Звіт про проведення

ВІДКРИТИХ ЗМАГАНЬ НА КУБОК ВСЕУКРАЇНСЬКОГО

НАУКОВО-ПОПУЛЯРНОГО ПРИРОДНИЧОГО ЖУРНАЛУ “КОЛОСОК”

серед загально-навчальних закладів м. Львова   (сезон 2012 року)

Місце проведення

Назва команди

Керівник команди

Посада керівника

Навчальний заклад

 

Сихівський район

1

Середня спеціалізована загальноосвітня школа № 93

«Колосочки» (1)

Нюнька Віра Олексіївна

Біолог

СЗШ № 32

2

«Розумники» (2)

Кадиляк Світлана Миколаївна

Географ

Середня спеціалізована загальноосвітня школа № 93

3

«Кульбабки» (3)

УлицькаНадія Василівна

Географ

СЗШ № 95

4

«Атоми» (4)

Шило Наталія Іванівна

Географ

НВК «Школа гімназія Сихівська»

5

«Вікторі» (5)

Ксензук Галина Омелянівна

Фізик

СЗШ №73

6

«Рододендрон» (6)

Думка Оксана Ярославівна

Біолог

СЗШ № 13

 

Личаківський район

1

ЛНВК «Школа І ступеня – гімназія»  08.05.2012

(1)

Гайдук Віра Іванівна

Біолог

ЛНВК «Школа І ступеня – гімназія»

2

(2)

Гудима Галина Зенонівна

Біолог

СЗШ №43

3

(3)

Коваль Леся Василівна

Біолог

СЗШ № 52

 

Шевченківський район

1

СЗШ №97

«Розумні колосочки» (1)

Гамала Наталія Василівна

Географ

Приватна середня загальноосвітня школа – гімназія «Відродження»

2

«Work out» (2)

Кук Ірина Романівна

Біолог

СЗШ №97

3

«Юні природознавці» (3-4)

Шапайчук Наталія Романівна

Природознавства

Львівська спеціалізована середня загальноосвітня школа №81 ім. Петра Сагайдачного

4

«Ньютони» ( 3-4)

Зайло Парасковія Дмитрівна

Біолог

Гімназія «Престиж»

5

«Юні колоски» (5)

Гавдульська Ірина Ярославівна

Біолог

СЗШ № 99

6

«Еверест» (6)

Йонка Олег Михайлович

Географ

СЗШ №43

7

«Веселі зернятка» (7)

Золотаренко Надія

Владиславівна

Біолог

СЗШ№54

8

«Підкорювачі космосу» (8)

Виджак Олена Яремівна

Біолог

СЗШ № 30

9

«Слідопити» (9)

Костик Марія Іванівна

Біолог

СЗШ № 91

10

«Чемпіони» (10)

Швалюк Лілія Остапівна

Біолог

СЗШ № 33

11

«Допитливі зернятка» (11)

Федор Ірина Михайлівна

Біолог

СЗШ № 23

 

Франківський район

1

СЗШ № 2

«Альфа і Омега» (1)

Мавдрик О. М

Географії і природознавства

ССЗШ № 45

2

«Едельвейс»  (2)

Дужа Леся Степанівна

Вчитель географії

СЗШ № 50

3

«Юні природознавці» (3)

Горленко Оксана Любомирівна

Біолог

ЛНВК ім. В. Стуса

4

(4)

Фаль Раїса

Початкових класів

СЗШ № 83

5

 (5)

Толочко Наталія Тадеївна

Біолог і хімік

СЗШ № 2

6

(6)

Зайцева Галина Михайлівна

Вчитель початкових класів

СЗШ №48

7

«Колумби» (7-8)

Бєлікова Людмила Федорівна

Вчитель географії та природознавства

СЗШ № 17

8

«Левенятко» (7-8)

(Мельничук Галина Романівна

Біолог

СЗШ № 31

9

«Малі знавці» (9)

Шевчук Марія Михайлівна

Біолог

СЗШ № 36

 

Залізничний район

1

СЗШ № 15

«Мудрагелики» (1)

Олійник Джульєтта Володимирівна

Біолог

СЗШ № 75

2

«Юні Ньютони» (2)

Граб Ганна Володимирівна

Біолог

Львівська спеціалізована школа № 15

3

«Рудничок» (3)

ФединаПавліна Павлівна

Географ

СЗШ № 74

4

«Золота сова» (4)

Манько Наталія  Ігорівна

Біолог

СЗШ № 60

5

«Вовки науки» (5)

Жолдак Володимир Орестович

Біолог

СЗШ № 77

 

Галицький район

1

Львівська академічна гімназія

(1)

Одинець Марта Михайлівна

Географ

Львівська лінгвістична гімназія

2

(2)

Фемяк-Костирко Дарія Осипівна

Фізик

Львівська академічна гімназія

3

(3)

Фаль Леся Михайлівна

Хімії та біології

ЛССЗШ № 28

4

(4)

Кархут Оксана Володимирівна

Хімії та біології

СЗШ № 27