Жахливі передчуття і чудові порятунку артистів ансамблю Александрова - МК

  1. Жахливі передчуття і чудові порятунку артистів ансамблю Александрова У подружжя Корзанових малюк...
  2. Жахливі передчуття і чудові порятунку артистів ансамблю Александрова
  3. Жахливі передчуття і чудові порятунку артистів ансамблю Александрова
  4. Жахливі передчуття і чудові порятунку артистів ансамблю Александрова
  5. Жахливі передчуття і чудові порятунку артистів ансамблю Александрова

Жахливі передчуття і чудові порятунку артистів ансамблю Александрова

У подружжя Корзанових малюк залишився сиротою, а соліст Ананьєв не полетів до Сирії через народження сина

В ансамблі розповідають, що це була планова поїздка. Колектив традиційно виступає перед військовослужбовцями, які несуть службу в далеких гарнізонах, в гарячих точках, на флотах, космодромах. А передноворічні дні у ансамблю традиційно - найгарячіші.

У Сирії вітати російських військовослужбовців з наступаючим Новим роком артисти вирушили двома бортами. Перший літак приземлився на базі Хмеймім вночі. Другий борт відправився з підмосковного аеродрому «Чкаловський» трохи пізніше. Зробивши на аеродромі Адлера проміжну посадку для дозаправки, він взяв курс на Сирію.

Читайте матеріал «Літак стає невидимим»: як на літаку, що розбився Ту-154 літали в Сирію »

В ансамблі розповідають, що за все в штаті - 186 артистів. Але вирішено було не брати з собою в поїздку до Сирії оркестр. Сцена на базі Хмеймім невелика, вона не могла вмістити всіх музикантів. Артисти повинні були виконувати пісні під «мінусовку».

У Сирії вирушили солісти ансамблю імені Александрова, хор в повному складі, з музикантів - група баяністів і балалаєчників, балетна група, костюмери. Планувалося, що ансамбль дасть концерт і тут же полетить в Москву.

64-річний Валерій Халілов тільки в травні став директором і художнім керівником ансамблю, а до цього багато років був головним військовим диригентом Російської армії.

Читайте матеріал про долю і творчість легендарного військового диригента Валерія Халілова

Дивом не потрапили на нещасливий борт три провідних соліста ансамблю.

- Валерію Гавва недавно зробили операцію, - розповідають в ансамблі. - У Бориса Дьякова має було 26 грудня відбутися відповідальний виступ. А наш «містер Калинка», соліст Вадим Ананьєв, недавно став татом в четвертий раз. У другому шлюбі у нього народився син Юра. Малюк - грудний, на руках у дружини ще двоє діток, вона не справлялася чисто фізично. Директор ансамблю просто пішов йому назустріч, і з урахуванням сімейних обставин, дозволив залишитися в Москві. Вадим адже точно повинен був летіти. Він ніколи не відмовлявся від поїздок і виступів. Це один з найбільш дисциплінованих артистів ансамблю. Виходить, що синок Юра його і врятував.

Солістові ансамблю імені Александрова, власникові чудового баритона Євгену Булочнікову було всього 29 років. Незважаючи на молодість, він був лауреатом багатьох міжнародних конкурсів. Женя був родом з Воронежа, виріс в Волгограді. Потім повернувся в місто свого дитинства. Закінчив Воронезьке обласне училище культури імені Суворіна і музичне училище імені Ростроповичів. Уже в 18 років став солістом Державного академічного Воронезького російського народного хору імені Масалітінова, в 20 років його запросили в Воронезький державний театр опери і балету. А незабаром талановитий співак почав працювати в ансамблі імені Александрова. Йому аплодували глядачі 20 країн світу. Шанувальникам він запам'ятався виконанням пісні «Ввічливі люди» і оригінальним трактуванням «Yellow Submarine» Пола Маккартні ». Євген був нагороджений медаллю за внесок у розвиток музики «Пам'яті генерал-майора Олександра Александрова». Друзі пам'ятають Женю як світлого, доброго і чуйну людину.

Читайте матеріал «Під час аварії Ту-154 загинув автор пісні« Ввічливі люди »

Євген Булочників часто співав дуетом з іншим чудовим солістом ансамблю, заслуженим артистом Росії Віктором Саніним.

- Віктор Санін - доброї душі людина, прекрасний імпровізатор. Він був дуже талановитим і, як ніхто інший, вмів дружити, - кажуть про артиста колеги. - А ось Костянтин Майоров виступав уже в ролі диригента, раніше він був солістом ансамблю, поступово зростав, зробив непогану кар'єру.

У літаку, що летів до Сирії, виявився і інший прославлений соліст ансамблю імені Александрова, уродженець Казані, чудовий тенор Владислав Голіков. Це був багатогранний музикант. Він навчався в Казанському музичному училищі імені Аухадеева по класу баяна. Після закінчення Московської консерваторії по класу вокалу, брав уроки вокального співу в Центрі оперного співу Галини Вишневської, відзначався в оперних спектаклях в декількох московських музичних театрах. Колеги відзначають його доброту і скромність. Коли в якості соліста ансамблю імені Александрова він виконував народні та фронтові пісні, глядачі в залі вставали з місць і кричали: «Браво».

Разом з колегами загинув чудовий концертмейстер Володимир Бродський.

- Володя Бродський - порядна людина, великий ерудит. Він чудово грав, кому завгодно міг акомпанувати, - розповідають колеги. - Володя міг зайняти провідні позиції на світовій сцені, але йому були чужі амбіції і будь - якої піар.

У катастрофі загинув майже весь хор ансамблю, де були зібрані кращі голоси країни.

Артист хору Олексій Мокрик був родом з Тули. Він проходив строкову службу в ансамблі імені Александрова. А потім, як талановитий артист, залишився в ансамблі за контрактом.

А потім, як талановитий артист, залишився в ансамблі за контрактом

- Льошу я бачив тільки три дні тому, ми з ним служили разом, - каже Євген. - Це був дуже талановитий, цілеспрямований хлопець. Він ще співав у хорі при монастирі. Їдучи у відрядження, сказав, що це ненадовго, повернеться через пару днів. Ми так всі чекали Нового року ... Я ще попросив його привезти мені камінчик у вигляді сувеніру ...

З «строковиків» потрапив в прославлений колектив і Артем Тарасенко. Друзі розповідають, що тільки недавно одружився.

Аліна Миколаївна Івашко довгі роки працювала в ансамблі завідуючої відділом кадрів, була правою рукою директора і художнього керівника ансамблю. І тільки недавно, вийшовши на пенсію, перейшла на посаду костюмера, стала їздити з ансамблем у відрядження.

На нещасливому борту виявилася і художниця Людмила Гурар. Вона їздила до Сирії вже не перший раз. Проводила на блок-постах і серед сирійських дітей майстер-класи. Перед Новим роком вона вирушила у відрядження, щоб вручити призи сирійським дітям, які стали переможцями в конкурсі на кращий плакат. Були відзначені 9 дитячих робіт. Людмила везла дітлахам подарунки.

На сторінці артиста ансамблю Андрія Баздирєва в соцмережі написано: "Любов, праця і пізнання - ось джерела нашого життя. Вони повинні визначати її хід".

Вони повинні визначати її хід

Таким же був і він - працьовитим, наполегливим ... І щасливим: всього місяць з невеликим назад Андрій зіграв весілля. На цьому фото він - з дружиною Марією.

Для 29-річного Владислава Попова, артиста балету (з 2003 року), це була вже друге відрядження до Сирії. За словами дружини Вікторії, у Владислава було погане передчуття, яке він не міг нічим пояснити, але летіти в Сирію дуже не хотів. Владислав - військовослужбовець, не звик відмовлятися, раз попросили їхати, значить, треба їхати.

Вікторія не сказала чотирирічному синові про трагедію - каже, що маленький, не зрозуміє. Сама жінка працює педагогом в школі. Достаток у сім'ї був середнім, залишилися невиплаченими кілька кредитів, в тому числі на машину. 2 січня Владиславу виповнилося б 30 років.

У списку загиблих - солістка ансамблю Марія Клокотова (їй було 34 роки). У Хмеймім полетів і чоловік Марії Дмитро Папкин - він співає в хорі. Дмитро ще й керував навантаженням багажу. Він вилетів до Сирії першим літаком на 2 години раніше. А вранці, коли дізнався, що дружини більше немає, надіслав батькові Марії СМС: «Я в шоці, дітям нічого не говори».

Артисти ростили двох дітей (їм 11 і 4 роки). У Марії був солідний стаж роботи в ансамблі - 18 років, через два роки вже могла бути пенсія. Напередодні поїздки старший дитина захворіла, температура піднялася мало не до 40 градусів. Марія хотіла взяти лікарняний лист, але все-таки полетіла. Як не дивно, артистка також побоювалася цього відрядження, хоча побувала у всіх гарячих точках. «Старший і так зрозумів все, з молодшою ​​ми вбираємо ялинку», - плаче батько Марії.

У сім'ю Корзанових прийшло подвійне горе - розбилися 34-річна Катерина та її чоловік Олег (вони були артистами балету). Чотирирічний син залишився круглим сиротою. Виховувати хлопчика тепер буде 62-річний дідусь. З дочкою останній раз пенсіонер тримав зв'язок о 1.30 ночі - Катя прислала СМС, що вони сіли в літак. Вранці з телевізійних новин батько Катерини дізнався про катастрофу.

Соліст хору 56-річний Віктор Санін (28 грудня у нього день народження) - артист з більш ніж 20-річним стажем роботи в ансамблі, кожен раз перед відрядженням «на передову» довго прощався з дружиною Вікторією, говорив, невідомо, чи повернеться він живим. Цього разу Віктор дзвонив по шляху в літак, все було, як завжди. Про трагедію рідні дізналися з інтернету.

Любов Хорошева до свого 30-річчя побувала у всіх гарячих точках - Афганістані, Лівії, Чечні. І в Сирію вирушила спокійно - звикла до небезпек. У понеділок її мама-пенсіонерка, яка працює в дитячому садку інструктором з фізкультури, і семирічний син чекали Любу додому.

- Остання СМС від дочки - в 3.25 з Сочі, що літак відправляється на дозаправку. І як тепер онуку сказати, що мами більше немає? ..

Читайте онлайн-трансляцію «МК» «Літак Ту-154 Міноборони розбився в Чорному морі»

Читайте матеріал «Загибла в авіакатастрофі Доктор Ліза залишила посмертний подарунок бабусі»

Читайте матеріал   «Загибла в авіакатастрофі Доктор Ліза залишила посмертний подарунок бабусі»

Жахливі передчуття і чудові порятунку артистів ансамблю Александрова

У подружжя Корзанових малюк залишився сиротою, а соліст Ананьєв не полетів до Сирії через народження сина

В ансамблі розповідають, що це була планова поїздка. Колектив традиційно виступає перед військовослужбовцями, які несуть службу в далеких гарнізонах, в гарячих точках, на флотах, космодромах. А передноворічні дні у ансамблю традиційно - найгарячіші.

У Сирії вітати російських військовослужбовців з наступаючим Новим роком артисти вирушили двома бортами. Перший літак приземлився на базі Хмеймім вночі. Другий борт відправився з підмосковного аеродрому «Чкаловський» трохи пізніше. Зробивши на аеродромі Адлера проміжну посадку для дозаправки, він взяв курс на Сирію.

Читайте матеріал «Літак стає невидимим»: як на літаку, що розбився Ту-154 літали в Сирію »

В ансамблі розповідають, що за все в штаті - 186 артистів. Але вирішено було не брати з собою в поїздку до Сирії оркестр. Сцена на базі Хмеймім невелика, вона не могла вмістити всіх музикантів. Артисти повинні були виконувати пісні під «мінусовку».

У Сирії вирушили солісти ансамблю імені Александрова, хор в повному складі, з музикантів - група баяністів і балалаєчників, балетна група, костюмери. Планувалося, що ансамбль дасть концерт і тут же полетить в Москву.

64-річний Валерій Халілов тільки в травні став директором і художнім керівником ансамблю, а до цього багато років був головним військовим диригентом Російської армії.

Читайте матеріал про долю і творчість легендарного військового диригента Валерія Халілова

Дивом не потрапили на нещасливий борт три провідних соліста ансамблю.

- Валерію Гавва недавно зробили операцію, - розповідають в ансамблі. - У Бориса Дьякова має було 26 грудня відбутися відповідальний виступ. А наш «містер Калинка», соліст Вадим Ананьєв, недавно став татом в четвертий раз. У другому шлюбі у нього народився син Юра. Малюк - грудний, на руках у дружини ще двоє діток, вона не справлялася чисто фізично. Директор ансамблю просто пішов йому назустріч, і з урахуванням сімейних обставин, дозволив залишитися в Москві. Вадим адже точно повинен був летіти. Він ніколи не відмовлявся від поїздок і виступів. Це один з найбільш дисциплінованих артистів ансамблю. Виходить, що синок Юра його і врятував.

Солістові ансамблю імені Александрова, власникові чудового баритона Євгену Булочнікову було всього 29 років. Незважаючи на молодість, він був лауреатом багатьох міжнародних конкурсів. Женя був родом з Воронежа, виріс в Волгограді. Потім повернувся в місто свого дитинства. Закінчив Воронезьке обласне училище культури імені Суворіна і музичне училище імені Ростроповичів. Уже в 18 років став солістом Державного академічного Воронезького російського народного хору імені Масалітінова, в 20 років його запросили в Воронезький державний театр опери і балету. А незабаром талановитий співак почав працювати в ансамблі імені Александрова. Йому аплодували глядачі 20 країн світу. Шанувальникам він запам'ятався виконанням пісні «Ввічливі люди» і оригінальним трактуванням «Yellow Submarine» Пола Маккартні ». Євген був нагороджений медаллю за внесок у розвиток музики «Пам'яті генерал-майора Олександра Александрова». Друзі пам'ятають Женю як світлого, доброго і чуйну людину.

Читайте матеріал «Під час аварії Ту-154 загинув автор пісні« Ввічливі люди »

Євген Булочників часто співав дуетом з іншим чудовим солістом ансамблю, заслуженим артистом Росії Віктором Саніним.

- Віктор Санін - доброї душі людина, прекрасний імпровізатор. Він був дуже талановитим і, як ніхто інший, вмів дружити, - кажуть про артиста колеги. - А ось Костянтин Майоров виступав уже в ролі диригента, раніше він був солістом ансамблю, поступово зростав, зробив непогану кар'єру.

У літаку, що летів до Сирії, виявився і інший прославлений соліст ансамблю імені Александрова, уродженець Казані, чудовий тенор Владислав Голіков. Це був багатогранний музикант. Він навчався в Казанському музичному училищі імені Аухадеева по класу баяна. Після закінчення Московської консерваторії по класу вокалу, брав уроки вокального співу в Центрі оперного співу Галини Вишневської, відзначався в оперних спектаклях в декількох московських музичних театрах. Колеги відзначають його доброту і скромність. Коли в якості соліста ансамблю імені Александрова він виконував народні та фронтові пісні, глядачі в залі вставали з місць і кричали: «Браво».

Разом з колегами загинув чудовий концертмейстер Володимир Бродський.

- Володя Бродський - порядна людина, великий ерудит. Він чудово грав, кому завгодно міг акомпанувати, - розповідають колеги. - Володя міг зайняти провідні позиції на світовій сцені, але йому були чужі амбіції і будь - якої піар.

У катастрофі загинув майже весь хор ансамблю, де були зібрані кращі голоси країни.

Артист хору Олексій Мокрик був родом з Тули. Він проходив строкову службу в ансамблі імені Александрова. А потім, як талановитий артист, залишився в ансамблі за контрактом.

А потім, як талановитий артист, залишився в ансамблі за контрактом

- Льошу я бачив тільки три дні тому, ми з ним служили разом, - каже Євген. - Це був дуже талановитий, цілеспрямований хлопець. Він ще співав у хорі при монастирі. Їдучи у відрядження, сказав, що це ненадовго, повернеться через пару днів. Ми так всі чекали Нового року ... Я ще попросив його привезти мені камінчик у вигляді сувеніру ...

З «строковиків» потрапив в прославлений колектив і Артем Тарасенко. Друзі розповідають, що тільки недавно одружився.

Аліна Миколаївна Івашко довгі роки працювала в ансамблі завідуючої відділом кадрів, була правою рукою директора і художнього керівника ансамблю. І тільки недавно, вийшовши на пенсію, перейшла на посаду костюмера, стала їздити з ансамблем у відрядження.

На нещасливому борту виявилася і художниця Людмила Гурар. Вона їздила до Сирії вже не перший раз. Проводила на блок-постах і серед сирійських дітей майстер-класи. Перед Новим роком вона вирушила у відрядження, щоб вручити призи сирійським дітям, які стали переможцями в конкурсі на кращий плакат. Були відзначені 9 дитячих робіт. Людмила везла дітлахам подарунки.

На сторінці артиста ансамблю Андрія Баздирєва в соцмережі написано: "Любов, праця і пізнання - ось джерела нашого життя. Вони повинні визначати її хід".

Вони повинні визначати її хід

Таким же був і він - працьовитим, наполегливим ... І щасливим: всього місяць з невеликим назад Андрій зіграв весілля. На цьому фото він - з дружиною Марією.

Для 29-річного Владислава Попова, артиста балету (з 2003 року), це була вже друге відрядження до Сирії. За словами дружини Вікторії, у Владислава було погане передчуття, яке він не міг нічим пояснити, але летіти в Сирію дуже не хотів. Владислав - військовослужбовець, не звик відмовлятися, раз попросили їхати, значить, треба їхати.

Вікторія не сказала чотирирічному синові про трагедію - каже, що маленький, не зрозуміє. Сама жінка працює педагогом в школі. Достаток у сім'ї був середнім, залишилися невиплаченими кілька кредитів, в тому числі на машину. 2 січня Владиславу виповнилося б 30 років.

У списку загиблих - солістка ансамблю Марія Клокотова (їй було 34 роки). У Хмеймім полетів і чоловік Марії Дмитро Папкин - він співає в хорі. Дмитро ще й керував навантаженням багажу. Він вилетів до Сирії першим літаком на 2 години раніше. А вранці, коли дізнався, що дружини більше немає, надіслав батькові Марії СМС: «Я в шоці, дітям нічого не говори».

Артисти ростили двох дітей (їм 11 і 4 роки). У Марії був солідний стаж роботи в ансамблі - 18 років, через два роки вже могла бути пенсія. Напередодні поїздки старший дитина захворіла, температура піднялася мало не до 40 градусів. Марія хотіла взяти лікарняний лист, але все-таки полетіла. Як не дивно, артистка також побоювалася цього відрядження, хоча побувала у всіх гарячих точках. «Старший і так зрозумів все, з молодшою ​​ми вбираємо ялинку», - плаче батько Марії.

У сім'ю Корзанових прийшло подвійне горе - розбилися 34-річна Катерина та її чоловік Олег (вони були артистами балету). Чотирирічний син залишився круглим сиротою. Виховувати хлопчика тепер буде 62-річний дідусь. З дочкою останній раз пенсіонер тримав зв'язок о 1.30 ночі - Катя прислала СМС, що вони сіли в літак. Вранці з телевізійних новин батько Катерини дізнався про катастрофу.

Соліст хору 56-річний Віктор Санін (28 грудня у нього день народження) - артист з більш ніж 20-річним стажем роботи в ансамблі, кожен раз перед відрядженням «на передову» довго прощався з дружиною Вікторією, говорив, невідомо, чи повернеться він живим. Цього разу Віктор дзвонив по шляху в літак, все було, як завжди. Про трагедію рідні дізналися з інтернету.

Любов Хорошева до свого 30-річчя побувала у всіх гарячих точках - Афганістані, Лівії, Чечні. І в Сирію вирушила спокійно - звикла до небезпек. У понеділок її мама-пенсіонерка, яка працює в дитячому садку інструктором з фізкультури, і семирічний син чекали Любу додому.

- Остання СМС від дочки - в 3.25 з Сочі, що літак відправляється на дозаправку. І як тепер онуку сказати, що мами більше немає? ..

Читайте онлайн-трансляцію «МК» «Літак Ту-154 Міноборони розбився в Чорному морі»

Читайте матеріал «Загибла в авіакатастрофі Доктор Ліза залишила посмертний подарунок бабусі»

Читайте матеріал   «Загибла в авіакатастрофі Доктор Ліза залишила посмертний подарунок бабусі»

Жахливі передчуття і чудові порятунку артистів ансамблю Александрова

У подружжя Корзанових малюк залишився сиротою, а соліст Ананьєв не полетів до Сирії через народження сина

В ансамблі розповідають, що це була планова поїздка. Колектив традиційно виступає перед військовослужбовцями, які несуть службу в далеких гарнізонах, в гарячих точках, на флотах, космодромах. А передноворічні дні у ансамблю традиційно - найгарячіші.

У Сирії вітати російських військовослужбовців з наступаючим Новим роком артисти вирушили двома бортами. Перший літак приземлився на базі Хмеймім вночі. Другий борт відправився з підмосковного аеродрому «Чкаловський» трохи пізніше. Зробивши на аеродромі Адлера проміжну посадку для дозаправки, він взяв курс на Сирію.

Читайте матеріал «Літак стає невидимим»: як на літаку, що розбився Ту-154 літали в Сирію »

В ансамблі розповідають, що за все в штаті - 186 артистів. Але вирішено було не брати з собою в поїздку до Сирії оркестр. Сцена на базі Хмеймім невелика, вона не могла вмістити всіх музикантів. Артисти повинні були виконувати пісні під «мінусовку».

У Сирії вирушили солісти ансамблю імені Александрова, хор в повному складі, з музикантів - група баяністів і балалаєчників, балетна група, костюмери. Планувалося, що ансамбль дасть концерт і тут же полетить в Москву.

64-річний Валерій Халілов тільки в травні став директором і художнім керівником ансамблю, а до цього багато років був головним військовим диригентом Російської армії.

Читайте матеріал про долю і творчість легендарного військового диригента Валерія Халілова

Дивом не потрапили на нещасливий борт три провідних соліста ансамблю.

- Валерію Гавва недавно зробили операцію, - розповідають в ансамблі. - У Бориса Дьякова має було 26 грудня відбутися відповідальний виступ. А наш «містер Калинка», соліст Вадим Ананьєв, недавно став татом в четвертий раз. У другому шлюбі у нього народився син Юра. Малюк - грудний, на руках у дружини ще двоє діток, вона не справлялася чисто фізично. Директор ансамблю просто пішов йому назустріч, і з урахуванням сімейних обставин, дозволив залишитися в Москві. Вадим адже точно повинен був летіти. Він ніколи не відмовлявся від поїздок і виступів. Це один з найбільш дисциплінованих артистів ансамблю. Виходить, що синок Юра його і врятував.

Солістові ансамблю імені Александрова, власникові чудового баритона Євгену Булочнікову було всього 29 років. Незважаючи на молодість, він був лауреатом багатьох міжнародних конкурсів. Женя був родом з Воронежа, виріс в Волгограді. Потім повернувся в місто свого дитинства. Закінчив Воронезьке обласне училище культури імені Суворіна і музичне училище імені Ростроповичів. Уже в 18 років став солістом Державного академічного Воронезького російського народного хору імені Масалітінова, в 20 років його запросили в Воронезький державний театр опери і балету. А незабаром талановитий співак почав працювати в ансамблі імені Александрова. Йому аплодували глядачі 20 країн світу. Шанувальникам він запам'ятався виконанням пісні «Ввічливі люди» і оригінальним трактуванням «Yellow Submarine» Пола Маккартні ». Євген був нагороджений медаллю за внесок у розвиток музики «Пам'яті генерал-майора Олександра Александрова». Друзі пам'ятають Женю як світлого, доброго і чуйну людину.

Читайте матеріал «Під час аварії Ту-154 загинув автор пісні« Ввічливі люди »

Євген Булочників часто співав дуетом з іншим чудовим солістом ансамблю, заслуженим артистом Росії Віктором Саніним.

- Віктор Санін - доброї душі людина, прекрасний імпровізатор. Він був дуже талановитим і, як ніхто інший, вмів дружити, - кажуть про артиста колеги. - А ось Костянтин Майоров виступав уже в ролі диригента, раніше він був солістом ансамблю, поступово зростав, зробив непогану кар'єру.

У літаку, що летів до Сирії, виявився і інший прославлений соліст ансамблю імені Александрова, уродженець Казані, чудовий тенор Владислав Голіков. Це був багатогранний музикант. Він навчався в Казанському музичному училищі імені Аухадеева по класу баяна. Після закінчення Московської консерваторії по класу вокалу, брав уроки вокального співу в Центрі оперного співу Галини Вишневської, відзначався в оперних спектаклях в декількох московських музичних театрах. Колеги відзначають його доброту і скромність. Коли в якості соліста ансамблю імені Александрова він виконував народні та фронтові пісні, глядачі в залі вставали з місць і кричали: «Браво».

Разом з колегами загинув чудовий концертмейстер Володимир Бродський.

- Володя Бродський - порядна людина, великий ерудит. Він чудово грав, кому завгодно міг акомпанувати, - розповідають колеги. - Володя міг зайняти провідні позиції на світовій сцені, але йому були чужі амбіції і будь - якої піар.

У катастрофі загинув майже весь хор ансамблю, де були зібрані кращі голоси країни.

Артист хору Олексій Мокрик був родом з Тули. Він проходив строкову службу в ансамблі імені Александрова. А потім, як талановитий артист, залишився в ансамблі за контрактом.

А потім, як талановитий артист, залишився в ансамблі за контрактом

- Льошу я бачив тільки три дні тому, ми з ним служили разом, - каже Євген. - Це був дуже талановитий, цілеспрямований хлопець. Він ще співав у хорі при монастирі. Їдучи у відрядження, сказав, що це ненадовго, повернеться через пару днів. Ми так всі чекали Нового року ... Я ще попросив його привезти мені камінчик у вигляді сувеніру ...

З «строковиків» потрапив в прославлений колектив і Артем Тарасенко. Друзі розповідають, що тільки недавно одружився.

Аліна Миколаївна Івашко довгі роки працювала в ансамблі завідуючої відділом кадрів, була правою рукою директора і художнього керівника ансамблю. І тільки недавно, вийшовши на пенсію, перейшла на посаду костюмера, стала їздити з ансамблем у відрядження.

На нещасливому борту виявилася і художниця Людмила Гурар. Вона їздила до Сирії вже не перший раз. Проводила на блок-постах і серед сирійських дітей майстер-класи. Перед Новим роком вона вирушила у відрядження, щоб вручити призи сирійським дітям, які стали переможцями в конкурсі на кращий плакат. Були відзначені 9 дитячих робіт. Людмила везла дітлахам подарунки.

На сторінці артиста ансамблю Андрія Баздирєва в соцмережі написано: "Любов, праця і пізнання - ось джерела нашого життя. Вони повинні визначати її хід".

Вони повинні визначати її хід

Таким же був і він - працьовитим, наполегливим ... І щасливим: всього місяць з невеликим назад Андрій зіграв весілля. На цьому фото він - з дружиною Марією.

Для 29-річного Владислава Попова, артиста балету (з 2003 року), це була вже друге відрядження до Сирії. За словами дружини Вікторії, у Владислава було погане передчуття, яке він не міг нічим пояснити, але летіти в Сирію дуже не хотів. Владислав - військовослужбовець, не звик відмовлятися, раз попросили їхати, значить, треба їхати.

Вікторія не сказала чотирирічному синові про трагедію - каже, що маленький, не зрозуміє. Сама жінка працює педагогом в школі. Достаток у сім'ї був середнім, залишилися невиплаченими кілька кредитів, в тому числі на машину. 2 січня Владиславу виповнилося б 30 років.

У списку загиблих - солістка ансамблю Марія Клокотова (їй було 34 роки). У Хмеймім полетів і чоловік Марії Дмитро Папкин - він співає в хорі. Дмитро ще й керував навантаженням багажу. Він вилетів до Сирії першим літаком на 2 години раніше. А вранці, коли дізнався, що дружини більше немає, надіслав батькові Марії СМС: «Я в шоці, дітям нічого не говори».

Артисти ростили двох дітей (їм 11 і 4 роки). У Марії був солідний стаж роботи в ансамблі - 18 років, через два роки вже могла бути пенсія. Напередодні поїздки старший дитина захворіла, температура піднялася мало не до 40 градусів. Марія хотіла взяти лікарняний лист, але все-таки полетіла. Як не дивно, артистка також побоювалася цього відрядження, хоча побувала у всіх гарячих точках. «Старший і так зрозумів все, з молодшою ​​ми вбираємо ялинку», - плаче батько Марії.

У сім'ю Корзанових прийшло подвійне горе - розбилися 34-річна Катерина та її чоловік Олег (вони були артистами балету). Чотирирічний син залишився круглим сиротою. Виховувати хлопчика тепер буде 62-річний дідусь. З дочкою останній раз пенсіонер тримав зв'язок о 1.30 ночі - Катя прислала СМС, що вони сіли в літак. Вранці з телевізійних новин батько Катерини дізнався про катастрофу.

Соліст хору 56-річний Віктор Санін (28 грудня у нього день народження) - артист з більш ніж 20-річним стажем роботи в ансамблі, кожен раз перед відрядженням «на передову» довго прощався з дружиною Вікторією, говорив, невідомо, чи повернеться він живим. Цього разу Віктор дзвонив по шляху в літак, все було, як завжди. Про трагедію рідні дізналися з інтернету.

Любов Хорошева до свого 30-річчя побувала у всіх гарячих точках - Афганістані, Лівії, Чечні. І в Сирію вирушила спокійно - звикла до небезпек. У понеділок її мама-пенсіонерка, яка працює в дитячому садку інструктором з фізкультури, і семирічний син чекали Любу додому.

- Остання СМС від дочки - в 3.25 з Сочі, що літак відправляється на дозаправку. І як тепер онуку сказати, що мами більше немає? ..

Читайте онлайн-трансляцію «МК» «Літак Ту-154 Міноборони розбився в Чорному морі»

Читайте матеріал «Загибла в авіакатастрофі Доктор Ліза залишила посмертний подарунок бабусі»

Читайте матеріал   «Загибла в авіакатастрофі Доктор Ліза залишила посмертний подарунок бабусі»

Жахливі передчуття і чудові порятунку артистів ансамблю Александрова

У подружжя Корзанових малюк залишився сиротою, а соліст Ананьєв не полетів до Сирії через народження сина

В ансамблі розповідають, що це була планова поїздка. Колектив традиційно виступає перед військовослужбовцями, які несуть службу в далеких гарнізонах, в гарячих точках, на флотах, космодромах. А передноворічні дні у ансамблю традиційно - найгарячіші.

У Сирії вітати російських військовослужбовців з наступаючим Новим роком артисти вирушили двома бортами. Перший літак приземлився на базі Хмеймім вночі. Другий борт відправився з підмосковного аеродрому «Чкаловський» трохи пізніше. Зробивши на аеродромі Адлера проміжну посадку для дозаправки, він взяв курс на Сирію.

Читайте матеріал «Літак стає невидимим»: як на літаку, що розбився Ту-154 літали в Сирію »

В ансамблі розповідають, що за все в штаті - 186 артистів. Але вирішено було не брати з собою в поїздку до Сирії оркестр. Сцена на базі Хмеймім невелика, вона не могла вмістити всіх музикантів. Артисти повинні були виконувати пісні під «мінусовку».

У Сирії вирушили солісти ансамблю імені Александрова, хор в повному складі, з музикантів - група баяністів і балалаєчників, балетна група, костюмери. Планувалося, що ансамбль дасть концерт і тут же полетить в Москву.

64-річний Валерій Халілов тільки в травні став директором і художнім керівником ансамблю, а до цього багато років був головним військовим диригентом Російської армії.

Читайте матеріал про долю і творчість легендарного військового диригента Валерія Халілова

Дивом не потрапили на нещасливий борт три провідних соліста ансамблю.

- Валерію Гавва недавно зробили операцію, - розповідають в ансамблі. - У Бориса Дьякова має було 26 грудня відбутися відповідальний виступ. А наш «містер Калинка», соліст Вадим Ананьєв, недавно став татом в четвертий раз. У другому шлюбі у нього народився син Юра. Малюк - грудний, на руках у дружини ще двоє діток, вона не справлялася чисто фізично. Директор ансамблю просто пішов йому назустріч, і з урахуванням сімейних обставин, дозволив залишитися в Москві. Вадим адже точно повинен був летіти. Він ніколи не відмовлявся від поїздок і виступів. Це один з найбільш дисциплінованих артистів ансамблю. Виходить, що синок Юра його і врятував.

Солістові ансамблю імені Александрова, власникові чудового баритона Євгену Булочнікову було всього 29 років. Незважаючи на молодість, він був лауреатом багатьох міжнародних конкурсів. Женя був родом з Воронежа, виріс в Волгограді. Потім повернувся в місто свого дитинства. Закінчив Воронезьке обласне училище культури імені Суворіна і музичне училище імені Ростроповичів. Уже в 18 років став солістом Державного академічного Воронезького російського народного хору імені Масалітінова, в 20 років його запросили в Воронезький державний театр опери і балету. А незабаром талановитий співак почав працювати в ансамблі імені Александрова. Йому аплодували глядачі 20 країн світу. Шанувальникам він запам'ятався виконанням пісні «Ввічливі люди» і оригінальним трактуванням «Yellow Submarine» Пола Маккартні ». Євген був нагороджений медаллю за внесок у розвиток музики «Пам'яті генерал-майора Олександра Александрова». Друзі пам'ятають Женю як світлого, доброго і чуйну людину.

Читайте матеріал «Під час аварії Ту-154 загинув автор пісні« Ввічливі люди »

Євген Булочників часто співав дуетом з іншим чудовим солістом ансамблю, заслуженим артистом Росії Віктором Саніним.

- Віктор Санін - доброї душі людина, прекрасний імпровізатор. Він був дуже талановитим і, як ніхто інший, вмів дружити, - кажуть про артиста колеги. - А ось Костянтин Майоров виступав уже в ролі диригента, раніше він був солістом ансамблю, поступово зростав, зробив непогану кар'єру.

У літаку, що летів до Сирії, виявився і інший прославлений соліст ансамблю імені Александрова, уродженець Казані, чудовий тенор Владислав Голіков. Це був багатогранний музикант. Він навчався в Казанському музичному училищі імені Аухадеева по класу баяна. Після закінчення Московської консерваторії по класу вокалу, брав уроки вокального співу в Центрі оперного співу Галини Вишневської, відзначався в оперних спектаклях в декількох московських музичних театрах. Колеги відзначають його доброту і скромність. Коли в якості соліста ансамблю імені Александрова він виконував народні та фронтові пісні, глядачі в залі вставали з місць і кричали: «Браво».

Разом з колегами загинув чудовий концертмейстер Володимир Бродський.

- Володя Бродський - порядна людина, великий ерудит. Він чудово грав, кому завгодно міг акомпанувати, - розповідають колеги. - Володя міг зайняти провідні позиції на світовій сцені, але йому були чужі амбіції і будь - якої піар.

У катастрофі загинув майже весь хор ансамблю, де були зібрані кращі голоси країни.

Артист хору Олексій Мокрик був родом з Тули. Він проходив строкову службу в ансамблі імені Александрова. А потім, як талановитий артист, залишився в ансамблі за контрактом.

А потім, як талановитий артист, залишився в ансамблі за контрактом

- Льошу я бачив тільки три дні тому, ми з ним служили разом, - каже Євген. - Це був дуже талановитий, цілеспрямований хлопець. Він ще співав у хорі при монастирі. Їдучи у відрядження, сказав, що це ненадовго, повернеться через пару днів. Ми так всі чекали Нового року ... Я ще попросив його привезти мені камінчик у вигляді сувеніру ...

З «строковиків» потрапив в прославлений колектив і Артем Тарасенко. Друзі розповідають, що тільки недавно одружився.

Аліна Миколаївна Івашко довгі роки працювала в ансамблі завідуючої відділом кадрів, була правою рукою директора і художнього керівника ансамблю. І тільки недавно, вийшовши на пенсію, перейшла на посаду костюмера, стала їздити з ансамблем у відрядження.

На нещасливому борту виявилася і художниця Людмила Гурар. Вона їздила до Сирії вже не перший раз. Проводила на блок-постах і серед сирійських дітей майстер-класи. Перед Новим роком вона вирушила у відрядження, щоб вручити призи сирійським дітям, які стали переможцями в конкурсі на кращий плакат. Були відзначені 9 дитячих робіт. Людмила везла дітлахам подарунки.

На сторінці артиста ансамблю Андрія Баздирєва в соцмережі написано: "Любов, праця і пізнання - ось джерела нашого життя. Вони повинні визначати її хід".

Вони повинні визначати її хід

Таким же був і він - працьовитим, наполегливим ... І щасливим: всього місяць з невеликим назад Андрій зіграв весілля. На цьому фото він - з дружиною Марією.

Для 29-річного Владислава Попова, артиста балету (з 2003 року), це була вже друге відрядження до Сирії. За словами дружини Вікторії, у Владислава було погане передчуття, яке він не міг нічим пояснити, але летіти в Сирію дуже не хотів. Владислав - військовослужбовець, не звик відмовлятися, раз попросили їхати, значить, треба їхати.

Вікторія не сказала чотирирічному синові про трагедію - каже, що маленький, не зрозуміє. Сама жінка працює педагогом в школі. Достаток у сім'ї був середнім, залишилися невиплаченими кілька кредитів, в тому числі на машину. 2 січня Владиславу виповнилося б 30 років.

У списку загиблих - солістка ансамблю Марія Клокотова (їй було 34 роки). У Хмеймім полетів і чоловік Марії Дмитро Папкин - він співає в хорі. Дмитро ще й керував навантаженням багажу. Він вилетів до Сирії першим літаком на 2 години раніше. А вранці, коли дізнався, що дружини більше немає, надіслав батькові Марії СМС: «Я в шоці, дітям нічого не говори».

Артисти ростили двох дітей (їм 11 і 4 роки). У Марії був солідний стаж роботи в ансамблі - 18 років, через два роки вже могла бути пенсія. Напередодні поїздки старший дитина захворіла, температура піднялася мало не до 40 градусів. Марія хотіла взяти лікарняний лист, але все-таки полетіла. Як не дивно, артистка також побоювалася цього відрядження, хоча побувала у всіх гарячих точках. «Старший і так зрозумів все, з молодшою ​​ми вбираємо ялинку», - плаче батько Марії.

У сім'ю Корзанових прийшло подвійне горе - розбилися 34-річна Катерина та її чоловік Олег (вони були артистами балету). Чотирирічний син залишився круглим сиротою. Виховувати хлопчика тепер буде 62-річний дідусь. З дочкою останній раз пенсіонер тримав зв'язок о 1.30 ночі - Катя прислала СМС, що вони сіли в літак. Вранці з телевізійних новин батько Катерини дізнався про катастрофу.

Соліст хору 56-річний Віктор Санін (28 грудня у нього день народження) - артист з більш ніж 20-річним стажем роботи в ансамблі, кожен раз перед відрядженням «на передову» довго прощався з дружиною Вікторією, говорив, невідомо, чи повернеться він живим. Цього разу Віктор дзвонив по шляху в літак, все було, як завжди. Про трагедію рідні дізналися з інтернету.

Любов Хорошева до свого 30-річчя побувала у всіх гарячих точках - Афганістані, Лівії, Чечні. І в Сирію вирушила спокійно - звикла до небезпек. У понеділок її мама-пенсіонерка, яка працює в дитячому садку інструктором з фізкультури, і семирічний син чекали Любу додому.

- Остання СМС від дочки - в 3.25 з Сочі, що літак відправляється на дозаправку. І як тепер онуку сказати, що мами більше немає? ..

Читайте онлайн-трансляцію «МК» «Літак Ту-154 Міноборони розбився в Чорному морі»

Читайте матеріал «Загибла в авіакатастрофі Доктор Ліза залишила посмертний подарунок бабусі»

Читайте матеріал   «Загибла в авіакатастрофі Доктор Ліза залишила посмертний подарунок бабусі»

Жахливі передчуття і чудові порятунку артистів ансамблю Александрова

У подружжя Корзанових малюк залишився сиротою, а соліст Ананьєв не полетів до Сирії через народження сина

В ансамблі розповідають, що це була планова поїздка. Колектив традиційно виступає перед військовослужбовцями, які несуть службу в далеких гарнізонах, в гарячих точках, на флотах, космодромах. А передноворічні дні у ансамблю традиційно - найгарячіші.

У Сирії вітати російських військовослужбовців з наступаючим Новим роком артисти вирушили двома бортами. Перший літак приземлився на базі Хмеймім вночі. Другий борт відправився з підмосковного аеродрому «Чкаловський» трохи пізніше. Зробивши на аеродромі Адлера проміжну посадку для дозаправки, він взяв курс на Сирію.

Читайте матеріал «Літак стає невидимим»: як на літаку, що розбився Ту-154 літали в Сирію »

В ансамблі розповідають, що за все в штаті - 186 артистів. Але вирішено було не брати з собою в поїздку до Сирії оркестр. Сцена на базі Хмеймім невелика, вона не могла вмістити всіх музикантів. Артисти повинні були виконувати пісні під «мінусовку».

У Сирії вирушили солісти ансамблю імені Александрова, хор в повному складі, з музикантів - група баяністів і балалаєчників, балетна група, костюмери. Планувалося, що ансамбль дасть концерт і тут же полетить в Москву.

64-річний Валерій Халілов тільки в травні став директором і художнім керівником ансамблю, а до цього багато років був головним військовим диригентом Російської армії.

Читайте матеріал про долю і творчість легендарного військового диригента Валерія Халілова

Дивом не потрапили на нещасливий борт три провідних соліста ансамблю.

- Валерію Гавва недавно зробили операцію, - розповідають в ансамблі. - У Бориса Дьякова має було 26 грудня відбутися відповідальний виступ. А наш «містер Калинка», соліст Вадим Ананьєв, недавно став татом в четвертий раз. У другому шлюбі у нього народився син Юра. Малюк - грудний, на руках у дружини ще двоє діток, вона не справлялася чисто фізично. Директор ансамблю просто пішов йому назустріч, і з урахуванням сімейних обставин, дозволив залишитися в Москві. Вадим адже точно повинен був летіти. Він ніколи не відмовлявся від поїздок і виступів. Це один з найбільш дисциплінованих артистів ансамблю. Виходить, що синок Юра його і врятував.

Солістові ансамблю імені Александрова, власникові чудового баритона Євгену Булочнікову було всього 29 років. Незважаючи на молодість, він був лауреатом багатьох міжнародних конкурсів. Женя був родом з Воронежа, виріс в Волгограді. Потім повернувся в місто свого дитинства. Закінчив Воронезьке обласне училище культури імені Суворіна і музичне училище імені Ростроповичів. Уже в 18 років став солістом Державного академічного Воронезького російського народного хору імені Масалітінова, в 20 років його запросили в Воронезький державний театр опери і балету. А незабаром талановитий співак почав працювати в ансамблі імені Александрова. Йому аплодували глядачі 20 країн світу. Шанувальникам він запам'ятався виконанням пісні «Ввічливі люди» і оригінальним трактуванням «Yellow Submarine» Пола Маккартні ». Євген був нагороджений медаллю за внесок у розвиток музики «Пам'яті генерал-майора Олександра Александрова». Друзі пам'ятають Женю як світлого, доброго і чуйну людину.

Читайте матеріал «Під час аварії Ту-154 загинув автор пісні« Ввічливі люди »

Євген Булочників часто співав дуетом з іншим чудовим солістом ансамблю, заслуженим артистом Росії Віктором Саніним.

- Віктор Санін - доброї душі людина, прекрасний імпровізатор. Він був дуже талановитим і, як ніхто інший, вмів дружити, - кажуть про артиста колеги. - А ось Костянтин Майоров виступав уже в ролі диригента, раніше він був солістом ансамблю, поступово зростав, зробив непогану кар'єру.

У літаку, що летів до Сирії, виявився і інший прославлений соліст ансамблю імені Александрова, уродженець Казані, чудовий тенор Владислав Голіков. Це був багатогранний музикант. Він навчався в Казанському музичному училищі імені Аухадеева по класу баяна. Після закінчення Московської консерваторії по класу вокалу, брав уроки вокального співу в Центрі оперного співу Галини Вишневської, відзначався в оперних спектаклях в декількох московських музичних театрах. Колеги відзначають його доброту і скромність. Коли в якості соліста ансамблю імені Александрова він виконував народні та фронтові пісні, глядачі в залі вставали з місць і кричали: «Браво».

Разом з колегами загинув чудовий концертмейстер Володимир Бродський.

- Володя Бродський - порядна людина, великий ерудит. Він чудово грав, кому завгодно міг акомпанувати, - розповідають колеги. - Володя міг зайняти провідні позиції на світовій сцені, але йому були чужі амбіції і будь - якої піар.

У катастрофі загинув майже весь хор ансамблю, де були зібрані кращі голоси країни.

Артист хору Олексій Мокрик був родом з Тули. Він проходив строкову службу в ансамблі імені Александрова. А потім, як талановитий артист, залишився в ансамблі за контрактом.

А потім, як талановитий артист, залишився в ансамблі за контрактом

- Льошу я бачив тільки три дні тому, ми з ним служили разом, - каже Євген. - Це був дуже талановитий, цілеспрямований хлопець. Він ще співав у хорі при монастирі. Їдучи у відрядження, сказав, що це ненадовго, повернеться через пару днів. Ми так всі чекали Нового року ... Я ще попросив його привезти мені камінчик у вигляді сувеніру ...

З «строковиків» потрапив в прославлений колектив і Артем Тарасенко. Друзі розповідають, що тільки недавно одружився.

Аліна Миколаївна Івашко довгі роки працювала в ансамблі завідуючої відділом кадрів, була правою рукою директора і художнього керівника ансамблю. І тільки недавно, вийшовши на пенсію, перейшла на посаду костюмера, стала їздити з ансамблем у відрядження.

На нещасливому борту виявилася і художниця Людмила Гурар. Вона їздила до Сирії вже не перший раз. Проводила на блок-постах і серед сирійських дітей майстер-класи. Перед Новим роком вона вирушила у відрядження, щоб вручити призи сирійським дітям, які стали переможцями в конкурсі на кращий плакат. Були відзначені 9 дитячих робіт. Людмила везла дітлахам подарунки.

На сторінці артиста ансамблю Андрія Баздирєва в соцмережі написано: "Любов, праця і пізнання - ось джерела нашого життя. Вони повинні визначати її хід".

Вони повинні визначати її хід

Таким же був і він - працьовитим, наполегливим ... І щасливим: всього місяць з невеликим назад Андрій зіграв весілля. На цьому фото він - з дружиною Марією.

Для 29-річного Владислава Попова, артиста балету (з 2003 року), це була вже друге відрядження до Сирії. За словами дружини Вікторії, у Владислава було погане передчуття, яке він не міг нічим пояснити, але летіти в Сирію дуже не хотів. Владислав - військовослужбовець, не звик відмовлятися, раз попросили їхати, значить, треба їхати.

Вікторія не сказала чотирирічному синові про трагедію - каже, що маленький, не зрозуміє. Сама жінка працює педагогом в школі. Достаток у сім'ї був середнім, залишилися невиплаченими кілька кредитів, в тому числі на машину. 2 січня Владиславу виповнилося б 30 років.

У списку загиблих - солістка ансамблю Марія Клокотова (їй було 34 роки). У Хмеймім полетів і чоловік Марії Дмитро Папкин - він співає в хорі. Дмитро ще й керував навантаженням багажу. Він вилетів до Сирії першим літаком на 2 години раніше. А вранці, коли дізнався, що дружини більше немає, надіслав батькові Марії СМС: «Я в шоці, дітям нічого не говори».

Артисти ростили двох дітей (їм 11 і 4 роки). У Марії був солідний стаж роботи в ансамблі - 18 років, через два роки вже могла бути пенсія. Напередодні поїздки старший дитина захворіла, температура піднялася мало не до 40 градусів. Марія хотіла взяти лікарняний лист, але все-таки полетіла. Як не дивно, артистка також побоювалася цього відрядження, хоча побувала у всіх гарячих точках. «Старший і так зрозумів все, з молодшою ​​ми вбираємо ялинку», - плаче батько Марії.

У сім'ю Корзанових прийшло подвійне горе - розбилися 34-річна Катерина та її чоловік Олег (вони були артистами балету). Чотирирічний син залишився круглим сиротою. Виховувати хлопчика тепер буде 62-річний дідусь. З дочкою останній раз пенсіонер тримав зв'язок о 1.30 ночі - Катя прислала СМС, що вони сіли в літак. Вранці з телевізійних новин батько Катерини дізнався про катастрофу.

Соліст хору 56-річний Віктор Санін (28 грудня у нього день народження) - артист з більш ніж 20-річним стажем роботи в ансамблі, кожен раз перед відрядженням «на передову» довго прощався з дружиною Вікторією, говорив, невідомо, чи повернеться він живим. Цього разу Віктор дзвонив по шляху в літак, все було, як завжди. Про трагедію рідні дізналися з інтернету.

Любов Хорошева до свого 30-річчя побувала у всіх гарячих точках - Афганістані, Лівії, Чечні. І в Сирію вирушила спокійно - звикла до небезпек. У понеділок її мама-пенсіонерка, яка працює в дитячому садку інструктором з фізкультури, і семирічний син чекали Любу додому.

- Остання СМС від дочки - в 3.25 з Сочі, що літак відправляється на дозаправку. І як тепер онуку сказати, що мами більше немає? ..

Читайте онлайн-трансляцію «МК» «Літак Ту-154 Міноборони розбився в Чорному морі»

Читайте матеріал «Загибла в авіакатастрофі Доктор Ліза залишила посмертний подарунок бабусі»

Читайте матеріал   «Загибла в авіакатастрофі Доктор Ліза залишила посмертний подарунок бабусі»

Жахливі передчуття і чудові порятунку артистів ансамблю Александрова

У подружжя Корзанових малюк залишився сиротою, а соліст Ананьєв не полетів до Сирії через народження сина

В ансамблі розповідають, що це була планова поїздка. Колектив традиційно виступає перед військовослужбовцями, які несуть службу в далеких гарнізонах, в гарячих точках, на флотах, космодромах. А передноворічні дні у ансамблю традиційно - найгарячіші.

У Сирії вітати російських військовослужбовців з наступаючим Новим роком артисти вирушили двома бортами. Перший літак приземлився на базі Хмеймім вночі. Другий борт відправився з підмосковного аеродрому «Чкаловський» трохи пізніше. Зробивши на аеродромі Адлера проміжну посадку для дозаправки, він взяв курс на Сирію.

Читайте матеріал «Літак стає невидимим»: як на літаку, що розбився Ту-154 літали в Сирію »

В ансамблі розповідають, що за все в штаті - 186 артистів. Але вирішено було не брати з собою в поїздку до Сирії оркестр. Сцена на базі Хмеймім невелика, вона не могла вмістити всіх музикантів. Артисти повинні були виконувати пісні під «мінусовку».

У Сирії вирушили солісти ансамблю імені Александрова, хор в повному складі, з музикантів - група баяністів і балалаєчників, балетна група, костюмери. Планувалося, що ансамбль дасть концерт і тут же полетить в Москву.

64-річний Валерій Халілов тільки в травні став директором і художнім керівником ансамблю, а до цього багато років був головним військовим диригентом Російської армії.

Читайте матеріал про долю і творчість легендарного військового диригента Валерія Халілова

Дивом не потрапили на нещасливий борт три провідних соліста ансамблю.

- Валерію Гавва недавно зробили операцію, - розповідають в ансамблі. - У Бориса Дьякова має було 26 грудня відбутися відповідальний виступ. А наш «містер Калинка», соліст Вадим Ананьєв, недавно став татом в четвертий раз. У другому шлюбі у нього народився син Юра. Малюк - грудний, на руках у дружини ще двоє діток, вона не справлялася чисто фізично. Директор ансамблю просто пішов йому назустріч, і з урахуванням сімейних обставин, дозволив залишитися в Москві. Вадим адже точно повинен був летіти. Він ніколи не відмовлявся від поїздок і виступів. Це один з найбільш дисциплінованих артистів ансамблю. Виходить, що синок Юра його і врятував.

Солістові ансамблю імені Александрова, власникові чудового баритона Євгену Булочнікову було всього 29 років. Незважаючи на молодість, він був лауреатом багатьох міжнародних конкурсів. Женя був родом з Воронежа, виріс в Волгограді. Потім повернувся в місто свого дитинства. Закінчив Воронезьке обласне училище культури імені Суворіна і музичне училище імені Ростроповичів. Уже в 18 років став солістом Державного академічного Воронезького російського народного хору імені Масалітінова, в 20 років його запросили в Воронезький державний театр опери і балету. А незабаром талановитий співак почав працювати в ансамблі імені Александрова. Йому аплодували глядачі 20 країн світу. Шанувальникам він запам'ятався виконанням пісні «Ввічливі люди» і оригінальним трактуванням «Yellow Submarine» Пола Маккартні ». Євген був нагороджений медаллю за внесок у розвиток музики «Пам'яті генерал-майора Олександра Александрова». Друзі пам'ятають Женю як світлого, доброго і чуйну людину.

Читайте матеріал «Під час аварії Ту-154 загинув автор пісні« Ввічливі люди »

Євген Булочників часто співав дуетом з іншим чудовим солістом ансамблю, заслуженим артистом Росії Віктором Саніним.

- Віктор Санін - доброї душі людина, прекрасний імпровізатор. Він був дуже талановитим і, як ніхто інший, вмів дружити, - кажуть про артиста колеги. - А ось Костянтин Майоров виступав уже в ролі диригента, раніше він був солістом ансамблю, поступово зростав, зробив непогану кар'єру.

У літаку, що летів до Сирії, виявився і інший прославлений соліст ансамблю імені Александрова, уродженець Казані, чудовий тенор Владислав Голіков. Це був багатогранний музикант. Він навчався в Казанському музичному училищі імені Аухадеева по класу баяна. Після закінчення Московської консерваторії по класу вокалу, брав уроки вокального співу в Центрі оперного співу Галини Вишневської, відзначався в оперних спектаклях в декількох московських музичних театрах. Колеги відзначають його доброту і скромність. Коли в якості соліста ансамблю імені Александрова він виконував народні та фронтові пісні, глядачі в залі вставали з місць і кричали: «Браво».

Разом з колегами загинув чудовий концертмейстер Володимир Бродський.

- Володя Бродський - порядна людина, великий ерудит. Він чудово грав, кому завгодно міг акомпанувати, - розповідають колеги. - Володя міг зайняти провідні позиції на світовій сцені, але йому були чужі амбіції і будь - якої піар.

У катастрофі загинув майже весь хор ансамблю, де були зібрані кращі голоси країни.

Артист хору Олексій Мокрик був родом з Тули. Він проходив строкову службу в ансамблі імені Александрова. А потім, як талановитий артист, залишився в ансамблі за контрактом.

А потім, як талановитий артист, залишився в ансамблі за контрактом

- Льошу я бачив тільки три дні тому, ми з ним служили разом, - каже Євген. - Це був дуже талановитий, цілеспрямований хлопець. Він ще співав у хорі при монастирі. Їдучи у відрядження, сказав, що це ненадовго, повернеться через пару днів. Ми так всі чекали Нового року ... Я ще попросив його привезти мені камінчик у вигляді сувеніру ...

З «строковиків» потрапив в прославлений колектив і Артем Тарасенко. Друзі розповідають, що тільки недавно одружився.

Аліна Миколаївна Івашко довгі роки працювала в ансамблі завідуючої відділом кадрів, була правою рукою директора і художнього керівника ансамблю. І тільки недавно, вийшовши на пенсію, перейшла на посаду костюмера, стала їздити з ансамблем у відрядження.

На нещасливому борту виявилася і художниця Людмила Гурар. Вона їздила до Сирії вже не перший раз. Проводила на блок-постах і серед сирійських дітей майстер-класи. Перед Новим роком вона вирушила у відрядження, щоб вручити призи сирійським дітям, які стали переможцями в конкурсі на кращий плакат. Були відзначені 9 дитячих робіт. Людмила везла дітлахам подарунки.

На сторінці артиста ансамблю Андрія Баздирєва в соцмережі написано: "Любов, праця і пізнання - ось джерела нашого життя. Вони повинні визначати її хід".

Вони повинні визначати її хід

Таким же був і він - працьовитим, наполегливим ... І щасливим: всього місяць з невеликим назад Андрій зіграв весілля. На цьому фото він - з дружиною Марією.

Для 29-річного Владислава Попова, артиста балету (з 2003 року), це була вже друге відрядження до Сирії. За словами дружини Вікторії, у Владислава було погане передчуття, яке він не міг нічим пояснити, але летіти в Сирію дуже не хотів. Владислав - військовослужбовець, не звик відмовлятися, раз попросили їхати, значить, треба їхати.

Вікторія не сказала чотирирічному синові про трагедію - каже, що маленький, не зрозуміє. Сама жінка працює педагогом в школі. Достаток у сім'ї був середнім, залишилися невиплаченими кілька кредитів, в тому числі на машину. 2 січня Владиславу виповнилося б 30 років.

У списку загиблих - солістка ансамблю Марія Клокотова (їй було 34 роки). У Хмеймім полетів і чоловік Марії Дмитро Папкин - він співає в хорі. Дмитро ще й керував навантаженням багажу. Він вилетів до Сирії першим літаком на 2 години раніше. А вранці, коли дізнався, що дружини більше немає, надіслав батькові Марії СМС: «Я в шоці, дітям нічого не говори».

Артисти ростили двох дітей (їм 11 і 4 роки). У Марії був солідний стаж роботи в ансамблі - 18 років, через два роки вже могла бути пенсія. Напередодні поїздки старший дитина захворіла, температура піднялася мало не до 40 градусів. Марія хотіла взяти лікарняний лист, але все-таки полетіла. Як не дивно, артистка також побоювалася цього відрядження, хоча побувала у всіх гарячих точках. «Старший і так зрозумів все, з молодшою ​​ми вбираємо ялинку», - плаче батько Марії.

У сім'ю Корзанових прийшло подвійне горе - розбилися 34-річна Катерина та її чоловік Олег (вони були артистами балету). Чотирирічний син залишився круглим сиротою. Виховувати хлопчика тепер буде 62-річний дідусь. З дочкою останній раз пенсіонер тримав зв'язок о 1.30 ночі - Катя прислала СМС, що вони сіли в літак. Вранці з телевізійних новин батько Катерини дізнався про катастрофу.

Соліст хору 56-річний Віктор Санін (28 грудня у нього день народження) - артист з більш ніж 20-річним стажем роботи в ансамблі, кожен раз перед відрядженням «на передову» довго прощався з дружиною Вікторією, говорив, невідомо, чи повернеться він живим. Цього разу Віктор дзвонив по шляху в літак, все було, як завжди. Про трагедію рідні дізналися з інтернету.

Любов Хорошева до свого 30-річчя побувала у всіх гарячих точках - Афганістані, Лівії, Чечні. І в Сирію вирушила спокійно - звикла до небезпек. У понеділок її мама-пенсіонерка, яка працює в дитячому садку інструктором з фізкультури, і семирічний син чекали Любу додому.

- Остання СМС від дочки - в 3.25 з Сочі, що літак відправляється на дозаправку. І як тепер онуку сказати, що мами більше немає? ..

Читайте онлайн-трансляцію «МК» «Літак Ту-154 Міноборони розбився в Чорному морі»

Читайте матеріал «Загибла в авіакатастрофі Доктор Ліза залишила посмертний подарунок бабусі»

І як тепер онуку сказати, що мами більше немає?
І як тепер онуку сказати, що мами більше немає?
І як тепер онуку сказати, що мами більше немає?
І як тепер онуку сказати, що мами більше немає?
І як тепер онуку сказати, що мами більше немає?
І як тепер онуку сказати, що мами більше немає?