Освіта в США vs. освіту в СНД. порівняння

Автор: Shushanik Khachaturian 📺 Дивитися відео

Тривалість - 00:20:22 (Посилання відкриється в новому вікні)

Всім привіт! В ефірі Шушанік, автор блогу «USAdvice.ru. все про США ». І сьогодні, як я обіцяла в минулому відео, я поговорю про різницю між вищою освітою в США і вищою освітою в країнах СНД. Думаю, це дуже важлива тема для тих, хто планує навчатися в Америці або для тих, хто планує навчатися закордоном, думає, куди краще їхати - в Європу, в Америку або залишатися в своїй країні? Тому я розповім в цьому відео про американське вищу освіту.

А в наступному відео я планую поговорити про медицину в Америці, про страховки і про всіх цих медичних питаннях, тому, якщо у вас є питання на цю тему, будь ласка, задавайте в коментарях до цього відео.

Отже, давайте перейдемо до різниці між вищою освітою в США і країн СНД. Для початку хочу сказати, що я закінчила університет в Україні, і після цього я ще працювала викладачем в українському університеті, тобто, я знаю українську освіту з двох сторін. І я так підозрюю, що, практично, напевно, у всіх країнах СНД структура освіту більш-менш однакова. І в США я закінчила магістратуру, тобто теж можу судити з особистого досвіду.

Спочатку скажу трохи про структуру. У країнах СНД структура скрізь однакова у всіх університетах - навчання триває два семестри, є зимові канікули, є літні канікули, і триває 4-5 років, в залежності від того, закінчуєте ви бакалавровскую ступінь або ви ще йдете в магістратуру. Тобто, від 4 до 6 років триває навчання.

В американських університетах, по-перше, немає якоїсь чіткої структури, яка по всій країні однакова. Це все залежить від університету. У більшості університетів теж є два семестри - це осінній і весняний. Але, на відміну від наших університетів, вони приймають, більшість університетів - знову ж таки, не всі, - вони приймають як на осінній, навчання починається, по-моєму, в кінці серпня, не 1 вересня, як у нас, вона теж відрізняється від університету до університету, але починається десь в кінці серпня. Тобто можна почати в кінці серпня вчитися або можна почати в лютому, в весняному семестрі. Тобто вони набирають і тоді, і тоді. Більшість програм, більшість університетів.

У другому семестрі, тобто в весняному семестрі, є також тиждень канікул, називається spring break. Тобто там тиждень не вчаться. І є зимові канікули між цими семестрами. В осінньому семестрі ніякого break немає.

Є університети, у яких є, так звані, триместри. Тобто вони ділять рік на три частини, семестр - це два, а вони ділять на триместри, і між ними не великі канікули. І є літні канікули. А є університети, у яких, так звані, quarto семестри. Тобто вони ділять навчальний рік на 4 рівні частини, і між цими частинами є пару тижнів канікул. У цих університетах, зазвичай, і влітку є навчання. Тобто, там немає такого великого break, таких великих канікул, як в університетах, де навчаються по триместрах або семестрах, коли є літні канікули.

У тих, у яких quarto семестри, у них канікул практично немає, великих, тобто у них канікули між цими quarto семестрами по 2-3 тижні.

Також в наших університетах, я маю на увазі університети СНД, структура, знову ж таки, однакова всюди, є лекції, є семінари, і в основному, люди вчаться, коли приходить сесія, в кінці семестру. В американських університетах вчитися треба постійно. Там теж іноді є сесія, це називається finals. Тобто, це не як у нас сесія, що ти приходиш і здаєш іспити. там це не завжди буває, це залежить від предмета, від викладача, від програми і т.д., але є предмети, які мають іспити в кінці, які треба здавати. Найчастіше, вони письмові, але є і усні, теж іноді бувають. Але оцінка залежить не тільки від цих всіх іспитів. Тому що у нас оцінка залежить як раз таки тільки від іспитів і заліків. Там оцінка залежить від багатьох інших факторів.

Переїхати в США складно, але є категорії людей, яким це доступно:

- Інвестори. Досить вкласти від 1 мільйона доларів і через 2 роки всі члени сім'ї отримають статус постійного жителя США (віза EB-5).

- Також можна відкрити філію існуючої компанії в Америці або ж купити готовий бізнес в США (Від $ 100 000). Це дасть право на отримання робочої візи L-1, яку можна обміняти на грін-карту.

- Відомі спортсмени, музиканти, письменники та інші екстраординарні люди можуть переїхати за робочою візою O-1 .

- У разі утиску з боку держави за релігійною, політичною причини або ж принижень через приналежність до гей-меншин, ви можете запитати політичний притулок в США (Asylum).

- На короткий час можна перебувати на території США по туристичній візі B1 / B2.

- Також можна отримати другу вищу освіту в США, провчившись 1-3 роки.

Напишіть нам , Якщо ви хочете емігрувати в США і підходите по одному з пунктів вище. Ми співпрацюємо з перевіреними імміграційними адвокатами і бізнес-брокерами, які допоможуть реалізувати ваші мрії.

Підпишіться на наші соц. мережі, щоб дізнатися більше: Підпишіться на наші соц YouTube-канал , Telegram , ВКонтакте , Facebook , Instagram .

Поділіться статтею в соц. мережах: Comments system Cackl e

Думаю, це дуже важлива тема для тих, хто планує навчатися в Америці або для тих, хто планує навчатися закордоном, думає, куди краще їхати - в Європу, в Америку або залишатися в своїй країні?