Святочні ворожіння перевершать всі ваші очікування

  1. Чи небезпечні ворожіння? Чи варто гадати?
  2. Як гадати на святки?

Зимові святки мають багату і давню історію. Творцем і бережливим зберігачем традицій і звичаїв був народ. Він доніс до наших днів найдавніші зразки святочних ворожінь слов'янського народу, в яких чудово закарбувалися сенс і спосіб життя того часу. Завдяки цьому ми маємо в своєму розпорядженні безліччю різних способів ворожіння. Адже всі попередні покоління щиро вірили, що перед настанням Різдвяного Святвечора (вечір 6 січня) і до самого Хрещення (До 19 січня) небесну браму розорюються і всі темні сили протягом 13 днів, опускаючись на землю, безперешкодно бешкетує і загрожують всьому всесвіті. Тому під час святок були не тільки «святі вечори», а й «страшні вечори».

Хрещення

За давнім повір'ям, у ці дні можна було дізнатися про перспективи майбутнього врожаю, майбутнього заміжжя. Прекрасна половина людства завжди вірила в цей звичай, і з особливим задоволенням гадала на Святки. Разом з подругами кидали чоботи від порога гуртожитків, і визначали, «з якої такої сторони» з'явиться майбутній чоловік. Гадали і «на блюдце»: з ватману вирізали коло і по його краю малювали в алфавітному порядку красиві літери. У центр ставили блюдечко, на якому воском зображували стрілочку з воску. По черзі торкалися руками до блюдця і задавали питання. Блюдце рухалося, і стрілочка вказувала літери. Ось з них і підбирали відповідь. Перед тим як лягти спати, під подушку ховали безліч листків паперу, на яких були написані чоловічі імена. Вранці витягали навмання папірець. До речі, багато хто з них, таким чином, дізналися імена своїх майбутніх чоловіків. Не боялися гадати і на дзеркалах, коли стоять навпроти два дзеркала з світяться між ними свічками утворювали ніби «коридор». Багато зі сміхом згадують, що, якщо хтось ззаду наближався до дівчини, вдивлявся в дзеркало, і «корчив пики», то вона починала верещати від страху.

Чи небезпечні ворожіння? Чи варто гадати?

Незважаючи на офіційний Християнською Церквою заборона магії і всіляких передбачень і навіть колядування, святочні і різдвяні ворожіння і в наші дні користуються підвищеною популярністю.
Як же люди до них проявляють своє ставлення, як до традиції і звичаї наших прадідів, або як до чогось більш серйозного і більшого?
Згідно з опитуваннями етнографів, багато людей з вищою освітою на Святки ніколи не гадали, але ставляться до цього добре, вважаючи це грою, святом, таїнством.
30% опитаних впевнені, що думка людини матеріальна і з ним відбувається найчастіше те, у що він щире вірить.
50% юних дівчат, що стоять на життєвому роздоріжжі і мріють про щасливе сімейне життя не бояться гідний. Вони хочуть знати своє майбутнє, а особливо, хто ж буде їх судженим.
20% вважають, що ворожіння - небезпечно, так як це чаклунство.

Як гадати на святки?

Гадати або не гадати, вирішувати вам!
А ми вам пропонуємо кілька варіантів самого правдивого гадання.

Ворожіння на воску

Але для початку вам треба знати, що віск має бути натуральним (НЕ парафін зі свічок). Його можна знайти у людей, що займаються бджільництвом. Вода теж повинна бути кришталево чистою (дистильованої або талої). Молоко не з порошку.

восковий малюнок

Простіше ворожіння не буває.
Подумки намалюйте образ свого судженого. Постійно про нього думайте.
Беріть віск, розтопіть його в кавовій чашці на паровій бані. На глибоке блюдце з крижаною водою виливайте швидко віск. У воді застигає певна конфігурація.

Поставте біля порога квартири або будинку молоко в блюдце. Вливайте швидко розтоплений віск на молоко після слів «Ах господар добрий мій, милий домовик , Приходь до порогу випити молочка і спробувати воску ». А тепер ретельно дивіться.

тлумачення зображень

  • Вінок, кільце, квітка, свічка - до швидкого заміжжя; вас полюбить хтось.
  • Змія - до непередбачуваної суперниці або недоброзичливці.
  • Лебідь - до бажаним известиям.
  • Млин - до постійних пліток.
  • Підкова, зірочки - на щастя, удачі.
  • Корона - до успіху.
  • Хрест - до хвороби.
  • Риба - до вагітності.
  • Блін на дні - до довгого дівоцтву.

Ворожіння по кільцю

Золоте кільце в склянці з водою опівночі виставите на мороз, якщо відлига в морозильну камеру. Вранці розгляньте замерзлу воду. Порахуйте горбки і ямки. Ямки - до народження дочок; горбки - до синів, ідеально гладка поверхня - до бездітної життя.

Кидаєте золоте або срібне кільце на поверхню підлоги. Якщо воно покотилося до виходу, належить швидке заміжжя або відхід з дому.

Опівночі налийте майже повний стакан води. Акуратно по центру опустіть на дно обручку. Думайте про судженого і дивіться в центр кільця, і ви побачите його зображення.

Що б вам не випало при святочное ворожінні, думайте лише про хороше, і воно не дивлячись ні на що обов'язково збудеться!

Чи небезпечні ворожіння?
Чи варто гадати?
Як гадати на святки?
Чи небезпечні ворожіння?
Чи варто гадати?
Як же люди до них проявляють своє ставлення, як до традиції і звичаї наших прадідів, або як до чогось більш серйозного і більшого?
Як гадати на святки?