Програма «Прапор Перемоги - 2015-2020»: зберегти пам'ять поколінь

У Громадській палаті РФ обговорили нову культурно-патріотичну стратегію У Громадській палаті РФ обговорили нову культурно-патріотичну стратегію   «Здорове суспільство і благополучне держава можна побудувати, тільки спираючись на твердий фундамент, і цим фундаментом є патріотизм», - нагадав слова Президента РФ Володимира Путіна заступник секретаря Громадської палати РФ Герой Росії   В'ячеслав Бочаров   на круглому столі «Про виконання резолюції форуму Росія XXI століття: розвиток патріотичного руху в Росії в рік добровольця (волонтера) »

«Здорове суспільство і благополучне держава можна побудувати, тільки спираючись на твердий фундамент, і цим фундаментом є патріотизм», - нагадав слова Президента РФ Володимира Путіна заступник секретаря Громадської палати РФ Герой Росії В'ячеслав Бочаров на круглому столі «Про виконання резолюції форуму" Росія XXI століття: розвиток патріотичного руху в Росії в рік добровольця (волонтера) "». Він додав, що наріжним каменем в цьому фундаменті є пам'ять - пам'ять поколінь, чиїми вчинками варто пишатися.
Він розповів, що проект «Росія ХХI століття» існує вже кілька років, і в її рамках була затверджена культурно-патріотична програма «Прапор Перемоги - 2015-2020», присвячена 75-річчю Великої Перемоги.
«Сьогодні як ніколи нашій країні потрібні патріотичні сили, потрібні символи нашого єднання і морально-етичні орієнтири. І де, як не в Велику Перемогу, ми можемо знайти такі невичерпні джерела? »- сказав співголова програми« Прапор Перемоги - 2018-2020 », академік РАПН, доктор біологічних наук, професор і телеведучий Микола Дроздов.
Невід'ємна частина програми «Прапор Перемоги» - масштабна інформаційна кампанія, орієнтована на зміцнення патріотизму як базової національної цінності з залученням в проекти і заходи громадян Росії.
На круглому столі в ОП РФ був сформований склад Всеросійського штабу патріотичних сил Росії в рамках реалізації програми «Прапор Перемоги - 2018-2020» і була вироблена єдина (організаційна, практична і інформаційна) стратегія. Крім цього, учасники обговорили дорожню карту програми, ідеологія якої побудована на основі нової культурно-патріотичної стратегії, мета якої - об'єднати і консолідувати всіх громадян в справі патріотичного виховання молоді в цілях збереження і примноження героїчної слави країни і кожного регіону, формування високих морально-етичних і духовно-моральних цінностей, зміцнення єдності і дружби, міжетнічної злагоди народів Росії.
За підсумками заходу буде підготовлена ​​резолюція - В'ячеслав Бочаров запевнив, що вона буде направлена ​​до Державної Думи, а також в ті органи влади, які займаються розробкою молодіжної політики і формуванням патріотичного виховання.

І де, як не в Велику Перемогу, ми можемо знайти такі невичерпні джерела?