У казанському Театрі на Булаке представили виставу «Анна. Страждання, зафіксовані часом »

(Казань, 27 квітня, «Татар-інформ», Ельза Кузнєцова). Сьогодні в казанському Театрі на Булаке відбулася довгоочікувана прем'єра музичної вистави «Анна. Страждання, зафіксовані часом ». За задумом режисерів постановки Рустама Фаткуллина і Наілі Фаткулін, цей спектакль - данина таланту і генія Анни Герман, він був створений спеціально для шанувальників, яких до цих пір надихають її пісні.

Історія, показана сьогодні на сцені, є камерний розповідь про життя і творчість Герман
Історія, показана сьогодні на сцені, є камерний розповідь про життя і творчість Герман. Оповідання ведуть два актори - Сніжана Яковлєва, яка грає Анну Герман, і Олександр Озеров, який виступив в ролі чоловіка співачки Збігнєва Тухольського. Це історія про справжню любов, відданість і творчих пошуках. Завдяки підтримці близьких і дорогої людини відбувалося неможливе.

«Для нас було дуже важливо досліджувати її життя і життя з її чудовим чоловіком Збігнєва Тухольського, який став батьком її сина, - розповів в інтерв'ю ІА Татар-інформ режисер Театру на Булаке Рустам Фаткуллин
«Для нас було дуже важливо досліджувати її життя і життя з її чудовим чоловіком Збігнєва Тухольського, який став батьком її сина, - розповів в інтерв'ю ІА" Татар-інформ "режисер Театру на Булаке Рустам Фаткуллин. - Їх участь в житті і становленні Анни - це своєрідна опора її життєвої позиції. Були різні ситуації, тим більше, коли вона їхала далеко за кордон, в Італію та інші країни, і це служило приводом для сімейних розбіжностей. Але незважаючи на це, вони змогли знайти в собі сили, перебороти всі труднощі і, співзвучно існуючи, дійти до найвищих похвал вокально-естрадної громадськості ».

Кульмінацією вистави стала автомобільна катастрофа, в яку потрапляє Анна Герман
Кульмінацією вистави стала автомобільна катастрофа, в яку потрапляє Анна Герман. Після аварії співачка тиждень не приходила до тями, у неї був зламаний хребет, вставлені залізні елементи в руці і нозі, вона була закута в суцільний гіпс. Після того, як зняли гіпс, співачка ще півроку нерухомо лежала на лікарняному ліжку. Потім кілька місяців довелося знову вчитися сидіти і ходити. У виставі під виконання Ганною Герман пісні Ave Maria показаний це важкий період в житті подружжя.
У постановці звучать найвідоміші пісні Герман, написані композитором Олександрою Пахмутової і поетом Миколою Добронравовим: «Надія», «Відлуння любові», «Гори, гори, моя звезда», «Коли цвіли сади». Пісні також виконує головна актриса вистави Сніжана Яковлєва, що вразила публіку схожістю зі своєю героїнею не тільки зовні, але і вокальними даними.


Драматургія спектаклю була прописана режисерами Театру на Булаке. В основі - класичні матеріали, листи, книги, вірші, література, проте сам спектакль має свою поетико-образною основою. «Це треба бачити», - каже режисер Рустам Фаткуллин, і він абсолютно прав.
Робота про Анну Герман виконана дохідливими, простими, мінімальними засобами, але при цьому вона «пробиває» глядача на сильні емоції. Постановка вийшла дуже чуттєвою, асоціативної, яка задає будь-якому глядачеві багато внутрішніх питань.
На сцені - мінімум декорацій: дві афіші, дві гойдалки, чемодан як символ постійних мандрів Анни Герман. В ході вистави з'являється парасольку, що вкриває люблячу пару від негараздів; пляшка молока, батон, передають просту і щиру епоху радянського часу. Для занурення глядача в атмосферу того, що відбувається на сцені встановлено великий екран, на якому демонструються епізоди з життя Анни Герман - концерти, зустріч з майбутнім чоловіком, гастролі, аварія, народження сина ... Актор вистави Олександр Озеров багато спілкується з публікою, задає питання, розповідає, а іноді і кричить про свої переживання в зал. Вдячні глядачі аплодують стоячи.

Попереду у Театру на Булаке - нові постановки, присвячені великим людям, але їх імена поки не розголошуються: «Завчасно я не можу сказати про це
Попереду у Театру на Булаке - нові постановки, присвячені великим людям, але їх імена поки не розголошуються: «Завчасно я не можу сказати про це. Намагаюся, щоб все було послідовно. У мене вже є деякі розробки, і незабаром перші заявки вже будуть представлені. Поки цей процес не зупинимо, і кожен раз ми будемо радувати новими історіями », - розповів про плани на майбутнє головний режисер театру.
Важливий момент полягає в тому, що в пошуку нових ідей постановок повинні брати участь самі актори театру: «Для нас дуже важливо, щоб актори пропонували свої варіанти. Це повинно бути співзвучно з виконавською, вокальним і акторською майстерністю. Багато факторів і якісних моментів, які повинні чітко відповідати тим матеріалом, який ми будемо вибирати », - пояснив Рустам Фаткуллин.

Більше цікавого в стрічці медіа сервер - додайте «Татар-інформ» в обрані джерела.