П'ятниця вечір і вихідні - відпочинок в Києві на будь-який смак

22:10

Київ - великий розвивається місто, де відпочити і цікаво провести час можуть дуже різні люди. Цими вихідними, наприклад, можна встигнути відвідати літературну ніч, потанцювати на пляжі, зайнятися йогою, пом'янути Цоя і дізнатися, що таке театр чуттєвого психоаналізу. Участь в більшості заходів, на щастя, безкоштовне.

Київ - великий розвивається місто, де відпочити і цікаво провести час можуть дуже різні людей. Цими вихідними, наприклад, можна встигнути відвідати літературну ніч, потанцювати на пляжі, зайнятися йогою, пом'янути Цоя і дізнатися, що таке театр чуттєвого психоаналізу. Участь в більшості заходів, на щастя, безкоштовне.

Вечір п'ятниці можна почати з екскурсії «Містика Києва», яку організовує ініціатива «Цікавий Київ». Пройтися по місцях, пов'язаних з прокльонами, міфами і легендами можна буде о 19:00. Місце зустрічі - фонтан Самсон на Контрактовій площі, вартість участі - 60 грн.

Трохи пізніше починається «літературна ніч» в PinchukArtCentre. З 19:30 Українські літератори читатимуть свої твори, а декораціями стануть твори українських же сучасних художників, нині виставлені в центрі. Читати буду книги «Єлюді» Христини Бердинських і «Фелікс Австрія» Софії Андрухович. «Ніч», правда, триває лише до 22:00. Присутність на читанні - безкоштовне.

О 20:00 в п'ятницю ж на Арт-пікніку Слави Фролової можна буде побачити, що вдає із себе «перший в світі театр чуттєвого психоаналізу»: «Сірий театр» буде показувати драму з елементами еротики «Фантазм». Вхід для дітей і журналістів з камерами закритий, інші - безкоштовно.

О 20:00 також починається безкоштовна вечірка в пляжному клубі Angar Beach. Клуб знаходиться на Трухановому острові, праворуч від моста. Вхід в клуб - безкоштовний.

Вечір пам'яті Віктора Цоя починається в клубі «44» о 21:00. Вхід туди коштує 50 грн.

О 23:00 ночі електронної музики почнеться в незвичайному місці - в Гавань скейтпарк. Індустріальний пейзаж під Гаванським мостом теоретично ідеально поєднується з електронною музикою, тому якщо вам не шкода 50 грн. - варто відвідати це місце. Гратимуть Dego, Mr. Men, Kopfmann, Boris Fornetti, Slava Lepsheev, Subforms (Дніпропетровськ).

Вдень в суботу і в неділю можна подивитися на те, як розважаються реконструктори, якщо вас не бентежить перспектива згоріти під палючим сонцем. Бажають зануритися в античні часи повинні прибути до 13:00 у Парк Київська Русь - в цей час і в суботу, і в неділю там буде починатися програма фестивалю Билини Стародавнього Києва IX-XI століть. У парку можна постріляти з лука та сфотографуватися в середньовічних туалетах. Коштує це задоволення 150 грн. з дорослого і 70 грн. з пенсіонера. Діти - безкоштовно.

А для любителів прохолодних приміщень днем ​​в суботу і в неділю відкриті музеї. Зокрема, в Музеї Богдана та Варвари Ханенків до кінця серпня триватиме виставка китайського живопису і декоративно-прикладного мистецтва XVIII-XX століть.

У PinchukArtCentre можна насолодитися як роботами українських сучасних художників, які вважаються соціально-критичними, так і творами Яна Фабра, що відображають колоніальне минуле Бельгії. Також в арт-центрі проходить перформативний проект Відкритої групи «Біографія», що дозволяє поглянути на наші особисті історії під незвичайним кутом. Всі заходи цього центру завжди безкоштовні.

Якщо ж ви вважаєте за краще не споживати, а створювати мистецтво, до ваших послуг, наприклад, заняття з контактної імпровізації на вул. Артема, 13. У суботу о 19:00 починається навчання, а о 20:30 - так званий джем, тобто, відкривається простір для танцювальної творчості. Вартість заняття разом з джемом - 100 грн.

Вечір суботи можна зробити часом джазу: в Lesnoy Prichal о 20:00 виступає колектив молодих українських джазових музикантів Mashkovtsev Quartet, вхід 50 грн.

У неділю о 12:00 в PinchukArtCentre можна також відвідати художньо-освітнє заняття для дітей 4-6 років. О 19:00 в неділю там же пройде тематична екскурсія «Тест на радянських».

У будь-який день майже в будь-який час - з 9:00 і до останнього метро - ви можете також відправитися на Арт-пікнік Слави Фролової. Там весь час щось відбувається. Крім фестивалю ведичної культури Vedalife, який в основному складається з занять йогою і навчання аюрведической кулінарії, на ВДНГ проходять заняття іноземними мовами, японською каліграфією і художні виставки. Цими вихідними на Арт-пікніку також ринок веганських продуктів, де можна буде придбати різного роду етичну продукцію, при виготовленні якої не постраждало жодне мисляче і чутлива істота. Вхід на всі події Арт-пікніка - безкоштовний. З розкладом подій можна звірятися тут .