ПОВНИЙ ПУТІВНИК ПО ВСТУПУ ІНОЗЕМЦІВ ДО ВУЗІВ ЄВРОПИ |

отримати   вищу освіту в Європі   - це відмінний шанс переїхати в країну з високим рівнем життя, стати висококваліфікованим фахівцем і змінити своє життя на краще отримати вищу освіту в Європі - це відмінний шанс переїхати в країну з високим рівнем життя, стати висококваліфікованим фахівцем і змінити своє життя на краще. На жаль, при згадці фрази «вищу освіту в Європі» у багатьох виникає асоціація з дітьми олігархів, або з сидінням за дерев'яними партами в колі підлітків.

Насправді, навчання в Європі - це не просто досяжна мрія, а ще й прекрасний варіант імміграції для людей від 16-ти до 50ти років, які відразу отримують право роботи, право на недорогу страховку і проїзний зі знижкою, право залишитися в країні після закінчення навчання по роботі. Більш того, є ряд навчальних програм, вступити на які можна без мовного сертифікату, а навчання буде або зовсім безкоштовною, або недорогий. Та й що стосується навчання не всі країни вимагають у студента відвідувати заняття або здавати сесії в термін.

Щоб не бути голослівними, EUeasy підготували для вас путівник по країнах Європи , Розподіливши їх таким чином:

  • країни, до вузів яких на бюджет можна поступити без мовного сертифікату і без іспитів;
  • країни, які не вимагають мовного сертифікату, але де є вступні іспити, тести або співбесіди;
  • країни, які вимагають обов'язково мовного сертифікату при вступі, але зате навчання недорога або безкоштовна;
  • країни, де вступити до вузів можна без сертифіката, але навчання буде коштувати дорожче.

Бюджетну освіту в Європі з надходженням без мовного сертифікату

1. Австрія - це унікальна центральна країна Європи , В яку можна приїхати на навчання в гос.вузе як ви є - без сертифіката і щодо великих грошей.

Багато хто знає, що в австрійські вузи можна поступати без мови після школи на бакалавра, але мало хто знає, що в них можна зробити і на магістра і навіть в докторантуру без знання мови. По приїзду майбутнім магістрам і бакалаврам дається до двох років, а аспірантам - рік на вивчення мови.

  • Нюанс: вартість навчання на бюджеті становить від 700 до 1500 євро на рік.
  • Плюси: вступ без іспитів, без сертифіката і низька вартість навчання.

2. Греція - теж країна, про яку можна сказати тільки хороше : В грецьких вузів можна поступати без знання мови, навчання в них безкоштовна і на вивчення мови дається рік (є спеціальні мовні курси, які коштують від 500 євро в рік). З першого курси студент так само отримує крім безкоштовної навчання, страховку, харчування при вузі і підручники, так само він може подавати заявку на конкурсній основі на гуртожитки, якщо вони є.

  • Плюси: вступ без іспитів, без сертифіката, і навчання взагалі безкоштовна.

3. Ще в 2016 році Фінляндія була б першою в списку найбільш лояльних для студентів країн, але з 2017 року навчання в цій країні англійською стала платною. Тепер вступити в державний вуз Фінляндії як і раніше можна без мовного сертифікату, але ось за навчання англійською доведеться заплатити від 4000 євро в рік. Велика частина з яких повертається в кінці року за успішність. Навчання на фінською мовою і зараз, і надалі залишатиметься безкоштовною, вступити туди можна без мовного сертифікату, але з проходженням іспитів.

  • Нюанс: не дивлячись на те, що мовного сертифікату не потрібно при вступі, до весни знати мову все одно потрібно на хорошому рівні - в районі травня проходитиме тестування. Але це тестування не на мовний сертифікат, а предметне: з математики, по мові, по профільних предметів.
  • Плюси: вступ без іспитів, без сертифіката та навчання на фінському безкоштовна.

4. Італія - це відмінний варіант для тих, хто хоче переїхати в теплий клімат і в країну з високим рівнем життя і вчитися англійською або італійською. Але умови надходження і вартість навчання в Італії сильно варіюються в залежності від вузу, програми та спеціальності.

На програми на італійському і деякі програми англійською не потрібно мовного сертифікату, перевірка мови здійснюється на місці після надходження. Більш того, зазвичай, якщо по приїзду людина не знає мови, його направляють на додаткові курси, виняток становить надходження на медицину, архітектуру, психологію, переклад і деякі інші спеціальності до державних вступними іспитами.

  • Але є в Італії один важливий нюанс: якщо в інші вище перераховані країни можна поступати на підставі атестата на бакалавра, то в Італії можна поступати на бакалавра тільки або на підставі диплома училища, або на підставі одного-двох років вузу.
  • Плюси: на багато спеціальностей можна вступати без іспитів, без сертифіката, і навіть за фактом без доброго знання мови, вартість навчання порядку 600-1000 євро в рік, але є багато фондів та стипендій. А головне іноземець може відразу відкрити індивідуальне підприємство і / або конвертувати навчальний вид на проживання в робочий, щоб далі не треба було вчитися взагалі.

Країни, де не треба сертифіката, але є вступні випробування

1. Іспанія відкриває наступний кластер країн, в вузах яких є ті чи інші вступні випробування. При цьому ВНЗ Іспанії приймають студентів за таким принципом: при навчанні на іспанською мовою сертифіката вони не вимагають, а на навчання англійською - вимагають в 90% випадків вимагає. Перевірка мови проводиться після приїзду в форматі співбесіди або іспитів.

  • Нюанс надходження в іспанські вузи полягає в наступному: при надходженні на бакалавра на основі повної середньої освіти потрібно складати іспити іспанською мовою. При надходженні на магістра справи йдуть куди краще - надходити можна без іспитів і без сертифіката. Так само вузи мають квоти і можуть приймати без іспитів тих, хто вступає на бакалавра на перший або не перший курс і при цьому вже має кілька років вузу на батьківщині без іспитів.
  • Плюси: надходити на бакалавра (на іспаномовні програми) можна без мовного сертифікату, а ось майбутніх магістрів вузи Іспанії приймають без вступних іспитів і без мовного сертифікату.

2. Чехія і Словаччина приваблює, перш за все, випускників шкіл , Тому що поступати в державні вузи там можна відразу ж після школи без мовного сертифікату, а навчання буде абсолютно безкоштовною.

Але не все так просто: в будь-якому випадку при надходженні доведеться пройти вступні випробування, будь то іспити або співбесіда державною мовою Але не все так просто: в будь-якому випадку при надходженні доведеться пройти вступні випробування, будь то іспити або співбесіда державною мовою. А ось в магістратуру та аспірантуру іспитів практично немає.

Також можна платно вчитися англійською мовою на всіх рівнях освіти, що коштує від 600 до 4000 євро на рік в залежності від вузу, в разі надходження на програми англійською сертифікат потрібен.

  • Звідси випливає і головний нюанс: навчання безкоштовна, сертифіката не потрібно, але чеський / словацьку мову знати необхідно на дуже високому рівні, а для цього потрібно пройти дорогі мовні курси. Середня ціна річних курсів 3500 євро за рік.
  • Плюси: безкоштовна навчання державною мовою, низькі витрати на оренду і харчування в цих країнах.

Бюджетну освіту, але потрібно наявність мовного сертифікату

1. Німеччина дає можливість надходити без іспитів , Вчитися безкоштовно та ще й в найпрестижніших вузах Європи і світу, які в подальшому гарантують вашу роботу в Німеччині. Тобто поступово в вуз Німеччини ви можете спокійно вчитися, підробляти, отримавши диплом два роки шукати роботу. Програми безкоштовні в основному німецькою, але якщо недорогі програми англійською до 1000 євро на рік.

  • Нюанси: реально, щоб вступити потрібно 2 роки вузу визнаного в Німеччині за тією ж спеціальністю або вищу освіту за будь-якої спеціальності, а так само наявність мовного сертифікату. Якщо ви закінчуєте школи то ви можете подати через іспити в спеціальні проміжні установи студенколлегі, але це пов'язано з високими вимоги до вступників.
  • Плюси: широкий вибір програм на різних мовах, низька вартість навчання, в тому числі безкоштовні програми.

2. Франція дає можливість надходити без іспитів - в тому числі, після школи на батьківщині на бюджет, навчання в основному на французькому, англійською тільки на платній основі. Є час на пошук роботи після закінчення навчання.

  • Нюанси: ви зобов'язані подати заявку на вступ дуже рано, буквально взимку, а так при наявності мовного сертифікату можна поступати після школи, вузу або на різні курси вузів Франції.
  • Плюси: широкий вибір програм, надходження після школи, низька вартість навчання.

3. Бельгія має невисоку вартість навчання в порівнянні з сусідами , Тобто тут в середньому студент платить 2000 євро в рік. При цьому система надходження децентралізована і дуже заплутана, різні вузи мають різні вимоги в тому числі деякі вимагають наявності диплома училища або року вузу на батьківщині.

  • Нюанси: обов'язково всі вимоги і терміни потрібно дізнаватися в конкретному вузі, так як вони будуть сильно відрізнятися.
  • Плюси: престижне недороге освіту в самому центрі західної Європи.

4. Швейцарія дає право іноземним студентам навчатися , В тому числі на програмах англійською, оплачуючи збір порядку 1500-2000 євро на рік, що для країни з найвищим рівнем життя і найдорожчими приватними вузами Європи щодо доступно. Більш того, якщо врахувати те, як важко переїхати до Швейцарії, навчання для багатьох - це єдиний шанс переїхати, підробляти і залишитися після закінчення навчання.

  • Нюанси: реально щоб вступити потрібно 2 роки вузу по тій же спеціальності або вищу освіту за будь-якої спеціальності, а так само наявність мовного сертифікату. Якщо ви закінчуєте школи то ви можете подати в деякі вузи на підставі іспитів, але це пов'язано з високими вимоги до вступників.
  • Плюси: престижну освіту, відносно невисока оплата.

5. Норвегія надає безкоштовне навчання для іноземців на норвезькому та англійською (в основному програми англійською)

  • Нюанси: для надходження з СНД необхідний рік вузу на батьківщині, а так само досить складно вивчити норвезьку не живучи в країні, при цьому річних курсів норвезького дають посвідку на проживання немає.
  • Плюси: престижне безкоштовну освіту в одній з найстабільніших країн Європи.

Країни, де вступити до вузів можна без сертифіката, але навчання буде коштувати дорожче

1 1. Кіпр не дає права на безкоштовну освіту іноземців навіть в держ вузах , Але при цьому за 3500 євро на рік можна знайти приватні коледжі, де студента не просто візьмуть без іспитів або мовного сертифікату на англійські програми. А та в разі низького проходження тестування дадуть безкоштовно додаткові заняття. Плюс до всього, вступати можна відразу після школи.

  • Нюанси: вартість навчання, зате вчинити може практично будь-хто.
  • Плюси: немає вступних іспитів (перевіряють тільки рівень мови), не потрібен мовний сертифікат

2. Польща пропонує студентам-іноземцям навчальні програми як на польському , Так і на англійській і російській мовах. Вартість навчання у вузах Польщі в середньому 1500 євро на рік, вступати можна на багато спеціальностей без вступних іспитів. І наявність мовного сертифікату не вимагають практично ніде, зазвичай приватні вузи дають можливість студента без хорошого знання польської відвідувати додаткові мовні курси під час навчання.

  • Нюанс: через схожість польської мови з українською і російською, багато абітурієнтів допускають одну і ту ж помилку - вони не беруть мовні курси польської взагалі або проходять короткострокові (1-3 місяці) курси польської мови. Але такі курси дають рівень мови, достатній для побутового спілкування, а не для розуміння лекційного матеріалу і читання підручників.
  • Плюси: широкий вибір програм на різних мовах, низька вартість навчання, не потрібно мовний сертифікат.

3. У Словенії вузи зараховують студентів без вступних іспитів на підставі оцінок в атестаті. Після зарахування дається підготовчий рік, який буде коштувати 2000 євро за рік.

Далі навчання в вузі обійдеться в суму від 2000 до 8000 євро на рік, в залежності від факультету. Найдорожчі - це медичні факультети, але, з іншого боку, це одна з небагатьох можливостей вступити на медицину без іспитів.

  • Нюанс: вартість навчання досить висока
  • Плюси: немає вступних іспитів, мову можна вивчити за підготовчий рік.

4. Латвія і Литва дають студентам - вихідцям з країн СНД унікальну можливість навчатися російською мовою, при цьому зараховують студентів теж на підставі атестата. Навчання в вузах коштує від 600 до 2000 євро в семестр, в залежності від вузу і факультету.

  • Нюанс: ці країни були б вище в рейтингу, якби не той факт, що і вузи Латвії і Литви не котируються і далі безпосередньо працевлаштуватися в Європі складно.
  • Плюси: надходження на підставі атестата, є можливість навчатися російською мовою.

Як ви бачите, безкоштовну освіту в Європі - це реальність. Крім того, європейська освіта можна отримати, пройшовши мінімальні вступні вимоги та випробування, маючи в своєму розпорядженні при цьому різними фінансовими можливостями.

Фахівці компанії EUeasy допоможуть вам зорієнтуватися більш детально в широкому спектрі можливостей безкоштовної навчання в Європі , Підібрати бюджетну навчальну програму з мінімальними вступними вимогами, успішно вступити до вузу, забронювати недороге гуртожиток і вирішити будь-які питання, пов'язані з вищою освітою в Європі.

Відповімо на всі Ваші питання по Європі на сайті в групі ВКОНТАКТЕ « ЄВРОПА - ЦЕ ПРОСТО! ПРОГРАМИ ІММІГРАЦІЇ ». Ласкаво просимо!

Explore posts in the same categories: молодіжні програми

, навчання , програми

Мітки: Австрія , Німеччина , Греція , Іспанія , Італія , Фінляндія , Франція , Чехія , Швейцарія , безкоштовну освіту

You can comment below , or link to this permanent URL from your own site.