Що робити, якщо чоловік ображає і принижує: поради психолога

  1. Чоловік ображає і принижує - поради психолога
  2. 2. Традиційна психологія про причини того, що відбувається
  3. 3. Що робити - поради психолога
  4. Чоловік постійно кричить і ображає дружину - розбираємося системно
  5. 2. Чому чоловік обзиває дружину?
  6. 3. Чому чоловік матюкається?
  7. 4. Що мені робити?
  8. Зробити наступний крок
5407

Автор публікації: Земфіра Туктамишева, хімік-аналітик

Класики зі своїми «Що робити?» І «Бути чи не бути?» Безпорадно губляться перед моїм питанням: що робити, якщо чоловік постійно ображає ? Йти додому не хочеться, і не йти не можна - тільки гірше буде. Здається, намагаєшся як краще, а отримуєш знову порцію образ.

Хоче порядку в домі - зробила генеральне прибирання. Дізналася, що я «недолуга ідіотка», тому що викинула його старі стоптані капці. Образилася і вночі відвернулася до стінки, спиною витримала присмачені матом відгуки про мою сексуальну суті.

Вже хочеться завити: «Мій милий, що тобі я зробила?»

Чоловік ображає і принижує - поради психолога

1. Поради доморощених «психологів»

Що робить жінка найчастіше, коли втомлюється терпіти нападки чоловіка? Звертається за порадою до тих, кому довіряє. У ролі домашнього психотерапевта можуть виступати подруги, мама або сестра. Поради виявляються абсолютно різними - від «Навіщо тобі це терпіти, знайдеш іншого!» До «Не бє, де ти іншого знайдеш?». Але виговоритися, поділилася наболілим - і начебто полегшало, авось все налагодиться.

2. Традиційна психологія про причини того, що відбувається

Інша дорога веде до психолога в надії зрозуміти, що робити, щоб змінити ставлення чоловіка до себе, чи варто терпіти таке заради збереження сім'ї або почати нове життя без чоловіка. Перше, що радить традиційний психолог, - не втрачаючи часу, розібратися в причинах, здатних провокувати образи з боку чоловіка на адресу дружини:

  • криза відносин;

  • поява коханки;

  • бажання самоствердитися за рахунок приниження подружжя;

  • комплекси з дитинства та інші.

3. Що робити - поради психолога

У відповідь на питання «Що робити?» Психологи радять жінкам привести себе в порядок: екстравагантна одяг навіть вдома, зачіска, фігура, відновлена фітнесом ... Вважається, що за допомогою цих «нехитрих» хитрощів вдасться змусити чоловіка змінити образи на компліменти. Неодмінно сколихнути в ньому почуття ностальгії для приборкання агресії. Прогулятися давно забутими маршрутами, переглянути давні фотографії, нагадати про колишні почуття, що свого часу зв'язали двох в одне ціле. Спокійно поговорити, розповісти про душевного болю, що виникає від того, що він грубіянить і матюкається.

Очікується, що це повинно викликати в ньому почуття сорому за те, що він робить. Можливо, в якихось випадках подібна тактика поведінки буде ефективна, якщо чоловік сам стурбований питанням відновлення гармонійних стосунків у сім'ї, а подібне його поведінка була викликана якимись тимчасовими складними обставинами в житті. Однак, якщо чоловік постійно принижує і ображає дружину і не збирається змінюватися, без розуміння прихованих причин того, що відбувається неможливо зрозуміти, що робити.

Чоловік постійно кричить і ображає дружину - розбираємося системно

1. Системно-векторна психологія про вербальному садизм

Розібратися, чому чоловік кидає в сторону дружини принизливі слова, допоможе системно-векторна психологія Юрія Бурлана.

Схильність ображати і принижувати словом може проявитися у людини з анальним вектором, якщо він в стані важкої незадоволеності. При тому що природою він забезпечений усіма необхідними якостями кращого чоловіка і батька. Для нього сім'я - головна цінність, але саме з ним може трапитися і зворотне, коли чоловік кричить і ображає жінку.

Неважливо, висловлюється чоловік принизливо з приводу зовнішності дружини або погрожує забрати дитину в разі розлучення, - це вид вербального домашнього насильства. Ні зустрічній агресією, ні зацькованим мовчанням мужа не заспокоїти, ситуації в сім'ї не поліпшити.

Щоб точно оцінити ситуацію і вирішити проблему домашнього насильства, необхідно за допомогою системно-векторної психології «заново познайомитися» зі своїм чоловіком, дізнатися його психіку. Це дозволить зрозуміти причини, що викликають таку його поведінку.

2. Чому чоловік обзиває дружину?

чоловікові з анальним вектором необхідно відчувати себе главою сім'ї, пишатися нею, відчувати повагу з боку членів сім'ї та оточуючих. Однак не завжди це виходить досягти.

Ригидная психіка людини з анальним вектором уповільнює його у всьому - і в рухах, і в прийнятті рішень. Він важко звикає до змін в житті, не вміє пристосовуватися до її новими правилами, може не встигати за темпом великого міста. Тому такому чоловікові при всіх його задатки прекрасного фахівця буває складно реалізуватися в соціальному житті. Це для нього постійний стрес.

Неможливість забезпечити сім'ю, дітей тяжким тягарем лягає на чоловіка. Стрес посилюється, коли дружина, не розуміючи психічного пристрої чоловіка, починає проявляти невдоволення, сумніватися в його здатності бути главою сім'ї. Жінка, від якої він чекає поваги, гордості за нього, здатна нанести глибоку образу одним необдуманим словом.

Постійне ненаполненного своїх бажань - бути шанованим професіоналом в соціумі і найкращим чоловіком у сімейному житті - створює великі фрустрації у такої людини. І одного разу вони проривають греблю здорового глузду, обрушився на дружину усією міццю вербального садизму. Що робить чоловік, словесно принижуючи свою дружину? Несвідомо відновлює своє похитнулося психологічну рівновагу.

3. Чому чоловік матюкається?

Вживання матюків, як правило, пов'язане з накопиченням фрустрацій або низьким культурним рівнем чоловіки. Одна з найчастіших причин виникнення фрустрацій - хронічна сексуальна незадоволеність.

Чоловік з анальним вектором володіє одним з найбільш високих рівнів сексуальної енергії. Він старається, щоб жінка отримувала задоволення в сімейному ліжку. І чекає рівно того ж для себе, адже у людей з анальним вектором «все повинно бути порівну». Але буває, жінка відмовляється від близькості, посилаючись на втому, головний біль, необхідність рано вставати ... Часто вона навіть не здогадується, що недолік сексу значно погіршує психологічний стан чоловіка. Чоловік, що володіє анальним вектором, дуже терплячий. Він може довго перебувати в такій ситуації. Але ця нестача також накопичується, і в якийсь момент чоловік скидає напругу, що нагромадилася, звинувачуючи дружину в тому, що вона погана господиня і мати, обзиваючи брудними словами навіть при дітях; він матюкає свою дружину, намагаючись сильніше її принизити, завдати моральну біль.

Діти в такій ситуації переживають сильний психологічний стрес, що руйнує їх психіку і позбавляє їх надалі здатності реалізуватися в житті і побудувати щасливі відносини.

4. Що мені робити?

Щоб щось робити і зрозуміти, що саме, необхідно згадати, коли чоловік почав себе так вести. Якщо ще в період залицянь чоловік кричав і ображав жінок, родичок або незнайомих, треба розуміти, що подібне ставлення з великою часткою ймовірності відіб'ється в подальшому і на дружині. Така поведінка властива чоловікові з невдалим досвідом відносин і / або з образою на матір . Володіючи такою особливістю, як узагальнення поганого досвіду, він всіх жінок бачить в негативному світлі, не довіряє їм, що призводить до виплеску словесної агресії щодо них.

Якщо подружній стаж ще малий, спробувати врятувати відносини можливо, якщо грамотно побудувати емоційний зв'язок з чоловіком. Бажано встигнути це зробити в перші три роки, поки ще не охололо потяг один до одного - то, що допомагає згладити гострі кути у відносинах. Коли жінка поступово розкривається душею перед чоловіком, розповідаючи про своє дитинство, батьків, він поступово почне розкриватися у відповідь. Це дуже важливі теми для людини з анальним вектором, адже він зберігає пам'ять про минуле, поважає батьків і оцінить такі довірчі бесіди. Створена жінкою атмосфера довіри здатна відновити психічну рівновагу чоловіка, налаштувати його на позитивний контакт з дружиною, закласти той фундамент, на якому можна буде побудувати міцні відносини.

Що категорично не можна робити - розповідати про свої колишні чоловіках. Це - міна уповільненої дії під фундаментом сім'ї. Унікальна пам'ять чоловіка буде змушувати його постійно подумки повертатися до цих партнерам, і жінка зазнає на собі весь жах вербального садизму.

Звичайно, без підготовки розібратися у всіх тонкощах і важливих нюансах побудови емоційного зв'язку з чоловіком непросто. Тут на допомогу жінці прийде безкоштовний онлайн-тренінг «Системно-векторна психологія» Юрія Бурлана.

А що робити, якщо відносини між подружжям довгий час були хорошими, але в якийсь момент чоловік почав постійно ображати дружину? Необхідно прислухатися до прихованого змісту його слів.

Дізнавшись за допомогою системної психології властивості і здатності чоловіка, жінка легко зрозуміє його нестачі і бажання. Ці нові знання і про чоловіка, і про себе розкриють жінці природу принизливих випадів на її адресу. Допоможуть виключити вчинки і слова, здатні образити чоловіка. Адже часто образи на адресу дружини - помста за нанесену образу.

Важливо створити для нього хоча б у межах квартири територію стабільності, неквапливості, яких він позбавлений зовні. Можна обговорювати з ним мінімальні зміни обстановки, якщо вектора дружини вимагають періодичної зміни декорацій. Нехай при цьому його улюблені тапочки залишаються завжди на одному і тому ж місці як символ сталості.

Дивно дієво об'єднують людей обіди і вечері за загальним сімейним столом з неквапливою бесідою.

Чоловікові необхідні слова подяки за те хороше, що він робить для сім'ї. Пам'ятайте, він як ніхто потребує підтримки дружини.

Зробити наступний крок

Швидше за все, жінка обуриться: «А як же я, хто подумає про мене? Адже це я - потерпіла сторона! »

Звичайно, кожна жінка входить у відносини, щоб бути щасливою, а не терпіти приниження. Розібравшись системно в цій складній ситуації, жінка зрозуміє, які перші кроки необхідно зробити, і отримає реальну можливість змінити життя на краще.

Це підтверджують більш 21 тисячі результатів людей, які зуміли вирішити найважчі проблеми завдяки знанням системно-векторної психології. Ніяких інших варіантів вийти з ситуації, що травмує просто немає.

Сама не розсмокчеться, набагато частіше напруга лише посилюється з часом. Буває, стан чоловіка вже настільки важке, що немає жодного шансу змінити відносини - тільки бігти від садиста, поки в хід не пішли і кулаки. Тому дуже важливо точно розуміти внутрішній стан чоловіка. Тільки тоді стане ясно, чи можна щось зробити для нормалізації відносин. І навіть якщо жінка вирішить розлучитися, вона зрозуміє, як зробити це без травм, щоб не терпіти переслідувань колишнього чоловіка все життя.

Що робити, якщо чоловік постійно ображає? Відповідь на це питання знайшли багато жінок - колишні жертви своїх чоловіків садистів, звернувшись за допомогою до системно-векторної психології Юрія Бурлана.

Тепер вони діляться своїми результатами:

Хочете і ви знайти свій шлях змінити ситуацію? Не відмовляйтеся від надії зробити це, приходьте на безкоштовний онлайн-тренінг «Системно-векторна психологія» Юрія Бурлана.

Автор публікації: Земфіра Туктамишева, хімік-аналітик

Стаття написана за матеріалами тренінгу «Системно-векторна психологія»2. Чому чоловік обзиває дружину?
3. Чому чоловік матюкається?
4. Що мені робити?
» І «Бути чи не бути?
2. Чому чоловік обзиває дружину?
Що робить чоловік, словесно принижуючи свою дружину?
3. Чому чоловік матюкається?
4. Що мені робити?
А що робити, якщо відносини між подружжям довгий час були хорошими, але в якийсь момент чоловік почав постійно ображати дружину?
Що робити, якщо чоловік постійно ображає?