8 конструкторів сайтів, з якими впорається кожен

  1. 1. Wix Один з найпопулярніших конструкторів сайтів, який постійно оновлюється і пропонує користувачам...
  2. 3. uKit
  3. 4. Nethouse
  4. 5. 1С-UMI
  5. 6. Weebly
  6. 7. Mozello
  7. 8. uCoz
  8. підсумок

1. Wix

Wix

Один з найпопулярніших конструкторів сайтів, який постійно оновлюється і пропонує користувачам нові можливості. Він дозволяє створювати ресурси будь-якого формату: починаючи з блогів і візиток і закінчуючи онлайн-магазинами. На вибір користувачів пропонується понад 500 стильних шаблонів, згрупованих за тематикою. Причому кожен можна подивитися ще до реєстрації на сайті, що дійсно зручно.

Сервіс відрізняється інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, можливістю використання власних шрифтів і HTML-коду, а також багатим набором додатково підключаються елементів. Мобільна версія сайту активується в одне натискання, при цьому редагувати її можна окремо від деськтопной.

Однак є і недоліки . Два найбільш доступних тарифних плани з п'яти пропонують обмежену функціональність. При цьому найдешевший, як і безкоштовний, не дозволяє видалити рекламу Wix. Вибрати короткий і запам'ятовується домен, а також підключити власну поштову скриньку на безкоштовному тарифі також не можна.

Тарифи: безкоштовний; платні - від 4,08 євро на місяць.

Wix →

2. Tilda Publishing

Tilda Publishing

Цей конструктор робить акцент на типографике і можливості детального налаштування доступних блоків, яких всього близько 450. Вибір шаблонів невеликий, та й унікальними багато з них не назвеш, але саме за рахунок кастомізації доступних елементів користувачеві пропонується самостійно привести дизайн до потрібного вигляду.

Для швидкого старту Tilda Publishing пропонує корисні статті і відеоуроки по роботі з сервісом, які новачкам будуть дуже до речі. Також передбачений вбудований пошук зображень , Доступних за ліцензією Creative Commons, і інструмент для їх редагування.

Tilda Publishing відмінно підходить для Лендінзі, промостраніц і різних портфоліо, але можливості сервісу цими форматами, звичайно, не обмежуються. При виборі самого дорого з двох платних тарифних планів можна створювати великі проекти з можливістю експорту вихідного коду і API. Безкоштовно ж доступний один сайт з базовим набором блоків.

Тарифи: безкоштовний; платні - від 500 рублів на місяць.

Tilda Publishing →

3. uKit

uKit

Цей конструктор орієнтований на малий бізнес, тобто на невеликі фірми, які без зайвих витрат і зусиль хочуть отримати красивий і зручний сайт. Сервіс пропонує кілька сотень шаблонів, згрупованих за тематикою і квітам. Всі вони надаються вже з готовими текстами, описами послуг та іншою інформацією, яка може бути корисна вашим клієнтам.

Тексти зображення шаблонів, звичайно, можна відредагувати, але зробити унікальним сам дизайн навряд чи вийде. Сервіс надає мінімум опцій настройки блоків і доступних віджетів. Крім того, не можна окремо відредагувати мобільну версію сайту: вона формується автоматично. У режимі попереднього перегляду ви можете побачити вже готові макети під планшети і смартфони.

Безкоштовно користуватися сервісом можна лише в рамках пробного періоду, після якого потрібно підключити один з тарифів. Найдоступніший з них вже включає в себе домену виду site.ru, необмежену кількість сторінок і місця на сервері, вбудовану статистику, а також автоматичний бекап.

Тарифи: безкоштовний (14 днів); платні - від 2,98 долара в місяць.

uKit →

4. Nethouse

Nethouse

Ще один досить простий для освоєння конструктор з орієнтацією на сайти-візитки малого бізнесу і продажу через інтернет. Сервіс не відрізняється великим набором і різноманітністю шаблонів. Усього доступно 127 варіантів дизайну з мінімальними настройками зовнішнього вигляду. Багато з них заточені саме під онлайн-вітрини товарів і послуг.

Nethouse дозволяє інтегрувати сайт з «Яндекс.Кассой», програмами «1С», а також сервісами «Велика птах», «Мій склад», СДЕК, DDelivery і іншими. Підключивши тариф «Бізнес», можна буде використовувати поділ прав доступу, що дозволить створити окремі акаунти для контент-менеджерів, маркетологів і бухгалтерів.

У разі виникнення складнощів з конструктором завжди можна скористатися набором безкоштовних вебінарів, докладно розповідають про всі ключові етапи створення та просування. З їхньою ж допомогою можна навчати і персонал. При реєстрації надається 10 днів повного доступу до всіх можливостей Nethouse. Після ви автоматично будете переведені на безкоштовний тариф з обмеженнями.

Тарифи: безкоштовний; платні - від 1 рубля на місяць.

Nethouse →

5. 1С-UMI

1С-UMI

Цей конструктор спочатку пропонує створити сайт безкоштовно, але за фактом тарифу без вкладень не передбачено. Залежно від типу вашого сайту буде варіюватися і ціна. Найдоступнішим є сайт фахівця, а далі по зростаючій - Лендінгем, сайт компанії і інтернет-магазин. При реєстрації будь-якого з них сервіс зажадає ваш мобільний телефон , На який буде висланий пароль.

Вибір шаблонів невеликий, далеко не всі мають адаптивний дизайн, та й в цілому більшість з них можна назвати одноманітними і застарілими. Міняти шаблони в процесі створення можна, але змінити тип вашого сайту вже не можна. Якщо замість візитки ви вирішили зробити Лендінгем, доведеться починати все заново.

З переваг 1С-UMI можна відзначити надання доступу до CSS, зручний імпорт товарів, а також інтеграцію з сервісами «1С: Управління торгівлею», «Мій склад», «Яндекс.Маркет» і іншими. В рамках пробного 15-денного періоду користуватися можна всіма доступними функціями, але після доведеться вибрати один з доступних тарифів.

Тарифи: тільки платні - від 110 рублів на місяць.

1С-UMI →

6. Weebly

Weebly

Цей конструктор не відрізняється великим набором готових шаблонів, проте наявні радують сучасним і стильним дизайном. Кожен з них можна налаштувати на свій розсуд. Опцій достатньо: починаючи від зміни основних зображень і закінчуючи редагуванням CSS-стилів. Окремо варто відзначити можливість використання відеофона, доступного на декількох тарифах.

У режимі редагування сторінок підтримується просте перетягування елементів (drag-and-drop), що помітно спрощує додавання нових форм і зміни положення вже наявних. Вбудований магазин додатків запропонує ряд різних модулів, в числі яких зручні таблиці для сайту, лічильники, галереї знімків з соціальних мереж і багато інших корисних інструментів.

Всі шаблони Weebly мають адаптивний дизайн, але редагувати мобільну версію окремо від деськтопной не можна. Незалежно від обраного тарифу сервіс надає безкоштовний SSL-сертифікат для вашого домену.

Тарифи: безкоштовний; платні - від 8 доларів на місяць.

Weebly →

7. Mozello

Mozello

Один з найпростіших конструкторів для новачків. Він відмінно підходить для блогів і сайтів-візиток, але по частині набору доступних шаблонів конкурентам помітно поступається. Є майже 50 варіантів дизайну, частина з яких відрізняються лише зображеннями і розташуванням головного меню.

Для кожного шаблону вже передбачено кілька різних варіантів розмітки сторінок, тобто розробники максимально спростили навіть переміщення компонентів. При цьому кожен шаблон можна спробувати зробити унікальним, замінивши в ньому всі зображення, вибравши іншу колірну схему і одним натисненням змінивши все шрифти. Можливість редагування HTML і CSS також присутній.

Mozello дозволяє створювати і онлайн-магазини, але по співвідношенню кількості послуг, що надаються і цін він більш відомим сервісів програє. Тут можна відзначити як відсутність можливості завантаження товарів з CSV, так і підтримку далеко не всіх платіжних систем.

Тарифи: безкоштовний; платні - від 299 рублів на місяць (+ ПДВ).

Mozello →

8. uCoz

uCoz

Це один найстаріших сервісів по створенню сайтів, який вже давно переріс саме поняття конструктора. uCoz сьогодні надає безліч додаткових послуг та модулів для інтернет-проектів. При всьому цьому створити просту візитку, блог, форум або онлайн-магазин він все ще дозволяє.

uCoz пропонує скористатися величезною кількістю різних блоків, вибирати які можна як на початковому етапі, так і в міру розвитку сайту. Є маса шаблонів з можливістю редагування коду, але по частині дизайну багато з них вже давно застаріли. Більш-менш сучасні макети надаються платно.

Новачкам такий сервіс може здатися складним. Освоєння всієї ієрархії меню і способів підключення потрібних елементів займе чимало часу. До того ж прості сайти , Створені в рамках безкоштовної програми використання, доповнюються великими рекламними банерами, що теж навряд чи когось порадує. Іншими словами, uCoz сьогодні орієнтований на досвідчених користувачів, хто готовий платити за якість.

Тарифи: безкоштовний; платні - від 3 доларів на місяць.

uCoz →

підсумок

Варто виділити ресурси, які дозволяють створювати прості сайти з мінімальними витратами часу. Це Wix, uKit і Nethouse. Будь-який з них відмінно підійде новачкам і стане оптимальним рішенням для малого бізнесу. Трохи складніше буде освоїти Tilda Publishing і Webbly, плюс вони трохи дорожче, але для творчих особистостей можуть запропонувати куди більше цікавих можливостей.

Читайте також