ВИСОЦЬКИЙ В.С. «МЕНІ ЦЕЙ БІЙ НЕ ЗАБУТИ дарма ...» | ГБПОУ "Південно-Уральський багатопрофільний коледж"

У металургійному комплексі на сцені актового залу 26 травня була організована для студентів 1 курсу літературно-музична композиція, присвячена творчості В.С. Висоцького «Мені цей бій не забути дарма ...».

Володимиру Висоцькому не довелося воювати, війна застала його дитиною, але він був сином військового і багато знав про фронт і тил. Їм було написано понад 50 пісень про війну. На думку багатьох поетів, військова тема в піснях і віршах Висоцького є вершиною його творчості. Він належав до покоління, яке завжди вважало, що «запізнилося народитися». Йому здавалося, що після закінчення Великої Вітчизняної, в світі немає більше місця подвигу. Можливо, саме тут коріння мужності Висоцького. Поет усе життя доводив, нехай він народився надто пізно, але він гідний тих, хто був на війні. Багато дізналися студенти від провідних цього заходу - коксохіміками Пережогіна Олександри і металурга Самохвалова Андрія. Відтворити епоху воєнного часу допомогли учасники: Юровських Наталя, Стасюк Світлана і Валентина з групи коксохіміків; Смагін Ігор, Корнілов Ілля, Абдрахманов Руслан, Салімгареев Денис, Яунбаев Рінар з групи прокатників і металург Щербаков Андрій. Ними були інсценовані пісні «Штрафні батальйони», «Зірки», «Він не повернувся з бою» і «Братські могили». Деякі з них прозвучали у виконанні металурга Боронина Олексія, механіка Бєлоглазова Кирила і програміста другого курсу Швець Ігоря. Вірш «Пісня про Землю», прочитане Стасюк Світланою, не залишило нікого байдужим. Було випробувано почуття великої вдячності до тих, хто пройшов Велику Вітчизняну війну.

Підготувала і керувала цим заходом методист, викладач Лушнікова Ольга Юріївна, кандидат педагогічних наук. За технічну сторону відповідали прокатники Філіппов Сергій, Геніятов Ігор, металург Щербаков Андрій і методист з виховної роботи Зирянов Борис Сергійович.

За технічну сторону відповідали прокатники Філіппов Сергій, Геніятов Ігор, металург Щербаков Андрій і методист з виховної роботи Зирянов Борис Сергійович