10 світових музеїв, які можна відвідати, не встаючи з дивана

Центр мистецтв королеви Софії

Центр мистецтв королеви Софії

Художній музей з Пінакотека і бібліотекою в 40 000 томів, що становить разом з Прадо і Музеєм Тіссена-Борнеміси "Золотий трикутник мистецтв" Мадрида. Мадридці з іронією називають його "Софіду" за аналогією з Центром Помпіду в Парижі. Входить до першої двадцятки найбільш відвідуваних художніх музеїв світу. Радимо оцінити роботи авангардного художника Хуана Гріса ( "Пляшка Аніс дель Моно", "Відкрите вікно", "Скрипка і гітара"). Головним експонатом музею вважається "Герніка" Пабло Пікассо.

Віртуальна екскурсія: https://www.google.com/culturalinstitute/collection/museo-reina-sofia

Стара національна галерея в Берліні

Стара національна галерея в Берліні

У художній галереї на Музейному острові в Берлін зібрані картини XIX століття в стилі класицизму, романтизму, імпресіонізму та раннього модернізму. На особливу увагу заслуговують полотна Едуарда Мане "У консерваторії", Гюстава Курбе "Хвиля" і Каспара Давида Фрідріха "Чернець у моря". Можна прогулятися по всьому комплексу музею. Правда, деякі картини залишилися без підписів.

Віртуальна екскурсія: https://www.google.com/culturalinstitute/asset-viewer/alte-nationalgalerie-staatliche-museen-zu-berlin

Палац Версаля, Франція

Палац Версаля, Франція

Місце, де кожен відчує королівська велич. За допомогою Art Project можна не тільки подивитися на знамениті картини ( "Смерть Марата" Жака Луї Давида, "Зустріч Елеазара з Ревека" Паоло Веронезе, "Геркулес підтримує Перемогу" Жана Жувене), але і простежити, як змінювався один з найбільш розкішних палаців в історії. Віртуальний тур також пропонує прогулянку по реалістичному парку.

Віртуальна екскурсія: https://www.google.com/culturalinstitute/collection/palace-of-versailles

Лондонська національна галерея

Лондонська національна галерея

Ось тут точно можна провести цілий день! Це одна з найбільших картинних галерей столиці Великобританії. У ній виставлено понад дві тисячі шедеврів живопису Західної Європи за період з XII по XX ст., Причому всі картини в експозиції розташовані в хронологічній послідовності.