Медіафорум 2014 збере в Оренбурзі журналістів з усієї області

У ці години в Оренбурзі завершується реєстрація учасників одного з головних подій у сфері ЗМІ. Завтра в обласному центрі відкривається

IV регіональний медіафорум «Оренбуржье - 2014».

Протягом усього дня головним майданчиком для спілкування журналістів, політиків, громадських діячів Оренбуржжя стане обласний драматичний театр ім. М.Горького. З 11 ранку відразу в трьох залах театру драми розпочнуться творчі зустрічі з відомими російськими журналістами.

Про протистояння традиційних ЗМІ та народної журналістики розповість телеведучий і громадський діяч Максим Шевченко.

Максим Шевченко народився в 1966 році в Москві. Є одним з провідних російських журналістів і експертів з проблем етно-культурної та релігійної політики.

У 1990 році закінчив Московський Авіаційний Інститут за фахом проектування і системний аналіз мікроелектронних пристроїв.

Друге освіта незакінчена сходознавчих - на курсах при Інституті країн Азії і Африки МДУ.

У 1993-1995 р.р. працював викладачем історії Росії та Західної Європи в першій класичної православної гімназії "Радонеж-Ясенів".

З 1987 року в незалежній журналістиці.

Працював у виданнях "Вісник християнської демократії" (1987-1991) (спеціальний кореспондент), "Перше вересня" (1992-1995) (завідувач відділом суспільство і культура), "Независимая газета" (1995-2002) (автор проекту і відповідальний редактор додатки "НГ-релігії" і спеціальний кореспондент по "гарячих точках"), журнал "Сенс" (автор проекту і головний редактор).

В якості спеціального кореспондента "Независимой газети" по "гарячих точках" працював в Афганістані, Пакистані, Чечні, Дагестані, Югославії, Ізраїлі та Палестині.

У 2000 році створив "Центр стратегічних досліджень релігії і політики сучасного світу" - незалежне некомерційне експертно-аналітичне співтовариство, яке об'єднує і привертає на проектної та контрактній основі експертів і аналітиків, що спеціалізуються в питаннях проблематики сучасного політичного, соціо-міфологічного і релігійного свідомості.

З січня 2012 року ведучий програми "У контексті".

Крім того, веде на державній федеральної радіостанції "Маяк" програму "Вибір віри", "Стратегія" та інші аналітичні програми.

Політичний оглядач «Російської газети» Валерій Вижутовіч розповість про стереотипи журналістського мислення і про те, як з ними боротися, В той же час основною темою зустрічі Олександра Соколова, засновника популярного порталу Geometria.ru, стане «Фотографія як основа публікації в сучасних ЗМІ».

Валерій Вижутовіч - журналіст, письменник, політичний оглядач «Російської газети» народився 18 квітня 1951 року в Павлодарі.

Закінчив факультет журналістики Уральського державного університету в 1974 р ..

1974-1980 - спеціальний кореспондент газети "Комсомольская правда";

1980-1988 - оглядач тижневика "Літературна газета";

1988-1989 - редактор відділу публіцистики журналу "Огонек";

1989 - оглядач відділу політики газети "Известия" .;

1990-1993 - депутат Моссовета, був членом постійної комісії з питань свободи слова, засобів масової інформації та справах громадських організацій; публікувався в журналах "Новий світ" і "Дружба народів"; автор публіцистичних книг "Запасний гравець", "Приймаю рішення", "Переважна більшість" і ін .; автор сценаріїв до ряду документально-публіцистичних фільмів.

Олександр Соколов - засновник великого інформаційного ресурсу Geometria.ru - народився в 1973 році в Ленінграді.

Закінчив факультет Східних Єдиноборства в інституті ім. Лесгафта, а також Східно-Європейський інститут психоаналізу за фахом "Психолог-психотерапевт".

Працював промоушн-директором в бійцівської структурі MMA за часів її зародження (клуб Red Devil - один з кращих в Росії, цей клуб виховав братів Ємельяненко).
Працював на Планеті-Плюс, Ельдорадіо, Русском радио (Санкт-Петербург).
У 2002 році створив ресурс Geometria.ru і до цього дня залишається його головним виконавчим директором і ідейним натхненником.

На сьогоднішній день Геометрія під керівництвом Олександра Соколова є найбільшим в Росії фотохронікёром, які висвітлюють культурну і світське життя.

В рамках участі в медіа-форумі "Оренбуржье-2014" Олександр проведе майстер-клас на тему "Фотографія як основа публікації в сучасних ЗМІ", оскільки школа репортажної фотографії Geometria.ru є однією з найсильніших в Росії. Зокрема, мова йде про оренбурзьке школі, вихованці якої успішно працюють у багатьох містах і за кордоном.

Кульмінацією діловій частині форуму стане панельна дискусія, в якій візьмуть участь гості форуму і представники регіонального медіаспівтовариства.

Завершиться форум традиційної церемонією нагородження переможців творчого конкурсу журналістів на здобуття премій Губернатора та Уряду Оренбурзької області, а також Спілки журналістів Оренбуржжя, Законодавчих Зборів області.

У числі лауреатів премій Губернатора і регіонального уряду - вісім колективів обласних ЗМІ та 14 журналістів телерадіокомпаній і газет.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть слово або словосполучення і натисніть Ctrl + Enter.