжка спадають світильники від компанії «Kare Design». Іншу частину меблів поділили між собою компанії «Boconcept» і «B & B Italia». Стартова ширина підвіконня дозволила оформити невелику зону відпочинку з видом на море.

спальня 19м2

Дитяча кімната 18м2

Дитяча для молодшого сина: Незважаючи на ще зовсім маленький вік дитини, батьки вирішили подарувати йому окрему кімнату, яка має в своєму розпорядженні все найнеобхідніше. Побажання до проекту - якомога більше простору і відсутність нав'язливої ​​дитячої тематики. Одним словом - кімната на виріст. Виходячи з цього вибиралися цілком нейтральні кольори сірий, білий і синій. Кімната вийшла досить стриманою і разом з тим затишною.

Обстановка - симбіоз дизайнерської і авторських меблів. На частку французького виробника Maison du Monde випала ліжко з тематичним узголів'ям і маленька ліжечко. Крісло - справа рук умільців компанії Restoration Hardware, далі - авторська робота. Дизайн кімнати для хлопчика включає в себе нішу. Історія її появи заслуговує на увагу: ще на етапі будівництва це була міжквартирна перегородка, якою користувалися будівельники для швидкого переходу з однієї квартири в іншу. Замовник захотів її залишити і використовувати для дитячої. Кілька дерев'яних полиць, пара авторських тумб, і ми отримали містку нішу для іграшок і книг. Стеля в цій кімнаті також вирішили виділити незвичайним чином. Якщо у вітальні роль цікавого елемента зіграли дерев'яні балки зі світильниками, то тут вирішили зробити тіньову нішу, всього півтора сантиметрів шириною, яка створює цікавий контраст між стелею і стінами.

Гостьовий санвузол: Незважаючи на те, що санвузол продовжив тему американського лофт, інтер'єр вийшов досить м'яким. Є підозра, що ключову роль в цій справі зіграв ніжно-теракотовий колір, який спочатку з'явився на полицях в душовій кабіні, а потім повторився в керамічному умивальнику. Крім стандартних рішень для рушників ми додали оригінальний аксесуар для білизняних виробів, ми додали оригінальний полотенцедержатель від відомої італійської компанії «Ever». Головною особливістю цього аксесуара є те, що він виконаний у вигляді гойдалки.

Стіни оформлені «під бетон», за винятком площі в районі умивальника і душової кабіни. Пол - керамічна плитка, що імітує дерев'яні плашки.

Гостьовий санвузол 5 м2

Кухня-вітальня: Спочатку ця кімната має невеликою площею - всього 28 квадратних метрів. З огляду на побажання замовника, від фізичного розширення площі довелося відразу відмовитися. У хід пішли незвичні ідеї дизайну інтер'єру, які допомогли візуально розширити рамки і отримати відчуття вільного простору. Кімната виконана в трьох кольорах, які ідеально один одного доповнюють - білий, сірий і коричневий. Наявність меблів зведено до мінімуму - диван, дерев'яний табурет від компанії Vitra і невеликий стелаж.

Кухонна зона відрізняється ергономічністю. Відштовхуючись від невеликої площі, частина якої пішла під облаштування вітальні, довелося добре попрацювати, щоб розмістити всі необхідні елементи, зберігши при цьому відчуття повної свободи. Кутова робоча поверхня передбачає відкриту полицю з підсвічуванням для спецій та інших необхідних елементів, без яких не обходиться жодна господиня. Всю громіздку начиння вирішили заховати в місткому кухонній шафі, виконаним з дерева. Тут же розташували холодильник, який в американському лофт ховати не прийнято.

Стіл індивідуального виготовлення - справжній цвях програми. Справа в тому, що він спроектований таким чином, що може в будь-який момент збільшити або зменшити свою площу за рахунок висувного елемента. У разі необхідності його можна уявити, як окремий елемент і навпаки - максимально заховати, залишивши невелике місце для чаювання удвох. Стільці - лаконічні рішення від знайомої нам компанії Vitra. Їх головна особливість - можливість складатися один на одного. І ще одна деталь інтер'єру кухні, яка заслуговує вашої уваги - ультрамодна лампа «Potence» від Vitra, що зовні нагадує шибеницю. В Європі цей аксесуар користується великою популярністю. Відокремлює кухню-вітальню оригінальна висувна двері, що імітує двері промислового ліфта.

Окремої уваги в цій кімнаті заслуговує стеля, який виконаний в кращих традиціях американського лофт - декоративне оздоблення під бетон доповнюють поперечні дерев'яні балки. На допомогу природного освітлення, яке забезпечує велике панорамне вікно в кімнаті, виступають численні накладні світильники, встановлені між балками. ТВ-зона у вітальні виділена білої стіною - вдалий контраст з стелею. Стіну над диваном прикрашає велика фотографія будівлі «Via» - проект знаменитого данського архітектора BIG, реалізованого в серці Нью-Йорку, яка вдалим чином доповнює інтер'єр вітальні. Єдиним яскравою плямою в цьому просторі виступає жовта подушка, недбало кинута на диван.

Дитяча хлопчика 20 м2

Дитяча для старшого сина: Ця кімната також зроблена «на виріст». Кольорове рішення - сірий, білий і коричневий. Цікавим рішенням виступила частина стіни біля ліжка. Вона покликана виконувати відразу дві функції: контрасту і світлового кармана. Вийшло досить цікаво. Частина стін оформлена декоративною обробкою під бетон і цегла.

На відміну від свого молодшого брата, її господар вже школяр, а це значить, що йому потрібно виділити місце для роботи. Вирішити це питання вдалося за допомогою широкого кутового столу, розташованого біля вікна. Для максимальної зручності дитини, в робочу зону були додані місткі дерев'яні полиці. Взагалі велика частина меблів в цій кімнаті авторська, розроблена спеціально для проекту. Винятком є ​​ліжко, крісло-мішок і стілець. При розробці дизайну дитячої спальні враховувалися і захоплення її господаря. Так в кімнаті з'явився великий боксерська груша.

І на завершення, кілька робочих візуалізацій, що пройшли в подальшому трансормацію в фінальні.

Вибіркові креслення з проекту

Дизайнери:   Христина Петрайтіс   , Анна Чернат Дизайнери: Христина Петрайтіс , Анна Чернат

Визуализатор: Артем Бобров