Заміна паспорта в 20 і 45 років - документи щоб замінити паспорт за віком - ПапаЮріст.ру

  1. Заміна паспорта в 20 і 45 років - документи щоб замінити паспорт за віком - ПапаЮріст.ру Кожен законослухняний...
  2. Що потрібно для заміни паспорта за віком?
  3. Які документи потрібні щоб замінити паспорт в 45 або 20 років?
  4. Який термін відводиться для заміни паспорта за віком в 20/45 років?
  5. Відповідальність за порушення правил заміни паспорта за віком
  6. Заміна паспорта в 20 і 45 років - документи щоб замінити паспорт за віком - ПапаЮріст.ру
  7. Заміна паспорта в 20 і 45 років
  8. Що потрібно для заміни паспорта за віком?
  9. Які документи потрібні щоб замінити паспорт в 45 або 20 років?
  10. Який термін відводиться для заміни паспорта за віком в 20/45 років?
  11. Відповідальність за порушення правил заміни паспорта за віком
  12. Заміна паспорта в 20 і 45 років - документи щоб замінити паспорт за віком - ПапаЮріст.ру
  13. Заміна паспорта в 20 і 45 років
  14. Що потрібно для заміни паспорта за віком?
  15. Які документи потрібні щоб замінити паспорт в 45 або 20 років?
  16. Який термін відводиться для заміни паспорта за віком в 20/45 років?
  17. Відповідальність за порушення правил заміни паспорта за віком
  18. Заміна паспорта в 20 і 45 років - документи щоб замінити паспорт за віком - ПапаЮріст.ру
  19. Заміна паспорта в 20 і 45 років
  20. Що потрібно для заміни паспорта за віком?
  21. Які документи потрібні щоб замінити паспорт в 45 або 20 років?
  22. Який термін відводиться для заміни паспорта за віком в 20/45 років?
  23. Відповідальність за порушення правил заміни паспорта за віком
  24. Заміна паспорта в 20 і 45 років - документи щоб замінити паспорт за віком - ПапаЮріст.ру
  25. Заміна паспорта в 20 і 45 років
  26. Що потрібно для заміни паспорта за віком?
  27. Які документи потрібні щоб замінити паспорт в 45 або 20 років?
  28. Який термін відводиться для заміни паспорта за віком в 20/45 років?
  29. Відповідальність за порушення правил заміни паспорта за віком

Заміна паспорта в 20 і 45 років - документи щоб замінити паспорт за віком - ПапаЮріст.ру

Кожен законослухняний громадянин повинен знати, що в його обов'язки входить заміна паспорта, спочатку в 20 років, а потім в 45. Після того, як ви відсвяткували двадцятиріччя або сорокап'ятирічний у вас є рівно 30 днів, щоб підготувати всі необхідні документи для заміни найголовнішого документа - паспорта громадянина РФ.

У даній статті ми докладно розповімо, чи є відмінності між заміною паспорта в 20 років і обміном документа в 45 років, які потрібні документи, які терміни відводить закон на процедуру зміни паспорта.

У даній статті ми докладно розповімо, чи є відмінності між заміною паспорта в 20 років і обміном документа в 45 років, які потрібні документи, які терміни відводить закон на процедуру зміни паспорта

Заміна паспорта в 20 і 45 років

Положення про паспорт громадянина РФ, вид бланка і опис паспорта регламентуються трьома основними законодавчими актами:

  1. Указ Президента Російської Федерації від 13 березня 1997 року № 232 «Про основному документі, що посвідчує особу громадянина Російської Федерації на території Російської Федерації»;
  2. Постанова Уряду Російської Федерації від 8 липня 1997 № 828;
  3. Наказ Федеральної міграційної служби від 7 грудня 2009 р № 339 «Про затвердження Адміністративного регламенту Федеральної міграційної служби з надання державної послуги з видачі, заміни та по виконанню державною функції з обліку паспортів громадянина Російської Федерації, що засвідчують особу громадянина Російської Федерації на території Російської Федерації» .

Відповідно до цих документів кожен громадянин Росії повинен замінити паспорт коли йому виповнюється 20 років і вдруге в 45 років. Питаннями заміни паспорта за віком займається відділення Федеральної міграційної служби, куди громадяни можуть звернутися за місцем своєї реєстрації. Громадянину необхідно написати відповідну заяву і надати необхідний пакет документів для зміни паспорта за віком. Щоб поміняти паспорт з настанням зазначених вікових дат, можна піти двома шляхами:

  • Особисто відправитися в відділення Федеральної міграційної служби.
  • Скористатися Єдиним порталом державних послуг.

Зверніть увагу, що зміна паспорта в 45 років проходить рівно за такою ж процедурою обміну паспорта по досягненню 20-тиріччя. Давайте детально розберемо, як поміняти паспорт при досягненні певного віку.

Що потрібно для заміни паспорта за віком?

Обов'язок кожного російського громадянина - заміна паспорта в 20 років і в 45 років. Це важлива вимога є обов'язковою для всіх громадян Російської Федерації.

Так що потрібно зробити, щоб поміняти паспорт? Як вже зазначалося вище, заміна паспорта за віком можлива двома шляхами - через інтернет на сайті держ. послуг або безпосередньо у відділенні міграційної служби за місцем реєстрації, (за місцем перебування або за місцем проживання). Якщо ви вибрали другий шлях, то прийшовши до відділення ФМС, вам знадобиться заповнити від руки заяву за встановленим зразком, сплатити держмито і надати необхідний пакет документів. Зразок заповнення заяви є в кожному відділенні міграційної служби. Коли документи будуть прийняті співробітником ФМС, вам буде призначений день, коли слід з'явитися у відділення для отримання нового документа.

Коли документи будуть прийняті співробітником ФМС, вам буде призначений день, коли слід з'явитися у відділення для отримання нового документа

Якщо часу на похід в ФМС немає і вам простіше подати необхідні документи через інтернет, то в цьому випадку зручніше скористатися єдиним порталом державних послуг. Процес подачі документів тут набагато простіше, причому черги відсутні. Після заходу на єдиний портал держпослуг, від вас буде потрібно залишити заявку в режимі онлайн. Що являє собою заявка на заміну паспорту за віком (20 або 45 років)? Це спеціальна електронна форма, яку необхідно заповнити, в неї необхідно внести наступну інформацію:

  • Дані про заявника (ПІБ, дата народження і тд).
  • Відомості про дітей заявника (якщо їх вік не досяг позначки 14 років).
  • Відомості про батьків заявника.
  • Відомості про дружину заявника.
  • Громадянство (інформацію про знаходження раніше в іноземному громадянстві).
  • Місце проживання та звернення.
  • Інша інформація.

Далі на сайт слід завантажити фотографію, яка відповідає вимогам, що пред'являються до фото на паспорт. Коли пакет документів буде прийнятий ФМС від Єдиного порталу державних послуг, на вказаний заявником електронну адресу буде надіслано повідомлення про те, що папери прийняті. Також користувач отримає інформацію про місце розташування відділення федеральної міграційної служби, де через деякий час йому належить отримувати новий паспорт. У повідомленні будуть доступні контактні дані для зв'язку, і в призначений день заявнику необхідно буде з'явитися для отримання нового паспорта, маючи при собі оригінали документів.

Давайте детально розберемося, які документи для заміни паспорта за віком (по досягненню 20 або 45 років) вам будуть потрібні.

Які документи потрібні щоб замінити паспорт в 45 або 20 років?

Щоб поміняти паспорт як в 20 років, так і в 45 років будуть потрібні наступний пакет документів:

  • Оригінал старого паспорта, який необхідно замінити в зв'язку з досягненням 20-ти або 45-річчя.
  • Дві фотокартки розміром 35 на 45 мм (можна зробити як чорно-біле фото, так і кольорове). На знімку має бути чітко видно обличчя, зокрема фокус фотоапарата налаштовується так, щоб було видно вуха. Також особа повинна бути видно від лінії росту волосся до крайньої точки підборіддя. До того ж, розмір голови повинен займати не менше 80% від загального розміру знімка. Фотографуватися в головному уборі забороняється. Виняток становлять ті випадки, коли громадянин з релігійних мотивів не може з'являтися без головного убору в громадських місцях. В цьому випадку фото робиться в головному уборі, який не повинен закривати частини обличчя. Важливий момент стосується людей, які мають проблеми із зором. Якщо людина носить окуляри постійно, то і фото робиться в них, причому затемнене скло не допускаються.
  • Документи, що містять інформацію про батьків і дітей (які ще не досягли 14-ти річного віку), тобто паспорти батьків та свідоцтва про народження дітей.
  • Додаткові документи, інформація про яких повинна бути відображена в паспорті громадянина Росії. Це, наприклад, довідка про шлюб, довідка про громадянство, військовий квиток і т.д.
  • Заява встановленого зразка, написане від руки. воно пишеться за формою № 1П , Яка фіксується адміністративним регламентом ФМС.

Для заміни паспорта після досягнення 20/45 років в разі, коли громадянин приходить до відділення за місцем постійної реєстрації (реєстрації за місцем проживання), йому буде потрібно всього лише показати старий паспорт з відповідною відміткою про прописку, але коли людина звертається до відділення ФМС в іншому регіоні, то громадянину потрібно пред'явити не тільки паспорт з відміткою про реєстрацію за місцем проживання, а й папір про тимчасову реєстрацію за місцем перебування.

Який термін відводиться для заміни паспорта за віком в 20/45 років?

З моменту подачі необхідного пакету документів для заміни паспорта в відділенні Федеральної міграційної служби йде обчислення строку на надання адміністративної послуги з виготовлення та видачі нового паспорта заявнику.

Згідно Наказу ФМС № 339 «Про затвердження Адміністративного регламенту Федеральної міграційної служби з надання державної послуги з видачі, заміни та по виконанню державною функції з обліку паспортів громадянина Російської Федерації, що засвідчують особу громадянина Російської Федерації на території Російської Федерації» від 7 грудня 2009 року новий паспорт повинен бути виготовлений в десятиденний термін, починаючи з дня прийняття необхідного пакету документів співробітниками ФМС. Причому даний термін не залежить від місця подачі документів - особисто у відділенні ФМС або на єдиному порталі державних послуг.

Необхідно загострити увагу на тому факті, що зазначений термін актуальний лише в тому випадку, якщо громадянин звертається до відділення ФМС за місцем постійного проживання. Якщо громадянин тимчасово проживає в іншому регіоні і подає документи для отримання нового паспорта, йому доведеться чекати заміну паспорта близько 2 місяців. Але хвилюватися не варто, так як на час виготовлення паспорта буде виданий «тимчасовий» документ, що засвідчує особу заявника до дня, коли новий паспорт буде на руках.

Відповідальність за порушення правил заміни паспорта за віком

Як ми вже згадали вище громадянин досяг віку 20 або 45 років зобов'язаний не пізніше 30 днів з дати настання обставин, що підлягають для заміни паспорта, подати в ФМС необхідні документи і фотографії для заміни паспорта.

Відповідальність за несвоєчасну подачу документів про заміну паспорта після досягнення 20 або 45 років передбачена ст. 19.15 Кодексу Російської Федерації про адміністративні правопорушення (від 30.12.2001) та тягне за собою накладення адміністративного штрафу на громадян, у розмірі від 2000 до 5000 рублів.

Заміна паспорта в 20 і 45 років - документи щоб замінити паспорт за віком - ПапаЮріст.ру

Кожен законослухняний громадянин повинен знати, що в його обов'язки входить заміна паспорта, спочатку в 20 років, а потім в 45. Після того, як ви відсвяткували двадцятиріччя або сорокап'ятирічний у вас є рівно 30 днів, щоб підготувати всі необхідні документи для заміни найголовнішого документа - паспорта громадянина РФ.

У даній статті ми докладно розповімо, чи є відмінності між заміною паспорта в 20 років і обміном документа в 45 років, які потрібні документи, які терміни відводить закон на процедуру зміни паспорта.

У даній статті ми докладно розповімо, чи є відмінності між заміною паспорта в 20 років і обміном документа в 45 років, які потрібні документи, які терміни відводить закон на процедуру зміни паспорта

Заміна паспорта в 20 і 45 років

Положення про паспорт громадянина РФ, вид бланка і опис паспорта регламентуються трьома основними законодавчими актами:

  1. Указ Президента Російської Федерації від 13 березня 1997 року № 232 «Про основному документі, що посвідчує особу громадянина Російської Федерації на території Російської Федерації»;
  2. Постанова Уряду Російської Федерації від 8 липня 1997 № 828;
  3. Наказ Федеральної міграційної служби від 7 грудня 2009 р № 339 «Про затвердження Адміністративного регламенту Федеральної міграційної служби з надання державної послуги з видачі, заміни та по виконанню державною функції з обліку паспортів громадянина Російської Федерації, що засвідчують особу громадянина Російської Федерації на території Російської Федерації» .

Відповідно до цих документів кожен громадянин Росії повинен замінити паспорт коли йому виповнюється 20 років і вдруге в 45 років. Питаннями заміни паспорта за віком займається відділення Федеральної міграційної служби, куди громадяни можуть звернутися за місцем своєї реєстрації. Громадянину необхідно написати відповідну заяву і надати необхідний пакет документів для зміни паспорта за віком. Щоб поміняти паспорт з настанням зазначених вікових дат, можна піти двома шляхами:

  • Особисто відправитися в відділення Федеральної міграційної служби.
  • Скористатися Єдиним порталом державних послуг.

Зверніть увагу, що зміна паспорта в 45 років проходить рівно за такою ж процедурою обміну паспорта по досягненню 20-тиріччя. Давайте детально розберемо, як поміняти паспорт при досягненні певного віку.

Що потрібно для заміни паспорта за віком?

Обов'язок кожного російського громадянина - заміна паспорта в 20 років і в 45 років. Це важлива вимога є обов'язковою для всіх громадян Російської Федерації.

Так що потрібно зробити, щоб поміняти паспорт? Як вже зазначалося вище, заміна паспорта за віком можлива двома шляхами - через інтернет на сайті держ. послуг або безпосередньо у відділенні міграційної служби за місцем реєстрації, (за місцем перебування або за місцем проживання). Якщо ви вибрали другий шлях, то прийшовши до відділення ФМС, вам знадобиться заповнити від руки заяву за встановленим зразком, сплатити держмито і надати необхідний пакет документів. Зразок заповнення заяви є в кожному відділенні міграційної служби. Коли документи будуть прийняті співробітником ФМС, вам буде призначений день, коли слід з'явитися у відділення для отримання нового документа.

Коли документи будуть прийняті співробітником ФМС, вам буде призначений день, коли слід з'явитися у відділення для отримання нового документа

Якщо часу на похід в ФМС немає і вам простіше подати необхідні документи через інтернет, то в цьому випадку зручніше скористатися єдиним порталом державних послуг. Процес подачі документів тут набагато простіше, причому черги відсутні. Після заходу на єдиний портал держпослуг, від вас буде потрібно залишити заявку в режимі онлайн. Що являє собою заявка на заміну паспорту за віком (20 або 45 років)? Це спеціальна електронна форма, яку необхідно заповнити, в неї необхідно внести наступну інформацію:

  • Дані про заявника (ПІБ, дата народження і тд).
  • Відомості про дітей заявника (якщо їх вік не досяг позначки 14 років).
  • Відомості про батьків заявника.
  • Відомості про дружину заявника.
  • Громадянство (інформацію про знаходження раніше в іноземному громадянстві).
  • Місце проживання та звернення.
  • Інша інформація.

Далі на сайт слід завантажити фотографію, яка відповідає вимогам, що пред'являються до фото на паспорт. Коли пакет документів буде прийнятий ФМС від Єдиного порталу державних послуг, на вказаний заявником електронну адресу буде надіслано повідомлення про те, що папери прийняті. Також користувач отримає інформацію про місце розташування відділення федеральної міграційної служби, де через деякий час йому належить отримувати новий паспорт. У повідомленні будуть доступні контактні дані для зв'язку, і в призначений день заявнику необхідно буде з'явитися для отримання нового паспорта, маючи при собі оригінали документів.

Давайте детально розберемося, які документи для заміни паспорта за віком (по досягненню 20 або 45 років) вам будуть потрібні.

Які документи потрібні щоб замінити паспорт в 45 або 20 років?

Щоб поміняти паспорт як в 20 років, так і в 45 років будуть потрібні наступний пакет документів:

  • Оригінал старого паспорта, який необхідно замінити в зв'язку з досягненням 20-ти або 45-річчя.
  • Дві фотокартки розміром 35 на 45 мм (можна зробити як чорно-біле фото, так і кольорове). На знімку має бути чітко видно обличчя, зокрема фокус фотоапарата налаштовується так, щоб було видно вуха. Також особа повинна бути видно від лінії росту волосся до крайньої точки підборіддя. До того ж, розмір голови повинен займати не менше 80% від загального розміру знімка. Фотографуватися в головному уборі забороняється. Виняток становлять ті випадки, коли громадянин з релігійних мотивів не може з'являтися без головного убору в громадських місцях. В цьому випадку фото робиться в головному уборі, який не повинен закривати частини обличчя. Важливий момент стосується людей, які мають проблеми із зором. Якщо людина носить окуляри постійно, то і фото робиться в них, причому затемнене скло не допускаються.
  • Документи, що містять інформацію про батьків і дітей (які ще не досягли 14-ти річного віку), тобто паспорти батьків та свідоцтва про народження дітей.
  • Додаткові документи, інформація про яких повинна бути відображена в паспорті громадянина Росії. Це, наприклад, довідка про шлюб, довідка про громадянство, військовий квиток і т.д.
  • Заява встановленого зразка, написане від руки. воно пишеться за формою № 1П , Яка фіксується адміністративним регламентом ФМС.

Для заміни паспорта після досягнення 20/45 років в разі, коли громадянин приходить до відділення за місцем постійної реєстрації (реєстрації за місцем проживання), йому буде потрібно всього лише показати старий паспорт з відповідною відміткою про прописку, але коли людина звертається до відділення ФМС в іншому регіоні, то громадянину потрібно пред'явити не тільки паспорт з відміткою про реєстрацію за місцем проживання, а й папір про тимчасову реєстрацію за місцем перебування.

Який термін відводиться для заміни паспорта за віком в 20/45 років?

З моменту подачі необхідного пакету документів для заміни паспорта в відділенні Федеральної міграційної служби йде обчислення строку на надання адміністративної послуги з виготовлення та видачі нового паспорта заявнику.

Згідно Наказу ФМС № 339 «Про затвердження Адміністративного регламенту Федеральної міграційної служби з надання державної послуги з видачі, заміни та по виконанню державною функції з обліку паспортів громадянина Російської Федерації, що засвідчують особу громадянина Російської Федерації на території Російської Федерації» від 7 грудня 2009 року новий паспорт повинен бути виготовлений в десятиденний термін, починаючи з дня прийняття необхідного пакету документів співробітниками ФМС. Причому даний термін не залежить від місця подачі документів - особисто у відділенні ФМС або на єдиному порталі державних послуг.

Необхідно загострити увагу на тому факті, що зазначений термін актуальний лише в тому випадку, якщо громадянин звертається до відділення ФМС за місцем постійного проживання. Якщо громадянин тимчасово проживає в іншому регіоні і подає документи для отримання нового паспорта, йому доведеться чекати заміну паспорта близько 2 місяців. Але хвилюватися не варто, так як на час виготовлення паспорта буде виданий «тимчасовий» документ, що засвідчує особу заявника до дня, коли новий паспорт буде на руках.

Відповідальність за порушення правил заміни паспорта за віком

Як ми вже згадали вище громадянин досяг віку 20 або 45 років зобов'язаний не пізніше 30 днів з дати настання обставин, що підлягають для заміни паспорта, подати в ФМС необхідні документи і фотографії для заміни паспорта.

Відповідальність за несвоєчасну подачу документів про заміну паспорта після досягнення 20 або 45 років передбачена ст. 19.15 Кодексу Російської Федерації про адміністративні правопорушення (від 30.12.2001) та тягне за собою накладення адміністративного штрафу на громадян, у розмірі від 2000 до 5000 рублів.

Заміна паспорта в 20 і 45 років - документи щоб замінити паспорт за віком - ПапаЮріст.ру

Кожен законослухняний громадянин повинен знати, що в його обов'язки входить заміна паспорта, спочатку в 20 років, а потім в 45. Після того, як ви відсвяткували двадцятиріччя або сорокап'ятирічний у вас є рівно 30 днів, щоб підготувати всі необхідні документи для заміни найголовнішого документа - паспорта громадянина РФ.

У даній статті ми докладно розповімо, чи є відмінності між заміною паспорта в 20 років і обміном документа в 45 років, які потрібні документи, які терміни відводить закон на процедуру зміни паспорта.

У даній статті ми докладно розповімо, чи є відмінності між заміною паспорта в 20 років і обміном документа в 45 років, які потрібні документи, які терміни відводить закон на процедуру зміни паспорта

Заміна паспорта в 20 і 45 років

Положення про паспорт громадянина РФ, вид бланка і опис паспорта регламентуються трьома основними законодавчими актами:

  1. Указ Президента Російської Федерації від 13 березня 1997 року № 232 «Про основному документі, що посвідчує особу громадянина Російської Федерації на території Російської Федерації»;
  2. Постанова Уряду Російської Федерації від 8 липня 1997 № 828;
  3. Наказ Федеральної міграційної служби від 7 грудня 2009 р № 339 «Про затвердження Адміністративного регламенту Федеральної міграційної служби з надання державної послуги з видачі, заміни та по виконанню державною функції з обліку паспортів громадянина Російської Федерації, що засвідчують особу громадянина Російської Федерації на території Російської Федерації» .

Відповідно до цих документів кожен громадянин Росії повинен замінити паспорт коли йому виповнюється 20 років і вдруге в 45 років. Питаннями заміни паспорта за віком займається відділення Федеральної міграційної служби, куди громадяни можуть звернутися за місцем своєї реєстрації. Громадянину необхідно написати відповідну заяву і надати необхідний пакет документів для зміни паспорта за віком. Щоб поміняти паспорт з настанням зазначених вікових дат, можна піти двома шляхами:

  • Особисто відправитися в відділення Федеральної міграційної служби.
  • Скористатися Єдиним порталом державних послуг.

Зверніть увагу, що зміна паспорта в 45 років проходить рівно за такою ж процедурою обміну паспорта по досягненню 20-тиріччя. Давайте детально розберемо, як поміняти паспорт при досягненні певного віку.

Що потрібно для заміни паспорта за віком?

Обов'язок кожного російського громадянина - заміна паспорта в 20 років і в 45 років. Це важлива вимога є обов'язковою для всіх громадян Російської Федерації.

Так що потрібно зробити, щоб поміняти паспорт? Як вже зазначалося вище, заміна паспорта за віком можлива двома шляхами - через інтернет на сайті держ. послуг або безпосередньо у відділенні міграційної служби за місцем реєстрації, (за місцем перебування або за місцем проживання). Якщо ви вибрали другий шлях, то прийшовши до відділення ФМС, вам знадобиться заповнити від руки заяву за встановленим зразком, сплатити держмито і надати необхідний пакет документів. Зразок заповнення заяви є в кожному відділенні міграційної служби. Коли документи будуть прийняті співробітником ФМС, вам буде призначений день, коли слід з'явитися у відділення для отримання нового документа.

Коли документи будуть прийняті співробітником ФМС, вам буде призначений день, коли слід з'явитися у відділення для отримання нового документа

Якщо часу на похід в ФМС немає і вам простіше подати необхідні документи через інтернет, то в цьому випадку зручніше скористатися єдиним порталом державних послуг. Процес подачі документів тут набагато простіше, причому черги відсутні. Після заходу на єдиний портал держпослуг, від вас буде потрібно залишити заявку в режимі онлайн. Що являє собою заявка на заміну паспорту за віком (20 або 45 років)? Це спеціальна електронна форма, яку необхідно заповнити, в неї необхідно внести наступну інформацію:

  • Дані про заявника (ПІБ, дата народження і тд).
  • Відомості про дітей заявника (якщо їх вік не досяг позначки 14 років).
  • Відомості про батьків заявника.
  • Відомості про дружину заявника.
  • Громадянство (інформацію про знаходження раніше в іноземному громадянстві).
  • Місце проживання та звернення.
  • Інша інформація.

Далі на сайт слід завантажити фотографію, яка відповідає вимогам, що пред'являються до фото на паспорт. Коли пакет документів буде прийнятий ФМС від Єдиного порталу державних послуг, на вказаний заявником електронну адресу буде надіслано повідомлення про те, що папери прийняті. Також користувач отримає інформацію про місце розташування відділення федеральної міграційної служби, де через деякий час йому належить отримувати новий паспорт. У повідомленні будуть доступні контактні дані для зв'язку, і в призначений день заявнику необхідно буде з'явитися для отримання нового паспорта, маючи при собі оригінали документів.

Давайте детально розберемося, які документи для заміни паспорта за віком (по досягненню 20 або 45 років) вам будуть потрібні.

Які документи потрібні щоб замінити паспорт в 45 або 20 років?

Щоб поміняти паспорт як в 20 років, так і в 45 років будуть потрібні наступний пакет документів:

  • Оригінал старого паспорта, який необхідно замінити в зв'язку з досягненням 20-ти або 45-річчя.
  • Дві фотокартки розміром 35 на 45 мм (можна зробити як чорно-біле фото, так і кольорове). На знімку має бути чітко видно обличчя, зокрема фокус фотоапарата налаштовується так, щоб було видно вуха. Також особа повинна бути видно від лінії росту волосся до крайньої точки підборіддя. До того ж, розмір голови повинен займати не менше 80% від загального розміру знімка. Фотографуватися в головному уборі забороняється. Виняток становлять ті випадки, коли громадянин з релігійних мотивів не може з'являтися без головного убору в громадських місцях. В цьому випадку фото робиться в головному уборі, який не повинен закривати частини обличчя. Важливий момент стосується людей, які мають проблеми із зором. Якщо людина носить окуляри постійно, то і фото робиться в них, причому затемнене скло не допускаються.
  • Документи, що містять інформацію про батьків і дітей (які ще не досягли 14-ти річного віку), тобто паспорти батьків та свідоцтва про народження дітей.
  • Додаткові документи, інформація про яких повинна бути відображена в паспорті громадянина Росії. Це, наприклад, довідка про шлюб, довідка про громадянство, військовий квиток і т.д.
  • Заява встановленого зразка, написане від руки. воно пишеться за формою № 1П , Яка фіксується адміністративним регламентом ФМС.

Для заміни паспорта після досягнення 20/45 років в разі, коли громадянин приходить до відділення за місцем постійної реєстрації (реєстрації за місцем проживання), йому буде потрібно всього лише показати старий паспорт з відповідною відміткою про прописку, але коли людина звертається до відділення ФМС в іншому регіоні, то громадянину потрібно пред'явити не тільки паспорт з відміткою про реєстрацію за місцем проживання, а й папір про тимчасову реєстрацію за місцем перебування.

Який термін відводиться для заміни паспорта за віком в 20/45 років?

З моменту подачі необхідного пакету документів для заміни паспорта в відділенні Федеральної міграційної служби йде обчислення строку на надання адміністративної послуги з виготовлення та видачі нового паспорта заявнику.

Згідно Наказу ФМС № 339 «Про затвердження Адміністративного регламенту Федеральної міграційної служби з надання державної послуги з видачі, заміни та по виконанню державною функції з обліку паспортів громадянина Російської Федерації, що засвідчують особу громадянина Російської Федерації на території Російської Федерації» від 7 грудня 2009 року новий паспорт повинен бути виготовлений в десятиденний термін, починаючи з дня прийняття необхідного пакету документів співробітниками ФМС. Причому даний термін не залежить від місця подачі документів - особисто у відділенні ФМС або на єдиному порталі державних послуг.

Необхідно загострити увагу на тому факті, що зазначений термін актуальний лише в тому випадку, якщо громадянин звертається до відділення ФМС за місцем постійного проживання. Якщо громадянин тимчасово проживає в іншому регіоні і подає документи для отримання нового паспорта, йому доведеться чекати заміну паспорта близько 2 місяців. Але хвилюватися не варто, так як на час виготовлення паспорта буде виданий «тимчасовий» документ, що засвідчує особу заявника до дня, коли новий паспорт буде на руках.

Відповідальність за порушення правил заміни паспорта за віком

Як ми вже згадали вище громадянин досяг віку 20 або 45 років зобов'язаний не пізніше 30 днів з дати настання обставин, що підлягають для заміни паспорта, подати в ФМС необхідні документи і фотографії для заміни паспорта.

Відповідальність за несвоєчасну подачу документів про заміну паспорта після досягнення 20 або 45 років передбачена ст. 19.15 Кодексу Російської Федерації про адміністративні правопорушення (від 30.12.2001) та тягне за собою накладення адміністративного штрафу на громадян, у розмірі від 2000 до 5000 рублів.

Заміна паспорта в 20 і 45 років - документи щоб замінити паспорт за віком - ПапаЮріст.ру

Кожен законослухняний громадянин повинен знати, що в його обов'язки входить заміна паспорта, спочатку в 20 років, а потім в 45. Після того, як ви відсвяткували двадцятиріччя або сорокап'ятирічний у вас є рівно 30 днів, щоб підготувати всі необхідні документи для заміни найголовнішого документа - паспорта громадянина РФ.

У даній статті ми докладно розповімо, чи є відмінності між заміною паспорта в 20 років і обміном документа в 45 років, які потрібні документи, які терміни відводить закон на процедуру зміни паспорта.

У даній статті ми докладно розповімо, чи є відмінності між заміною паспорта в 20 років і обміном документа в 45 років, які потрібні документи, які терміни відводить закон на процедуру зміни паспорта

Заміна паспорта в 20 і 45 років

Положення про паспорт громадянина РФ, вид бланка і опис паспорта регламентуються трьома основними законодавчими актами:

  1. Указ Президента Російської Федерації від 13 березня 1997 року № 232 «Про основному документі, що посвідчує особу громадянина Російської Федерації на території Російської Федерації»;
  2. Постанова Уряду Російської Федерації від 8 липня 1997 № 828;
  3. Наказ Федеральної міграційної служби від 7 грудня 2009 р № 339 «Про затвердження Адміністративного регламенту Федеральної міграційної служби з надання державної послуги з видачі, заміни та по виконанню державною функції з обліку паспортів громадянина Російської Федерації, що засвідчують особу громадянина Російської Федерації на території Російської Федерації» .

Відповідно до цих документів кожен громадянин Росії повинен замінити паспорт коли йому виповнюється 20 років і вдруге в 45 років. Питаннями заміни паспорта за віком займається відділення Федеральної міграційної служби, куди громадяни можуть звернутися за місцем своєї реєстрації. Громадянину необхідно написати відповідну заяву і надати необхідний пакет документів для зміни паспорта за віком. Щоб поміняти паспорт з настанням зазначених вікових дат, можна піти двома шляхами:

  • Особисто відправитися в відділення Федеральної міграційної служби.
  • Скористатися Єдиним порталом державних послуг.

Зверніть увагу, що зміна паспорта в 45 років проходить рівно за такою ж процедурою обміну паспорта по досягненню 20-тиріччя. Давайте детально розберемо, як поміняти паспорт при досягненні певного віку.

Що потрібно для заміни паспорта за віком?

Обов'язок кожного російського громадянина - заміна паспорта в 20 років і в 45 років. Це важлива вимога є обов'язковою для всіх громадян Російської Федерації.

Так що потрібно зробити, щоб поміняти паспорт? Як вже зазначалося вище, заміна паспорта за віком можлива двома шляхами - через інтернет на сайті держ. послуг або безпосередньо у відділенні міграційної служби за місцем реєстрації, (за місцем перебування або за місцем проживання). Якщо ви вибрали другий шлях, то прийшовши до відділення ФМС, вам знадобиться заповнити від руки заяву за встановленим зразком, сплатити держмито і надати необхідний пакет документів. Зразок заповнення заяви є в кожному відділенні міграційної служби. Коли документи будуть прийняті співробітником ФМС, вам буде призначений день, коли слід з'явитися у відділення для отримання нового документа.

Коли документи будуть прийняті співробітником ФМС, вам буде призначений день, коли слід з'явитися у відділення для отримання нового документа

Якщо часу на похід в ФМС немає і вам простіше подати необхідні документи через інтернет, то в цьому випадку зручніше скористатися єдиним порталом державних послуг. Процес подачі документів тут набагато простіше, причому черги відсутні. Після заходу на єдиний портал держпослуг, від вас буде потрібно залишити заявку в режимі онлайн. Що являє собою заявка на заміну паспорту за віком (20 або 45 років)? Це спеціальна електронна форма, яку необхідно заповнити, в неї необхідно внести наступну інформацію:

  • Дані про заявника (ПІБ, дата народження і тд).
  • Відомості про дітей заявника (якщо їх вік не досяг позначки 14 років).
  • Відомості про батьків заявника.
  • Відомості про дружину заявника.
  • Громадянство (інформацію про знаходження раніше в іноземному громадянстві).
  • Місце проживання та звернення.
  • Інша інформація.

Далі на сайт слід завантажити фотографію, яка відповідає вимогам, що пред'являються до фото на паспорт. Коли пакет документів буде прийнятий ФМС від Єдиного порталу державних послуг, на вказаний заявником електронну адресу буде надіслано повідомлення про те, що папери прийняті. Також користувач отримає інформацію про місце розташування відділення федеральної міграційної служби, де через деякий час йому належить отримувати новий паспорт. У повідомленні будуть доступні контактні дані для зв'язку, і в призначений день заявнику необхідно буде з'явитися для отримання нового паспорта, маючи при собі оригінали документів.

Давайте детально розберемося, які документи для заміни паспорта за віком (по досягненню 20 або 45 років) вам будуть потрібні.

Які документи потрібні щоб замінити паспорт в 45 або 20 років?

Щоб поміняти паспорт як в 20 років, так і в 45 років будуть потрібні наступний пакет документів:

  • Оригінал старого паспорта, який необхідно замінити в зв'язку з досягненням 20-ти або 45-річчя.
  • Дві фотокартки розміром 35 на 45 мм (можна зробити як чорно-біле фото, так і кольорове). На знімку має бути чітко видно обличчя, зокрема фокус фотоапарата налаштовується так, щоб було видно вуха. Також особа повинна бути видно від лінії росту волосся до крайньої точки підборіддя. До того ж, розмір голови повинен займати не менше 80% від загального розміру знімка. Фотографуватися в головному уборі забороняється. Виняток становлять ті випадки, коли громадянин з релігійних мотивів не може з'являтися без головного убору в громадських місцях. В цьому випадку фото робиться в головному уборі, який не повинен закривати частини обличчя. Важливий момент стосується людей, які мають проблеми із зором. Якщо людина носить окуляри постійно, то і фото робиться в них, причому затемнене скло не допускаються.
  • Документи, що містять інформацію про батьків і дітей (які ще не досягли 14-ти річного віку), тобто паспорти батьків та свідоцтва про народження дітей.
  • Додаткові документи, інформація про яких повинна бути відображена в паспорті громадянина Росії. Це, наприклад, довідка про шлюб, довідка про громадянство, військовий квиток і т.д.
  • Заява встановленого зразка, написане від руки. воно пишеться за формою № 1П , Яка фіксується адміністративним регламентом ФМС.

Для заміни паспорта після досягнення 20/45 років в разі, коли громадянин приходить до відділення за місцем постійної реєстрації (реєстрації за місцем проживання), йому буде потрібно всього лише показати старий паспорт з відповідною відміткою про прописку, але коли людина звертається до відділення ФМС в іншому регіоні, то громадянину потрібно пред'явити не тільки паспорт з відміткою про реєстрацію за місцем проживання, а й папір про тимчасову реєстрацію за місцем перебування.

Який термін відводиться для заміни паспорта за віком в 20/45 років?

З моменту подачі необхідного пакету документів для заміни паспорта в відділенні Федеральної міграційної служби йде обчислення строку на надання адміністративної послуги з виготовлення та видачі нового паспорта заявнику.

Згідно Наказу ФМС № 339 «Про затвердження Адміністративного регламенту Федеральної міграційної служби з надання державної послуги з видачі, заміни та по виконанню державною функції з обліку паспортів громадянина Російської Федерації, що засвідчують особу громадянина Російської Федерації на території Російської Федерації» від 7 грудня 2009 року новий паспорт повинен бути виготовлений в десятиденний термін, починаючи з дня прийняття необхідного пакету документів співробітниками ФМС. Причому даний термін не залежить від місця подачі документів - особисто у відділенні ФМС або на єдиному порталі державних послуг.

Необхідно загострити увагу на тому факті, що зазначений термін актуальний лише в тому випадку, якщо громадянин звертається до відділення ФМС за місцем постійного проживання. Якщо громадянин тимчасово проживає в іншому регіоні і подає документи для отримання нового паспорта, йому доведеться чекати заміну паспорта близько 2 місяців. Але хвилюватися не варто, так як на час виготовлення паспорта буде виданий «тимчасовий» документ, що засвідчує особу заявника до дня, коли новий паспорт буде на руках.

Відповідальність за порушення правил заміни паспорта за віком

Як ми вже згадали вище громадянин досяг віку 20 або 45 років зобов'язаний не пізніше 30 днів з дати настання обставин, що підлягають для заміни паспорта, подати в ФМС необхідні документи і фотографії для заміни паспорта.

Відповідальність за несвоєчасну подачу документів про заміну паспорта після досягнення 20 або 45 років передбачена ст. 19.15 Кодексу Російської Федерації про адміністративні правопорушення (від 30.12.2001) та тягне за собою накладення адміністративного штрафу на громадян, у розмірі від 2000 до 5000 рублів.

Заміна паспорта в 20 і 45 років - документи щоб замінити паспорт за віком - ПапаЮріст.ру

Кожен законослухняний громадянин повинен знати, що в його обов'язки входить заміна паспорта, спочатку в 20 років, а потім в 45. Після того, як ви відсвяткували двадцятиріччя або сорокап'ятирічний у вас є рівно 30 днів, щоб підготувати всі необхідні документи для заміни найголовнішого документа - паспорта громадянина РФ.

У даній статті ми докладно розповімо, чи є відмінності між заміною паспорта в 20 років і обміном документа в 45 років, які потрібні документи, які терміни відводить закон на процедуру зміни паспорта.

У даній статті ми докладно розповімо, чи є відмінності між заміною паспорта в 20 років і обміном документа в 45 років, які потрібні документи, які терміни відводить закон на процедуру зміни паспорта

Заміна паспорта в 20 і 45 років

Положення про паспорт громадянина РФ, вид бланка і опис паспорта регламентуються трьома основними законодавчими актами:

  1. Указ Президента Російської Федерації від 13 березня 1997 року № 232 «Про основному документі, що посвідчує особу громадянина Російської Федерації на території Російської Федерації»;
  2. Постанова Уряду Російської Федерації від 8 липня 1997 № 828;
  3. Наказ Федеральної міграційної служби від 7 грудня 2009 р № 339 «Про затвердження Адміністративного регламенту Федеральної міграційної служби з надання державної послуги з видачі, заміни та по виконанню державною функції з обліку паспортів громадянина Російської Федерації, що засвідчують особу громадянина Російської Федерації на території Російської Федерації» .

Відповідно до цих документів кожен громадянин Росії повинен замінити паспорт коли йому виповнюється 20 років і вдруге в 45 років. Питаннями заміни паспорта за віком займається відділення Федеральної міграційної служби, куди громадяни можуть звернутися за місцем своєї реєстрації. Громадянину необхідно написати відповідну заяву і надати необхідний пакет документів для зміни паспорта за віком. Щоб поміняти паспорт з настанням зазначених вікових дат, можна піти двома шляхами:

  • Особисто відправитися в відділення Федеральної міграційної служби.
  • Скористатися Єдиним порталом державних послуг.

Зверніть увагу, що зміна паспорта в 45 років проходить рівно за такою ж процедурою обміну паспорта по досягненню 20-тиріччя. Давайте детально розберемо, як поміняти паспорт при досягненні певного віку.

Що потрібно для заміни паспорта за віком?

Обов'язок кожного російського громадянина - заміна паспорта в 20 років і в 45 років. Це важлива вимога є обов'язковою для всіх громадян Російської Федерації.

Так що потрібно зробити, щоб поміняти паспорт? Як вже зазначалося вище, заміна паспорта за віком можлива двома шляхами - через інтернет на сайті держ. послуг або безпосередньо у відділенні міграційної служби за місцем реєстрації, (за місцем перебування або за місцем проживання). Якщо ви вибрали другий шлях, то прийшовши до відділення ФМС, вам знадобиться заповнити від руки заяву за встановленим зразком, сплатити держмито і надати необхідний пакет документів. Зразок заповнення заяви є в кожному відділенні міграційної служби. Коли документи будуть прийняті співробітником ФМС, вам буде призначений день, коли слід з'явитися у відділення для отримання нового документа.

Коли документи будуть прийняті співробітником ФМС, вам буде призначений день, коли слід з'явитися у відділення для отримання нового документа

Якщо часу на похід в ФМС немає і вам простіше подати необхідні документи через інтернет, то в цьому випадку зручніше скористатися єдиним порталом державних послуг. Процес подачі документів тут набагато простіше, причому черги відсутні. Після заходу на єдиний портал держпослуг, від вас буде потрібно залишити заявку в режимі онлайн. Що являє собою заявка на заміну паспорту за віком (20 або 45 років)? Це спеціальна електронна форма, яку необхідно заповнити, в неї необхідно внести наступну інформацію:

  • Дані про заявника (ПІБ, дата народження і тд).
  • Відомості про дітей заявника (якщо їх вік не досяг позначки 14 років).
  • Відомості про батьків заявника.
  • Відомості про дружину заявника.
  • Громадянство (інформацію про знаходження раніше в іноземному громадянстві).
  • Місце проживання та звернення.
  • Інша інформація.

Далі на сайт слід завантажити фотографію, яка відповідає вимогам, що пред'являються до фото на паспорт. Коли пакет документів буде прийнятий ФМС від Єдиного порталу державних послуг, на вказаний заявником електронну адресу буде надіслано повідомлення про те, що папери прийняті. Також користувач отримає інформацію про місце розташування відділення федеральної міграційної служби, де через деякий час йому належить отримувати новий паспорт. У повідомленні будуть доступні контактні дані для зв'язку, і в призначений день заявнику необхідно буде з'явитися для отримання нового паспорта, маючи при собі оригінали документів.

Давайте детально розберемося, які документи для заміни паспорта за віком (по досягненню 20 або 45 років) вам будуть потрібні.

Які документи потрібні щоб замінити паспорт в 45 або 20 років?

Щоб поміняти паспорт як в 20 років, так і в 45 років будуть потрібні наступний пакет документів:

  • Оригінал старого паспорта, який необхідно замінити в зв'язку з досягненням 20-ти або 45-річчя.
  • Дві фотокартки розміром 35 на 45 мм (можна зробити як чорно-біле фото, так і кольорове). На знімку має бути чітко видно обличчя, зокрема фокус фотоапарата налаштовується так, щоб було видно вуха. Також особа повинна бути видно від лінії росту волосся до крайньої точки підборіддя. До того ж, розмір голови повинен займати не менше 80% від загального розміру знімка. Фотографуватися в головному уборі забороняється. Виняток становлять ті випадки, коли громадянин з релігійних мотивів не може з'являтися без головного убору в громадських місцях. В цьому випадку фото робиться в головному уборі, який не повинен закривати частини обличчя. Важливий момент стосується людей, які мають проблеми із зором. Якщо людина носить окуляри постійно, то і фото робиться в них, причому затемнене скло не допускаються.
  • Документи, що містять інформацію про батьків і дітей (які ще не досягли 14-ти річного віку), тобто паспорти батьків та свідоцтва про народження дітей.
  • Додаткові документи, інформація про яких повинна бути відображена в паспорті громадянина Росії. Це, наприклад, довідка про шлюб, довідка про громадянство, військовий квиток і т.д.
  • Заява встановленого зразка, написане від руки. воно пишеться за формою № 1П , Яка фіксується адміністративним регламентом ФМС.

Для заміни паспорта після досягнення 20/45 років в разі, коли громадянин приходить до відділення за місцем постійної реєстрації (реєстрації за місцем проживання), йому буде потрібно всього лише показати старий паспорт з відповідною відміткою про прописку, але коли людина звертається до відділення ФМС в іншому регіоні, то громадянину потрібно пред'явити не тільки паспорт з відміткою про реєстрацію за місцем проживання, а й папір про тимчасову реєстрацію за місцем перебування.

Який термін відводиться для заміни паспорта за віком в 20/45 років?

З моменту подачі необхідного пакету документів для заміни паспорта в відділенні Федеральної міграційної служби йде обчислення строку на надання адміністративної послуги з виготовлення та видачі нового паспорта заявнику.

Згідно Наказу ФМС № 339 «Про затвердження Адміністративного регламенту Федеральної міграційної служби з надання державної послуги з видачі, заміни та по виконанню державною функції з обліку паспортів громадянина Російської Федерації, що засвідчують особу громадянина Російської Федерації на території Російської Федерації» від 7 грудня 2009 року новий паспорт повинен бути виготовлений в десятиденний термін, починаючи з дня прийняття необхідного пакету документів співробітниками ФМС. Причому даний термін не залежить від місця подачі документів - особисто у відділенні ФМС або на єдиному порталі державних послуг.

Необхідно загострити увагу на тому факті, що зазначений термін актуальний лише в тому випадку, якщо громадянин звертається до відділення ФМС за місцем постійного проживання. Якщо громадянин тимчасово проживає в іншому регіоні і подає документи для отримання нового паспорта, йому доведеться чекати заміну паспорта близько 2 місяців. Але хвилюватися не варто, так як на час виготовлення паспорта буде виданий «тимчасовий» документ, що засвідчує особу заявника до дня, коли новий паспорт буде на руках.

Відповідальність за порушення правил заміни паспорта за віком

Як ми вже згадали вище громадянин досяг віку 20 або 45 років зобов'язаний не пізніше 30 днів з дати настання обставин, що підлягають для заміни паспорта, подати в ФМС необхідні документи і фотографії для заміни паспорта.

Відповідальність за несвоєчасну подачу документів про заміну паспорта після досягнення 20 або 45 років передбачена ст. 19.15 Кодексу Російської Федерації про адміністративні правопорушення (від 30.12.2001) та тягне за собою накладення адміністративного штрафу на громадян, у розмірі від 2000 до 5000 рублів.

Що потрібно для заміни паспорта за віком?
Які документи потрібні щоб замінити паспорт в 45 або 20 років?
Який термін відводиться для заміни паспорта за віком в 20/45 років?
Які документи потрібні щоб замінити паспорт в 45 або 20 років?
Який термін відводиться для заміни паспорта за віком в 20/45 років?
Які документи потрібні щоб замінити паспорт в 45 або 20 років?
Який термін відводиться для заміни паспорта за віком в 20/45 років?
Які документи потрібні щоб замінити паспорт в 45 або 20 років?
Який термін відводиться для заміни паспорта за віком в 20/45 років?
Які документи потрібні щоб замінити паспорт в 45 або 20 років?