Дипломні і курсові з Адміністративному праву
СКІЛЬКИ КОШТУЄ ЗАМОВИТИ ЯКІСНУ авторські роботи?
Адміністративно-правовий статус громадських об'єднань - це їх правове становище в сфері державного управління.
Він визначається тими ж елементами, що і адміністративно-правовий статус громадян. Це перш за все комплекс їх прав і обов'язків, закріплений нормами адміністративного права, адміністративна правоздатність і адміністративна дієздатність.
Комплекс основних прав і обов'язків громадських об'єднань встановлюється відповідно ст. 27 і 29 Закону РФ «Про громадські об'єднання».
Громадські об'єднання мають право:
- вільно поширювати інформацію про свою діяльність;
- брати участь у виробленні рішень органів державної влади та органів місцевого самоврядування в порядку і обсязі, передбачених цим Законом та іншими законами;
- проводити збори, мітинги, демонстрації, ходи і пікетування;
- засновувати засоби масової інформації і здійснювати видавничу діяльність;
- представляти і захищати свої права, законні інтереси своїх членів і учасників, а також інших громадян в органах державної влади, органах місцевого самоврядування та громадських об'єднаннях;
- здійснювати в повному обсязі повноваження, передбачені законами про громадські об'єднання;
- виступати з ініціативами з різних питань суспільного життя, вносити пропозиції до органів державної влади;
- брати участь у виборчих кампаніях (у разі державної реєстрації громадського об'єднання і при наявності в статуті даного суспільного об'єднання положення про участь його у виборах). Громадські об'єднання зобов'язані:
- дотримуватися законодавства РФ, загальновизнані принципи і норми міжнародного права, що стосуються сфери їх діяльності, а також норми, передбачені їх статутами та іншими установчими документами;
- щорічно публікувати звіт про використання свого майна або забезпечувати доступність ознайомлення з вказаним звітом;
- щорічно інформувати орган, що реєструє громадські об'єднання, про продовження своєї діяльності із зазначенням дійсного місця знаходження постійно діючого керівного органу, його назви і даних про керівників громадського об'єднання в обсязі відомостей, що включаються до єдиного державного реєстру юридичних осіб;
- надавати на запит органу, що реєструє громадські об'єднання, рішення керівних органів та посадових осіб громадського об'єднання, а також річні та квартальні звіти про свою діяльність в обсязі відомостей, що подаються до податкових органів;
- допускати представників органу, що реєструє громадські об'єднання, на проведені громадським об'єднанням заходи;
- сприяти представникам органу, що реєструє громадські об'єднання, в ознайомленні з діяльністю громадського об'єднання у зв'язку з досягненням статутних цілей і дотриманням законодавства Російської Федерації.
Другим елементом адміністративно-правового статусу громадських об'єднань є адміністративна правоздатність і адміністративна дієздатність. Якщо у громадян спочатку виникає адміністративна право- здатність, а лише з досягненням певного віку держава при-знає за ним здатність своїми діями реалізувати ці права і виконувати обов'язки (дієздатність), то з громадськими об'єднаннями справа йде трохи інакше.
Зрозуміло, що адміністративна правоздатність громадського об'єднання виникає з моменту реєстрації його статуту. Однак на відміну від громадян, держава з цього ж моменту визнає здатність громадського об'єднання реалізувати свої права і виконувати свої обов'язки.
Таким чином, адміністративна правоздатність і адміністративна дієздатність у громадських об'єднань з'являється одночасно - з моменту його виникнення. Ця обставина дає підстави об'єднати дві названі категорії в одну - адміністративну праводееспособность (правосуб'єктність).
Пам'ятайте, що "Адміністративно-правовий статус громадських об'єднань" досить складна тема і краще написати унікальну, якісну роботу та бути впевненим в успішній здачі, ніж переживати, скачавши неунікальні роботу. Багато викладачів перевіряють роботи на унікальність.
ЗАМОВИТИ авторських робіт НА ЦЮ ТЕМУ
Весь список зразкових тим по Адміністративному праву