Рейтинг вузів Києва на 2019 рік

  1. КДУ імені Тараса Шевченка
  2. КТУ України
  3. ЄУ «Києво - Могилянська академія»

Якщо порівнювати кількість вищих навчальних закладів в Америці і Україні, то їх в останній значно більше. Студенти і учні займають місця на міжнародних змаганнях і отримують гранти, але це скоріше поодинокі випадки. Випускники шкіл, отримавши документ про освіту, їдуть вчитися за кордон в ті ж Польщу чи Чехію. Чому це так? Хіба гірше знання дають державні вузи Києва? 2019 рік покаже вже деякі результати реформи у вищій освіті, і тільки потім вже можна буде судити про їхню доцільність.

2019 рік покаже вже деякі результати реформи у вищій освіті, і тільки потім вже можна буде судити про їхню доцільність

Зміст статті:

У країнах колишнього Радянського Союзу освіта була на гідному рівні. Але поступово зайняті позиції губилися, і зараз вже рівень освіти став значно нижче. Але це в цілому по нашій країні. Ситуація в Києві трохи краще. Адже все-таки столиця держави, центр національної науки і освіти.

У Києві досить багато вищих державних і приватних навчальних закладів. Всі дають непогані знання, але ось в чому проблема: після закінчення знайти роботу нереально за більшістю професій. Але все ж, проаналізувавши якість знань, склад професорсько-викладацького складу, наявність сучасної матеріальної бази, зручності проживання студентів і інші показники можна зробити попередній рейтинг вузів Києва на 2019 рік.

КДУ імені Тараса Шевченка

Кваліфікована армія викладачів, дві третини яких мають наукові ступені і звання.

Вісім років тому університет став називатися ще й НДІ. Це, вказує на те, в вузі не тільки дають досить міцні знання студентам, а й проводиться плідна науково-дослідна робота. При цьому досить-таки престижному університеті є великий і улюблений киянами ботанічний сад, студенти проживають в комфортабельних кімнатах численних гуртожитках.

При цьому досить-таки престижному університеті є великий і улюблений киянами ботанічний сад, студенти проживають в комфортабельних кімнатах численних гуртожитках

Найбільшою популярністю тут користуються, втім, як і у всіх майже вищих навчальних закладах країни економічний, юридичний, психологічний факультет. Гуманітарні науки дещо втратили свою популярність за останні десятки років. Втім, як і престижність вчительської праці. Дні відкритих дверей у вузах Києва 2019 починаються саме з цього університету.

КТУ України

Найбільший вуз не тільки цієї країни, а й Європи, а також країн колишнього Союзу. Кілька сот докторів наук і близько двох тисяч кандидатів наук, а також безліч кваліфікованих викладачів дають знання студентам по 125 спеціальностями. Кабінети повністю оснащені новітнім обладнанням, що дозволяє студентам легко вчитися і отримувати потрібні знання. Університет постійно займає перші місця за багатьма важливими показниками в Україні. Спеціалісти, магістри і бакалаври досить легко після університету знаходять собі роботу. Так як випускники цього навчального закладу користуються попитом серед роботодавців і підприємців.

ЄУ «Києво - Могилянська академія»

Науково-дослідний центр, який курирує школи, що працюють за принципом самого університету: людина повинна сама старанно знаходити відповіді на всі питання. вчителі і викладачі тільки непомітно повинні підштовхувати їх. Студенти ВНЗ займають престижні місця на змаганнях міжнародних рівнів. Так як представляють на суд журі актуальні дослідні роботи. У «Могилянку» постійно великий конкурс через престижність закладу і якісних знань, які дають в академії.

Серед недержавних вузів Києва 2019 також багато таких, які також дають якісні знання. Серед них:

  • європейський університет;
  • інститут бізнесу та технологій;
  • університет економіки і права;
  • інститут реклами;
  • університет права, туризму та економіки.

Названо тільки кілька вищих навчальних закладів і вони розставлені не за ранжиром. Але вони, а також багато інших користуються популярністю у абітурієнтів. Звичайно, вартість навчання в вузах Києва в 2019 році не з дешевих задоволень. Та ще майже у всіх українських вузах різко скоротився набір, а то і зовсім пропав на бюджетні місця. Але тих, хто хоче мати престижну спеціальність і тверді знання це не зупиняє, благо стипендія поки існує. Інша справа, що вона занадто мізерна для гідного життя і навчання в Києві.

Чому це так?
Хіба гірше знання дають державні вузи Києва?