пластинка аліса в країні чудес В.Висоцького

І хто скаже, що це - не найкращий в світі подарунок, нехай кине в мене віртуальний камінь! Тому що це вже сто десятий варіант, і краще мені не винайти.

Коротше, що я придумав. Я вирішив добряче згадати, що мене більше всього на світі радує. Півдня голову ламав - все непристойності всякі в голову лізли. Нарешті я абстрагувався від усього наносного і тимчасового, і мене осінило. Реально осінило! Ось хочете вірте, хочете - ні, але більше всього на світі мене радує одна стара-стара казка. Яку написав спочатку Льюїс Керрол, а потім записав на платівку всесоюзної фірми "Мелодія" такий собі Володимир Семенович Висоцький співтовариші. Записана ця платівка була в 1976 році, але купити її було абсолютно неможливо. Просто нереально. Вона стала не просто суперхітом, вона стала культовою моментально. Висоцького ми тоді знали добре, і як театрального актора, і як кіношного, і, зрозуміло, як автора і виконавця. А тут Висоцький вперше заспівав під клавесин! Висоцький під клавесин - хіба не цікаво? 🙂 Плюс до всього по ящику показали маленьке інтерв'ю з Висоцьким, в якому він назвав платівку "Аліса в країні чудес" однієї зі своїх головних робіт в життя, оскільки дуже старанно писав для неї і тексти пісень, і мелодії. Коротше, купити платівку було нереально. І тут, році вже не пам'ятаю в якому, сімдесят, напевно, дев'ятому, ми тупотіли компанією по вулиці Маломосковской на флет до чуваку на предмет сам портвея дрінк, коли нам з балкона 12 поверху диким голосом прокричав знайомий, що йому зараз дзвонили з Калінінського, і нібито там, в "Мелодії", викинули "Алісу" Висоцького. Ми рвонули, як укушені. Через всю Москву. Примчали, відстояли гігантську чергу (давали тільки по одному комплекту пластинок в руки), офигели від ціни (пластинки коштували ТРИ рубля з копійками, неймовірна на ті часи ціна за пластинки, "Бах в органному залі Домського собору Риги" коштував сімдесят п'ять копійок), але, займаючи одне в одного і добираючи дрібницею, купили все. Боже, яке це було щастя! 🙂 Дорослі дебіли слухали дитячу казку, потягуючи "вечірній портвішок" і розпалюючи явскую "Яву" (хто не знає, що є "Явская" Ява "і чим вона кошерні" Дукатовской ", краще не встрявати в цю тему).

Все життя я любив цю казку. Пластнок, звичайно, давно немає, в одній з минулих життів загубилися, а ось МР3 - є. І зараз я вам їх надам Все, одним архівом, зі списком треків, з текстами пісень, супровідними текстами і фото обкладинки. Це тим, хто забажає весь альбом поиметь. А кому він весь не потрібен, зможе послухати найбільш улюблені мною композиції прямо тут.

А на завершення, на солодке, я вам, ув. громадянки РФ і суміжних територій, презентую 78 (сума прописом - "сімдесят вісім") знаменитих посмішок Чеширського кота. Всіх жанрів і розмірів. Я вибирав посмішки ширше, оскільки, як Володимир Семенович співав, "Чим ширше рот, тим Чеширі кіт"! 🙂 Від цього я і відштовхувався.

Посмішки різні. Від кожногалантерейних -

(Далі ...)

Висоцький під клавесин - хіба не цікаво?