Адміністрація Архангельська • Інтернет-альбом "Педагогічний портрет"

Мальцева Галина Петрівна   Муніципальне освітній заклад «Загальноосвітній еколого-біологічний ліцей»   Учитель російської мови і літератури вищої кваліфікаційної категорії   Педагогічний стаж: 40 років Мальцева Галина Петрівна

Муніципальне освітній заклад «Загальноосвітній еколого-біологічний ліцей»

Учитель російської мови і літератури вищої кваліфікаційної категорії

Педагогічний стаж: 40 років.

Професійне кредо: «Навчаючи інших, вчуся сама».

Педагог активно представляє свій досвід роботи на міському та регіональному рівнях: виступала з доповіддю на обласному семінарі «Викладання російської мови і літератури в сучасних умовах» (2007), на міському семінарі «Екологічна освіта та виховання в ліцеї» (2006), виступала перед слухачами курсів підвищення кваліфікації в АТ ИППК за темою «Організація дослідницької діяльності учнів» (2008), провела майстер-клас «Організація дослідницької діяльності учнів з російської мови та літератури» на окружному семінарі Дослідницька робота учнів в компетентнісний підхід до навчання »(2008), представляла свій досвід на засіданні окружного круглого столу« Підготовка до ДПА: питання і відповіді »(2010).

-Галина Петрівна - член журі муніципального етапу всеросійської олімпіади з літератури та російської мови, її учні є призерами муніципального етапу всеросійської олімпіади школярів з російської мови та літератури. -Керує дослідницькою діяльністю учнів: ліцеїсти успішно виступають з результатами своєї роботи на окружних і міських конференціях.

Пестова Ольга Вікторівна Пестова Ольга Вікторівна

Муніципальне освітній заклад «Загальноосвітній еколого-біологічний ліцей»

Учитель історії та суспільствознавства вищої кваліфікаційної категорії

Педагогічний стаж: 22 роки

Професійне кредо: «Мета освіти - розвинути зачатки кращої натури людини, як мета скульптора - витягти статую з брили».

Педагог - переможець конкурсу серед педагогічних працівників муніципальних освітніх установ, підвідомчих департаменту освіти мерії міста, на отримання премії мера міста Архангельська (2009);

Ольга Вікторівна представляє свій досвід роботи для вчителів міста та області: на курсах «Зміст і методики викладання суспільствознавства і права в сучасних умовах» (АТ ИППК, 2008), в рамках круглого столу «Досвід викладання питань Міжнародного гуманітарного права в практиці роботи вчителя історії та суспільствознавства »; майстер-класу «Дослідницька робота з учнями на уроках історії» на окружному семінарі «Дослідницька робота учнів в компетентнісний підхід до навчання» (2008). Учні Ольги Вікторівни щороку являютмся призерами муніципального конкурсу «Петровська асамблея»; переможцями та призерами муніципального і регіонального етапів Всеукраїнської олімпіади школярів з суспільствознавства і праву.

Учитель бере участь в розробці тестових завдань для атестації освітніх установ Архангельської області в регіональному Центрі моніторингових досліджень;

Ольга Вікторівна Пестова - член журі муніципального етапу Всеукраїнської олімпіади школярів з суспільствознавства, експерт з оцінки завдань частини З ЄДІ з історії та суспільствознавства.

Ползікова Тетяна Михайлівна Ползікова Тетяна Михайлівна

Муніципальне освітній заклад «Загальноосвітній еколого-біологічний ліцей»

Учитель біології вищої кваліфікаційної категорії, Заслужений учитель РФ

Педагогічний стаж: 32 роки

Професійне кредо: «Вчення - спільне дослідження, проведене вчителем і учнем».

Тетяна Михайлівна нагороджена нагрудним знаком «Відмінник народної освіти», лауреат Соросівської премії.

Педагог активно представляє свій досвід роботи на міському та регіональному рівнях: виступала з доповіддю на обласному семінарі «Співпраця музею і ОУ в етноекологіческом освіті школярів» (2010), на міському семінарі «Різноманіття форм позакласної роботи з природничих дисциплін» (2011), провела майстер -клас «Організація дослідницької діяльності учнів з біології» на окружному семінарі «Дослідницька робота учнів в компетентнісний підхід до навчання» (2008), представляла свій досвід роботи на засіданні м ніціпального круглого столу «Сучасний екологічна освіта: проблеми та перспективи» (2010); входить до складу експертної групи по здачі ДПА з біології в новій формі. Тетяна Михайлівна бере активну участь в обласній програмі «Музей і школа», співпрацює з Архангельським відділенням Всеросійського товариства охорони природи і ФДМ «Національний парк« Кенозерский ». Керує експедиціями школярів в Пінежскій державний заповідник (2008), в Ненокса (2009); щорічно з учнями виїжджає в літній екологічний табір «Кенозерье». Є постійним членом журі муніципального етапу олімпіади з екології; муніципальної конференції «Крок в майбутнє» і «Юність Архангельська».

Учні Т.М. Ползіковой - переможці та призери муніципального етапу Всеукраїнської олімпіади школярів з біології.

Нехорошкова Світлана Іванівна Нехорошкова Світлана Іванівна

Муніципальне освітній заклад «Загальноосвітній еколого-біологічний ліцей»

Учитель біології та екології вищої кваліфікаційної категорії

Педагогічний стаж: 28 років.

Професійне кредо: «Учитель, навчи учня, щоб було, у кого потім вчитися».

Педагог - переможець регіонального конкурсу на отримання грошового заохочення кращих вчителів в рамках реалізації пріоритетного національного проекту "Освіта" (2010). Представляє свій досвід роботи на муніципальному і регіональному рівні: на міських семінарах «Дослідницька робота учнів в компетентнісний підхід до навчання» (2008), «Співпраця музею і освітнього закладу в етноекологіческом освіті школярів» (2010), «Сучасні педагогічні технології в позакласній роботі по природничих дисциплін »(2010); на регіональному семінарі «Сучасні освітні технології у викладанні біології» (2011). Учні Світлани Іванівни щорічно є переможцями і призерами муніципального і регіонального етапів Всеукраїнської олімпіади школярів з екології (в 2009 році. - призер заключного етапу Всеукраїнської олімпіади з екології).

Світлана Іванівна Нехорошкова - член журі регіонального етапу всеросійської олімпіади з біології; експерт з оцінки завдань частини З ЄДІ з біології регіональної атестаційної комісії. Керує дослідницькою роботою школярів, готує переможців і призерів міської конференції «Юність Архангельська»; щорічно керує багатоденної річної екологічної експедицією старшокласників в Пінежскій державний заповідник.

Учитель представляє свої проекти на різних конкурсах і ярмарках-виставках «Ярмарок інновацій» (2008, 2010), «Програми. Технології. Методики »(2009, 2011).

Світлана Іванівна Нехорошкова має більше 30 публікацій. Входила до авторського колективу, а також була методичним редактором навчального посібника «Екологія Архангельської області» (2004).