Старовинні російські романси (ісп. Д. Хворостовський)

Пошук по заголовкам по всьому сайту
Вітаємо Вас, Гість.
Поточна дата: Субота, 03 Июля 19, 23:43 Головна сторінка »» »» Старовинні російські романси (ісп. Д. Хворостовський)

Старовинні російські романси (ісп. Д. Хворостовський)


Mp3 / 320 kbps / 136 Mb

Треклист:

01 Я зустрів вас (музика невідомого автора - Ф. Тютчев) - 4.34
02 Ні, не тебе так палко я люблю (А.Шішікін - М.Лермонтов) - 3.40
03 Тільки раз (П.Германа - Б.Фоміна) - 3.46
04 Ніч світла (Н.Шішікін - Н.Язиков) - 3.08
05 Я пам'ятаю вальсу звук чарівний (Н.Лістов) - 2.20
06 О, коли б міг висловити в звуці (Л.Малашкін - Г.Лішін) - 2.28
07 Чи не буди спогадів (П.Булахов - М.М.) - 4.36
08 Пісня візника (А.Гурілёв - К.Бахтурін) - 2.32
09 В полі широкому (П.Булахов - Л.Мей) - 2.48
10 Однозвучно гримить дзвіночок (А.Гурілёв - І.Макаров) - 3.13
11 Ранок туманне (В.Абаза - І. Тургенєв) - 3.29
12 Але я вас все-таки люблю (музика невідомого автора - Н.Ленскій) - 2.08
13 Трійка мчить, трійка скаче (П.Булахов - О.Вяземському) - 3.12
14 Жалібно стогне вітер осінній (Д.Міхайлов) - 2.14
15 О першій годині фатальний (музика і слова невідомого автора) - 2.54
16 Я вас любив (В.Шеремет - О. Пушкін) - 2.45
17 Сплять плакучі верби (Б.Б. - А.Тімофеев) - 2.30
18 Вам не понять (А.Гурілёв - слова невідомого автора) - 4.03
19 Гори, гори, моя зірка (П.Булахов - В.Чуевскій) - 4.00
Дмитро Хворостовський - баритон
Державний академічний камерний оркестр Росії
Костянтин Орбелян - художній керівник і диригент

завантажити
Люстерко Категорія: | Переглядів: 7198 | Додав (а): margri2 важливо: що робити, якщо посилання на скачування не працює . Сподобався матеріал?

Посилання

html (для сайту, блогу, ...)

BB (для форуму)

Коментарі Всього коментарів: 21

Порядок виведення коментарів:

Ну вже, панове. При таких заявах належить казати, а хто краще ... І як можна на одну дошку ставити Хворостовського з Басковим? ...


А по-моєму, Хворостовський володіє і внутрішньої музикальністю і культурою. І вистачить його хаіть. Навіщо щось раптом згадали Баскова - гламурного "шарманщика".


8. Vladislav ( 1300013 ) (08 Грудня 09 14:02)

Яка все-таки порожнеча. Вірніше, повне спустошення душі і самовдоволення, самовдоволення, самовдоволення .... "Жахливо, коли людина, яка досягла певного рівня в мистецтві, починає відчувати себе в ньому як в спальному вагоні" - ці слова Софроницького можна поставити епіграфом до даних записів. Д.Хворостовський, звичайно, суперпрофесіонал, але, на жаль, не великий художник. Невловиму тонкість і гру нюансів, підтекст, другий план він завжди відчував погано. У музичному плані, правда, у нього все було в порядку, коли він контактував з Бошняковіч, Свірідовим, Аркадьевим.Особенно Міша багато в нього вклав - в творчому плані він його розвинув незвичайно - аж до "відчалив Русі" і Малера. А Хворостовський слідував за нім.Ето ще Свиридов зауважив: коли я запитав у нього в інтерв'ю, чи задоволений він Блоковская циклом, Г.В відповів, що Аркадьєв працює зі співаком краще, ніж він сам. Це була велика похвала, але вже давно в минулому ... Ні для кого не секрет, що старовинний російський романс народжений дієсловом "любити" - це його ніжний і трепетний нерв. І ніяке найвеличніше професійну майстерність допомогти тут не може, якщо немає любові - виходить "як мідь та дзвінка". Якийсь співочий "Іонич" - "Скільки клопоту, проте" .До чого напружуватися - тільки трохи прикрив горло, завуальований милозвучність - ось і весь інтим і вся любов "в холодний, сірий (!!!) вечір". Крім того, страшенно дратує іноземний акцент в російських романсах. Краще вже нехай, як у Л.Мкртчян - м.б. десь і пахне обласним ДК, але вона надзвичайно сердечна і щира у своїх почуттях. Цей рідкісний, специфічний жанр тонко змикається з салонної естрадою -і тут Хворостовський, при всій різниці в вокльном вазі і областях професійної діяльності програє І.Юрьевой, Т.Церетелі, Морфессі, Козину, Карєв. Якийсь серцевий клапан у нього чомусь закрився. Про незабутнього Федора Івановича, Лемешева, Штоколова взагалі молчу.Чтоби НЕ расстраіваться.А цей запис, як і церковні піснеспіви з Хворостовським після прослуховування я стер.Не потрібна.


18. Геннадій ( gensem16 ) (31 Грудня 13 12:02)

абсолютно з Вами згоден і радий був доброму слову на адресу МАЙСТРА на тлі комунальних чвар "знавців"


12. Alex Rayev ( Rayev ) (09 Грудня 09 21:14) А С.Лейферкус? Ніхто не згадує ...
абсолютного лідера, мабуть, немає, і визначати його "голосуванням на нашому сайті" немає ніякого сенсу.
І С.Лейферкус, і Д.Хворостовський, і В. Чернов, і В.Герелло - всі вони наші співвітчизники і наші сучасники. Здається, що слухати їх, знати їх, насолоджуватися їх голосами і їх талантами - ось що підвладне нам на цьому дивовижному сайті.
Спроби ранжувати наших сучасників не дають нам нічого нового, крім ілюзорною перемоги якоїсь особистої точки зору.
Я радий тому, що можу слухати і С.Лейферкуса, і Д.Хворостовський,
і В.Герелло, і В.Чернова, і багатьох інших.
15. Vladislav ( 1300013 ) (10 Грудня 09 14:54)

Ні, ні, шановний Павло, чи не холодність. Холодність - це інше - або просто стерильна чистота помислів (що, наприклад було у Ріхтера), або якась відстороненість (форма захисту) від світу з огляду на постійну внутрішньої роботи, або наслідок цілковитої байдужості. У випадку з Хворостовським щось інше - навіть не пустота, як я висловився раніше, а прогресуюче ожиріння душі. Мені довелось років 12-13 назад з ним кілька спілкуватися - вже тоді це був баритон-барин, закоханий (ще не дуже, але злегка) в свою винятковість. Там не було хамства або "мелкозвездной" хвороби - швидше була величезна претензія на музичну істину, володіння якої розділяє "великого" з іншими. В принципі, я поставився б до цього з розумінням, якби знав, що це результат тільки его !!! дару і його !!! величезною каторжної роботи. Але ж немає. Правда, він виявився вельми чутливим (повторюся) до тих ідей, які виявляв, наприклад, М.Аркадьев. Але як Міша сам мені говорив, це коштувало йому певних зусиль. А виходило дійсно вражаюче - я ніколи не забуду у них свиридівську "Богоматір в місті" - захват і мурашки по тілу. Однак для розуміючих Аркадьєв був співтворцем і натхненником цього чуда, але ніяк не концертмейстером в звичному сенсі слова. Одного разу він запросив мене в БЗК: "Ми з Дімою зробили Малера на німецькому (!!!). Послухай". В ідейному плані було кілька вразливе - як би з'єднання вічно-російського шукання невидимого Граду (каліки) з малерівських пантеїзму. Але в музичному відношенні вражало надзвичайно - конечно не Фішер, але ..... Їх співпраця припинилася десь на початку 2000-Х.С тих пір скільки я ні слухав Хворостовського - нічого нового. Навпаки, розкид, скочування в попсу (почитайте на форумі "Класика" відгуки про його концерті з Крутим. Це щось!), Безсоромна експлуатація колишніх напрацювань, тобто штампи (як вірно було помічено) і рідкісні-рідкісні удачі. Я не знаю, що має статися, щоб випробувати нові потрясіння від Д.Хворостовський, щоб виник новий виток його творчості. Хоча надія є завжди. Тільки ось час іде.


16. Vladislav ( 1300013 ) (10 Грудня 09 17:03)

Напевно, Ви, м.б. не чули їх в залі. Диски вражають набагато менше - там все зроблено, на високому рівні, але ЗРОБЛЕНО - виконавської роботи набагато більше, ніж власне творчості. Але я не сказав би, що Хворостовського тоді зовсім було все одно - просто в той момент, в студії, йому мабуть зображує було легше, ніж виражається (недолік творчого початку і виконавської волі). А М.Аркадьев просто, знаючи це не став наполягати. На їхньому концерті в БЗК все було трохи по-іншому.



Аудіо / відеозапису і література надаються виключно для ознайомлення. Після ознайомлення вони повинні бути видалені, інакше, ймовірно, Вами буде порушений закон "про авторське право і суміжні права".

Сподобався матеріал?
І як можна на одну дошку ставити Хворостовського з Басковим?
Лейферкус?