банер

  1. Банери, створені за технологією GIF
  2. Банери, створені за технологією Flash
  3. Інтерактивні банери

Графічний об'єкт, який представляє собою посилання на будь-яку адресу в інтернеті. Використовується для залучення уваги на сторінки всередині сайту або в рекламних кампаніях сторонніх замовників на сайтах з великою відвідуваністю.

Історично поняття банери з'явилося в інтернеті з друкованих видань та зовнішньої реклами.

Внутрішню банерну рекламу на сайтах можна порівняти з газетними тизерами, які запрошують прочитати історію на іншому розвороті, заманюючи читача картинкою

Внутрішню банерну рекламу на сайтах можна порівняти з газетними тизерами, які запрошують прочитати історію на іншому розвороті, заманюючи читача картинкою

Банери з посиланнями на зовнішні джерела схожі на вуличні рекламні конструкції - принцип дії однаковий, перебуваючи в "прохідному" місці, вуличні банери привертають увагу до продукту, так само як і банери, які розміщуються на часто відвідуваних сайтах, переадресовують користувачів на той продукт, який вони рекламують.

Банери з посиланнями на зовнішні джерела схожі на вуличні рекламні конструкції - принцип дії однаковий, перебуваючи в прохідному місці, вуличні банери привертають увагу до продукту, так само як і банери, які розміщуються на часто відвідуваних сайтах, переадресовують користувачів на той продукт, який вони рекламують

Найперший банер в мережі виглядав досить просто:
Найперший банер в мережі виглядав досить просто:

У 1994 році в світі налічувалося всього близько 30 мільйонів користувачів Інтернет по всьому світу. Зазвичай, стартовою сторінкою у цих користувачів стояв внутрішній портал провайдера, доступ до ресурсів якого був безкоштовний, тому ними часто користувалися для того, щоб подивитися останні новини, перевірити пошту та інше. Перша банерна реклама була замовлена ​​компанією AT & T на одному з таких внутрішніх порталів і вона була реальним рекламним експериментом в Інтернеті. Ефективність банерної реклами вважається коефіцієнтом CTR , Який у цього банера був просто зашкалюють.

Банери відрізняються, звичайно ж, за розміром і типом виконання. Бувають банери статичні і анімовані. Статичні банери виглядають як звичайна картинка, яка рекламує продукт. До речі, ми вважаємо, що цей вид банерів абсолютно без причини забутий. Більшість замовників рідко дотримується баланс між красою, читаністю і ненав'язливість, тому анімовані банери в кінці кінців перемогли.

Банери, створені за технологією GIF

формат GIF є одним з найстаріших видів комп'ютерної графіки в-принципі. Зовсім по випадковому збігу обставин він підтримує покадровую анімацію, як це робиться в мультфільмах.

Вид редактора анімації кадру і готовий результат
Вид редактора анімації кадру і готовий результат

Внаслідок свого досить несучасної алгоритму стиснення формат GIF серйозно псує фотографії та художні зображення - для стиснення використовується віднімання квітів із загальної палітри документа:
GIF 256 кольорів і GIF 16 кольорів
Внаслідок свого досить несучасної алгоритму стиснення формат GIF серйозно псує фотографії та художні зображення - для стиснення використовується віднімання квітів із загальної палітри документа:   GIF 256 кольорів і GIF 16 кольорів

На другому зображенні сильно помітний ефект плаката - втрати деталей через скорочення загальної палітри документа. Також обмеження формату такі, що кожен кадр збільшує розміри банера GIF в арифметичній прогресії, кожен кадр є по-суті новою картинкою. Вкрай не рекомендується застосування даного формату разом з зображеннями фотографічного якості та банерами, перевищує площу 728 * 90 пікселів. Втрата якості картинки і перевищення всіх виразних обмежень по "вазі" буде в наявності.

Банери, створені за технологією Flash

Один з наймодніших і сучасних форматів в створенні банерів з кінця 90-х років 20 століття. Технологія Flash дозволяє створювати банери практично відеографіческого якості при дуже невеликих розмірах одержуваних роликів. Впровадження будь-яких графічних елементів в ролик дозволяє використовувати ці зображення багаторазово всередині банера, практично ніяк не впливаючи на його "вага" в кілобайтах. Тому, якщо в банері повинні використовуватися красиві зображення - рекомендуємо саме цей формат.

Вид редактора анімації у флеш-ролику більше схожий на відеоредактор
Вид редактора анімації у флеш-ролику більше схожий на відеоредактор

І результат нескладної анімації

Інтерактивні банери

Flash дозволяє робити досить цікаві речі - взаємодіяти з користувачем, залучаючи його в гру. Наприклад, переходити до наступної сцени з наведення миші або просити користувача виконати прості дії для залучення його уваги. Сценарій взаємодії може бути абсолютно будь-яким.

Приклади інших банерів на Flash

Наша студія створює будь-які банери із застосуванням технологій GIF і Flash. Термін виготовлення - 1-2 робочих дня. Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом для замовлення на виготовлення банерів.

відвідайте наш портфоліо банерів , Щоб побачити інші роботи.