Свій бізнес: як відкрити магазин формату «все за однією ціною»

  1. Спецпроект Openbusiness.ru: ВСЕ ПРО ВІДКРИТТЯ пекарні
  2. Спецпроект Openbusiness: Магазин чаю и трав
  3. Досить шукати франшизи! Створюйте власний бренд!
  4. Безкоштовна додаток для Самостійної розробки бізнес-плану
  5. Психологічний салон: свою дело, что приносити радість, удовольствие и солідній дохід
  6. Бізнес-план магазина спецодягу
  7. Свій бізнес: як Відкрити чайний магазин
  8. Свій бізнес: відкриваємо меблевий магазин
  9. Бізнес-план квіткового магазину
  10. Як Відкрити магазин освітлювальніх приладів
  11. Свій бізнес: магазин годинників
  12. Як відкрити свій магазин зброї
  13. Як відкрити магазин фототоварів
  14. Як відкрити бізнес з торгівлі конфіскатом
  15. Свій бізнес: магазин Езотерична товарів
  16. Свій бізнес: як Відкрити магазин спорттоварів
  17. Свій бізнес: бутик елітної тютюнової продукції

* У розрахунках використовуються середні дані по Росії

Останнім часом все більш популярними в нашій країні стають магазини незвичайного для Росії формату «все за однією ціною». Вони є аналогами поширених в Америці магазинів «усі товари за долар (два, три долари, 99 центів і т. Д.)». Популярність таких магазинів цілком зрозуміла: там можна придбати різні потрібні і не дуже потрібні в господарстві дрібниці за сущі копійки - від 40 рублів. Дещо з представленого асортименту відрізняється не найвищою якістю і, цілком можливо, не варто навіть відданих за це грошей. Але є і цілком вигідні варіанти, коли різниця в ціні в порівнянні за такий же товар в звичайному магазині може становити 100-300%. Спробуємо розібратися, за рахунок чого ж подібні магазини не тільки виживають, але навіть дуже процвітають.

Спочатку сама концепція такої роздрібної точки або роздрібної мережі являє собою відмінний і безпрограшний маркетинговий хід. Всі люди люблять робити покупки і при цьому економити. Магазин формату «все товари за однією ціною» дозволяє поєднати, здавалося б, повністю несумісні речі. Родоначальником такого формату магазинів, де всі товари продаються за однією ціною, вважається Френк Вулворт (Frank Woolworth). У далекому 1877 році Вулворта, якому тоді було всього 25 років і який працював в одному нью-йоркському магазині, прийшло в голову розкласти залежалися товари на прилавку з табличкою «все по 5 центів». Пропозиція виявилася дуже затребуваним, що наштовхнуло Вулворта на думку відкрити спеціалізований магазин, де усі товари б продавалися за однією ціною. Так в 1878 році в Ютика, штат Нью-Йорк, з'явився магазин Woolworth's Great Five Cent Store. Найбільша в світі мережа формату «fix price» (фіксована ціна) під назвою Dollar Tree була заснована в США в 1986 році. Всі товари в ній продаються за долар і менше. Зараз мережа включає понад 5 титисяч. магазинів в США і Канаді. Виручка компанії в 2013 році склала $ 7,8 млрд., Рентабельність за чистим прибутком - 7,6%, капіталізація - майже $ 12 млрд. Серед інших великих мереж можна назвати японську Daiso (2,8 тис. Магазинів в Японії і 860 в інших країнах ), канадську Dollarama (900 магазинів в країні) і британську Poundland (більше 500 магазинів у Великобританії).

Відкриваємо магазин товарів за однією ціною

Отже, ви хочете відкрити магазин формату «все за однією ціною». В цьому випадку є два варіанти дій: придбати франшизу або ж працювати самостійно, формуючи асортимент і визначаючи свою націнку. У будь-якому випадку алгоритм відкриття магазину буде схожим. Для початку потрібно скласти докладний бізнес-план і знайти стартовий капітал, потім вибрати і підготувати приміщення під магазин, закупити торгове обладнання, придбати першу партію товару, найняти працівників.

Бізнес-план фахівці рекомендують складати навіть в тому випадку, якщо ви не збираєтеся шукати інвесторів або брати позики для започаткування власної справи. Ретельно складений бізнес-план дозволить оцінити перспективи вашого майбутнього бізнесу, його рентабельність, визначити рівень конкуренції в вашому регіоні і терміни окупності такого магазину. Ще на етапі складання бізнес-плану починайте доглядати приміщення під ваш магазин. Знайти відповідне місце, яке б задовольняло всім вимогам, буде непросто. Хоча саме від такого, чи вдасться вам знайти такий варіант, залежить успіх вашого бізнесу.

Головна вимога - зручне розташування магазину. Він повинен знаходитися в людному місці. Якщо мова йде про невеликому місті, то найкраще відкривати точку в центрі. У місті з населенням понад мільйон чоловік підійде і великий спальний район. Прохідність тут цілком висока, а вартість оренди значно нижче, ніж в центрі. Не забувайте, що середня величина чека в магазині з товарами за однією ціною, як правило, невелика. Вона рідко перевищує 200-300 рублів. Тому висока оренда може виявитися для вас невигідною. Чим нижче вартість оренди, тим краще. Навіть якщо в цьому випадку ви отримуєте обмежену площу або не самий стильний інтер'єр. Оптимальна площа для такого магазину складає 60-65 кв. метрів. Хоча товар, представлений в ньому, як правило, не габаритний (це, в основному, дрібнота), але асортимент його вельми великий, тому для викладки такого товару потрібна чимала площа.

Що стосується інтер'єру, то зазвичай він не відрізняється особливою привабливістю, але покупці і не чекають нічого особливого від таких магазинів. Головне, щоб в магазині було чисто і світло. Важливе значення має і наявність систем вентиляції, а також кондиціонування повітря. Деякі дешеві товари мають специфічний запах, тому для комфорту ваших покупців бажано забезпечити постійний приплив свіжого повітря. Приміщення можна орендувати як в окремо розташованій будівлі, так і на території торгового центру. Але в останньому випадку важливо провести попередній аналіз - вивчити прохідність, оцінити очікуваний обсяг продажів і рентабельність точки з урахуванням чималої орендної плати.

Якщо без вишуканого ремонту цілком можна обійтися, то ось заощадити на торговому обладнанні буде непросто. Для викладення товару буде потрібно велика кількість стелажів і кілька стійок, які встановлюються біля каси. Устаткування можна купувати і не нове. Головне, грамотно розташувати його. Товар повинен бути представлений максимально зручно з вільним доступом до нього, щоб покупці могли краще розглянути всі позиції, а при необхідності взяти їх в руки. Поширена правило про висоту стелажів в таких магазинах, як правило, не дотримується. З метою максимального використання будь-якого вільного місця стелажі зазвичай роблять вище стандартної висоти (середнього зросту дорослої людини - 170 см), але не на всі позиції. Як правило, більш високі стелажі використовуються під косметику, побутову хімію, а також продукти. Під дитячі іграшки, книги, господарсько-побутові дрібниці, а також предмети одягу краще віддавати перевагу стелажів стандартної висоти.

Наступний непросте питання - пошук і закупівля товару. Очевидно, що формат магазину передбачає установку єдиних цін на весь асортимент, причому з вигодою для продавця. Як правило, бізнес виявляється успішним при дотриманні декількох умов. Перш за все, це максимально великий вибір товару. Чим ширше асортимент, тим краще. Велика частина товару, представленого в таких магазинах, - це дешевий китайський «ширпотреб», ціна якого, насправді, набагато нижче заявлених грошей. Однак тут також можна знайти певну продукцію, яка в інших магазинах буде коштувати значно дорожче. Звичайно, такі товари швидко розкуповуються, однак разом з ними покупці купують також велика кількість додаткових дешевих речей, роздрібна націнка на які набагато вище, ніж на нечисленні «вигідні» товари. За рахунок різної націнки (з переважанням великий), широкого асортименту і «масовості» покупок (тобто покупці рідко коли йдуть з магазину з 1-2 речами) магазини товарів за однією ціною виявляються досить прибутковими.

Закуповується такий товар переважно в Китаї, хоча якість його і залишає бажати кращого. Крім того, варто пошукати російських виробників, які можуть надати певну свою продукцію за вигідними відпускними цінами. Як правило, це продукти харчування, іграшки, книги, господарські товари і т. Д. Економія здійснюється за рахунок оптової партії, економії на упаковці (наприклад, товар розфасовується по дешевим целофановим пакетам, а не в більш дорогі і презентабельні картонні коробки), а також довгострокового співробітництва на більш вигідних умовах.

Працюючи самостійно, ви зможете встановлювати на свою продукцію свою вартість, а не ту, яку диктує вам франчайзер. Вона може мати прив'язку до курсу валют (хоча це і не кращий варіант в нинішній економічній ситуації) або ж бути незалежною від неї. Не забувайте тільки, що товар ви купуєте в Китаї або навіть у посередників все ж за долари, тому повністю «відв'язатися» від коливання валюти не вийде. Вам доведеться регулярно переглядати свої ціни (на жаль, в сторону їх збільшення) і пояснювати причини цього своїм покупцям. Добре діють так звані псевдоакціі (наприклад, заявлена ​​ціна «все по 60 рублів», яка в період «акцій» знижується до реальної ціни, наприклад, в 40 рублів). Але зловживати цим також не варто.

Не забувайте, що ваш асортимент повинен бути не просто різноманітним. Він повинен регулярно оновлюватися. Навіть якщо це оновлення буде сезонним (тобто до кожного нового сезону ви завозьте зі складу новий товар), ваші постійні покупці повинні хоча б раз в один-два тижні знаходити в вашому магазині щось нове.

Для обслуговування невеликого магазину площею від 60 кв. метрів буде потрібно мінімум два продавці (один з них буде працювати на касі).

Додаткова стаття витрат - установка протикрадіжних систем на вході в магазин. Враховуйте, що при великій кількості дрібного товару буде величезна кількість бажаючих винести його без оплати на касі. Тому без спеціального обладнання для запобігання крадіжок не обійтися. Воно обійдеться мінімум в 80 тисяч рублів, включаючи витратні матеріали. Всі витрати на таке обладнання швидко окупляться. Якщо ж ви не готові на додаткові витрати, то закладайте мінімум 10-15% на незаплановані збитки.

Окрема стаття витрат будь-якого магазину, незалежно від обраного формату, - його реклама. Звичайно, ідеальна реклама - це сарафанне радіо, коли до вас магазин покупці будуть приходити за рекомендацією знайомих. На жаль, покладатися на цей варіант на самому початку роботи не варто. Та й згодом він може стати лише додатковим, але ніяк не єдиним каналом залучення клієнтів. Не слід залишати поза увагою і традиційні види реклами - від зовнішньої до радіо- і телевізійної реклами, яка дозволить залучити велику кількість відвідувачів. Не варто очікувати відразу високий попит на дешевий товар. Однак низькі ціни без сумніву привернуть увагу цільової аудиторії. Надалі варто подумати про проведення різних акцій, які дозволять отримати додаткових клієнтів. Знижки постійним клієнтам в магазинах такого формату, як правило, не надаються, так як роздрібні ціни на товари і так гранично низькі і не припускають додаткового дисконту. Найчастіше проводяться сезонні акції-розпродажі (наприклад, два товари за ціною одного на певну товарну групу) або розіграші призів за накопичувальними картками.

При розкручуванні магазину непогано себе зарекомендували роздаткові матеріали (листівки і буклети) з переліком товарів - так звані «міні-каталоги». Для такого каталогу вибираються, як правило, найбільш цікаві позиції. Люди, залучені такою пропозицією, швидше за все, відвідають ваш магазин і придбають додаткові товари. Крім того, велика ймовірність, що вони стануть вашими постійними покупцями.

Отже, основні витрати при відкритті магазину з товарами за фіксованою ціною - це закупівля товару та організація його доставки (останній пункт нітрохи не менше, а то й більш важливим є попереднього), оренда приміщення, купівля торгового устаткування, пошук і найм персоналу, витрати на рекламу і просування.

Додаткові витрати пов'язані з вирішенням різних організаційних питань - ремонт торгового приміщення, брендування торгового обладнання, виготовлення рекламної продукції та вивіски, забезпечення безпеки і протидія крадіжкам.

До кризи для відкриття такого магазину цілком вистачило б мільйона рублів. Зараз стартовий капітал дещо збільшився. Мінімальна сума вкладень, про яку говорять досвідчені підприємці, становить близько 1,5-2 мільйонів рублів. Причому більша частина цих коштів піде на покупку товарів і організацію їх доставки. Не забувайте про те, що товари повинні бути завжди в достатній кількості. Близько 30% завжди має бути в запасі на складі, щоб ви могли забезпечити достатню присутність товарів на полицях. Мінімальна накрутка становить 40% (на побутову хімію). Але на більшу частину товарів вона буде досягати (а то і перевищувати) 90-100%. Середня націнка становить таким чином 70%.

Вкладення на магазин площею 50 кв. метрів будуть наступними. Оренда складе близько 75 тисяч рублів на місяць (за ціною 1500 рублів за кв. Метр), а на покупку стелажів потрібно від 80 тисяч рублів. На комунальні витрати буде йти близько 5000 рублів місяць плюс майже стільки ж на охорону. Заробітна плата адміністратора становить близько 18 тисяч рублів на місяць, плюс чотири продавця із заробітною платою від 10 тисяч рублів на місяць. Не забувайте і про бухгалтера. На податки йде приблизно 7-8 тисяч рублів щомісячно. Додаткові витрати - закупівля госптоварів і логістика (в сумі від 20 тисяч рублів щомісяця). Середня виручка в день оцінюється в 25 тисяч рублів. Таким чином, за 30 днів вона складе близько 750 тисяч рублів. До витрат потрібно віднести шлюб, бій і злодійство, що, на жаль, досить поширене в таких магазинах.

Терміни окупності бізнесу залежать від вкладень, розташування, рівня конкуренції. В принципі, перший прибуток варто очікувати в перші ж два-три місяці роботи. Повністю окупити всі вкладення цілком реально до кінця першого року роботи. У деяких бізнес-планах ви можете зустріти прогнози про вихід на рівень самоокупності протягом першого ж півріччя. Однак навряд чи вони будуть досить реалістичні, коли мова йде про одне незалежному магазині. Чимало часу піде на пошук постачальників, укладання договорів, налагодження стабільних поставок, контроль роботи продавців (що теж не настільки просто, яким здається на перший погляд).

Найголовніше, не забувайте, що основний упор в такому бізнесі варто робити не на якість, а на кількість. Тому намагайтеся постійно розширювати свій асортимент, шукати нових постачальників і цікаві для ваших покупців пропозиції.

Як відкрити магазин «все по фіксованій ціні» по франчайзингу

Якщо ви не хочете або побоюєтеся працювати самостійно, то можна укласти договір з франчайзером про відкриття торгової точки в вашому місті. В цьому випадку доведеться викласти 25% від статутного капіталу вашої фірми головної компанії (це буде паушальним внеском). Роялті ж складе 3% від обороту щомісяця. На закупівлю товарів буде потрібно від 3 мільйонів рублів. Замовляти їх досить зручно. Для цього використовується централізована інформаційна система. Якщо в цьому є необхідність, то франчайзер може також надати допомогу в доставці, порадивши транспортну компанію. Головна перевага роботи по франшизі - відсутність проблем з формуванням асортименту. Загальна кількість найменувань в асортименті більше 2000. Організувати логістику такої великої кількості дрібних товарів, які виробляються в Китаї і в Росії, досить непросто. Спочатку весь товар доставляється від виробників до центрального офісу франчайзингової компанії, розташованої в Москві, а потім вони направляються в регіональні представництва в Санкт-Петербурзі і в розподільні центри, розташовані в Москві, Казані, Воронежі та Єкатеринбурзі. Звідти товар направляється як у власні магазини компанії, так і в її франчайзингові точки. Забезпечити таке асортиментна різноманітність, а, головне, регулярні поставки незалежним магазинах вельми непросто. Втім, зараз можна знайти і оптових постачальників, у яких можна купувати подібний товар з досить хорошим вибором.

Китайські компанії, які постачають товар в такі магазини, це так звані консолідатори, за довідкою RBC. Асортимент китайських фабрик, як правило, досить вузьке. Багато з них мають свою «спеціалізацію», випускаючи по одному-два найменування продукції. У таких виробників немає ресурсів для організації продажів своїх товарів за кордон, тому вони вважають за краще працювати з іноземними партнерами через посередників. Коли мова йде про дуже дешевих товарах, вигідніше мати справу з одним посередником, а не з десятьма китайськими фабриками. При цьому покупець практично нічого не втрачає. Фабрика працює за відпускними цінами, в які вже закладений певний відсоток за послуги посередника.

Ті ж товари, які продаються в таких роздрібних мережах, можна закуповувати безпосередньо у інтернет-магазинах постачальників, які працюють на платформі найбільшого китайського онлайн-ритейлера Alibaba. Мінімальна ціна на багато представлені там позиції становить приблизно $ 0,1-0,5.

Втім, далеко не всі набувається в Піднебесній (фахівці назівають Цифри около 80%). Решта 20% добираються з стоку компаній-банкрутів або неліквідів на місцевому ринку, а також від рітейлерів. Продовольчі товари поставляються від російських виробників. При формуванні асортименту діє одне правило - ніяких швидкопсувних продуктів. Перевага віддається кондитерської продукції, воді, сокам, чаю та кави в фабричних упаковках, а також приправ, консервів, соусів та ін. Багато що з представленого в таких магазинах асортименту можна знайти і в звичайних супермаркетах. Ціни приблизно такі ж, але можуть незначно коливатиметься в ту чи іншу сторону. Втім, потрапити на полиці магазину формату «все за однією ціною» нітрохи не простіше, ніж в мережі супермаркетів або гіпермаркетів. По-перше, відпускна ціна постачальника повинна бути нижче певної вартості, яка дозволить мережі отримувати двозначну рентабельність по кожній товарній позиції. По-друге, ця товарна позиція не повинна продаватися в інших роздрібних федеральних мережах. Останній пункт не настільки строго дотримується.

Постачальникам працювати з такою мережею не дуже вигідно: вона висуває певні вимоги до вхідної мережі, але при цьому не дає ніяких бонусів або значною відстрочки постачальника. З іншого боку, додаткових маркетингових платежів тут так само немає.

Партнери не скаржаться: ціни на їх товари в такий роздрібної мережі не є найнижчими, і вже точно вони не працюють собі в збиток. Крім того, мережа часто бере на реалізацію товари, які постачальники збираються знімати з виробництва і тому не готові витрачати гроші на їх просування по інших каналах збуту. В регіонах, де відсутні супермаркети або дешеві роздрібні мережі, ціни в магазинах з фіксованою ціною часто виявляються відсотків на 15% дешевше інших роздрібних точок. Таким чином, подібні магазини з успіхом займають нішу продуктів харчування з тривалим терміном придатності, перемикаючи згодом увагу покупців на інші товарні групи.

Валова маржа магазину такій мережі складає близько 60%, а по EBITDA вона оцінюється фахівцями в 12% і більше.

Якщо ви плануєте відкривати магазин під вивіскою відомого бренду, то доведеться дотриматися всіх вимог франчайзера. Загальна площа магазину повинна становити 250-350 кв. метрів, при цьому під торгову площу відводиться 200-300 кв. метрів. Він повинен розташовуватися в торговому центрі або торговому коридорі міста, або поза торгового центру, але в приміщеннях, які знаходяться на першій лінії будинків з хорошою оглядовістю, великою прохідністю і вітриною, яка залучає увагу перехожих.

Оптимальна кількість персоналу, рекомендований франчайзером, становить 4-5 працівників на одну зміну. В їх завдання входить постійне поповнення товарних запасів в торговому залі, а також розкладка товару по своїх місцях (покупці часто беруть ті чи інші речі, а потім викладають їх зі своїх кошиків на перші-ліпші полки по шляху проходження до кас).

Цільовою аудиторією магазинів формату «все за однією ціною» фахівці вважають, перш за все, жінок (75% покупців) або чоловіків (решта 25%) у віці від 25 до 55 років з рівнем доходу від 10 до 30 тис. Рублів на місяць. Цей середній представник цільової аудиторії робить покупки один раз в тиждень і віддає перевагу господарським дрібниць, товарам для дому та побутової хімії. Відвідуючи магазин, він купує від 3 до 10 товарів за один раз.

Такий бізнес не є сезонним, але обсяг продажів значно зростає напередодні різних свят (в основному, за рахунок включення в асортимент «сезонної» продукції, приуроченої до Нового року, Дня Святого Валентина, 23 лютого, 8 березень і т. Д.).

Сісоєва Лілія
(c) www.openbusiness.ru - портал бізнес-планів и посібніків з Відкриття малого бізнесу

08.04.2015

Спецпроект Openbusiness.ru: ВСЕ ПРО ВІДКРИТТЯ пекарні

Юридичні аспекти, вибір обладнання, формирование асортименту, вимоги до приміщення, виробничі процеси, збут. Повні фінансові розрахунки.

Спецпроект Openbusiness: Магазин чаю и трав

Все про Відкриття бізнесу на продаж чаю и лікарськіх трав. Юридичні аспекти, формирование асортименту магазину, вимоги до приміщення, реклама. Докладні фінансові розрахунки.

Досить шукати франшизи! Створюйте власний бренд!

У 90% віпадків покупка готового бізнесу або франшизи приносити одні збитки. Ми дамо вам все необхідне для Відкриття пекарні без паушальних внесків, роялті та рекламних відрахувань.

Безкоштовна додаток для Самостійної розробки бізнес-плану

Хочете дізнатіся, коли окупитися бізнес и скільки реально ви зможете заробіті? Безкоштовна додаток "Бізнес-розрахунки" Вже допомогло заощадіті Мільйони.

Психологічний салон: свою дело, что приносити радість, удовольствие и солідній дохід

Проведення тренінгів з псіхологічнімі картами. 30 атмосферних тренінгів. Навчання работе "під ключ". Все що необходимо для Відкриття власного психологічного Салону.

Бізнес-план магазина спецодягу

Обсяг інвестицій в проект - 2 005 100 рублів. Термін окупності бізнесу згідно проведеним розрахункам складе 17 місяців.

Свій бізнес: як Відкрити чайний магазин

Мінімальні вкладення у Відкриття чайного магазину на початкових етапі роботи (сюди відносяться оренда приміщення, его ремонт, закупівля обладнання та упаковки) складуть від 200 тисяч рублей. Звичайно, це питання вірішу ...

Свій бізнес: відкриваємо меблевий магазин

Загальні витрати на відкриття спеціалізованого меблевого магазину становлять від 3,5 мільйонів рублів. Виручка меблевого магазину в невеликому місті з населенням до 500 тисяч осіб становить п ...

Бізнес-план квіткового магазину

Щоб відкрити невеликий квітковий магазин площею 20 кв. метрів буде потрібно 331 тис. рублів, які окупляться на 5 місяць роботи. Чистий прибуток в перший рік роботи складе 682 тис. Руб.

Як Відкрити магазин освітлювальніх приладів

Необхідні кошти для Відкриття магазину освітлювальніх приладів - 470 тисяч рублей, щомісячні витрати - 100 тисяч рублей. Націнка на Різні товари может буті абсолютно різною, на побутову дрібніцю ...

Свій бізнес: магазин годинників

Продаж годинників - це бізнес, Який охоплює много верстви населення Незалежності від віку, СОЦІАЛЬНОГО статусу и доходу. Для кожної такой сукупності знайдеться свой товар. Рівень конкуренції бу ...

Як відкрити свій магазин зброї

Організація збройового магазина може стати хорошим починанням, так як в великих містах попит на зброю тільки росте, а гравців на ринку не завжди дуже багато. Пов'язано це з досить серйозними т ...

Як відкрити магазин фототоварів

Для відкриття магазину фототоварів потрібно від 400000 рублів. При цьому термін окупності такого проекту майже завжди перевищує рік, рентабельність в середньому становить 25%.

Як відкрити бізнес з торгівлі конфіскатом

Величина стартових інвестицій для відкриття маленького магазину, який торгує конфіскатом, починається приблизно з 100-200 тисяч рублів, ще близько 100 тисяч мінімум потрібно виділити на закупівлю товару.

Свій бізнес: магазин Езотерична товарів

Для Відкриття невеликого магазинчика Езотерична товарів буде нужно від 300 тисяч рублей, но, Звичайно, ні про Пожалуйста ексклюзив мова в цьом випадка НЕ ​​йдет. Чи розраховуєте на хороший прибуток? Будьте ...

Свій бізнес: як Відкрити магазин спорттоварів

Для Відкриття спортивного магазину універсального формату, включаючі ремонт приміщення, придбання торгівельного обладнання та товарного запасу, буде нужно від 8 млн. Рублей. Виручка в цьом випадка складі поря ...

Свій бізнес: бутик елітної тютюнової продукції

Бутік елітної тютюнової продукції - досить дороге починання, за різними оцінками середня вартість його відкриття рідко становить менше одного мільйона рублів. При бажанні зовсім скромний магазин не ...

Збережіть статтю, щоб уважний вівчіті материал

Зберегти

Ви можете Зберегти Цю сторінку с помощью:

Чи розраховуєте на хороший прибуток?