XII науково-практична конференція «Перспективи розвитку інженерних вишукувань в будівництві в Російській Федерації»

XII науково-практична конференція «Перспективи розвитку інженерних вишукувань в будівництві в Російській Федерації»

З 6 по 9 грудня 2016 року в Санкт-Петербурзькому Гірському університеті відбудеться Дванадцята науково-практична конференція «Перспективи розвитку інженерних вишукувань в будівництві в Російській Федерації». Це найбільший щорічний подія в галузі, для участі в якому приїжджають фахівці з усіх регіонів Російської Федерації і з-за кордону.

На пленарному засіданні традиційно виступають не тільки професіонали-дослідники, а й представники органів державної влади, громадських організацій, керівники найбільших проектних та вишукувальних організацій.

Співголовами Оргкомітету конференції в 2016 році є Заступник міністра будівництва і ЖКГ О.І. Бетин, Віце-губернатор міста Санкт-Петербург І.М. Албіна, Ректор Санкт-Петербурзького Гірничого університету В.С. Литвиненко, Президент Координаційної ради Асоціації «Інженерні вишукування у будівництві» М.І. Богданов.

Місце проведення конференції: м Санкт-Петербург, Василівський острів, вулиця Готівкова, будинок 28/16 літер Д, МФК «Гірський».

6 грудня - пре-конференція - тематичні курси лекцій.

7 грудня - Пленарне засідання в Залі конгресів Гірничого університету.

8 грудня - 10 паралельно йдуть тематичних секціях:

1. Інженерно-геологічні вишукування;

2. Інженерно-геодезичні дослідження;

3. Інженерно-екологічні вишукування;

4. Інженерно-гідрометеорологічні вишукування;

5. Інженерно-геологічне забезпечення будівництва об'єктів в криолитозоне;

6. Геофізичні методи в інженерних вишукуваннях;

7. Гідрогеологічні дослідження в складі інженерно-геологічних і інженерно-екологічних вишукувань;

8. Інженерно-геологічні проблеми збереження пам'яток культури;

9. Геотехника - розрахунки, проектування, моніторинг;

10. Інженерні вишукування на шельфі.

9 грудня для учасників конференції будуть проведені екскурсії по будівельних майданчиках Санкт-Петербурга і організовано відвідування унікального Гірського Музею Санкт-Петербурзького Гірничого університету.

Конференція проводиться за підтримки Міністерства будівництва і житлово-комунального господарства Російської Федерації, Уряду Санкт-Петербурга, Санкт-Петербурзького Гірничого університету, ТОВ «Інститут геотехніки та інженерних вишукувань в будівництві» (ТОВ «ІГІІС»), Асоціації «Інженерні вишукування у будівництві» ( «АИИС»), Союзу дослідників.

Генеральними інформаційними партнерами Конференції є журнали «Інженерні вишукування», «Інженерна геологія», «георизиків», «Геотехника».

7 і 8 грудня в рамках конференції буде проходити тематична виставка польового і лабораторного обладнання та програмного забезпечення для інженерних вишукувань в будівництві.

У вартість включено участь у всіх засіданнях 7 та 8 грудня, роздаткові матеріали, обіди та кава-брейки, участь в прийомі для учасників конференції 7 грудня і відвідування концерту 8 грудня а також екскурсійна програма 9 грудня.

Вартість участі в конференції 7, 8, 9 грудня - 23 000 рублів (в т.ч. ПДВ 18%).

Для участі в пре-конференції 6 грудня 2016 р необхідно пройти додаткову реєстрацію (вартість участі складає 9 000 рублів, в т.ч. ПДВ 18%).

Вартість одного стандартного виставкового стенду (площа 6 м2) - 80 000 рублів (в т.ч. ПДВ 18%).

Заявки на участь у конференції приймаються на електронну адресу [email protected] до 25 листопада 2016 року.

Контактна інформація:

E-mail: [email protected]

URL: www.geomark.ru

Прийом заявок та доповідей: +7 (495) 210-63-90, [email protected] (Вікторія Лагутіна)

Загальні питання, спонсорська підтримка і виставка: +7 (926) 234-21-05 (Ірина Анатоліївна Миколаєва), +7 (926) 234 22 02 (Анастасія Лапкина), +7 (916) 552 28 91 (Павло Крюков)

Бухгалтерські документи: +7 (495) 210-63-06, [email protected] (Катерина Василевська)

Список тематичних курсів лекцій в рамках пре-конференції

(Кожен тематичний курс лекцій читається 6 грудня 2016 року з 10.00 до 17.00):

  • Лекції «Геотехнічний моніторинг при інженерних вишукуваннях в будівництві» - М.І. Богданов - к.г.-м.н., генеральний директор ТОВ «ІГІІС»
  • Лекції «Інженерно-геологічний і Геотехнічний аналіз аварійних ситуацій - судова геотехніка» - А.Г. Шашкін - д.г.-м.н., генеральний директор ПІ «Геореконструкція», генеральний директор ТОВ «ІГІІС-Петербург»
  • Лекції «Методи електророзвідки в інженерних вишукуваннях» - І.М. Модин - д.т.н., професор, завідувач лабораторією малоглубінних електророзвідки відділення геофізики геологічного факультету МДУ ім. М.В. Ломоносова, головний спеціаліст ТОВ «ІГІІС»
  • Лекції «Методи сейсморозвідки в інженерних вишукуваннях» - М.Л. Владов - д.ф.-м.н., професор, завідувач кафедри сейсмометрії і Геоакустика геологічного факультету МДУ ім. М.В. Ломоносова
  • Лекції «Оцінка сейсмічної небезпеки і дослідження активних тектонічних розломів при інженерних вишукуваннях» - А.Л. Стром - к.ф.-м.н., головний спеціаліст ТОВ «ІГІІС», С.А. Перетокин - к.т.н., генеральний директор ТОВ «ІГІІС-Сейсмо»
  • Лекції «Сучасні польові та лабораторні методи дослідження грунтів» - Е.А. Вознесенський - д.г.-м.н., професор кафедри інженерної та екологічної геології геологічного факультету МДУ ім. М.В. Ломоносова.

Всі учасники конференції, які прослухали тематичний курс лекцій з якого-небудь напрямку, отримують атестаційний сертифікат. Наявність трьох сертифікатів (відвідування трьох тематичних курсів лекцій на трьох конференціях, якщо перша і остання з цих конференцій рознесені за часом не більше ніж на 5 років), є підставою для отримання посвідчення про проходження навчання за програмою підвищення кваліфікації ТОВ «ІГІІС» (освітня ліцензія №036454 від 19 серпня 2015 г.).

Бланк заявки на конференцію Бланк заявки на конференцію.doc

Бланк заявки на курси Бланк заявки на курси.doc

Електронна заявка

Лістовка Лістовка.pdf