Шестипалі проходили через ворота богів (ФОТО)

Снопи світла занурювалися в озеро, а потім піднімалися високо в небо - індіанці передавали це легенду з покоління в покоління. Сліди, знайдені в печерах важкодоступного району Бразилії, дивним чином підтверджують легенду про шестипалих низькорослих прибульців. Снопи світла занурювалися в озеро, а потім піднімалися високо в небо - індіанці передавали це легенду з покоління в покоління

Шестипалі проходили через ворота богів (ФОТО)

Індіанці племен Боророс і Шавантеш, що живуть в бразильському штаті Мату Гроссу, розповідають легенди про маленьких прибульців зростом близько 1,2 м. Ці істоти, нібито, мали непропорційно велику голову і різну кількість пальців на ногах - три, чотири або навіть шість.

«Вони жили в печерах і прийшли з неба», - цитує місцеві легенди президент Уфологічної асоціації штату Атаїда Ферейра да Сілва Нетто. Інші перекази оповідають про якийсь стовпі вогню, який прийшов з небес. Навчивши індіанців деяким «наук», карлики знову вирушили в свій світ.

У національному парку Блакитних гір в муніципалітеті Барра ду Грасас (штат Мату Гроссу) існує так звана Печера маленьких ніг. По всій поверхні грота - на підлозі, стінах і стелі - видно чіткі шестипалі відбитки (див. фоторепортаж ).

«Звичайно, це можуть бути тільки легенди, але дуже вже вони збігаються з виявленої знахідкою», - зауважує еколог.

Як повідомили в бразильському міністерстві охорони навколишнього середовища, ніякого наукового дослідження слідів не проводилося. Район розташований в важкодоступній гірській місцевості.

Інша легенда індіанського племені Шавантеш говорить, що колись озеро Енкантада, розташоване в муніципалітеті Нова Шавантіна, було вратами в житло богів. За переказами, снопи світла занурювалися в озеро, а потім відлітали в космос. Індіанці досі бояться купатися там, вірячи, що якась невідома сила забере їх з собою, пише бразильська Terra.

Аномальна зона завдовжки близько кілометра має офіційні кордону і розташована на висоті 600 метрів. Численні свідчення і знахідки в печерах дали привід її «діскодромом», де через якийсь час буде побудована «злітно-посадкова смуга для« літаючих тарілок ». Поки на цьому місці стоїть лише монумент, привертає увагу туристів.