12 корисних сервісів для вивчення іноземних мов

  1. 12 корисних сервісів для вивчення іноземних мов Хлопці, ми вкладаємо душу в AdMe.ru. Дякуємо за...
  2. Інтерактивні сервіси
  3. Канали YouTube для тих, хто вивчає англійську
  4. Інші ресурси для вивчення англійської:
  5. 12 корисних сервісів для вивчення іноземних мов
  6. Мовні соціальні мережі
  7. Інтерактивні сервіси
  8. Канали YouTube для тих, хто вивчає англійську
  9. Інші ресурси для вивчення англійської:
  10. 12 корисних сервісів для вивчення іноземних мов
  11. Мовні соціальні мережі
  12. Інтерактивні сервіси
  13. Канали YouTube для тих, хто вивчає англійську
  14. Інші ресурси для вивчення англійської:
  15. 12 корисних сервісів для вивчення іноземних мов
  16. Мовні соціальні мережі
  17. Інтерактивні сервіси
  18. Канали YouTube для тих, хто вивчає англійську
  19. Інші ресурси для вивчення англійської:
  20. 12 корисних сервісів для вивчення іноземних мов
  21. Мовні соціальні мережі
  22. Інтерактивні сервіси
  23. Канали YouTube для тих, хто вивчає англійську
  24. Інші ресурси для вивчення англійської:
  25. 12 корисних сервісів для вивчення іноземних мов
  26. Мовні соціальні мережі
  27. Інтерактивні сервіси
  28. Канали YouTube для тих, хто вивчає англійську
  29. Інші ресурси для вивчення англійської:
  30. 12 корисних сервісів для вивчення іноземних мов
  31. Мовні соціальні мережі
  32. Інтерактивні сервіси
  33. Канали YouTube для тих, хто вивчає англійську
  34. Інші ресурси для вивчення англійської:

12 корисних сервісів для вивчення іноземних мов

Хлопці, ми вкладаємо душу в AdMe.ru. Дякуємо за те,
що відкриваєте цю красу. Дякую за натхнення і мурашки.
Приєднуйтесь до нас в Facebook і ВКонтакте

Запорукою успіху у вивченні як і раніше є практика і найкращим варіантом в цьому випадку залишається спілкування з носієм мови. У представлених нижче соціальних мережах ви зможете знайти собі співрозмовника по інтересам і захопленням, а заодно і попрактикуватися в знанні мови. Редакція AdMe.ru також відібрала для вас найкращі ресурси для вивчення англійської, в яких ви знайдете безліч цінних порад і підказок.

Мовні соціальні мережі

Мовні соціальні мережі

Для вже освоїли ази мовної практики Lang-8 пропонує прекрасний у своїй простоті хід. Користувач пише текст на мові, що вивчається, після чого за текст береться носій відповідної мови, що вносить в нього відповідні правки (або не вносить, якщо ви примудрилися не зробити жодної помилки).

Мережа ідеально підходить маніакальним любителям граматики або тим, кому для впевненого говоріння потрібно спочатку отримати санкцію - переконатися, що принаймні написано все правильно. З чисто психологічної точки зору це дуже правильно, головне - вчасно згадати про необхідність освоювати усну практику.

Мови: є носії мов з 190 країн.

Мови: є носії мов з 190 країн

особливість мережі Interpals - величезна інтернаціональна спільнота, що будується за принципом Фейсбук або будь-який інший соціальної мережі, але з упором на вивчення мов. Для швидкого знайомства необхідний лише базовий рівень володіння мовою, а мотивацію для занять не доводиться шукати за межами сайту, адже там так багато цікавих людей!

Мови: більше 100, включаючи основні європейські та азіатські.

Sharedtalk.com - соціальна мережа, яка може допомогти у вивченні будь-якої іноземної мови. Особливо він підходить тим, хто вже непогано розбирається в мові і хоче попрактикуватися з носієм мови, хоча це і не є обов'язковим. Сайт зроблений, мабуть, найвідомішим виробником електронних систем вивчення мов Rosetta Stone. Досить зареєструватися, ввести параметри пошуку партнера: рідна мова і досліджувана мова, і з'явиться список відповідних варіантів із зазначенням країни, віку, статі та коротким резюме.

Важливий момент! Навіть два.
Зверніть увагу на графу «Рідна мова». Іноді в ній вказано більше 2 мов. Часто деякі користувачі включають англійська або інші мови в список рідних, якщо просто вважають, що досить побіжно розмовляють на них. Але це аж ніяк не означає, що вони не роблять тих же помилок, що і ви. Зверніть увагу і на кількість мов. Якщо їх занадто багато (наприклад, 5), то, швидше за все, користувач просто цікавиться ними. Задумайтесь, наскільки серйозно він готовий займатися кожним з них одночасно.

Задумайтесь, наскільки серйозно він готовий займатися кожним з них одночасно

Політика міжнародної мережі Livemocha - допоможи іншому, а він допоможе тобі. Вправи, які не можуть бути перевірені програмою, розбирають носії мови. Роблять вони це не просто так, а в обмін на те, що хтось потім перевірить їх вправи. Вірити чи рецензії перевіряючого - особиста справа кожного, але досвідчені користувачі радять звертати увагу на рейтинги користувачів. Вивчення мови розбите на кілька етапів: кожен включає п'ять уроків, який складається з чотирьох обов'язкових вправ: вивчення нової лексики, виконання вправ на вивчене, письмове та усне завдання.

Зверніть увагу. Більшу частину контенту безкоштовна. Але разом з цим діє і система жетонів, розплачуючись якими, учень може, наприклад, індивідуально позайматися з учителем, якого вибере сам. Також за $ 9,99 на місяць можна купити «золотий ключ», який відкриє доступ до всіх матеріалів.

Mylanguageexchange - реалізована мрія радянських дітей, ідеальний сервіс для пошуку «друга по листуванню». Тільки тут один виявиться не довільним Біллом з Південної Африки, а рівно тим, ким ви захочете. Зайшовши на сайт, ви описуєте свого ідеального «партнера по мові», як його тут називають: вказуєте його рідна мова і мова, яку він практикує, а також країну, в якій йому бажано жити і приблизний вік вашого напарника. Решта - справа вибору: вибирайте вподобаного і відповідного за параметрами співрозмовника і шліфують свою французьку, німецьку або якої б то не було ще.

На сайті, згідно зі свідченнями авторів, мешкає близько мільйона користувачів з 133 країн, вони вчать 115 мов. Коли живе спілкування набридне, можна спробувати пограти у різноманітні словникові гри, порискал в місцевій бібліотеці або просто перейти на текстовий чат замість голосового.

Мови: 115, включаючи основні європейські та азіатські.

Сайт з дивовижною назвою italki пропонує вже освоєні нами живі чати і перевірку текстів. Головна відмінність від тих же Lang-8 - можливість давати професійні уроки бажаючим, записуючи їх в розклад і зв'язуючись в певний час.

Зверніть увагу. Більшість сервісів на italki безкоштовні. Не потрібно платити за пошук та спілкування з мовними партнерами на сторінках сайту. Робити записи в розділі «Блокнот», отримувати правильні відповіді і правки від інших користувачів нічого не буде вам коштувати. Абсолютно безкоштовно ви задаєте свої питання і отримуєте на них відповіді. Так само безкоштовні обговорення в групах, де ви практикуєте навички писемного мовлення з іншими учасниками спільноти. Але професійні викладачі та наставники спільноти беруть плату за свої заняття. Кожен з них призначає собі ціну самостійно. Заняття оплачуються так званими «кредитами italki» (ITC). Курс кредиту italki прикріплений до долара США: 10 кредитів italki = 1 долару США.

Мови: більше 100, включаючи основні європейські та азіатські.

Онлайн-ком'юніті для тих, хто вивчає іноземні мови busuu.com створили 36-річний Адріан з Ліхтенштейну та 31-річний Бернард з Австрії, які вільно володіють трьома мовами кожен і вивчають по четвертому. За їх словами, вони намагалися створити альтернативу традиційному способу вивчення, який вони завжди знаходили дорогим, складним і нудним. Три принципу, на яких базується сайт: вчитися у носіїв мови, вчитися на оригінальному матеріалі, вчитися безкоштовно. Кожен член ком'юніті є не тільки учнем, але і вчителем, який допомагає освоїти бажаючим свою рідну мову.

Зверніть увагу. Більшу частину контенту безкоштовна, преміум-доступ - 4,49 € в місяць. Преміум-доступ відкриває доступ до відеоуроку, мовних тестів і можливості отримати сертифікат після проходження курсу.

Мови: іспанська, французька, німецька, італійська, російська, португальська, польська, турецька, арабська, японська, китайська та англійська.

Інтерактивні сервіси

Інтерактивні сервіси

сервіс LinguaLeo збудований за ігровий методикою: реєструючись на сайті, користувач стає володарем левеняти, якого зобов'язується годувати фрикадельками (які видаються за регулярні і ефективні заняття), може додавати друзів в прайд і має доступ до джунглів - базі відео, аудіо та текстових матеріалів. Після реєстрації студент повинен самостійно вказати свій рівень володіння мовою і час, який готовий щодня проводити на сервісі. За допомогою цих даних буде будуватися діаграма прогресу, яка буде наочно показувати ефективність занять і їх інтенсивність.

Зверніть увагу. Більшу частину контенту безкоштовна, але можна купити «золотий статус» за 300 рублів на місяць, щоб мати можливість додавати необмежену кількість слів у день.

Мови: англійська.

Мови: англійська

Творці проекту засновують свою методику на те, що нові слова можна запам'ятати тільки в контексті і тільки якщо хоча б зрідка пробігає по складеними списками. Користувачі можуть створити необмежену кількість словників для різних мов. Вивчення відбувається в процесі читання текстів - або тих, які запропоновані на сайті, або своїх, які досить легко завантажити на сайт. На будь-яке слово в тексті можна натиснути - з'явиться його переклад, який автоматично потрапить в створений користувачем словник. Також є функція «Вчити» - слова з словничка один за одним виникають на екрані, в супроводі перекладу, транскрипції і проголошення диктором.

Мови: англійська, німецька, італійська, іспанська, французька.

Канали YouTube для тих, хто вивчає англійську

  • MinooAngloLink - корисні граматичні уроки.
  • Dailydictation - американська англійська з коротенькими диктантами і розбором вимови.
  • Duncaninchina - коротенькі ролики про все на світі англійською.
  • EnglishLessons4U - величезний архів відеоуроків на найрізноманітніші теми.

Інші ресурси для вивчення англійської:

  • Learn american english online - відмінний ресурс для тих, хто вивчає англійську. Весь представлений матеріал за рівнями. Пол з США пояснює граматику в своїх відео.
  • Britishcouncil - сайт Британської Ради. Подкасти, навчальні відео та ігри.
  • BBC English - вивчайте сучасний, жива мова за допомогою BBC.
  • Manythings - дуже ємний сайт, навіть носії його використовують. Тут можна підготуватися до іспитів TESL / TEFL. Є розділи на відпрацювання вимови (американський англійський), ідіоми, сленг і інші корисності.
  • Situationalenglish - вивчаємо англійську не простий зубрінням слів, а за допомогою різних ситуацій і виразів. Близько 150 різних статей.
  • Study.ru - онлайн портал з вивчення мов, в т.ч. англійського. Відеоуроки, вправи, система вивчення мови онлайн, форум любителів мов.
  • Englishtips - cообщество для люблячих англійську мову. Живе спілкування, статті, поради та секрети, останні методики і тенденції в усьому, що стосується англійської!

Хлопці, ми вкладаємо душу в AdMe.ru. Дякуємо за те,
що відкриваєте цю красу. Дякую за натхнення і мурашки.
Приєднуйтесь до нас в Facebook і ВКонтакте

12 корисних сервісів для вивчення іноземних мов

Хлопці, ми вкладаємо душу в AdMe.ru. Дякуємо за те,
що відкриваєте цю красу. Дякую за натхнення і мурашки.
Приєднуйтесь до нас в Facebook і ВКонтакте

Запорукою успіху у вивченні як і раніше є практика і найкращим варіантом в цьому випадку залишається спілкування з носієм мови. У представлених нижче соціальних мережах ви зможете знайти собі співрозмовника по інтересам і захопленням, а заодно і попрактикуватися в знанні мови. Редакція AdMe.ru також відібрала для вас найкращі ресурси для вивчення англійської, в яких ви знайдете безліч цінних порад і підказок.

Мовні соціальні мережі

Мовні соціальні мережі

Для вже освоїли ази мовної практики Lang-8 пропонує прекрасний у своїй простоті хід. Користувач пише текст на мові, що вивчається, після чого за текст береться носій відповідної мови, що вносить в нього відповідні правки (або не вносить, якщо ви примудрилися не зробити жодної помилки).

Мережа ідеально підходить маніакальним любителям граматики або тим, кому для впевненого говоріння потрібно спочатку отримати санкцію - переконатися, що принаймні написано все правильно. З чисто психологічної точки зору це дуже правильно, головне - вчасно згадати про необхідність освоювати усну практику.

Мови: є носії мов з 190 країн.

Мови: є носії мов з 190 країн

особливість мережі Interpals - величезна інтернаціональна спільнота, що будується за принципом Фейсбук або будь-який інший соціальної мережі, але з упором на вивчення мов. Для швидкого знайомства необхідний лише базовий рівень володіння мовою, а мотивацію для занять не доводиться шукати за межами сайту, адже там так багато цікавих людей!

Мови: більше 100, включаючи основні європейські та азіатські.

Sharedtalk.com - соціальна мережа, яка може допомогти у вивченні будь-якої іноземної мови. Особливо він підходить тим, хто вже непогано розбирається в мові і хоче попрактикуватися з носієм мови, хоча це і не є обов'язковим. Сайт зроблений, мабуть, найвідомішим виробником електронних систем вивчення мов Rosetta Stone. Досить зареєструватися, ввести параметри пошуку партнера: рідна мова і досліджувана мова, і з'явиться список відповідних варіантів із зазначенням країни, віку, статі та коротким резюме.

Важливий момент! Навіть два.
Зверніть увагу на графу «Рідна мова». Іноді в ній вказано більше 2 мов. Часто деякі користувачі включають англійська або інші мови в список рідних, якщо просто вважають, що досить побіжно розмовляють на них. Але це аж ніяк не означає, що вони не роблять тих же помилок, що і ви. Зверніть увагу і на кількість мов. Якщо їх занадто багато (наприклад, 5), то, швидше за все, користувач просто цікавиться ними. Задумайтесь, наскільки серйозно він готовий займатися кожним з них одночасно.

Задумайтесь, наскільки серйозно він готовий займатися кожним з них одночасно

Політика міжнародної мережі Livemocha - допоможи іншому, а він допоможе тобі. Вправи, які не можуть бути перевірені програмою, розбирають носії мови. Роблять вони це не просто так, а в обмін на те, що хтось потім перевірить їх вправи. Вірити чи рецензії перевіряючого - особиста справа кожного, але досвідчені користувачі радять звертати увагу на рейтинги користувачів. Вивчення мови розбите на кілька етапів: кожен включає п'ять уроків, який складається з чотирьох обов'язкових вправ: вивчення нової лексики, виконання вправ на вивчене, письмове та усне завдання.

Зверніть увагу. Більшу частину контенту безкоштовна. Але разом з цим діє і система жетонів, розплачуючись якими, учень може, наприклад, індивідуально позайматися з учителем, якого вибере сам. Також за $ 9,99 на місяць можна купити «золотий ключ», який відкриє доступ до всіх матеріалів.

Mylanguageexchange - реалізована мрія радянських дітей, ідеальний сервіс для пошуку «друга по листуванню». Тільки тут один виявиться не довільним Біллом з Південної Африки, а рівно тим, ким ви захочете. Зайшовши на сайт, ви описуєте свого ідеального «партнера по мові», як його тут називають: вказуєте його рідна мова і мова, яку він практикує, а також країну, в якій йому бажано жити і приблизний вік вашого напарника. Решта - справа вибору: вибирайте вподобаного і відповідного за параметрами співрозмовника і шліфують свою французьку, німецьку або якої б то не було ще.

На сайті, згідно зі свідченнями авторів, мешкає близько мільйона користувачів з 133 країн, вони вчать 115 мов. Коли живе спілкування набридне, можна спробувати пограти у різноманітні словникові гри, порискал в місцевій бібліотеці або просто перейти на текстовий чат замість голосового.

Мови: 115, включаючи основні європейські та азіатські.

Сайт з дивовижною назвою italki пропонує вже освоєні нами живі чати і перевірку текстів. Головна відмінність від тих же Lang-8 - можливість давати професійні уроки бажаючим, записуючи їх в розклад і зв'язуючись в певний час.

Зверніть увагу. Більшість сервісів на italki безкоштовні. Не потрібно платити за пошук та спілкування з мовними партнерами на сторінках сайту. Робити записи в розділі «Блокнот», отримувати правильні відповіді і правки від інших користувачів нічого не буде вам коштувати. Абсолютно безкоштовно ви задаєте свої питання і отримуєте на них відповіді. Так само безкоштовні обговорення в групах, де ви практикуєте навички писемного мовлення з іншими учасниками спільноти. Але професійні викладачі та наставники спільноти беруть плату за свої заняття. Кожен з них призначає собі ціну самостійно. Заняття оплачуються так званими «кредитами italki» (ITC). Курс кредиту italki прикріплений до долара США: 10 кредитів italki = 1 долару США.

Мови: більше 100, включаючи основні європейські та азіатські.

Онлайн-ком'юніті для тих, хто вивчає іноземні мови busuu.com створили 36-річний Адріан з Ліхтенштейну та 31-річний Бернард з Австрії, які вільно володіють трьома мовами кожен і вивчають по четвертому. За їх словами, вони намагалися створити альтернативу традиційному способу вивчення, який вони завжди знаходили дорогим, складним і нудним. Три принципу, на яких базується сайт: вчитися у носіїв мови, вчитися на оригінальному матеріалі, вчитися безкоштовно. Кожен член ком'юніті є не тільки учнем, але і вчителем, який допомагає освоїти бажаючим свою рідну мову.

Зверніть увагу. Більшу частину контенту безкоштовна, преміум-доступ - 4,49 € в місяць. Преміум-доступ відкриває доступ до відеоуроку, мовних тестів і можливості отримати сертифікат після проходження курсу.

Мови: іспанська, французька, німецька, італійська, російська, португальська, польська, турецька, арабська, японська, китайська та англійська.

Інтерактивні сервіси

Інтерактивні сервіси

сервіс LinguaLeo збудований за ігровий методикою: реєструючись на сайті, користувач стає володарем левеняти, якого зобов'язується годувати фрикадельками (які видаються за регулярні і ефективні заняття), може додавати друзів в прайд і має доступ до джунглів - базі відео, аудіо та текстових матеріалів. Після реєстрації студент повинен самостійно вказати свій рівень володіння мовою і час, який готовий щодня проводити на сервісі. За допомогою цих даних буде будуватися діаграма прогресу, яка буде наочно показувати ефективність занять і їх інтенсивність.

Зверніть увагу. Більшу частину контенту безкоштовна, але можна купити «золотий статус» за 300 рублів на місяць, щоб мати можливість додавати необмежену кількість слів у день.

Мови: англійська.

Мови: англійська

Творці проекту засновують свою методику на те, що нові слова можна запам'ятати тільки в контексті і тільки якщо хоча б зрідка пробігає по складеними списками. Користувачі можуть створити необмежену кількість словників для різних мов. Вивчення відбувається в процесі читання текстів - або тих, які запропоновані на сайті, або своїх, які досить легко завантажити на сайт. На будь-яке слово в тексті можна натиснути - з'явиться його переклад, який автоматично потрапить в створений користувачем словник. Також є функція «Вчити» - слова з словничка один за одним виникають на екрані, в супроводі перекладу, транскрипції і проголошення диктором.

Мови: англійська, німецька, італійська, іспанська, французька.

Канали YouTube для тих, хто вивчає англійську

  • MinooAngloLink - корисні граматичні уроки.
  • Dailydictation - американська англійська з коротенькими диктантами і розбором вимови.
  • Duncaninchina - коротенькі ролики про все на світі англійською.
  • EnglishLessons4U - величезний архів відеоуроків на найрізноманітніші теми.

Інші ресурси для вивчення англійської:

  • Learn american english online - відмінний ресурс для тих, хто вивчає англійську. Весь представлений матеріал за рівнями. Пол з США пояснює граматику в своїх відео.
  • Britishcouncil - сайт Британської Ради. Подкасти, навчальні відео та ігри.
  • BBC English - вивчайте сучасний, жива мова за допомогою BBC.
  • Manythings - дуже ємний сайт, навіть носії його використовують. Тут можна підготуватися до іспитів TESL / TEFL. Є розділи на відпрацювання вимови (американський англійський), ідіоми, сленг і інші корисності.
  • Situationalenglish - вивчаємо англійську не простий зубрінням слів, а за допомогою різних ситуацій і виразів. Близько 150 різних статей.
  • Study.ru - онлайн портал з вивчення мов, в т.ч. англійського. Відеоуроки, вправи, система вивчення мови онлайн, форум любителів мов.
  • Englishtips - cообщество для люблячих англійську мову. Живе спілкування, статті, поради та секрети, останні методики і тенденції в усьому, що стосується англійської!

Хлопці, ми вкладаємо душу в AdMe.ru. Дякуємо за те,
що відкриваєте цю красу. Дякую за натхнення і мурашки.
Приєднуйтесь до нас в Facebook і ВКонтакте

12 корисних сервісів для вивчення іноземних мов

Хлопці, ми вкладаємо душу в AdMe.ru. Дякуємо за те,
що відкриваєте цю красу. Дякую за натхнення і мурашки.
Приєднуйтесь до нас в Facebook і ВКонтакте

Запорукою успіху у вивченні як і раніше є практика і найкращим варіантом в цьому випадку залишається спілкування з носієм мови. У представлених нижче соціальних мережах ви зможете знайти собі співрозмовника по інтересам і захопленням, а заодно і попрактикуватися в знанні мови. Редакція AdMe.ru також відібрала для вас найкращі ресурси для вивчення англійської, в яких ви знайдете безліч цінних порад і підказок.

Мовні соціальні мережі

Мовні соціальні мережі

Для вже освоїли ази мовної практики Lang-8 пропонує прекрасний у своїй простоті хід. Користувач пише текст на мові, що вивчається, після чого за текст береться носій відповідної мови, що вносить в нього відповідні правки (або не вносить, якщо ви примудрилися не зробити жодної помилки).

Мережа ідеально підходить маніакальним любителям граматики або тим, кому для впевненого говоріння потрібно спочатку отримати санкцію - переконатися, що принаймні написано все правильно. З чисто психологічної точки зору це дуже правильно, головне - вчасно згадати про необхідність освоювати усну практику.

Мови: є носії мов з 190 країн.

Мови: є носії мов з 190 країн

особливість мережі Interpals - величезна інтернаціональна спільнота, що будується за принципом Фейсбук або будь-який інший соціальної мережі, але з упором на вивчення мов. Для швидкого знайомства необхідний лише базовий рівень володіння мовою, а мотивацію для занять не доводиться шукати за межами сайту, адже там так багато цікавих людей!

Мови: більше 100, включаючи основні європейські та азіатські.

Sharedtalk.com - соціальна мережа, яка може допомогти у вивченні будь-якої іноземної мови. Особливо він підходить тим, хто вже непогано розбирається в мові і хоче попрактикуватися з носієм мови, хоча це і не є обов'язковим. Сайт зроблений, мабуть, найвідомішим виробником електронних систем вивчення мов Rosetta Stone. Досить зареєструватися, ввести параметри пошуку партнера: рідна мова і досліджувана мова, і з'явиться список відповідних варіантів із зазначенням країни, віку, статі та коротким резюме.

Важливий момент! Навіть два.
Зверніть увагу на графу «Рідна мова». Іноді в ній вказано більше 2 мов. Часто деякі користувачі включають англійська або інші мови в список рідних, якщо просто вважають, що досить побіжно розмовляють на них. Але це аж ніяк не означає, що вони не роблять тих же помилок, що і ви. Зверніть увагу і на кількість мов. Якщо їх занадто багато (наприклад, 5), то, швидше за все, користувач просто цікавиться ними. Задумайтесь, наскільки серйозно він готовий займатися кожним з них одночасно.

Задумайтесь, наскільки серйозно він готовий займатися кожним з них одночасно

Політика міжнародної мережі Livemocha - допоможи іншому, а він допоможе тобі. Вправи, які не можуть бути перевірені програмою, розбирають носії мови. Роблять вони це не просто так, а в обмін на те, що хтось потім перевірить їх вправи. Вірити чи рецензії перевіряючого - особиста справа кожного, але досвідчені користувачі радять звертати увагу на рейтинги користувачів. Вивчення мови розбите на кілька етапів: кожен включає п'ять уроків, який складається з чотирьох обов'язкових вправ: вивчення нової лексики, виконання вправ на вивчене, письмове та усне завдання.

Зверніть увагу. Більшу частину контенту безкоштовна. Але разом з цим діє і система жетонів, розплачуючись якими, учень може, наприклад, індивідуально позайматися з учителем, якого вибере сам. Також за $ 9,99 на місяць можна купити «золотий ключ», який відкриє доступ до всіх матеріалів.

Mylanguageexchange - реалізована мрія радянських дітей, ідеальний сервіс для пошуку «друга по листуванню». Тільки тут один виявиться не довільним Біллом з Південної Африки, а рівно тим, ким ви захочете. Зайшовши на сайт, ви описуєте свого ідеального «партнера по мові», як його тут називають: вказуєте його рідна мова і мова, яку він практикує, а також країну, в якій йому бажано жити і приблизний вік вашого напарника. Решта - справа вибору: вибирайте вподобаного і відповідного за параметрами співрозмовника і шліфують свою французьку, німецьку або якої б то не було ще.

На сайті, згідно зі свідченнями авторів, мешкає близько мільйона користувачів з 133 країн, вони вчать 115 мов. Коли живе спілкування набридне, можна спробувати пограти у різноманітні словникові гри, порискал в місцевій бібліотеці або просто перейти на текстовий чат замість голосового.

Мови: 115, включаючи основні європейські та азіатські.

Сайт з дивовижною назвою italki пропонує вже освоєні нами живі чати і перевірку текстів. Головна відмінність від тих же Lang-8 - можливість давати професійні уроки бажаючим, записуючи їх в розклад і зв'язуючись в певний час.

Зверніть увагу. Більшість сервісів на italki безкоштовні. Не потрібно платити за пошук та спілкування з мовними партнерами на сторінках сайту. Робити записи в розділі «Блокнот», отримувати правильні відповіді і правки від інших користувачів нічого не буде вам коштувати. Абсолютно безкоштовно ви задаєте свої питання і отримуєте на них відповіді. Так само безкоштовні обговорення в групах, де ви практикуєте навички писемного мовлення з іншими учасниками спільноти. Але професійні викладачі та наставники спільноти беруть плату за свої заняття. Кожен з них призначає собі ціну самостійно. Заняття оплачуються так званими «кредитами italki» (ITC). Курс кредиту italki прикріплений до долара США: 10 кредитів italki = 1 долару США.

Мови: більше 100, включаючи основні європейські та азіатські.

Онлайн-ком'юніті для тих, хто вивчає іноземні мови busuu.com створили 36-річний Адріан з Ліхтенштейну та 31-річний Бернард з Австрії, які вільно володіють трьома мовами кожен і вивчають по четвертому. За їх словами, вони намагалися створити альтернативу традиційному способу вивчення, який вони завжди знаходили дорогим, складним і нудним. Три принципу, на яких базується сайт: вчитися у носіїв мови, вчитися на оригінальному матеріалі, вчитися безкоштовно. Кожен член ком'юніті є не тільки учнем, але і вчителем, який допомагає освоїти бажаючим свою рідну мову.

Зверніть увагу. Більшу частину контенту безкоштовна, преміум-доступ - 4,49 € в місяць. Преміум-доступ відкриває доступ до відеоуроку, мовних тестів і можливості отримати сертифікат після проходження курсу.

Мови: іспанська, французька, німецька, італійська, російська, португальська, польська, турецька, арабська, японська, китайська та англійська.

Інтерактивні сервіси

Інтерактивні сервіси

сервіс LinguaLeo збудований за ігровий методикою: реєструючись на сайті, користувач стає володарем левеняти, якого зобов'язується годувати фрикадельками (які видаються за регулярні і ефективні заняття), може додавати друзів в прайд і має доступ до джунглів - базі відео, аудіо та текстових матеріалів. Після реєстрації студент повинен самостійно вказати свій рівень володіння мовою і час, який готовий щодня проводити на сервісі. За допомогою цих даних буде будуватися діаграма прогресу, яка буде наочно показувати ефективність занять і їх інтенсивність.

Зверніть увагу. Більшу частину контенту безкоштовна, але можна купити «золотий статус» за 300 рублів на місяць, щоб мати можливість додавати необмежену кількість слів у день.

Мови: англійська.

Мови: англійська

Творці проекту засновують свою методику на те, що нові слова можна запам'ятати тільки в контексті і тільки якщо хоча б зрідка пробігає по складеними списками. Користувачі можуть створити необмежену кількість словників для різних мов. Вивчення відбувається в процесі читання текстів - або тих, які запропоновані на сайті, або своїх, які досить легко завантажити на сайт. На будь-яке слово в тексті можна натиснути - з'явиться його переклад, який автоматично потрапить в створений користувачем словник. Також є функція «Вчити» - слова з словничка один за одним виникають на екрані, в супроводі перекладу, транскрипції і проголошення диктором.

Мови: англійська, німецька, італійська, іспанська, французька.

Канали YouTube для тих, хто вивчає англійську

  • MinooAngloLink - корисні граматичні уроки.
  • Dailydictation - американська англійська з коротенькими диктантами і розбором вимови.
  • Duncaninchina - коротенькі ролики про все на світі англійською.
  • EnglishLessons4U - величезний архів відеоуроків на найрізноманітніші теми.

Інші ресурси для вивчення англійської:

  • Learn american english online - відмінний ресурс для тих, хто вивчає англійську. Весь представлений матеріал за рівнями. Пол з США пояснює граматику в своїх відео.
  • Britishcouncil - сайт Британської Ради. Подкасти, навчальні відео та ігри.
  • BBC English - вивчайте сучасний, жива мова за допомогою BBC.
  • Manythings - дуже ємний сайт, навіть носії його використовують. Тут можна підготуватися до іспитів TESL / TEFL. Є розділи на відпрацювання вимови (американський англійський), ідіоми, сленг і інші корисності.
  • Situationalenglish - вивчаємо англійську не простий зубрінням слів, а за допомогою різних ситуацій і виразів. Близько 150 різних статей.
  • Study.ru - онлайн портал з вивчення мов, в т.ч. англійського. Відеоуроки, вправи, система вивчення мови онлайн, форум любителів мов.
  • Englishtips - cообщество для люблячих англійську мову. Живе спілкування, статті, поради та секрети, останні методики і тенденції в усьому, що стосується англійської!

Хлопці, ми вкладаємо душу в AdMe.ru. Дякуємо за те,
що відкриваєте цю красу. Дякую за натхнення і мурашки.
Приєднуйтесь до нас в Facebook і ВКонтакте

12 корисних сервісів для вивчення іноземних мов

Хлопці, ми вкладаємо душу в AdMe.ru. Дякуємо за те,
що відкриваєте цю красу. Дякую за натхнення і мурашки.
Приєднуйтесь до нас в Facebook і ВКонтакте

Запорукою успіху у вивченні як і раніше є практика і найкращим варіантом в цьому випадку залишається спілкування з носієм мови. У представлених нижче соціальних мережах ви зможете знайти собі співрозмовника по інтересам і захопленням, а заодно і попрактикуватися в знанні мови. Редакція AdMe.ru також відібрала для вас найкращі ресурси для вивчення англійської, в яких ви знайдете безліч цінних порад і підказок.

Мовні соціальні мережі

Мовні соціальні мережі

Для вже освоїли ази мовної практики Lang-8 пропонує прекрасний у своїй простоті хід. Користувач пише текст на мові, що вивчається, після чого за текст береться носій відповідної мови, що вносить в нього відповідні правки (або не вносить, якщо ви примудрилися не зробити жодної помилки).

Мережа ідеально підходить маніакальним любителям граматики або тим, кому для впевненого говоріння потрібно спочатку отримати санкцію - переконатися, що принаймні написано все правильно. З чисто психологічної точки зору це дуже правильно, головне - вчасно згадати про необхідність освоювати усну практику.

Мови: є носії мов з 190 країн.

Мови: є носії мов з 190 країн

особливість мережі Interpals - величезна інтернаціональна спільнота, що будується за принципом Фейсбук або будь-який інший соціальної мережі, але з упором на вивчення мов. Для швидкого знайомства необхідний лише базовий рівень володіння мовою, а мотивацію для занять не доводиться шукати за межами сайту, адже там так багато цікавих людей!

Мови: більше 100, включаючи основні європейські та азіатські.

Sharedtalk.com - соціальна мережа, яка може допомогти у вивченні будь-якої іноземної мови. Особливо він підходить тим, хто вже непогано розбирається в мові і хоче попрактикуватися з носієм мови, хоча це і не є обов'язковим. Сайт зроблений, мабуть, найвідомішим виробником електронних систем вивчення мов Rosetta Stone. Досить зареєструватися, ввести параметри пошуку партнера: рідна мова і досліджувана мова, і з'явиться список відповідних варіантів із зазначенням країни, віку, статі та коротким резюме.

Важливий момент! Навіть два.
Зверніть увагу на графу «Рідна мова». Іноді в ній вказано більше 2 мов. Часто деякі користувачі включають англійська або інші мови в список рідних, якщо просто вважають, що досить побіжно розмовляють на них. Але це аж ніяк не означає, що вони не роблять тих же помилок, що і ви. Зверніть увагу і на кількість мов. Якщо їх занадто багато (наприклад, 5), то, швидше за все, користувач просто цікавиться ними. Задумайтесь, наскільки серйозно він готовий займатися кожним з них одночасно.

Задумайтесь, наскільки серйозно він готовий займатися кожним з них одночасно

Політика міжнародної мережі Livemocha - допоможи іншому, а він допоможе тобі. Вправи, які не можуть бути перевірені програмою, розбирають носії мови. Роблять вони це не просто так, а в обмін на те, що хтось потім перевірить їх вправи. Вірити чи рецензії перевіряючого - особиста справа кожного, але досвідчені користувачі радять звертати увагу на рейтинги користувачів. Вивчення мови розбите на кілька етапів: кожен включає п'ять уроків, який складається з чотирьох обов'язкових вправ: вивчення нової лексики, виконання вправ на вивчене, письмове та усне завдання.

Зверніть увагу. Більшу частину контенту безкоштовна. Але разом з цим діє і система жетонів, розплачуючись якими, учень може, наприклад, індивідуально позайматися з учителем, якого вибере сам. Також за $ 9,99 на місяць можна купити «золотий ключ», який відкриє доступ до всіх матеріалів.

Mylanguageexchange - реалізована мрія радянських дітей, ідеальний сервіс для пошуку «друга по листуванню». Тільки тут один виявиться не довільним Біллом з Південної Африки, а рівно тим, ким ви захочете. Зайшовши на сайт, ви описуєте свого ідеального «партнера по мові», як його тут називають: вказуєте його рідна мова і мова, яку він практикує, а також країну, в якій йому бажано жити і приблизний вік вашого напарника. Решта - справа вибору: вибирайте вподобаного і відповідного за параметрами співрозмовника і шліфують свою французьку, німецьку або якої б то не було ще.

На сайті, згідно зі свідченнями авторів, мешкає близько мільйона користувачів з 133 країн, вони вчать 115 мов. Коли живе спілкування набридне, можна спробувати пограти у різноманітні словникові гри, порискал в місцевій бібліотеці або просто перейти на текстовий чат замість голосового.

Мови: 115, включаючи основні європейські та азіатські.

Сайт з дивовижною назвою italki пропонує вже освоєні нами живі чати і перевірку текстів. Головна відмінність від тих же Lang-8 - можливість давати професійні уроки бажаючим, записуючи їх в розклад і зв'язуючись в певний час.

Зверніть увагу. Більшість сервісів на italki безкоштовні. Не потрібно платити за пошук та спілкування з мовними партнерами на сторінках сайту. Робити записи в розділі «Блокнот», отримувати правильні відповіді і правки від інших користувачів нічого не буде вам коштувати. Абсолютно безкоштовно ви задаєте свої питання і отримуєте на них відповіді. Так само безкоштовні обговорення в групах, де ви практикуєте навички писемного мовлення з іншими учасниками спільноти. Але професійні викладачі та наставники спільноти беруть плату за свої заняття. Кожен з них призначає собі ціну самостійно. Заняття оплачуються так званими «кредитами italki» (ITC). Курс кредиту italki прикріплений до долара США: 10 кредитів italki = 1 долару США.

Мови: більше 100, включаючи основні європейські та азіатські.

Онлайн-ком'юніті для тих, хто вивчає іноземні мови busuu.com створили 36-річний Адріан з Ліхтенштейну та 31-річний Бернард з Австрії, які вільно володіють трьома мовами кожен і вивчають по четвертому. За їх словами, вони намагалися створити альтернативу традиційному способу вивчення, який вони завжди знаходили дорогим, складним і нудним. Три принципу, на яких базується сайт: вчитися у носіїв мови, вчитися на оригінальному матеріалі, вчитися безкоштовно. Кожен член ком'юніті є не тільки учнем, але і вчителем, який допомагає освоїти бажаючим свою рідну мову.

Зверніть увагу. Більшу частину контенту безкоштовна, преміум-доступ - 4,49 € в місяць. Преміум-доступ відкриває доступ до відеоуроку, мовних тестів і можливості отримати сертифікат після проходження курсу.

Мови: іспанська, французька, німецька, італійська, російська, португальська, польська, турецька, арабська, японська, китайська та англійська.

Інтерактивні сервіси

Інтерактивні сервіси

сервіс LinguaLeo збудований за ігровий методикою: реєструючись на сайті, користувач стає володарем левеняти, якого зобов'язується годувати фрикадельками (які видаються за регулярні і ефективні заняття), може додавати друзів в прайд і має доступ до джунглів - базі відео, аудіо та текстових матеріалів. Після реєстрації студент повинен самостійно вказати свій рівень володіння мовою і час, який готовий щодня проводити на сервісі. За допомогою цих даних буде будуватися діаграма прогресу, яка буде наочно показувати ефективність занять і їх інтенсивність.

Зверніть увагу. Більшу частину контенту безкоштовна, але можна купити «золотий статус» за 300 рублів на місяць, щоб мати можливість додавати необмежену кількість слів у день.

Мови: англійська.

Мови: англійська

Творці проекту засновують свою методику на те, що нові слова можна запам'ятати тільки в контексті і тільки якщо хоча б зрідка пробігає по складеними списками. Користувачі можуть створити необмежену кількість словників для різних мов. Вивчення відбувається в процесі читання текстів - або тих, які запропоновані на сайті, або своїх, які досить легко завантажити на сайт. На будь-яке слово в тексті можна натиснути - з'явиться його переклад, який автоматично потрапить в створений користувачем словник. Також є функція «Вчити» - слова з словничка один за одним виникають на екрані, в супроводі перекладу, транскрипції і проголошення диктором.

Мови: англійська, німецька, італійська, іспанська, французька.

Канали YouTube для тих, хто вивчає англійську

  • MinooAngloLink - корисні граматичні уроки.
  • Dailydictation - американська англійська з коротенькими диктантами і розбором вимови.
  • Duncaninchina - коротенькі ролики про все на світі англійською.
  • EnglishLessons4U - величезний архів відеоуроків на найрізноманітніші теми.

Інші ресурси для вивчення англійської:

  • Learn american english online - відмінний ресурс для тих, хто вивчає англійську. Весь представлений матеріал за рівнями. Пол з США пояснює граматику в своїх відео.
  • Britishcouncil - сайт Британської Ради. Подкасти, навчальні відео та ігри.
  • BBC English - вивчайте сучасний, жива мова за допомогою BBC.
  • Manythings - дуже ємний сайт, навіть носії його використовують. Тут можна підготуватися до іспитів TESL / TEFL. Є розділи на відпрацювання вимови (американський англійський), ідіоми, сленг і інші корисності.
  • Situationalenglish - вивчаємо англійську не простий зубрінням слів, а за допомогою різних ситуацій і виразів. Близько 150 різних статей.
  • Study.ru - онлайн портал з вивчення мов, в т.ч. англійського. Відеоуроки, вправи, система вивчення мови онлайн, форум любителів мов.
  • Englishtips - cообщество для люблячих англійську мову. Живе спілкування, статті, поради та секрети, останні методики і тенденції в усьому, що стосується англійської!

Хлопці, ми вкладаємо душу в AdMe.ru. Дякуємо за те,
що відкриваєте цю красу. Дякую за натхнення і мурашки.
Приєднуйтесь до нас в Facebook і ВКонтакте

12 корисних сервісів для вивчення іноземних мов

Хлопці, ми вкладаємо душу в AdMe.ru. Дякуємо за те,
що відкриваєте цю красу. Дякую за натхнення і мурашки.
Приєднуйтесь до нас в Facebook і ВКонтакте

Запорукою успіху у вивченні як і раніше є практика і найкращим варіантом в цьому випадку залишається спілкування з носієм мови. У представлених нижче соціальних мережах ви зможете знайти собі співрозмовника по інтересам і захопленням, а заодно і попрактикуватися в знанні мови. Редакція AdMe.ru також відібрала для вас найкращі ресурси для вивчення англійської, в яких ви знайдете безліч цінних порад і підказок.

Мовні соціальні мережі

Мовні соціальні мережі

Для вже освоїли ази мовної практики Lang-8 пропонує прекрасний у своїй простоті хід. Користувач пише текст на мові, що вивчається, після чого за текст береться носій відповідної мови, що вносить в нього відповідні правки (або не вносить, якщо ви примудрилися не зробити жодної помилки).

Мережа ідеально підходить маніакальним любителям граматики або тим, кому для впевненого говоріння потрібно спочатку отримати санкцію - переконатися, що принаймні написано все правильно. З чисто психологічної точки зору це дуже правильно, головне - вчасно згадати про необхідність освоювати усну практику.

Мови: є носії мов з 190 країн.

Мови: є носії мов з 190 країн

особливість мережі Interpals - величезна інтернаціональна спільнота, що будується за принципом Фейсбук або будь-який інший соціальної мережі, але з упором на вивчення мов. Для швидкого знайомства необхідний лише базовий рівень володіння мовою, а мотивацію для занять не доводиться шукати за межами сайту, адже там так багато цікавих людей!

Мови: більше 100, включаючи основні європейські та азіатські.

Sharedtalk.com - соціальна мережа, яка може допомогти у вивченні будь-якої іноземної мови. Особливо він підходить тим, хто вже непогано розбирається в мові і хоче попрактикуватися з носієм мови, хоча це і не є обов'язковим. Сайт зроблений, мабуть, найвідомішим виробником електронних систем вивчення мов Rosetta Stone. Досить зареєструватися, ввести параметри пошуку партнера: рідна мова і досліджувана мова, і з'явиться список відповідних варіантів із зазначенням країни, віку, статі та коротким резюме.

Важливий момент! Навіть два.
Зверніть увагу на графу «Рідна мова». Іноді в ній вказано більше 2 мов. Часто деякі користувачі включають англійська або інші мови в список рідних, якщо просто вважають, що досить побіжно розмовляють на них. Але це аж ніяк не означає, що вони не роблять тих же помилок, що і ви. Зверніть увагу і на кількість мов. Якщо їх занадто багато (наприклад, 5), то, швидше за все, користувач просто цікавиться ними. Задумайтесь, наскільки серйозно він готовий займатися кожним з них одночасно.

Задумайтесь, наскільки серйозно він готовий займатися кожним з них одночасно

Політика міжнародної мережі Livemocha - допоможи іншому, а він допоможе тобі. Вправи, які не можуть бути перевірені програмою, розбирають носії мови. Роблять вони це не просто так, а в обмін на те, що хтось потім перевірить їх вправи. Вірити чи рецензії перевіряючого - особиста справа кожного, але досвідчені користувачі радять звертати увагу на рейтинги користувачів. Вивчення мови розбите на кілька етапів: кожен включає п'ять уроків, який складається з чотирьох обов'язкових вправ: вивчення нової лексики, виконання вправ на вивчене, письмове та усне завдання.

Зверніть увагу. Більшу частину контенту безкоштовна. Але разом з цим діє і система жетонів, розплачуючись якими, учень може, наприклад, індивідуально позайматися з учителем, якого вибере сам. Також за $ 9,99 на місяць можна купити «золотий ключ», який відкриє доступ до всіх матеріалів.

Mylanguageexchange - реалізована мрія радянських дітей, ідеальний сервіс для пошуку «друга по листуванню». Тільки тут один виявиться не довільним Біллом з Південної Африки, а рівно тим, ким ви захочете. Зайшовши на сайт, ви описуєте свого ідеального «партнера по мові», як його тут називають: вказуєте його рідна мова і мова, яку він практикує, а також країну, в якій йому бажано жити і приблизний вік вашого напарника. Решта - справа вибору: вибирайте вподобаного і відповідного за параметрами співрозмовника і шліфують свою французьку, німецьку або якої б то не було ще.

На сайті, згідно зі свідченнями авторів, мешкає близько мільйона користувачів з 133 країн, вони вчать 115 мов. Коли живе спілкування набридне, можна спробувати пограти у різноманітні словникові гри, порискал в місцевій бібліотеці або просто перейти на текстовий чат замість голосового.

Мови: 115, включаючи основні європейські та азіатські.

Сайт з дивовижною назвою italki пропонує вже освоєні нами живі чати і перевірку текстів. Головна відмінність від тих же Lang-8 - можливість давати професійні уроки бажаючим, записуючи їх в розклад і зв'язуючись в певний час.

Зверніть увагу. Більшість сервісів на italki безкоштовні. Не потрібно платити за пошук та спілкування з мовними партнерами на сторінках сайту. Робити записи в розділі «Блокнот», отримувати правильні відповіді і правки від інших користувачів нічого не буде вам коштувати. Абсолютно безкоштовно ви задаєте свої питання і отримуєте на них відповіді. Так само безкоштовні обговорення в групах, де ви практикуєте навички писемного мовлення з іншими учасниками спільноти. Але професійні викладачі та наставники спільноти беруть плату за свої заняття. Кожен з них призначає собі ціну самостійно. Заняття оплачуються так званими «кредитами italki» (ITC). Курс кредиту italki прикріплений до долара США: 10 кредитів italki = 1 долару США.

Мови: більше 100, включаючи основні європейські та азіатські.

Онлайн-ком'юніті для тих, хто вивчає іноземні мови busuu.com створили 36-річний Адріан з Ліхтенштейну та 31-річний Бернард з Австрії, які вільно володіють трьома мовами кожен і вивчають по четвертому. За їх словами, вони намагалися створити альтернативу традиційному способу вивчення, який вони завжди знаходили дорогим, складним і нудним. Три принципу, на яких базується сайт: вчитися у носіїв мови, вчитися на оригінальному матеріалі, вчитися безкоштовно. Кожен член ком'юніті є не тільки учнем, але і вчителем, який допомагає освоїти бажаючим свою рідну мову.

Зверніть увагу. Більшу частину контенту безкоштовна, преміум-доступ - 4,49 € в місяць. Преміум-доступ відкриває доступ до відеоуроку, мовних тестів і можливості отримати сертифікат після проходження курсу.

Мови: іспанська, французька, німецька, італійська, російська, португальська, польська, турецька, арабська, японська, китайська та англійська.

Інтерактивні сервіси

Інтерактивні сервіси

сервіс LinguaLeo збудований за ігровий методикою: реєструючись на сайті, користувач стає володарем левеняти, якого зобов'язується годувати фрикадельками (які видаються за регулярні і ефективні заняття), може додавати друзів в прайд і має доступ до джунглів - базі відео, аудіо та текстових матеріалів. Після реєстрації студент повинен самостійно вказати свій рівень володіння мовою і час, який готовий щодня проводити на сервісі. За допомогою цих даних буде будуватися діаграма прогресу, яка буде наочно показувати ефективність занять і їх інтенсивність.

Зверніть увагу. Більшу частину контенту безкоштовна, але можна купити «золотий статус» за 300 рублів на місяць, щоб мати можливість додавати необмежену кількість слів у день.

Мови: англійська.

Мови: англійська

Творці проекту засновують свою методику на те, що нові слова можна запам'ятати тільки в контексті і тільки якщо хоча б зрідка пробігає по складеними списками. Користувачі можуть створити необмежену кількість словників для різних мов. Вивчення відбувається в процесі читання текстів - або тих, які запропоновані на сайті, або своїх, які досить легко завантажити на сайт. На будь-яке слово в тексті можна натиснути - з'явиться його переклад, який автоматично потрапить в створений користувачем словник. Також є функція «Вчити» - слова з словничка один за одним виникають на екрані, в супроводі перекладу, транскрипції і проголошення диктором.

Мови: англійська, німецька, італійська, іспанська, французька.

Канали YouTube для тих, хто вивчає англійську

  • MinooAngloLink - корисні граматичні уроки.
  • Dailydictation - американська англійська з коротенькими диктантами і розбором вимови.
  • Duncaninchina - коротенькі ролики про все на світі англійською.
  • EnglishLessons4U - величезний архів відеоуроків на найрізноманітніші теми.

Інші ресурси для вивчення англійської:

  • Learn american english online - відмінний ресурс для тих, хто вивчає англійську. Весь представлений матеріал за рівнями. Пол з США пояснює граматику в своїх відео.
  • Britishcouncil - сайт Британської Ради. Подкасти, навчальні відео та ігри.
  • BBC English - вивчайте сучасний, жива мова за допомогою BBC.
  • Manythings - дуже ємний сайт, навіть носії його використовують. Тут можна підготуватися до іспитів TESL / TEFL. Є розділи на відпрацювання вимови (американський англійський), ідіоми, сленг і інші корисності.
  • Situationalenglish - вивчаємо англійську не простий зубрінням слів, а за допомогою різних ситуацій і виразів. Близько 150 різних статей.
  • Study.ru - онлайн портал з вивчення мов, в т.ч. англійського. Відеоуроки, вправи, система вивчення мови онлайн, форум любителів мов.
  • Englishtips - cообщество для люблячих англійську мову. Живе спілкування, статті, поради та секрети, останні методики і тенденції в усьому, що стосується англійської!

Хлопці, ми вкладаємо душу в AdMe.ru. Дякуємо за те,
що відкриваєте цю красу. Дякую за натхнення і мурашки.
Приєднуйтесь до нас в Facebook і ВКонтакте

12 корисних сервісів для вивчення іноземних мов

Хлопці, ми вкладаємо душу в AdMe.ru. Дякуємо за те,
що відкриваєте цю красу. Дякую за натхнення і мурашки.
Приєднуйтесь до нас в Facebook і ВКонтакте

Запорукою успіху у вивченні як і раніше є практика і найкращим варіантом в цьому випадку залишається спілкування з носієм мови. У представлених нижче соціальних мережах ви зможете знайти собі співрозмовника по інтересам і захопленням, а заодно і попрактикуватися в знанні мови. Редакція AdMe.ru також відібрала для вас найкращі ресурси для вивчення англійської, в яких ви знайдете безліч цінних порад і підказок.

Мовні соціальні мережі

Мовні соціальні мережі

Для вже освоїли ази мовної практики Lang-8 пропонує прекрасний у своїй простоті хід. Користувач пише текст на мові, що вивчається, після чого за текст береться носій відповідної мови, що вносить в нього відповідні правки (або не вносить, якщо ви примудрилися не зробити жодної помилки).

Мережа ідеально підходить маніакальним любителям граматики або тим, кому для впевненого говоріння потрібно спочатку отримати санкцію - переконатися, що принаймні написано все правильно. З чисто психологічної точки зору це дуже правильно, головне - вчасно згадати про необхідність освоювати усну практику.

Мови: є носії мов з 190 країн.

Мови: є носії мов з 190 країн

особливість мережі Interpals - величезна інтернаціональна спільнота, що будується за принципом Фейсбук або будь-який інший соціальної мережі, але з упором на вивчення мов. Для швидкого знайомства необхідний лише базовий рівень володіння мовою, а мотивацію для занять не доводиться шукати за межами сайту, адже там так багато цікавих людей!

Мови: більше 100, включаючи основні європейські та азіатські.

Sharedtalk.com - соціальна мережа, яка може допомогти у вивченні будь-якої іноземної мови. Особливо він підходить тим, хто вже непогано розбирається в мові і хоче попрактикуватися з носієм мови, хоча це і не є обов'язковим. Сайт зроблений, мабуть, найвідомішим виробником електронних систем вивчення мов Rosetta Stone. Досить зареєструватися, ввести параметри пошуку партнера: рідна мова і досліджувана мова, і з'явиться список відповідних варіантів із зазначенням країни, віку, статі та коротким резюме.

Важливий момент! Навіть два.
Зверніть увагу на графу «Рідна мова». Іноді в ній вказано більше 2 мов. Часто деякі користувачі включають англійська або інші мови в список рідних, якщо просто вважають, що досить побіжно розмовляють на них. Але це аж ніяк не означає, що вони не роблять тих же помилок, що і ви. Зверніть увагу і на кількість мов. Якщо їх занадто багато (наприклад, 5), то, швидше за все, користувач просто цікавиться ними. Задумайтесь, наскільки серйозно він готовий займатися кожним з них одночасно.

Задумайтесь, наскільки серйозно він готовий займатися кожним з них одночасно

Політика міжнародної мережі Livemocha - допоможи іншому, а він допоможе тобі. Вправи, які не можуть бути перевірені програмою, розбирають носії мови. Роблять вони це не просто так, а в обмін на те, що хтось потім перевірить їх вправи. Вірити чи рецензії перевіряючого - особиста справа кожного, але досвідчені користувачі радять звертати увагу на рейтинги користувачів. Вивчення мови розбите на кілька етапів: кожен включає п'ять уроків, який складається з чотирьох обов'язкових вправ: вивчення нової лексики, виконання вправ на вивчене, письмове та усне завдання.

Зверніть увагу. Більшу частину контенту безкоштовна. Але разом з цим діє і система жетонів, розплачуючись якими, учень може, наприклад, індивідуально позайматися з учителем, якого вибере сам. Також за $ 9,99 на місяць можна купити «золотий ключ», який відкриє доступ до всіх матеріалів.

Mylanguageexchange - реалізована мрія радянських дітей, ідеальний сервіс для пошуку «друга по листуванню». Тільки тут один виявиться не довільним Біллом з Південної Африки, а рівно тим, ким ви захочете. Зайшовши на сайт, ви описуєте свого ідеального «партнера по мові», як його тут називають: вказуєте його рідна мова і мова, яку він практикує, а також країну, в якій йому бажано жити і приблизний вік вашого напарника. Решта - справа вибору: вибирайте вподобаного і відповідного за параметрами співрозмовника і шліфують свою французьку, німецьку або якої б то не було ще.

На сайті, згідно зі свідченнями авторів, мешкає близько мільйона користувачів з 133 країн, вони вчать 115 мов. Коли живе спілкування набридне, можна спробувати пограти у різноманітні словникові гри, порискал в місцевій бібліотеці або просто перейти на текстовий чат замість голосового.

Мови: 115, включаючи основні європейські та азіатські.

Сайт з дивовижною назвою italki пропонує вже освоєні нами живі чати і перевірку текстів. Головна відмінність від тих же Lang-8 - можливість давати професійні уроки бажаючим, записуючи їх в розклад і зв'язуючись в певний час.

Зверніть увагу. Більшість сервісів на italki безкоштовні. Не потрібно платити за пошук та спілкування з мовними партнерами на сторінках сайту. Робити записи в розділі «Блокнот», отримувати правильні відповіді і правки від інших користувачів нічого не буде вам коштувати. Абсолютно безкоштовно ви задаєте свої питання і отримуєте на них відповіді. Так само безкоштовні обговорення в групах, де ви практикуєте навички писемного мовлення з іншими учасниками спільноти. Але професійні викладачі та наставники спільноти беруть плату за свої заняття. Кожен з них призначає собі ціну самостійно. Заняття оплачуються так званими «кредитами italki» (ITC). Курс кредиту italki прикріплений до долара США: 10 кредитів italki = 1 долару США.

Мови: більше 100, включаючи основні європейські та азіатські.

Онлайн-ком'юніті для тих, хто вивчає іноземні мови busuu.com створили 36-річний Адріан з Ліхтенштейну та 31-річний Бернард з Австрії, які вільно володіють трьома мовами кожен і вивчають по четвертому. За їх словами, вони намагалися створити альтернативу традиційному способу вивчення, який вони завжди знаходили дорогим, складним і нудним. Три принципу, на яких базується сайт: вчитися у носіїв мови, вчитися на оригінальному матеріалі, вчитися безкоштовно. Кожен член ком'юніті є не тільки учнем, але і вчителем, який допомагає освоїти бажаючим свою рідну мову.

Зверніть увагу. Більшу частину контенту безкоштовна, преміум-доступ - 4,49 € в місяць. Преміум-доступ відкриває доступ до відеоуроку, мовних тестів і можливості отримати сертифікат після проходження курсу.

Мови: іспанська, французька, німецька, італійська, російська, португальська, польська, турецька, арабська, японська, китайська та англійська.

Інтерактивні сервіси

Інтерактивні сервіси

сервіс LinguaLeo збудований за ігровий методикою: реєструючись на сайті, користувач стає володарем левеняти, якого зобов'язується годувати фрикадельками (які видаються за регулярні і ефективні заняття), може додавати друзів в прайд і має доступ до джунглів - базі відео, аудіо та текстових матеріалів. Після реєстрації студент повинен самостійно вказати свій рівень володіння мовою і час, який готовий щодня проводити на сервісі. За допомогою цих даних буде будуватися діаграма прогресу, яка буде наочно показувати ефективність занять і їх інтенсивність.

Зверніть увагу. Більшу частину контенту безкоштовна, але можна купити «золотий статус» за 300 рублів на місяць, щоб мати можливість додавати необмежену кількість слів у день.

Мови: англійська.

Мови: англійська

Творці проекту засновують свою методику на те, що нові слова можна запам'ятати тільки в контексті і тільки якщо хоча б зрідка пробігає по складеними списками. Користувачі можуть створити необмежену кількість словників для різних мов. Вивчення відбувається в процесі читання текстів - або тих, які запропоновані на сайті, або своїх, які досить легко завантажити на сайт. На будь-яке слово в тексті можна натиснути - з'явиться його переклад, який автоматично потрапить в створений користувачем словник. Також є функція «Вчити» - слова з словничка один за одним виникають на екрані, в супроводі перекладу, транскрипції і проголошення диктором.

Мови: англійська, німецька, італійська, іспанська, французька.

Канали YouTube для тих, хто вивчає англійську

  • MinooAngloLink - корисні граматичні уроки.
  • Dailydictation - американська англійська з коротенькими диктантами і розбором вимови.
  • Duncaninchina - коротенькі ролики про все на світі англійською.
  • EnglishLessons4U - величезний архів відеоуроків на найрізноманітніші теми.

Інші ресурси для вивчення англійської:

  • Learn american english online - відмінний ресурс для тих, хто вивчає англійську. Весь представлений матеріал за рівнями. Пол з США пояснює граматику в своїх відео.
  • Britishcouncil - сайт Британської Ради. Подкасти, навчальні відео та ігри.
  • BBC English - вивчайте сучасний, жива мова за допомогою BBC.
  • Manythings - дуже ємний сайт, навіть носії його використовують. Тут можна підготуватися до іспитів TESL / TEFL. Є розділи на відпрацювання вимови (американський англійський), ідіоми, сленг і інші корисності.
  • Situationalenglish - вивчаємо англійську не простий зубрінням слів, а за допомогою різних ситуацій і виразів. Близько 150 різних статей.
  • Study.ru - онлайн портал з вивчення мов, в т.ч. англійського. Відеоуроки, вправи, система вивчення мови онлайн, форум любителів мов.
  • Englishtips - cообщество для люблячих англійську мову. Живе спілкування, статті, поради та секрети, останні методики і тенденції в усьому, що стосується англійської!

Хлопці, ми вкладаємо душу в AdMe.ru. Дякуємо за те,
що відкриваєте цю красу. Дякую за натхнення і мурашки.
Приєднуйтесь до нас в Facebook і ВКонтакте

12 корисних сервісів для вивчення іноземних мов

Хлопці, ми вкладаємо душу в AdMe.ru. Дякуємо за те,
що відкриваєте цю красу. Дякую за натхнення і мурашки.
Приєднуйтесь до нас в Facebook і ВКонтакте

Запорукою успіху у вивченні як і раніше є практика і найкращим варіантом в цьому випадку залишається спілкування з носієм мови. У представлених нижче соціальних мережах ви зможете знайти собі співрозмовника по інтересам і захопленням, а заодно і попрактикуватися в знанні мови. Редакція AdMe.ru також відібрала для вас найкращі ресурси для вивчення англійської, в яких ви знайдете безліч цінних порад і підказок.

Мовні соціальні мережі

Мовні соціальні мережі

Для вже освоїли ази мовної практики Lang-8 пропонує прекрасний у своїй простоті хід. Користувач пише текст на мові, що вивчається, після чого за текст береться носій відповідної мови, що вносить в нього відповідні правки (або не вносить, якщо ви примудрилися не зробити жодної помилки).

Мережа ідеально підходить маніакальним любителям граматики або тим, кому для впевненого говоріння потрібно спочатку отримати санкцію - переконатися, що принаймні написано все правильно. З чисто психологічної точки зору це дуже правильно, головне - вчасно згадати про необхідність освоювати усну практику.

Мови: є носії мов з 190 країн.

Мови: є носії мов з 190 країн

особливість мережі Interpals - величезна інтернаціональна спільнота, що будується за принципом Фейсбук або будь-який інший соціальної мережі, але з упором на вивчення мов. Для швидкого знайомства необхідний лише базовий рівень володіння мовою, а мотивацію для занять не доводиться шукати за межами сайту, адже там так багато цікавих людей!

Мови: більше 100, включаючи основні європейські та азіатські.

Sharedtalk.com - соціальна мережа, яка може допомогти у вивченні будь-якої іноземної мови. Особливо він підходить тим, хто вже непогано розбирається в мові і хоче попрактикуватися з носієм мови, хоча це і не є обов'язковим. Сайт зроблений, мабуть, найвідомішим виробником електронних систем вивчення мов Rosetta Stone. Досить зареєструватися, ввести параметри пошуку партнера: рідна мова і досліджувана мова, і з'явиться список відповідних варіантів із зазначенням країни, віку, статі та коротким резюме.

Важливий момент! Навіть два.
Зверніть увагу на графу «Рідна мова». Іноді в ній вказано більше 2 мов. Часто деякі користувачі включають англійська або інші мови в список рідних, якщо просто вважають, що досить побіжно розмовляють на них. Але це аж ніяк не означає, що вони не роблять тих же помилок, що і ви. Зверніть увагу і на кількість мов. Якщо їх занадто багато (наприклад, 5), то, швидше за все, користувач просто цікавиться ними. Задумайтесь, наскільки серйозно він готовий займатися кожним з них одночасно.

Задумайтесь, наскільки серйозно він готовий займатися кожним з них одночасно

Політика міжнародної мережі Livemocha - допоможи іншому, а він допоможе тобі. Вправи, які не можуть бути перевірені програмою, розбирають носії мови. Роблять вони це не просто так, а в обмін на те, що хтось потім перевірить їх вправи. Вірити чи рецензії перевіряючого - особиста справа кожного, але досвідчені користувачі радять звертати увагу на рейтинги користувачів. Вивчення мови розбите на кілька етапів: кожен включає п'ять уроків, який складається з чотирьох обов'язкових вправ: вивчення нової лексики, виконання вправ на вивчене, письмове та усне завдання.

Зверніть увагу. Більшу частину контенту безкоштовна. Але разом з цим діє і система жетонів, розплачуючись якими, учень може, наприклад, індивідуально позайматися з учителем, якого вибере сам. Також за $ 9,99 на місяць можна купити «золотий ключ», який відкриє доступ до всіх матеріалів.

Mylanguageexchange - реалізована мрія радянських дітей, ідеальний сервіс для пошуку «друга по листуванню». Тільки тут один виявиться не довільним Біллом з Південної Африки, а рівно тим, ким ви захочете. Зайшовши на сайт, ви описуєте свого ідеального «партнера по мові», як його тут називають: вказуєте його рідна мова і мова, яку він практикує, а також країну, в якій йому бажано жити і приблизний вік вашого напарника. Решта - справа вибору: вибирайте вподобаного і відповідного за параметрами співрозмовника і шліфують свою французьку, німецьку або якої б то не було ще.

На сайті, згідно зі свідченнями авторів, мешкає близько мільйона користувачів з 133 країн, вони вчать 115 мов. Коли живе спілкування набридне, можна спробувати пограти у різноманітні словникові гри, порискал в місцевій бібліотеці або просто перейти на текстовий чат замість голосового.

Мови: 115, включаючи основні європейські та азіатські.

Сайт з дивовижною назвою italki пропонує вже освоєні нами живі чати і перевірку текстів. Головна відмінність від тих же Lang-8 - можливість давати професійні уроки бажаючим, записуючи їх в розклад і зв'язуючись в певний час.

Зверніть увагу. Більшість сервісів на italki безкоштовні. Не потрібно платити за пошук та спілкування з мовними партнерами на сторінках сайту. Робити записи в розділі «Блокнот», отримувати правильні відповіді і правки від інших користувачів нічого не буде вам коштувати. Абсолютно безкоштовно ви задаєте свої питання і отримуєте на них відповіді. Так само безкоштовні обговорення в групах, де ви практикуєте навички писемного мовлення з іншими учасниками спільноти. Але професійні викладачі та наставники спільноти беруть плату за свої заняття. Кожен з них призначає собі ціну самостійно. Заняття оплачуються так званими «кредитами italki» (ITC). Курс кредиту italki прикріплений до долара США: 10 кредитів italki = 1 долару США.

Мови: більше 100, включаючи основні європейські та азіатські.

Онлайн-ком'юніті для тих, хто вивчає іноземні мови busuu.com створили 36-річний Адріан з Ліхтенштейну та 31-річний Бернард з Австрії, які вільно володіють трьома мовами кожен і вивчають по четвертому. За їх словами, вони намагалися створити альтернативу традиційному способу вивчення, який вони завжди знаходили дорогим, складним і нудним. Три принципу, на яких базується сайт: вчитися у носіїв мови, вчитися на оригінальному матеріалі, вчитися безкоштовно. Кожен член ком'юніті є не тільки учнем, але і вчителем, який допомагає освоїти бажаючим свою рідну мову.

Зверніть увагу. Більшу частину контенту безкоштовна, преміум-доступ - 4,49 € в місяць. Преміум-доступ відкриває доступ до відеоуроку, мовних тестів і можливості отримати сертифікат після проходження курсу.

Мови: іспанська, французька, німецька, італійська, російська, португальська, польська, турецька, арабська, японська, китайська та англійська.

Інтерактивні сервіси

Інтерактивні сервіси

сервіс LinguaLeo збудований за ігровий методикою: реєструючись на сайті, користувач стає володарем левеняти, якого зобов'язується годувати фрикадельками (які видаються за регулярні і ефективні заняття), може додавати друзів в прайд і має доступ до джунглів - базі відео, аудіо та текстових матеріалів. Після реєстрації студент повинен самостійно вказати свій рівень володіння мовою і час, який готовий щодня проводити на сервісі. За допомогою цих даних буде будуватися діаграма прогресу, яка буде наочно показувати ефективність занять і їх інтенсивність.

Зверніть увагу. Більшу частину контенту безкоштовна, але можна купити «золотий статус» за 300 рублів на місяць, щоб мати можливість додавати необмежену кількість слів у день.

Мови: англійська.

Мови: англійська

Творці проекту засновують свою методику на те, що нові слова можна запам'ятати тільки в контексті і тільки якщо хоча б зрідка пробігає по складеними списками. Користувачі можуть створити необмежену кількість словників для різних мов. Вивчення відбувається в процесі читання текстів - або тих, які запропоновані на сайті, або своїх, які досить легко завантажити на сайт. На будь-яке слово в тексті можна натиснути - з'явиться його переклад, який автоматично потрапить в створений користувачем словник. Також є функція «Вчити» - слова з словничка один за одним виникають на екрані, в супроводі перекладу, транскрипції і проголошення диктором.

Мови: англійська, німецька, італійська, іспанська, французька.

Канали YouTube для тих, хто вивчає англійську

  • MinooAngloLink - корисні граматичні уроки.
  • Dailydictation - американська англійська з коротенькими диктантами і розбором вимови.
  • Duncaninchina - коротенькі ролики про все на світі англійською.
  • EnglishLessons4U - величезний архів відеоуроків на найрізноманітніші теми.

Інші ресурси для вивчення англійської:

  • Learn american english online - відмінний ресурс для тих, хто вивчає англійську. Весь представлений матеріал за рівнями. Пол з США пояснює граматику в своїх відео.
  • Britishcouncil - сайт Британської Ради. Подкасти, навчальні відео та ігри.
  • BBC English - вивчайте сучасний, жива мова за допомогою BBC.
  • Manythings - дуже ємний сайт, навіть носії його використовують. Тут можна підготуватися до іспитів TESL / TEFL. Є розділи на відпрацювання вимови (американський англійський), ідіоми, сленг і інші корисності.
  • Situationalenglish - вивчаємо англійську не простий зубрінням слів, а за допомогою різних ситуацій і виразів. Близько 150 різних статей.
  • Study.ru - онлайн портал з вивчення мов, в т.ч. англійського. Відеоуроки, вправи, система вивчення мови онлайн, форум любителів мов.
  • Englishtips - cообщество для люблячих англійську мову. Живе спілкування, статті, поради та секрети, останні методики і тенденції в усьому, що стосується англійської!

Хлопці, ми вкладаємо душу в AdMe.ru. Дякуємо за те,
що відкриваєте цю красу. Дякую за натхнення і мурашки.
Приєднуйтесь до нас в Facebook і ВКонтакте