Законопроект «Про паспорт громадянина Російської Федерації» »Проти УЕК

Брати і сестри! Співвітчизники!

Стараннями небайдужих до долі нашої Батьківщини депутатами Держдуми, громадськими організаціями, громадянами Росії, вироблений і поданий 21 Стараннями небайдужих до долі нашої Батьківщини депутатами Держдуми, громадськими організаціями, громадянами Росії, вироблений і поданий 21.03.2014г. на розгляд до Державної Думи РФ законопроект «Про паспорт громадянина Російської Федерації» №470924-6. В його підтримку вже зібрано понад 100 тисяч підписів.

Настав рішучий момент нашого вибору, коли кожен з нас може і повинен виступити на підтримку законопроекту «Про паспорт громадянина Російської Федерації №470924-6", поданий депутатом В.І.Кашіним. Ухвалення цього законопроекту - найдієвіший крок до відмови від нав'язуваної нам електронною тиранії, до відмови від "нового світового порядку" з його антилюдяними, антидуховні і антидержавними установками!

Паперовий человекочітаемий паспорт громадянина РФ, без особистих кодів, електронних носіїв і символіки, що ображає почуття віруючих, з графою "національність" і "віросповідання" -це відновлення нашої людської гідності! Це перешкода на шляху глобалістських проектів підпорядкування Росії світової олігархії!

Ухвалення такого основного документа замість планованих електронних пластикових карт з'явиться реальною підставою для відмови від злочинної практики цифрової ідентифікації громадян замість посвідчення їх особи!

Закликаємо всіх громадян, небайдужих до долі нашої Батьківщини,

надсилати листи і телеграми президенту РФ ВВ. Путіну, керівникам всіх

фракцій і депутатам до Держдуми з підтримкою законопроекту

«Про паспорт громадянина РФ» № 470924-6.

Це може бути простий текст: «Підтримую законопроект про паспорт №470924-6» .Або листи від групи громадян, тоді в кінці потрібно перерахувати ПІБ приєдналися. Телеграми слід надсилати за наступними адресами: 103265, Москва, Мисливський ряд, буд.1, Держдума

голові фракції «Єдина Росія», Васильєву В. А.

голові фракція «Справедлива Росія», Миронову С.М.

голові фракції «ЛДПР», Жириновському В В.

голові фракції КПРФ, Зюганову Г.А.,

А також депутатам вашого регіону

Г.І.Царёва - керівник робочої групи при Мосміськдумі "Соціальні та правові наслідки введення засобів електронної ідентифікації", голова Координаційного Комітету проти впровадження УЕК

-------------------------------------------------- ---------------------------------------

ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ ДЕПУТАТАМ ДЕРЖДУМИ

В даний час все частіше зазнають дискримінації громадяни Росії, не приймає використання документів, що містять цифрові особисті ідентифікатори, автоматизовану обробку персональних даних. Перехід на електронну форму взаємодії громадян і держави, створення єдиної бази даних на все населення створює загрозу національній безпеці держави та безпеки кожної людини. Тотальна електронізації всіх сфер життя через УЕК, електронні паспорти провокує зростання протестів проти електронного рабства.

Сьогодні в Росії кожній людині з народження автоматично присвоюється цифровий універсальний ідентифікатор, під яким людина зобов'язана вступати в усі соціальні взаємини практично в будь-якій сфері життєдіяльності, будь то охорона здоров'я, освіта, працевлаштування, пенсійне забезпечення. На Нюрнберзькому процесі Військовий трибунал визнав практику присвоєння людям знеособлюють номерів злочином проти людяності, які не мають терміну давності. Зараз же наявність персонального номера у людини виявляється необхідною умовою для забезпечення йому доступу до основних життєвих благ, а також умовою його правоздатності вчиняти будь-які юридично значимі дії.

Федеральний закон №210 від 27 липня 2010 «Про організацію надання державних та муніципальних послуг», згідно з яким вводиться УЕК, містить суперечності з Конституцією РФ. Він вводить громадян в абсолютно нову історичну формацію віртуальної держави, яка повністю руйнує традиційну правову систему. При цьому практично повністю скасовуються права і свободи людини, закріплені в статтях 2, 3, 7, 15, 18, 23, 24, 28, 29, 35, 38, 39, 41, 43, 71, 72, 80, 82, 110 -114, 130-133 Конституції РФ. Конституційні повноваження і обов'язки органів влади та органів місцевого самоврядування щодо забезпечення та захисту прав і свобод громадян незаконно трансформуються в комерційну діяльність недержавних, в тому числі і наднаціональних, структур з надання «платних послуг». Людина не зможе здійснювати свої права і користуватися свободами від свого імені, він буде змушений діяти від імені цифрового ідентифікатора з умовою обов'язкового пред'явлення якихось переносних або імплантуються електронних пристроїв. Цілком очевидно, що пропоноване законом №210-ФЗ електронний пристрій, постійно супроводжує людину, буде лише перехідним ступенем до імплантації електронних аналогів в його тіло.

Господарями баз даних стануть іноземні компанії і банки, які будуть продавати доступ до соціальних послуг - охороні здоров'я, освіті, соціальному забезпеченню.

Приватні організації отримають повну інформацію про громадян Росії і зможуть робити з нею все, що завгодно. При цьому в законах не прописано гарантії надання послуг тим, хто не бажає отримувати УЕК і електронний паспорт. Ці люди будуть викинуті на узбіччя життя і приречені на голодну смерть.

Одного разу людина може дізнатися, що він вже не власник своєї квартири, дачі, машини, тому що хтось вліз в базу даних і змінив записи про належне йому майно або зняв гроші з його карти, взяв кредити на його ім'я. Якщо людина стане неугодний електронного уряду, досить буде лише заблокувати його карту - і він позбудеться всього, навіть власної особистості.

У Росії зараз розгорнута небувала компанія з демонтажу традиційних форм управління державою, переворотом всієї правової системи, що супроводжується діями інформаційно-електронної деморалізації населення. Результатом побудови нав'язуваного міжнародними структурами «нового світового порядку» і глобального інформаційного суспільства має стати побудова керованого і контрольованого єдиного глобального мережевого інформаційно-стільникового суспільства, скасування державних суверенітетів і передача систем управління державами під контроль транснаціональних компаній. Це відкриє можливість, використовуючи «електронний уряд», управляти «електронним населенням» Росії з будь-якої точки світу господарями глобальної електронної системи.

Зараз вирішується питання: чи залишиться суверенною і дієздатним наша держава або буде стерто з політичної карти світу після того, як народ, його що становить, виявиться загнаним в електронне стійло, під ярмо диктату декількох транснаціональних фінансових груп, які планують керувати ним через вікно глобального електронного уряду .

З ініціативи Робочої групи при Мосміськдумі «Соціальні та правові наслідки реалізації держпрограм щодо впровадження засобів електронної ідентифікації» і Координаційної Комітету «Проти впровадження УЕК» було зібрано 100 тисяч підписів громадян РФ, які виступають проти закону №210-ФЗ, а також за прийняття Федерального закону про паспорт громадянина РФ у вигляді традиційного паперового документа без електронних носіїв, особистих кодів, машинозчитувальних записів і символіки, що ображає почуття віруючих. Ці 100 тисяч підписів - воля не тільки ста тисяч чоловік, це воля народу, воля людей, здатних до аналізу і дії, які виступають проти перетворення нашої країни в електронний концтабір!

Керуючись здоровим глуздом і ст. ст. 24, 28, 29 Конституції РФ, просимо:

1. Прийняти Федеральний закон «Про паспорт громадянина Російської Федерації»

№ 470924-6, внесений депутатами В.І.Кашіним, В.Н. Федоткин, П.С. Дорохіна, І.І. Нікітчук, Н.В.Арефьевим, Н.І.Васільевим. Даний законопроект передбачає паспорт паперового зразка, без електронних носіїв, особистих кодів і машинозчитувальних записів, з графою "національність" і "віросповідання."

2. Не допускати внесення в Державну Думу ФС РФ проекту ФЗ «Про основному документі, що посвідчує особу громадянина РФ», виставленого на сайті Федеральної міграційної служби РФ і передбачає впровадження в РФ т.зв. «Паспорта РФ, оформленого у вигляді ідентифікаційної карти з електронним носієм інформації». А в разі його надходження в Державну Думу ФС РФ - відхилити.

3. Ініціювати скасування ФЗ-№210 «Про організацію надання державних та муніципальних послуг», а також регіональних законів про впровадження УЕК на території Росії.

4. Передбачити в законі норму, що паспорти, видані відповідно до Положення про паспортну систему в СРСР, затверджені Постановою Ради Міністрів УРСР від 28 серпня 1974 № 677, зберігають свою дію в якості документа, що посвідчує особу громадянина РФ на території РФ безстроково.

Закон про паперовий паспорт громадянина РФ міг би стати серйозною перешкодою на шляху реалізації планів сучасних глобальних неоінтеграторов за підпорядкуванням Росії світовому олігархату.

Необхідно знати, що ми за суворе виконання Конституції РФ, законодавства РФ. Ми законослухняні громадяни, і наше право враховуватися традиційним шляхом ніхто і ніщо не може скасувати.

В.С. Нікітін - депутат Держдуми, керівник ВСД "Русский Лад"

А.Е. Кличков - депутат Мосміськдуми

С.І. Зініна - депутат Мособлдуми, керівник робочої групи при Мособлдуми "Захист громадян від дискримінації електронними технологіями"

Г.І. Царьова - керівник робочої групи при Мосміськдумі "Соціальні та правові наслідки реалізації держпрограм щодо впровадження засобів електронної ідентифікації", голова Координаційного Комітету проти впровадження УЕК

К.В. Сівков - президент Академії Геополітичних проблем, доктор військових наук

В.Н. Осипов - Глава Союзу "Християнське відродження"

В.Є. Хомяков - Співголова загальноросійського руху "Народний Собор"

В.Д. Балашов - Співголова громадського Комітету "Ні електронному рабству"

Ю.П. Кошеня - головний редактор інформаційно-аналітичного видання "Сегодня.ру"

А.Е. Кисличенко - Російське громадський рух "Сім'я і світ"

Д.Ю. Анін - член Ради руху "Опір новому світовому порядку"

А.А. Коренев - Член "Союзу Православних братств"

І.М. Бергсет - Керівник міжнародного руху "Русские матері"

Л.Д. Симонович-Нікшич - глава "Союзу православних корогвоносців", співголова Свято-Сергіївського Союзу Російського народу

Т.М. Боровикова - Голова Всеукраїнської громадської організації "Спільнота багатодітних сімей Росії« Багато діток - добре "

Е.А. Кириченко - Координатор Громадського руху "За Русь Святу, за майбутнє дітей"

С.В. Чечанічев - Голова Комітету "Захисту культури"

В.М. Ільїн - професор, доктор науки-техніки

А.К. Симонов - кінорежисер

В.Н. Крупін - письменник, секретар Спілки Письменників РС

М.Н. Кузнєцов - Доктор юридичних наук, професор, адвокат Московської палати адвокатів

В.П. Заманський - народний артист Росії

Л.Н. Громова - інспектор Громадської організації "Народнийконтроль"

С.П. Штиль - адвокат Московської Палати Адвокатів, керівник адвокатського бюро
Рижков А. А. - ОД "Російський православно - патріотичний фронт"

Г.Н. Симонова - заслужена актриса Росії

Н.В. Карташова - поетеса, член Спілки Письменників Росії

М.М. Оболенський - юрист Координаційного Комітету проти впровадження УЕК

І.Ю.Чепурная - почесний адвокат адвокатської палати Моск.обл.

Т.С.Лемешева - редактор сайту "Ні Нового світового порядку"

Д.В.Кітов - АСНТИ "Здоров'я"

-------------------------------------------------- -------------------------------------------------- ----


Проект закону "« Про паспорт громадянина Російської Федерації »№ 470924-6,

внесений депутатами В.І.Кашіним, В.Н.Федоткіним і ін.

вноситься депутатами

державної Думи

В.І.Кашіним, В.Н.Федоткіним, П.С.Дорохіним, І.І.Нікітчуком, Н.В.Арефьевим, Н.І.Васільевим

проект

ФЕДЕРАЛЬНИЙ ЗАКОН

Про паспорт громадянина Російської Федерації

Цей Закон визначає паспорт як основний документ, що засвідчує особу громадянина Російської Федерації на території Російської Федерації.

Глава 1. Загальні положення

Стаття 1. Сфера застосування цього Закону

1. Цей Закон регулює правові відносини, що виникають між федеральними органами виконавчої влади Російської Федерації і громадянином Російської Федерації, пов'язані з видачею і дією на території Російської Федерації основного документа - паспорта громадянина Російської Федерації.

2. Положення цього Закону не поширюються на відносини, пов'язані зі здійсненням права громадянина Російської Федерації на виїзд з Російської Федерації та в'їзд в Російську Федерацію.

Стаття 2. Призначення паспорта

1. Паспорт громадянина Російської Федерації (далі - паспорт) є основним, але не єдиним документом, що посвідчує особу громадянина Російської Федерації на території Російської Федерації.

2. Паспорт підтверджує належність особи до громадянства Російської Федерації, також як і інші документи, що засвідчують особу громадянина Російської Федерації.

3. Паспорт громадянина Російської Федерації являє собою паперовий документ.

Стаття 3. Обов'язки громадян Російської Федерації з оформлення паспорта.

1. Всі громадяни Російської Федерації, які досягли 16-річного віку, які проживають на території Російської Федерації, повинні мати паспорт.

2. Громадяни, які отримали паспорт в 14 років, можуть обмінювати його у встановлені терміни відповідно до цього Закону. Громадяни, які на момент набрання чинності цим закону не досягли віку 16 років, паспорт не отримують, а документом, що засвідчує особу громадянина є свідоцтво про народження або інший документ, який є у громадянина.

3. Громадянин Російської Федерації зобов'язаний дбайливо зберігати свій паспорт. При втраті паспорта громадянин зобов'язаний негайно звернутися до територіального органу Федеральної міграційної служби Російської Федерації за зареєстрованим місцем проживання, або за місцем перебування з письмовою заявою.

4. При втраті паспорта за межами території Російської Федерації громадянин Російської Федерації зобов'язаний негайно звернутися до дипломатичного представництва або консульської установи Російської Федерації.

5. На період часу до оформлення нового паспорта громадянину Російської Федерації в разі втрати паспорта за його письмовою заявою територіальний орган Федеральної міграційної служби видає тимчасове посвідчення особи громадянина Російської Федерації.

Стаття 4. Обов'язки органів державної влади з оформлення, видачі (заміни) і прийому паспорта

1. Порядок виготовлення, оформлення, переоформлення, вилучення, припинення дії паспорта регулюється цим Законом.

2. Безпосередня обов'язок по оформленню паспортів покладається на Федеральну міграційну службу. Федеральна міграційна служба або її територіальний орган здійснює такі функції:

а) вносить в паспорт відомості про його власника і позначки, передбачені цим Законом;

б) видає (замінює) громадянину Російської Федерації паспорт за його заявою в терміни, встановлені цим Законом;

в) приймає паспорт громадянина Російської Федерації після його смерті, а також знайдений паспорт;

г) видає громадянину Російської Федерації на його вимогу (заявою) тимчасове посвідчення особи громадянина Російської Федерації в разі втрати паспорта на термін до оформлення нового основного документа.

Стаття 5. Вимоги до оформлення паспорта

1.Бланкі паспорта виготовляються за зразком передбаченому цим Законом.

2. Система захисту паспорта може мати зображення тільки у вигляді державного герба і прапора від несанкціонованого виготовлення і підробки.

3. У паспорті забороняється ставити машинозчитувальні записи, голограми, біометричні дані, ідентифікаційні номери, особисті коди, чіпи і інші позначки, не передбачені цим Законом.

4. Справжнім законом забороняється впровадження в паспорт громадянина Російської Федерації будь-яких пристроїв, для запису інформації в електронному вигляді.

Стаття 6. Оформлення, видача, заміна, здача і вилучення паспорта

1. Бланки паспорта виготовляються і оформляються російською мовою. За бажанням громадян Російської Федерації, які проживають в республіках, які входять в складі Російської Федерації, можуть виготовлятися вкладиші в паспорт на місцевій мові за рахунок регіонального бюджету. Видача вкладишів вироблятися регіональною владою.

2. Порядок оформлення, видачі, заміни, здачі і вилучення основних документів встановлюється цим Законом.

Стаття 7. Підстави для тимчасової відмови у видачі основного документа

Підставами для тимчасової відмови у видачі паспорта є:

1. неподання документів та відомостей, необхідних для оформлення паспорта;

2. встановлення факту подання документів, виданих з порушенням встановленого порядку або на підставі документів з неправдивими відомостями;

3. наявність виправлень у поданих документах;

4. неподання квитанції про сплату державного мита. Тимчасова відмова надається на термін не більше одного місяця. За цей час громадяни можуть усунути виявлені недоліки.

Стаття 8. Підстави для заміни паспорта

Підставою для заміни паспорта є:

1) зміни громадянином Російської Федерації в установленому порядку прізвища, імені, по батькові або відомостей про дату і (або) місце народження;

2) непридатності основного документа для подальшого використання внаслідок його зносу або пошкодження або відсутності чистих сторінок для внесення відміток, передбачених цим Законом;

3) встановлення помилковості зроблених у паспорті записів.

Стаття 9. Стягнення плати за видачу або заміну паспорта

1. За видачу або заміну паспорта сплачується державне мито у розмірах, встановлених законодавством Російської Федерації про податки і збори.

2. За заміну паспорта в зв'язку з ошибочностью або неточністю вироблених в ньому записів з вини органу, що видав паспорт, плата не стягується.

3. Перелік категорій громадян Російської Федерації, які звільняються від справляння державного мита за що видається паспорт, визначається законодавством Російської Федерації.

Глава 2. Паспорт громадянина Російської Федерації

Стаття 10. Перелік відомостей і відміток, що вносяться в паспорт

1. У паспорт вносяться такі відомості про особу громадянина Російської Федерації: прізвище, ім'я, по батькові, стать, національність, дата народження і місце народження відповідно до свідоцтва про народження. Якщо громадянин не має можливості надати свідоцтво про народження, він може отримати паспорт на підставі інших документів, що підтверджують відомості, необхідні для його отримання. Фотографії для паспорта громадяни замовляють в фотосалонах і приносять самостійно. Крім того, в паспорті вказується дата його видачі, найменування органу, що видав паспорт, а також особистий підпис громадянина. Зазначені відомості засвідчуються підписом посадової особи та печаткою територіального органу Федеральної міграційної служби, який видав паспорт.

2. У паспорт громадянина Російської Федерації вносяться наступні позначки:

а) про реєстрацію громадянина Російської Федерації за місцем проживання та зняття його з реєстраційного обліку за місцем проживання - територіальним органом Федеральної міграційної служби;

б) про раніше виданих основних документах, що засвідчують особу громадянина Російської Федерації на території Російської Федерації територіального органом Федеральної міграційної служби;

в) про реєстрацію та розірвання шлюбу громадянина - органом реєстрації актів цивільного стану або територіальним органом Федеральної міграційної служби органом;

г) про дітей, які не досягли 16-річного віку - органом реєстрації актів цивільного стану або територіальним органом Федеральної міграційної служби;

д) про видачу закордонного паспорта, що посвідчує особу громадянина Російської Федерації за межами Російської Федерації - органом, який видав такий документ;

е) про ставлення до військового обов'язку громадянина Російської Федерації, який досяг 18-річного віку, - військовим комісаріатом;

ж) про національність - територіальним органом Федеральної міграційної служби;

з) про віросповідання (за бажанням громадянина) - територіальним органом Федеральної міграційної служби;

і) про групу крові та резус-фактор громадянина (за бажанням громадянина) -учрежденіем охорони здоров'я.

Перелік внесених в паспорт відомостей, відміток і записів, передбачених цією статтею, є вичерпним. Паспорт з відмітками, не передбаченими цим Законом, є недійсним.

3. Відмітки в паспорті виробляються печатками і штампами Федеральної міграційної служби.

4. Бланк паспорта містить реквізити паспорта, сторінки мають нумерацію, на кожній сторінці, як символіки, зображений тільки герб Російської Федерації, на останній сторінці написано витяги з цього Закону.

Стаття 11. Дія паспорта

1. Дія паспорта не обмежена терміном.

2. По досягненню громадянами 25 і 45 річного віку Федеральною міграційною службою вклеюються в паспорт фотографічні картки, що відповідають цим віковим групам. Паспорти, які не мають таких фотографічних карток, є недійсними.

Стаття 12. Місце видачі (заміни) паспорта

Видача, обмін паспортів і вклеювання нових фотографічних карток в паспорт проводиться територіальним органом Федеральної міграційної службою за місцем проживання або за місцем фактичного проживання.

Стаття 13. Порядок оформлення і видачі (заміни) паспорта

1. Громадянин Російської Федерації по досягненні віку, при якому передбачено отримання паспорта, а також в інших випадках, які є підставою для заміни паспорта, зобов'язаний особисто, а в разі визнання громадянина в установленому порядку недієздатним через своїх законних представників, звернутися до територіального органу Федеральної міграційної служби за зареєстрованим місцем проживання, а за відсутності реєстрації за місцем проживання - за місцем перебування або фактичного проживання із заявою про видачу або заміні паспор та.

2. У разі подання завідомо неправдивих відомостей або підроблених документів, необхідних для отримання паспорта, громадяни Російської Федерації несуть відповідальність відповідно до законодавства Російської Федерації.

3. Термін видачі громадянину Російської Федерації паспорта не повинен перевищувати десяти робочих днів з дня надходження до органу Федеральної міграційної служби заяви про видачу (заміну) паспорта, відповідних документів і фотографій. При цьому на вимогу (заявою) громадянина Російської Федерації на цей термін видається тимчасове посвідчення особи громадянина Російської Федерації.

4. Якщо в термін, необхідний для оформлення і видачі паспорта, не представляється можливим встановити особу громадянина Російської Федерації, цей термін може бути продовжений в порядку, встановленим органом Федеральної міграційної служби, однак він не повинен перевищувати один місяць з дня надходження необхідних для оформлення паспорта документів.

5. При зверненні громадянина Російської Федерації в територіальний орган Федеральної міграційної служби із заявою про втрату паспорта за місцем перебування термін оформлення паспорта не повинен перевищувати одного місяця з дня подання такої заяви.

Стаття 14. Здача паспорта

1. Паспорт підлягає здачі в обов'язковому порядку у випадках:

а) припинення громадянства Російської Федерації;

б) смерті власника паспорта;

в) якщо раніше втрачений паспорт був знайдений.

2. У разі припинення громадянства Російської Федерації власник паспорта зобов'язаний здати свій паспорт в територіальний орган Федеральної міграційної служби за зареєстрованим місцем проживання, а в разі відсутності реєстрації за місцем проживання - за місцем перебування або фактичного проживання. При цьому територіальний орган Федеральної міграційної служби здійснює контроль за здачею паспорта. Власник паспорта, який проживає за межами території Російської Федерації, зобов'язані здати паспорти в дипломатичне представництво або консульська установа Російської Федерації.

3. Паспорт померлого громадянина Російської Федерації належить здати до органів, що здійснюють державну реєстрацію актів цивільного стану на території Російської Федерації, за місцем реєстрації смерті, які направляють його в територіальний орган Федеральної міграційної служби за зареєстрованим місцем проживання померлого на території Російської Федерації, а при відсутності реєстрації за місцем проживання - до відповідного територіального органу Федеральної міграційної служби.

4. Паспорт громадянина Російської Федерації, який помер за межами території Російської Федерації, підлягає здачі в дипломатичне представництво або консульська установа Російської Федерації для подальшого направлення до відповідного територіального органу Федеральної міграційної служби на території Російської Федерації. Контроль за здачею паспортів громадян Російської Федерації, які померли за межами території Російської Федерації, здійснюють дипломатичні представництва або консульські установи Російської Федерації.

5. Знайдений паспорт підлягає здачі в територіальний орган Федеральної міграційної служби, а також до органів внутрішніх справ з подальшим його направленням до відповідного територіального органу Федеральної міграційної служби.

Стаття 15. Передача паспорта на зберігання

При укладанні під варту, засудження з реальним терміном відбування покарання або приміщення в психіатричний стаціонар громадян їхні паспорти передаються на зберігання в адміністрацію відповідної установи, в якому вони знаходяться. За звільнення громадян з цих установ паспорта їм повертаються.

Стаття 16. Вилучення паспорта

1. Паспорт підлягає вилученню у випадках:

а) підробки паспорта;

б) встановлення факту видачі паспорта за підробленими документами;

в) неправомірного знаходження паспорта у особи, яка не є його власником.

2. Вилучення у громадян Російської Федерації паспортів, крім випадків, передбачених цим Законом, а також прийняття паспортів у заставу забороняються. За незаконне вилучення паспорта посадові особи несуть відповідальність відповідно до законодавства Російської Федерації.

Глава 3. Прикінцеві положення

Стаття 17. Фінансування заходів з виготовлення бланків і оформлення паспортів громадян Російської Федерації

Фінансування заходів з виготовлення бланків і оформлення паспортів громадян Російської Федерації, здійснюється за рахунок коштів, що передбачаються в федеральному бюджеті на відповідний рік на утримання органів виконавчої влади; до компетенції яких входить оформлення паспортів громадян Російської Федерації.

Стаття 18. Порядок вступу в силу нового бланка паспорта

З набранням чинності цього Закону набирає чинності і новий бланк паспорта громадянина РФ (новий бланк паспорта зображений в додатку до цього Федеральним законом).

Стаття 19. Прикінцеві положення

1. Після набрання чинності цього Закону Постанова Уряду Російської Федерації від 8 липня 1997 року № 828 «Про затвердження положення про паспорт громадянина Російської Федерації, зразка бланка та опису паспорта громадянина Російської Федерації» втрачає юридичну силу.

2. Після вступу в силу цього Закону Постанова Ради міністрів СРСР від 28 серпня 1974 року №677 «Про затвердження положення про паспортну систему Радміну СРСР» зберігає свою дію.

3. Паспорт громадянина СРСР зразка 1974 року зберігає свою дію в якості документа, що посвідчує особу громадянина Російської Федерації і не обмежується терміном, з моменту вступу в силу цього Закону.

Стаття 20. Набуття чинності цього Закону

Цей Закон набирає чинності з моменту його офіційного опублікування.

Президент

Російської Федерации

.