Відбувся міський міжвузівський чемпіонат по футболу «ФанБол»

Вперше в Маріуполі в спорткомплексі «Іллічівець» відбувся міський міжвузівський чемпіонат по футболу «ФанБол» Вперше в Маріуполі в спорткомплексі «Іллічівець» відбувся міський міжвузівський чемпіонат по футболу «ФанБол». У боротьбі за звання кращої футбольної команди і кращих уболівальників зійшлися студенти ПДТУ, МДУ та Азовського морського інституту.
Переможців серед команд трьох вузів визначали не тільки у футбольній баталії. Враховувалося так само активність чарт-лідерів і уболівальників на трибунах. Ідея проведення такого чемпіонату була запропонована студентським активом Маріупольського держуніверситету. За словами ректора Костянтина Балабанова, такі змагання можуть ще більше згуртувати студентство Маріуполя.
Команди грали по одному тайму по 20 хвилин. У першому поєдинку зійшлися команди МДУ і АМІ ОНМА. Гра завершилася серією пенальті. З рахунком 7: 6 перемогла команда МГУ. У перервах між таймами футболістів і їх болельшіков підбадьорює групи підтримки, виконуючи запальні номери. І, така танцювально-спортивна боротьба між командами черлідерів, викликала не менший інтерес, ніж футбольний чемпіонат.
У фіналі зійшлися команди ПДТУ і МГУ. В результаті запеклої боротьби з рахунком 3: 0 перемогла команда ПДТУ. За своїх вихованців активно пережіваліі ректори університетів, які спеціально прийшли на матч підтримати хлопців. Спостерігали за ходом гри і почесні гості фан-бола: Юрій Хотлубей, народний депутат Олексій Білий, генеральний директор комбінату ім. Ілліча, Герой України Володимир Бойко і перший заступник генерального директора, депутат Донецької облради Сергій Матвієнков. Після закінчення матчу вони привітали хлопців з цікавою і захоплюючою грою.
Всі учасники міжвузівського чемпіонату отримали пам'ятні нагороди - кубки та медалі, крім того була визначена краща група поддерку. Нею стали чартлідери МГУ.
Як сказали організатори чемпіонату - вони задумували цей спортивне свято для того, щоб показати молоді Маріуполя наскільки може бути цікавим здоровий спосіб життя і, звичайно, щоб ще більше зміцнити дружбу між студентами вузів нашого міста.