Найбільша фотографія зоряного неба, коли-небудь зроблена людиною

Нік Райзингер, творець приголомшливого додатки Sky Guide, присвяченого зіркам і сузір'ям, встановив своєрідний рекорд

Нік Райзингер, творець приголомшливого додатки Sky Guide, присвяченого зіркам і сузір'ям, встановив своєрідний рекорд. Він відправився в подорож довжиною приблизно 100 000 кілометрів (близько 60 000 миль), в ході якого щоночі фотографував зоряне небо. З отриманих 37 000 знімків була зібрана сама величезна фотографія зоряного неба, коли-небудь зроблена людиною.

З отриманих 37 000 знімків була зібрана сама величезна фотографія зоряного неба, коли-небудь зроблена людиною

Початківець 28-річний астрофотограф з Сіетла відправився в цей непростий подорож на автомобілі і літаку для того, щоб скласти нову, більш детальну карту зоряного неба для свого застосування, повідомляє hi-news.ru .

Нова версія Sky Guide, яка буде містити в собі гігантську true-color фотографію розміром 100 000 на 50 000 пікселів, повинна вийти вже 19 грудня для iPad і iPhone, а поки ви можете завантажити стару версію, щоб у вас завжди був під рукою особистий « зоряний компас ».

Як буде виглядати нова версія цього додатка можна побачити в цьому рекламному ролику:

В ході своєї подорожі Нік використовував масив з шести спеціальних фотокамер MicroLine ML8300, залишаючи його поруч зі своїм автомобілем на всю ніч якнайдалі від населених пунктів, небо над якими затягнуте смогом, що відображає світло з землі і що заважає побачити зірки. Північна частина карти зоряного неба була знята в пустелях Арізони, Техасі, Колорадо і Північній Кароліні. Південну частину карти Нік знімав, подорожуючи по Південній Африці.

Південну частину карти Нік знімав, подорожуючи по Південній Африці

«Я хотів показати людям зоряне небо таким, яким вони ніколи його не бачили раніше. У Сіетлі, де я народився, в гарну ніч на небосхилі в кращому випадку можна побачити 20 або 30 зірок. На моїй фотографії зоряного неба ви побачите приблизно 20-30 мільйонів зірок. Мій проект не мав на увазі під собою якийсь користі для науки. Все це було зроблено мною для освітніх і естетичних цілей », - розповідає Нік про свій проект.