"Голоси" телеканалів лікують горло коньяком і отримують за начитку 100 євро

Диктори розповіли про свою роботу

У всіх анонсах на ТБ, в підводках до передачам, іноді ще й в рекламних блоках ми чуємо ці голоси, так звані, бренд-Войс (від англ. "Voice" - голос). Хто ж вони, ці люди за кадром?

Читайте також Рекордсмен з озвучення рекламних роликів в Україні: "За першу озвучку отримав $ 50"

Євген Синчук, "1 + 1"

Головним голосом каналу став тільки 2 роки тому, хоча його дикторська кар'єра почалася ще в 1999 році. "Мене часто дізнаються жінки на вулиці, коли чують голос, - зізнався нам Євген. - Багато хто думає, що я набагато старше, а мені ж тільки 37. Незважаючи на те що одружений, я намагаюся привернути увагу жінок, головною аудиторією каналу, м'якою подачею в голосі, адже легкий флірт ніколи не завадить ".

Олег Стальчук, ICTV

Опинився на телеканалі після того, як сдублірованние Джеймса Бонда в кіно. "До цього, років 10 тому, я озвучував на ICTV ролики, але потім пішов через завантаженість у театрі (Стальчук - провідний актор Театру ім. Франка), - зізнався нам Олег. - Особливого режиму для голосу ніколи не дотримувався. Просто треба постійно працювати над ним, і професія театрального актора якраз в цьому і допомагає ".

Іван Чух, "Інтер"

Потрапив на телеканал завдяки земляку Юрію Коту, який до нього 12 років був голосом каналу. "Якийсь час основним закадровим працював Юрій, я був більше на підхваті, - каже Іван. - І після його відходу голосом каналу став я". За освітою Іван - філолог і раніше ставився до дикторства як до хобі: "У 2005-му я отримував за начитку 3 гривні, зараз же не менше 100 євро, і це не межа!".

Дем'ян Радзивілюк, СТБ

Уже 10 років є диктором каналу, до того ж ще обіймає посаду головного копірайтера департаменту промоушену. "Мене запросив на канал мій студентський друг, який знімався в рекламі, і його потрібно було озвучити, - каже Дем'ян. - З тих пір я і залишився". За словами Дем'яна, він постійно зауважує помилки дикторів інших каналів: "Це дико дратує, хоч я сам ще вдосконалююсь".

Анатолій Богуш, "Україна"

Працює на "Україні" на цій посаді вже понад 2-х років. "Пройшов кастинг серед кількох десятків претендентів за результатами фокус-груп, а до цього я десять років створював рекламні кампанії, - зізнався нам Анатолій. - За цей час у мене з'явився свій екстрений спосіб привести голос в норму - це тепле молоко з медом і їдальня ложка коньяку ".

Євген Сальников, "Перший національний канал"

Старожил українського ТБ - більше 28 років глядачі чують його голос по телевізору, хоча у нього і немає спеціальної освіти (Сальников закінчив історичний факультет). "Своїм голосом ніколи спеціально не займався, у мене просто були хороші вчителі, які свого часу співпрацювали з Юрієм Левітаном", - розповів нам Євген.

Олексій Сафін, "Новий канал"

На ТБ потрапив випадково. "Я прийшов пробуватися для однієї програми 6 років тому, але мене не взяли, - каже Олексій. - Зате вже наступного дня мені передзвонили і запропонували прослухати на бренд-войс. Після цього в штат мене зарахували через 3 дня". За словами Олексія, на каналі більшість працівників навіть не знають, що саме він - головний голос всіх програм і анонсів.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Хто ж вони, ці люди за кадром?