Розпізнавання музики онлайн

  1. Розпізнавання музики - AudioTag
  2. Magic MP3 Tagger
  3. Shazam - сервіс для розпізнавання музики і пошуку текстів пісень
  4. Midomi
  5. Tunatic - утиліта для розпізнання музики
  6. Musipedia

Почули пісню на радіо, яка дуже сподобалася, але не знаєте хто виконавець або як називається пісня

Почули пісню на радіо, яка дуже сподобалася, але не знаєте хто виконавець або як називається пісня? Знайома ситуація? Зараз існують десятки сервісів на основі нейронних мереж , Здатні допомогти в цій ситуації. Ось деякі з цих ресурсів для розпізнавання музики:

Розпізнавання музики - AudioTag

Розпізнавати музику можна двома способами, шляхом надання файлу або посилання. Інтерфейс інтуїтивно зрозумілий, тому у вас не виникнуть ніяких проблем при використанні русурса. База пісень налічує кілька мільйонів треків будь-якого жанру. Пошук відбувається протягом 20 - 30 секунд, найголовніше щоб исходник був в нормальній якості інакше алгоритму буде складно вести порівняння зі своєю базою. Ось посилання на ресурс AudioTag . Єдине зауваження даного ресурсу в тому що він локалізований на англійській мові. Але інтерфейс настільки мінімізований і зрозумілий, що знання цієї мови і не буде потрібно.

Magic MP3 Tagger

Ще одна дуже цікава програма для єдиного завдання - розпізнати вашу музику. Користуватися нею досить просто. Найприємніше, що алгоритм використовує як локальні, так і глобальні дані, що дозволяє програмі швидко розпізнавати контент. Що стосується алгоритму, тут все просто, він використовує не весь файл цілком, а лише його зліпок, що дозволять розпізнавати музику з точністю 97%. Недолік програми в тому що він не особливо дружить з російською мовою, тому іноді вискакують крякозябри.

Shazam - сервіс для розпізнавання музики і пошуку текстів пісень

Мабуть один з найпопулярніших сервісів для розпізнавання музики. Навіть розповідати про нього не потрібно. Інтерфейс інтуїтивно зрозумілий, красивий дизайн самого додатка, бистраz швидкість роботи. Працює на всіх платформах (Android, iOS, WP). Точність пошуку більш 90%. На знаходження витрачається близько 3-5 секунд, якщо вхідних даних є розбірливий сигнал, а сама процедура з'їдає не більше 50 кб трафіку.

Midomi

Ще один з онлайн сервісів завданням яких є розпізнавання музики. Переваги Midomi є велика швидкість роботи і можливість встановити додаток на телефон, а одним з недоліків, що інтерфейс не переведений на російську мову. Ну а в іншому, управління дуже просте і не вимагає глибоких знань іноземної мови, тому можете сміливо встановлювати і користуватися.

Tunatic - утиліта для розпізнання музики

Даний сервіс не надає свої послуги в режимі онлайн. Для того щоб почати розпізнавати музику необхідно буде перейти на офіційний сайт Tunatic, скачати і встановити компактну утиліту до себе на комп'ютер. Цей додаток не займе багато місця, але буде радувати вас великий швидкість і точністю своєї роботи.

Musipedia

Ну і кінець нашого списку сервісів для розпізнавання музики закриває Musipedia. Цей інструмент відрізняється від усіх попередніх великим набором зручних функцій. Тільки на сайті Musipedia можна награти мелодію на віртуальному фортепіано і алгоритм підбере пісні, які підходять до награною мелодії. Також онлайн сервіс дозволяє написати мелодію в нотний партитур або просто наспівати в мікрофон. І найприємніше що сайт підтримує російську мову.

На цьому список сервісів для розпізнавання музики закінчується. Сподіваюся дана добірка буде для вас корисною.

Знайома ситуація?