Things 3 - найкращий планувальник завдань 2018 на планеті. Огляд на власному прикладі. В кінці - як отримати Things в 6 разів дешевше

У пошуках ідеального менеджера завдань особисто я зламав багато, дуже багато копій. Якщо раптом вам хочеться написати в коментарях назву свого - я його, швидше за все, пробував. І нарешті знайшов те, що особисто мені підійшло ідеально.

це

У пошуках ідеального менеджера завдань особисто я зламав багато, дуже багато копій

Невеликий дисклеймер. Додаток існує тільки під macOS \ iOS. Я вірю, що кожен користується тією системою, яка йому зручна. Я точно знаю, що кожна система по-своєму гарна. Якщо у вас не macOS - запрошую просто почитати про хороший софт або пройти мимо. Якщо macOS - настійно рекомендую ознайомитися. За неджентельменскій OC-холівар в коментах буду банити.

За неджентельменскій OC-холівар в коментах буду банити

Знаєте, я не прихильник суворої ієрархії, довгих налаштувань і конфігурацій. Мені дуже подобається, коли додаток спочатку працює так, як працюють мої мізки. Ну щось на кшталт того. А ідеї у мене, бувають, виникають хаотично, і також хаотично забуваються, якщо їх вчасно не записати. Я налаштував клавіатурне скорочення ctrl + shift + пробіл, за яким у мене, в якому місці системи я б не знаходився, спливає віконце додавання нового завдання. Записав - пішов далі займатися своїми справами.

Це дозволяє не втрачати швидкоплинні думки незалежно від того, чим ви зараз займаєтеся Це дозволяє не втрачати швидкоплинні думки незалежно від того, чим ви зараз займаєтеся. Якщо я розумію, що зробити це потрібно сьогодні - скорочення command + T ставить мені задачу в сьогоднішні.

У всіх інших випадках завдання, додані за допомогою хоткея, стікаються в папку "вхідні". Це своєрідна звалище всіх неприкаяних завдань, які мають стати трошки більш організована. Я заходжу сюди в той момент, коли у мене є час, і починаю розгрібати завал.

І тут, чесно кажучи, навіть не потрібна мишка - клавіатурні скорочення дозволяють дуже оперативно відправити завдання в «Сегодня», поставити іншу дату (тоді вона перейде в «плани») і позначити як «Коли-небудь» І тут, чесно кажучи, навіть не потрібна мишка - клавіатурні скорочення дозволяють дуже оперативно відправити завдання в «Сегодня», поставити іншу дату (тоді вона перейде в «плани») і позначити як «Коли-небудь». І ось це угруповання призводить мене до цілковитого захоплення. Справи, які треба зробити сьогодні (Єгор, сьогодні ввечері здай звіт!) Я відразу позначаю, як сьогоднішні, і ще ставлю нагадування за часом. Вона відразу летить в «сьогодні», а в зазначений час мені ще прилетить напоминалка.

Завдання, заздалегідь зрозумілі за часом ( «В п'ятницю у нас прес-конференція SuperCyberTechnics о 4 годині ранку в OneMoreLoftWithStandartMeal») я відразу позначаю і ставлю відповідну дату Завдання, заздалегідь зрозумілі за часом ( «В п'ятницю у нас прес-конференція SuperCyberTechnics о 4 годині ранку в OneMoreLoftWithStandartMeal») я відразу позначаю і ставлю відповідну дату. Якщо потрібно - встановлюю нагадування.

- Ну так додай в календарик, чого Випендрюєшся? - скажете ви. А я от не користуюся календарем. В основному тому, що специфіка моєї роботи і життя має на увазі необхідність закінчити справи в певний термін, а не почати їх виконання. Якщо більш зрозуміло - мені не так потрібно планувати власний день по часу, скільки розуміти весь список завдань, щоб динамічно цим жонглювати. Я, як правило, не дуже багато переміщаюся по місту протягом дня (2-3 місця), і тимчасові рамки, в цілому, зрозумілі.

Для залежних від часу заходів (зустрічі, конференції і т.д.) я завжди можу вказати час в заголовку і встановити напоминалку. Та й, чесно кажучи, у мене ніколи не було такого, щоб я просто забув вийти вчасно. Ось забути купити щось в магазині, або кому-то написати - це так. Вчасно прийти або вчасно піти кудись ще - немає. Так працює мій мозок. Things відмінно з ним поєднується. Якщо ваш мозок працює схожим чином - задумайтеся, цей таск-менеджер може вам допомогти.

У розділі «плани» знаходиться все, що ви собі запланували на прийдешні дати. Тут нічого незвичайного. Прошу не дивуватися деякої порожнечі - мені, ясна річ, довелося почистити важливі робочі і особисті завдання. Та й навіщо вам купа моїх завалів? :)

До речі, як ви могли помітити - навпаки папок "вхідні" та "сьогодні" відображається кількість завдань. Навпаки інших пунктів - немає. Це, на мій погляд, ідеальне рішення. Саме зараз мене хвилює, скільки справ у мене залишилося на сьогодні. Якщо знадобиться розкинути мізками на тему завтрашніх планів - я зайду в «плани» і подивлюся. Якщо не потрібно - зайві цифри будуть тільки відволікати.

У червоному кружечку - кількість завдань, у яких я прострочив дедлайн. Тут варто трохи розповісти про тимчасову логіці Things. У завдання (і проекту) є як час виконання, так і дедлайн.

У мене буває багато-багато різних ідей, які зараз або найближчим часом робити не потрібно зовсім, а ось втратити мені їх не хочеться. Ну раптом якось мені не буде чим зайнятися, і я до них повернуся? Таким ідеям я ставлю маркування «коли-небудь», і вони відправляються в відповідний розділ. Розумієте! «Коли-небудь» - це просто ідеальне назву! Тому що «а може зробити рибу з картону коли-небудь?». Ці завдання сидять в своєму розділі і нікуди не відсвічують, нікому не заважають і поводяться тихо рівно до того моменту, поки вам не захочеться зайнятися чимось, що давно хотілося, але руки не доходили. Тут-то ваша «мозкова смітник» до ваших послуг. Звідси завдання, природно, можна перемістити куди завгодно або простим перетягуванням (працює ідеально), або хоткеямі (cmd + S - відкрити вікно часу, cmd + T - сьогодні, etc.).

)

Звичайним завданням, які треба б зробити сьогодні \ в який-небудь день, я ставлю відповідну тимчасову маркування. Знаєте, це такі завдання, які треба б зробити сьогодні \ до кінця тижня \ місяці, однак, в цілому, якщо ви їх не зробите сьогодні - ніхто не помре. Типу «сходити в магазин».

Ось захотів я сходити в магазин сьогодні - поставив собі задачу. І не встиг. Буває.

Всі завдання на «сьогодні», не зроблені в установлений термін, просто переміщаються в завтрашнє «сьогодні», коли воно настане. Ну сходити в магазин-то все-одно треба - молоко закінчується, цукор. Однак загрозливою цифри в червоному гуртку не виникає - мене не запив дружина, що я не приніс молоко, чи не звільнить начальник. Мені таке різке нагадування про такі завдання не потрібно. Ось і ладушки. Просто мій список справ на сьогодні поступово зростає, і мені просто доводиться (настає відчуття бездіяльності) спритніше робити різні справи, так як я бачу їх зростаюча кількість наочно.

А ось робочі проекти, які треба здати в термін, музику, яку треба написати до певної дати, речі, які треба зробити до приїзду родичів дівчини - все це я позначаю датою дедлайну (крайній термін).

До речі, в завдання, де б вона не була, можна додати чек-лист, і це дуже-дуже зручно До речі, в завдання, де б вона не була, можна додати чек-лист, і це дуже-дуже зручно. Припустимо, коли йдете за продуктами. Якщо в основному списку завдань буде: купити огірки, купити сіль, дружині шоколадку, шоб НЕ Гундель - це безпідставно зробить його великоваговим. А всередині однієї задачі це виглядає природно.

Природно, всі завдання можна структурувати за списками - ви могли помітити у мене два (Праця і Музика) Природно, всі завдання можна структурувати за списками - ви могли помітити у мене два (Праця і Музика). Побутові завдання я не каталогізує, а ось робітники і музичні квести - так. Якщо просто довити завдання в список (перетягувати або хоткеем), в лівому меню вона не відображатиметься, проте буде відповідати певному розділу в списках (див. Попередні скріншоти).

А ось для серйозних завдань, що вимагають структурованого підходу, існують проекти. Це своєрідні надзавдання, всередині яких може бути свій опис і інші завдання. Для чого це потрібно? Для структурування складних питань, які потребують певного рівня вкладеності. Ось, наприклад, проект написання цієї статті. Всі завдання всередині можна розбити на підкатегорії для наочності.

В процесі виконання я відзначаю зроблені етапи В процесі виконання я відзначаю зроблені етапи. І це відображається наочно - в лівій частині програми поруч з кожним проектом відображається кружечок, що заповнюється в міру виконання завдань. Виконання кожного завдання наочно ілюструє прогрес. Коли завдань багато - картинка вашої завантаженості представлена ​​дуже наочно. Давайте я я відзначу все, що зробив на даний момент. Як бачите - виконані завдання пропадають з чекліст і не муляють очі. А ось що сталося з лівим розділом.

О-па О-па! Я вже закінчив половину. А ось з робочими завданнями все поки не так райдужно :)

Коротше, на мій смак це наочно і дуже зручно. Усередині завдань проекту також можна робити чекісти і ставити час \ дедлайни.

Я зазвичай роблю так - не ставлю проекту час \ ставлю тільки дедлайн, а кожного завдання призначаю день виконання. В цьому випадку в призначений день в розділі сьогодні у мене показується саме те завдання, яке я повинен зробити сьогодні. А решта чекає свого часу.

Ну а в самому проекті (як і де б то не було ще) сьогоднішні завдання позначаються зірочками Ну а в самому проекті (як і де б то не було ще) сьогоднішні завдання позначаються зірочками.

Природно, все це синхронізується з мобільними версіями (для iPhone і iPad) Природно, все це синхронізується з мобільними версіями (для iPhone і iPad). Синхронізується моментально, ніяких проблем не помічено. Але може так і не робити - для цього достатньо просто не включати настройку Things Cloud. Нижче наведені скріншоти мобільної версії - все дуже схоже, просто трохи інша механіка зважаючи тачскрін. Логіка абсолютно та ж.

Програму можна кілька конфігурувати під себе і поставити зручні клавіатурні скорочення для швидкого додавання завдання. Є можливість додавання завдань поштою, експорту з календаря і нагадувань, а також автоматичного заповнення заголовків залежно від того, який веб-сайт в даний момент відкритий на екрані.

Ось такі пироги.

Things 3 покрив 100% моїх запитів до менеджера завдань і я, зізнатися, до сих пір в цілковитому захваті. Мінуси, безумовно, є. Файли прикріплювати можна, але зберігатися вони будуть посиланнями на оригінали. Між пристроями синхронізуються тільки назви. Особисто мені навіть в голову не прийшло б вішати будь-які файли в програму, а от зберігати посилання на файли \ папки, щоб не шукати по комп'ютеру - це зручно. Так що тут як подивитися.

Так що тут як подивитися

Програма існує тільки під Mac OS \ iOS, і Web - версії, на жаль, немає. Про OC - холівар я вже написав в шапці поста, а ось веб-версія реально стала б у пригоді. Робочий комп'ютер у мене, наприклад, на Windows, хоча всі інші девайси - Apple. Неудобненько.

Ну і основний, нелюдський мінусіще - це ціна. Кожна програма (Mac \ iPhone \ iPad) потрібно купувати окремо. Додаток під Mac варто 3 790 р. Під iPhone 749 р. Під iPad - щось близько 1 490 р.

6 029 р. за весь комплект.


Це не просто багато. Це варто того, але це охренеть як багато.

Але вихід є.

Можна отримати Things 3 до 6 разів дешевше. Як? Сімейний доступ. Apple дозволяє зв'язати до 6 Apple ID в «сім'ю» і нишпорити покупки між акаунтами. Берете вірних друзів \ рідних, створюєте сім'ю, скидає - і вуаля, Суперзнижка на все. Я так роблю вже з багатьма додатками, благо вся моя сім'я використовує одну і ту ж ОС і цінує принцип «краще раз заплатити».

Ось такі пироги. Якщо є якісь питання - питайте. Я із задоволенням на них відповім.

на офіційному сайті можна завантажити безкоштовний тріал для macOS.

Ось посилання на версію для MacOS в Appstore .

Дякую за увагу!

PS

Все ще прошу утриматися від OC - холіваров

PPS

Ні, я не можу включити вас в свою «сім'ю». У мене фyлл-стек :)

Ну так додай в календарик, чого Випендрюєшся?
Та й навіщо вам купа моїх завалів?
Ну раптом якось мені не буде чим зайнятися, і я до них повернуся?
Тому що «а може зробити рибу з картону коли-небудь?
Для чого це потрібно?
Як?