Поняття і місце міжнародного приватного права в правовій системі: курсові, дипломні роботи з Міжнародного приватного права на замовлення

Дипломні та курсові з Міжнародного приватного права

СКІЛЬКИ КОШТУЄ ЗАМОВИТИ ЯКІСНУ авторські роботи СКІЛЬКИ КОШТУЄ ЗАМОВИТИ ЯКІСНУ авторські роботи?

Термін «міжнародне приватне право» (private international law) був вперше запропонований американським автором Джозефом Сторі в 1834 р Європі ця назва стала повсюдно застосовуватися починаючи з 40-х рр. XIX ст. (Droit international prive, Internationales Privatrecht, diritto internazionale privato, derecho international privato).

До предмету міжнародного приватного права належать цивільні відносини, ускладнені іноземним елементом.

У Росії кодифікація міжнародного приватного права була завершена в 2001 р з прийняттям ч. 3 ГК РФ включає розділ VI. Будучи включеними в ГК, норми міжнародного приватного права виявляються в сфері дії основних засад і принципів цивільного права (недоторканність власності, самостійність підприємницької діяльності, свобода договору та ін.), В тому числі і тих, які прямо відносяться до даної галузі права. Так, п. 1 ст. 2 ГК поширює правила цивільного законодавства на відносини з участю іноземних громадян, осіб без громадянства та іноземних юридичних осіб, якщо інше не передбачено федеральним законом.

Істотне значеніедля застосування правил розділу VI ГК має ст. 7 ГК, що базується на нормах ст. 15 Конституції РФ. У сфері міжнародного приватного права дуже значна регулююча роль міжнародних договорів, які, як і загальновизнані принципи і норми міжнародного приватного права, є відповідно до Конституції РФ складовою частиною правової системи Російської Федерації. Якщо міжнародним договором України встановлено інші правила, ніж ті, які передбачені цивільним законодавством, застосовуються правила міжнародного договору. Це положення застосовується і при зіставленні відповідних норм міжнародного договору з нормами розділу VI. Наприклад, цивільна дієздатність іноземного громадянина, що має місце проживання в Росії, не буде визначатися за російським праву, як це передбачено в ст. 1195 і 1197, при наявності в міжнародному договорі норми про регулювання дієздатності законом країни громадянства (так передбачено в більшості договорів РФ про правову допомогу).

Оновлення законодавства в сфері міжнародного приватного права обумовлено глибокими змінами в області економіки, актуальністю вирішення завдань інтеграції Росії в міжнародні господарські відносини, підготовки до вступу в міжнародні організації, реалізації цілей і завдань СНД, а також розширенням міжнародних контактів російських громадян і юридичних осіб, необхідністю захисту їх прав за кордоном. Увага до інститутів даної галузі права пов'язано і з оновленням всього російського приватного права, а також з прийняттям Міжпарламентська асамблея країн СНД на 7-му пленарному засіданні Моделі третьої частини ГК для країн СНД в якості рекомендаційного акту.

Росія вже давно встала на шлях нормативного регулювання відносин у сфері міжнародного приватного права. У 60-х роках відповідні (нечисленні) норми були поміщені в основні галузеві акти. Подальший розвиток норм цієї галузі права було пов'язано з прийняттям розділу VII ОГЗ 1991 р Можливості подальшої кодифікації широко обговорювалися в науці. При цьому відзначалися переваги як галузевої кодифікації (включення відповідних норм у Цивільному кодексі, СК і інші акти), так і кодифікації шляхом прийняття спеціального закону про міжнародне приватне право. Законодавець, як видно, пішов по першому шляху (колізійні норми сімейного права ще раніше, в 1995 р, були включені в новий СК).

Значення міжнародного приватного права зростає насамперед у зв'язку з інтернаціоналізацією господарського життя. Для сучасного світу характерна економічна взаємозалежність держав, розширення не тільки традиційних форм зовнішньоекономічних зв'язків, а й таких порівняно нових форм, як лізингові операції, франчайзинг та ін. Іноземні капіталовкладення актів¬но беруть участь в економіці різних країн, розвивається промислове та науково-технічне співробітництво, виникають нові і удосконалюються старі форми участі іноземних компаній в будівництві різних об'єктів, освоєнні природних ресурсів.

Створення всесвітньої комп'ютерної мережі та інших технічних досягнень в області інформатики поставило перед міжнародним приватним правом ряд абсолютно нових проблем, пов'язаних з охороною авторських прав, оскільки електронне копіювання та розповсюдження інформації стало здійснюватися в широких масштабах.

Технічний прогрес робить можливим транснаціональне використання інформаційних даних, досягнень науки, техніки і культури, а успіхи в освоєнні космосу - комерціалізацію космосу; проте негативні наслідки науково-технічного прогресу, забруднення навколишнього середовища не можуть бути обмежені межами території будь-якої однієї держави (наприклад, трагедії в Чорнобилі і Бхопале). Для міжнародного приватного права велику роль грає гуманізація міжнародних відносин.

У центрі уваги всіх держав - учасників міжнародного спілкування повинні бути людина, його турботи, вдачі і свободи. Захист характер людини - одна з задач міжнародного приватного права.

Пам'ятайте, що "Поняття і місце міжнародного приватного права в правовій системі" досить складна тема і краще написати унікальну, якісну роботу та бути впевненим в успішній здачі, ніж переживати, скачавши неунікальні роботу. Багато викладачів перевіряють роботи на унікальність.

ЗАМОВИТИ авторських робіт НА ЦЮ ТЕМУ ЗАМОВИТИ авторських робіт НА ЦЮ ТЕМУ

Весь список зразкових тим з Міжнародного приватного права