Навіщо створювати блог | Партнерські програми і заробіток в інтернет! | Партнерські програми і заробіток в інтернет!

  1. Навіщо створювати блог На просторах інтернету, натрапив на статейку роздум одного з веб майстрів...
  2. Для сексуальних залучень ...
  3. Для заяви про свої послуги клієнтам ...
  4. Обоср першим! Будь першим!!! Піднімись вище!
  5. 25 сантиметрів ...
  6. Звідки приходять занудні і допитливі клієнти?

Навіщо створювати блог

На просторах інтернету, натрапив на статейку роздум одного з веб майстрів про те, навіщо люди створюють блоги? Нижче зроблено поділ, на такі категорії і можливі варіанти створення і ведення блога.

Блог для оддушіни і тому, що подобається ...

Бложіках типу мого і більшості в ридерах. У них пишуть в основному для самоаналізу. Виливають душу. Діляться враженнями, досягненнями та невдачами. Потім перечитують і роблять висновки. Мінус в тому, що крім автора ці блоги мало кому цікаві. Як окремий підвид є блоги в яких пишуть тільки про досягнення. Причому на межі фантазії. Ці блоги в основному для хвастощі. Для підняття ЧСВ.

Для сексуальних залучень ...

Зазвичай дівчинка пише всілякі записи або викладає фоточки, а хлопчики їх лайкають. Свого роду залицяння, але кінцева мета одна. Як правило середовище проживання таких бложіках це соцмережі. Інстаграмм прям взагалі вітрина. Іноді можна розглянути «товар» з усіх можливих ракурсів.

Для заяви про свої послуги клієнтам ...

І третій тип це блоги для роботи. Коли в блозі йде сухе обговорення професійних питань без порушення особистого. Іноді це щирі записки людей, які риють нові технології і пишуть про це. Це круто. Але в основному це видавлені з себе пости, бо треба.

Обоср першим! Будь першим!!! Піднімись вище!

Скандальні блоги дуже швидко набирають популярність. Чим більше фекалій виливати на інших, тим більше людей вас читають. Робити це бажано матом.

Але при цьому падає якість читачів. Ось Арб пише якісь всі * удак і який він Д'Артаньян. Його читають люди, які теж бачать навколо себе тільки * удак і погоджуються з ним. В результаті такі клієнти приходять до нього, переконуються що він такий же * удак і в бложіке з'являються записи з пацанами з 90-х, бітах і заяві в поліцію. На свіже говнецо швидко злітаються тільки мухи. Але мухи чи вам потрібні?

25 сантиметрів ...

Що б залучити справжнього хорошого клієнта потрібно показувати свою експертність. Причому показувати її навіть не стільки безпосередньо клієнту, скільки колегам по цеху. Що б колеги почали поважати і порахували тебе крутіше себе. Тоді в один прекрасний день до такого колезі прийде башлевий клієнт, але зі складним завданням. Колега почухає ріпу і скаже, я не зможу осилити ваш проект, але є ОН, він крутий, він зможе! Ось вона мета. Рекомендації. Жирні клієнти приходять саме так.

Звідки приходять занудні і допитливі клієнти?

Якщо ж за допомогою блогу потрібно залучити прямих клієнтів, то потрібно описувати рішення їх завдань простою мовою. Але тут теж слід звернути увагу на якість клієнта. Людина почала шукати самостійно способи вирішення свого завдання. Це можна порівняти із запитом як самому накачати шини у автомобіля. Або у людини немає грошей, що б заїхати в шиномонтаж. Або людина звикла робити все сам. У будь-якому випадку ймовірність отримати проблемного клієнта таким чином теж велика. Напевно такий клієнт має свою думку як Вам потрібно працювати. Адже він прочитав багато статей по цій темі. Він нервово спостерігає за вашою роботою і чекає осічки, що б вигукнути - я ж казав, що потрібно було робити так!

Мені вона здалася цікавою і деякі практичні прийоми з психології, описані автором в цій статті, які він нібито почерпнув для себе з вище описаного вебінару, злитого в каналі Вози. Нижче наведена його стаття з моїми коментарями і доповненнями, як це розумію я, зі своєї точки зору.

Підписався на канал SHARE WOOD - https://t.me/eachfree Там зливають багато всякого корисного. Ну і ось вирішив глянути злитий вебінар по психології. Коротше на другій годині мовлення мужик озвучив думку яка спонукала мене натиснути на паузу і запив цей пост сюди.

Суть думки в тому, що людина в рази менше критично відноситься до внутрішнього діалогу ніж до зовнішнього. Тобто людина просто подумає, що ось я сьогодні не зробив те що запланував, то він легко знайде цьому виправдання і повірить цьому. Якщо ж цю думку винести за, в тому числі і запис в блог або просто на папір, то вона вже сприймається як зовнішня інформація і набагато критичніше.

Простий запис думок, сумнівів, страхів або просто описів «тупикових ситуацій в Життя» на папір дозволяє впорядковувати думки і на всю цю описану ситуацію подивитися з боку, більш критично і спокійно.

Далі воно пише: - Я не зробив це тому що ... що за маячня я пишу? Ну ясно ж що це відмазка. У чому реально причина? Ось у чому. Починаєш копати і можливо це допомагає знайти рішення.

По суті виходить зовсім не обов'язково публікувати все написане. І зовсім не обов'язково писати свої думки в блог.
По суті виходить зовсім не обов'язково публікувати все написане
Звичайно, деколи спливають такі уявні установки і думки, страхи, думки і ставлення до чогось або комусь, що може бути ефектом, «вибуху бомби» і, що важливо привести до непередбачуваних поворотів Долі і розвитку подій в самого Життя. Такого роду, записані і виведені на папір думки, страхи і сумніви, беру просто і спалюю в вогні, печі, попільничці або в іншому відкритому вогні. Цей момент, спалювання записів такого виду сприяє вирішенню виниклого питання і запобігання можливих конфліктних і гострих ситуацій, які можуть виникнути від випадкового прочитання з ближнього оточення або рідних.

Хотілося б зауважити, що слід особливо працювати над своїми «страхами» і «ментальними обмеженнями». При їхньому вирішенні, здорово піднімається енергетика і починаєш спокійніше і критично дивитися на ситуацію, здавалося б, нездійсненне в минулому.

Досить просто записувати свої думки. Хоча б ручкою в блокноті. Причому не тільки плани на майбутнє. Але і причинно-наслідковий зв'язок. Зробив бо були такі обставини. Чи не зробив бо такі. Я не зможу зробити це тому, що мені здається так то і так. Або навпаки мені здається це легко зроблю бо ... Не можу себе змусити зробити це мабуть тому.

Ось цей абзац, написаний вище мені сподобався тим, що даний спосіб, особисто я застосовував тільки для вирішення «тупикових життєвих ситуацій» і труднощів, а автор пропонує - це робити в більш широкому спектрі життєвих ситуацій.

Якщо ж своєї критичності до написаного не вистачає, то слід сформулювати потік думок в пост і колеги по цеху допоможуть подивитися на ситуацію з іншого боку в коментарях.

Це теж досить цікавий варіант, так як дозволяє в обговоренні отримати більш різнобічні погляди на ситуацію, обміркувати можливі інші варіанти виниклого питання і прийти до свого якогось рішення - вірного і оптимального саме для себе в даний момент.

Думаю, це цілком вагомий аргумент, для створення свого блогу, крім комерційних інтересів. створити блог для самоаналізу і критики або настанови читачів, а також критичного обговорення питань, що виникли - це цілком вагома причина створити і вести свій власний блог.

Інше питання, де Ви будете створювати свій блог, на безкоштовній платформі або на платному хостингу і з покупкою свого домену. Цей момент буде залежати від поставлених цілей. Чи буде блог використовуватися чисто для особистих записів або він буде як засіб для освітлення про надані послуги або товари, які Ви робите.

Для ведення особистих записів цілком підійде варіант створення блогу і на безкоштовній платформі, а в разі, коли блог використовується як «особа, що надаються» то краще створювати на платному хостингу і зі своїм доменом. Звичайно, варіанти можуть бути різноманітними, залежно від поставлених цілей і власних можливостей, як тимчасових, так і фінансових.


Коментарі

Звідки приходять занудні і допитливі клієнти?
Але мухи чи вам потрібні?
Звідки приходять занудні і допитливі клієнти?
О за маячня я пишу?
У чому реально причина?