Афіша Місто: 10 кращих приватних шкіл міста - Архів

  1. Європейська гімназія Історія Європейська гімназія виросла з камерного приватного саду, який її директор...
  2. мови
  3. вчителі
  4. випускники
  5. Крім навчання
  6. їжа
  7. форма
  8. Особливості
  9. вартість
  10. Пироговська школа
  11. Навчання
  12. мови
  13. вчителі
  14. випускники
  15. Крім навчання
  16. їжа
  17. Особливості
  18. вартість
  19. «Веселка» і «Золотий перетин»
  20. Навчання
  21. мови
  22. вчителі
  23. випускники
  24. активності
  25. форма
  26. вартість
  27. школа співпраці
  28. Навчання
  29. мови
  30. вчителі
  31. випускники
  32. Крім навчання
  33. їжа
  34. форма
  35. Особливості
  36. вартість
  37. Пилипівський школа
  38. Навчання
  39. мови
  40. вчителі
  41. випускники
  42. кроме навчання
  43. їжа
  44. Особливості
  45. ВАРТІСТЬ
  46. Класична гімназія при Греко-латинський кабінеті Ю.А.Шичалина
  47. навчання
  48. мови
  49. вчителі
  50. випускники
  51. Крім навчання
  52. їжа
  53. форма
  54. Особливості
  55. ВАРТІСТЬ
  56. Інші примітні приватні школи

Європейська гімназія

Історія Європейська гімназія виросла з камерного приватного саду, який її директор Ірина Боганцева зробила для своєї дочки: «Батьки сказали: ну і що ж ми тепер в звичайну школу підемо? Так все і вийшло ». Тоді, в 1990-е, школа знаходилася в будівлі колишнього дитячого садка. Тепер там знаходиться дошкільне відділення гімназії, куди беруть з півтора років, а сама школа в минулому році переїхала в величезне колишня будівля спортивної школи «Спартака» - з чотирма поверхами і трьома спортзалами.

Навчання

У школі діє система міжнародного бакалаврату. Це означає, що випускники можуть вступити як в російський вуз, так і за кордон. Відповідно, можна вибрати одну з трьох програм. Перший варіант - коли з 10 класу всі предмети, крім російської, ведуться англійською. Другий - всі предмети російською. І третій - коли дитина вибирає обидві програми. Учні, які обрали різні програми, здають різні іспити, а батьки платять різні гроші. Періодично запрошені психологи влаштовують всередині класів team building. У дітей виховують вміння працювати в групах і робити презентації.

мови

Цього року запустили експеримент і ввели англомовне навчання з 5-го класу, а в 1-м - додали обов'язковий китайський. У звичайних класах англійська починається з дитячого саду, з 3-го класу додається друга мова (французька, німецька або іспанська). До кінця 9-го класу діти вільно говорять на двох мовах.

  • Учні Європейської гімназії в формі

    Фотографія: www.facebook.com/EuroGymMoscow

    1/6

  • Технічно школа оснащена досить непогано

    Фотографія: ІТАР-ТАСС

    2/6

  • Почесні грамоти займають в комп'ютерному класі півстіни

    Фотографія: www.facebook.com/EuropeanGymnasium

    3/6

  • У дошкільне відділення беруть з півтора років

    Фотографія: www.private-education.ru

    4/6

  • Спортзал для малюків

    Фотографія: www.private-education.ru

    5/6

  • У гімназії можна барабанити, не боячись скарг від сусідів

    Фотографія: www.facebook.com/EuropeanGymnasium

    6/6

вчителі

В основному молоді викладачі. Іноземні мови викладають не носії, і в цьому задумка: важливо, щоб вчителі були професіоналами.

випускники

Чверть випускників вступає в закордонні вузи, чверть - у Вищу школу економіки, половина - в інші російські вузи.

Крім навчання

Театральний фестиваль, поїздки в інші російські міста і за кордон, кіноклуб, який веде випускниця ВДІКу, поїздки до дитячого будинку і благодійний ярмарок. Як мінімум два рази на місяць учні ходять в театр і на екскурсію. Прямо в школі посеред коридору - шахове поле і пінг-понг, в які можна грати на перервах і продовженого. Є парламент: учні, яких вибрали для ведення переговорів з шкільною адміністрацією. В майбутньому планується запустити радіо.

їжа

Є свій кухар, яка сама вибирає продукти і придумує меню. Годують п'ять разів на день, є перший сніданок перед першим уроком - для тих, хто далеко живе. Періодично влаштовуються дні національних кухонь, наприклад, таджицької (толерантність - один з головних принципів).

форма

Дівчата ходять в темно-синіх піджаках і спідницях в червоно-синьо-зелену клітку. Хлопчики - в брюках, жилетці і піджаку.

Особливості

У школі є вайфай, парковка зовні, душ поруч зі спортивним залом, а сміття намагаються збирати окремо.

вартість

Від 45000 до 50000 р. в місяць (залежить від класу і програми навчання).

  • Адреса Сокольнический вал, 28
  • сайт www.eurogym.ru
  • Години роботи 8.30-19.00
  • Телефон (495) 225 52 01

Пироговська школа

Історія

Одна з перших приватних шкіл Москви ще в кінці 1980-х зросла з дитячого садка, який група батьків - прихожан отця Олександра Меня - створили на Остоженке. У жовтні 1989-го школі дали перший поверх у будинку з видом на нинішній парк «Музеон», куди через два роки почали звозити пам'ятники ідеологам полеглого режиму. На перших порах в школі періодично проводилися молебні, директор вів музику і співав з дітьми «Як нині збирає віщий Олег», а батьки самі готували обіди. Поступово школа відвоювала всі поверхи і з камерного установи перетворилася в одне з найпрестижніших приватних закладів Москви.

Навчання

Зараз в молодшій школі класи складаються приблизно з 20 чоловік, і з кожним роком бажаючих тут навчатися все більше. Різниці з державною програмою немає - все ті ж ДПА і ЄДІ. Хоча школа приватна, обстановка тут цілком скромна, і черга з паркуються лімузинів вранці не вибудовується.

мови

З 1-го класу все вчать англійську, з 5-го - на вибір німецька або французька (ні той, ні інший, втім, успіхом не користується).

вчителі

Більшість вчителів - старше 40 років. Беззмінний директор Михайло Васильович Смола вникає в усі: від засмічення в унітазі до проблем між дітьми. Якщо вчителі хворіють, їх замінює завуч - наприклад, грає з дітьми в футбол. Всі знають один одного по імені, ніхто нікого не боїться, і в цих неформальних людських відносинах головне достоїнство школи, що збереглося з початку дев'яностих.

  • Зовні Пироговська школа начебто схожа на звичайну

    Фотографія: noupirogsch.mskobr.ru

    1/4

  • Шкільна постановка

    Фотографія: pirogovka.info

    2/4

  • Спортзал

    Фотографія: noupirogsch.mskobr.ru

    3/4

  • бібліотека

    Фотографія: noupirogsch.mskobr.ru

    4/4

випускники

Надходять в провідні російські вузи (МГУ, ВШЕ, РДГУ та інші).

Крім навчання

Практики поїздок на канікули немає, але в молодшій школі у вихідні їздять на екскурсії, а в старшій - в інші міста. У класів бувають свої свята і походи в кіно. На групі продовженого дня гуляють в «Музеон» (там же взимку на лижах проходить фізкультура). З додаткових занять за окремі гроші є звичайний і для державних шкіл набір: шахи, бальні танці, футбол, хор тощо.

їжа

В школу привозять готові обіди та сніданки, є буфет.

Особливості

Є клас для дітей з обмеженими можливостями.

вартість

Близько 40000 р. в місяць плюс застава. Якщо в сім'ї кілька дітей, які ходять в школу, вони вчаться зі знижкою. Додатково гроші збирають всередині класів на необхідні речі - від кулера з водою до стаканчиків, а також на обіди (за бажанням), зошити (в молодшій школі) і екскурсії.

  • Адреса 1-й Бабьегородская пров., 5/7
  • сайт www.pirogovka.info
  • Години роботи 9.15-18.00
  • Телефон (499) 238 40 12

«Веселка» і «Золотий перетин»

Історія

Формально дві різні школи, що знаходяться в партнерських відносинах: з початкової школи під назвою «Веселка» діти переходять в «Золотое сечение». «Золотий перетин» з'явилося ще в 1992 році, дитячий сад і школа «Веселка» - 16 років по тому.

Навчання

При переході з початкової в середню школу психологи і вчителі проводять серію співбесід і ділять паралель (так тут називаються класи) на 4-6 груп від 2 до 8 чоловік кожна. Склад груп також змінюється на різних уроках - в залежності від швидкості, з якою діти засвоюють матеріал, темпу їх роботи і психологічних особливостей. У старших класах у кожного учня індивідуальна освітня програма: крім основного обов'язкового набору предметів, він може вибрати додаткові спецкурси (наприклад, філософію, економіку або поглиблений курс математики) або підготовку до міжнародних іспитів. У школи є державна ліцензія і акредитація. Як і в державних школах, старшокласники здають ЄДІ.

мови

Англійська вчать з 1-го класу, французька, іспанська, італійська або німецька - з 5-го. Починаючи з 4-5-го класів можна здавати Кембриджські іспити, а старшокласників готують до TOEFL або IELTS. Крім того, можна здати міжнародні іспити з європейських мов.

вчителі

В основному середнього віку, хоча іноземні мови викладають молоді люди. У старших класах літературу веде Дмитро Биков. Класних керівників немає, є куратори-психологи, які знаходяться в постійному зв'язку з батьками та вникають в усі конфлікти між дітьми (іноді навіть занадто скрупульозно).

  • З початкової школи «Веселка» діти згодом переходять в «Золотое сечение»

    Фотографія: www.facebook.com/school.goldensection

    1/7

  • Фізкультура

    Фотографія: www.facebook.com/school.goldensection

    2/7

  • Сімейне свято

    Фотографія: www.facebook.com/school.goldensection

    3/7

  • Діти готують спагетті до дня Італії

    Фотографія: www.facebook.com/school.goldensection

    4/7

  • Школа надає найрізноманітніші можливості для творчої самореалізації дітей

    Фотографія: www.facebook.com/school.goldensection

    5/7

  • Фотографія: www.facebook.com/school.goldensection

    6/7

  • Фотографія: www.facebook.com/school.goldensection

    7/7

випускники

30% надходить в європейські (перш за все британські) і американські вузи, 70% - в російські (МГУ, МГИМО, ВШЕ, РАНХ, РДГУ та інші).

активності

Під час канікул їздять до країн мов (як правило, США і Великобританію). У червні - в шкільний табір, який зазвичай проводиться в країні другого вивчається. Приблизно два рази на тиждень бувають екскурсії в музеї Москви і в Підмосков'ї. Їжа Буфет більше схожий на кафе, ніж на їдальню. Готують в основному здорову їжу, гидуючи майонезом. У початковій школі, крім сніданку і обіду, є полуденок і вечерю. У середній - сніданок, обід і полуденок.

форма

Ввели в цьому році, але сорочки, поло і джемпери виглядають як звичайна повсякденна одяг. Про те, що це форма, можна здогадатися лише по нашивкам з емблемою. Особливості Після 9-го класу діти зобов'язані проходити тижневу практику, після 10-го класу - 21-денну. Місце залежить від того, куди учень збирається вступати і ким бути. У школі діють програми із залученням відомих людей, головні з яких «Літературні читання з Павлом Любімцева» і «100 питань професіоналу» (Зокрема, питання вже встигли задати Андрія Макаревича, Микиті Михалкову і нині покійному академіку Сергію Капице).

вартість

45000-55000 р. Деякі діти вчаться безкоштовно (якщо під час навчання у батьків змінюються обставини і не виявляється грошей, дитини завжди залишають). За харчування і поїздки на канікулах платять додатково.

  • Адреса Фрунзенська наб., 50 (1-2 класи), Комсомольський пр-т, 45 (3-4 класи), Бурденко, 21А (5-11 класи)
  • сайт theschool.ru
  • Години роботи 8.00-19.30 (перший урок починається о 9.25, але можна привезти дитину раніше)
  • Телефон (499) 248 31 94

школа співпраці

Історія

У 1990 році майбутню Школу співпраці заснувала вчителька 91-ї школи , Що на Кухарський вулиці, Євгенія Єрьоміна. Назва була неофіційним і означало «співпраця дітей, батьків і педагогів». Форму і піонерів там тут же скасували, ввели екскурсійний день, іноземні мови на вибір і симпатичні традиції, що перекочували сюди з 91-ї. Пізніше школа стала платною. Після того, як в кінці 1990-х главу компанії-акціонера вбили і школа перейшла до його спадкоємців, вартість навчання почала стрімко зростати. Зараз це одна з найдорожчих і престижних шкіл в місті ( займала перші місця в різних рейтингах кращих приватних шкіл Москви).

Навчання

Протягом останніх п'яти років при школі працює Центр раннього розвитку для 5-6-річних і дитячий сад (від 4 до 6 років), і вже там починається англійська. Втім, щоб вступити, вчитися там не обов'язково. Вже з 5-го по 7-й клас можна вибирати додаткові курси в залежності від інтересів дитини - будь то економіка, креслення, менеджмент або основи театральної культури. У 8-9-х класах починається передпрофільне підготовка (гуманітарна або математична). У 10-11-х вводяться вже більш вузькі профілі: економіка, психологія, лінгвістика, культурологія та ін. У кожного старшокласника індивідуальний план, відповідно до якого його готують до ЄДІ. Спецкурси читають викладачі Вищої школи економіки (партнер школи). Крім того, школа співпрацює з МГУ, РДГУ, Бауманки і іншими вузами. У класах від 12 до 16 осіб. Фізкультура відбувається на її фітнес-центрі неподалік від школи, де є басейн з морською водою, кардіотренажери, всі види аеробіки, йога, східні єдиноборства і тренажерний зал.

мови

Діти з 1-го класу вивчають англійську і здають Кембриджські іспити, з 5-го - французький або німецький. У 8-му, якщо є бажання, з'являється третя мова.

вчителі

Майже всі з мінімум 10-річним стажем, власники всіляких медалей, нагород і звань.

  • Школа співпраці - одна з найдорожчих в Москві

    Фотографія: www.cooperation.ru

    1/7

  • Спортзал

    Фотографія: www.cooperation.ru

    2/7

  • У порівнянні з багатьма приватними школами керівництво Школи співробітництва грунтовно підійшов до дизайну інтер'єрів

    Фотографія: www.cooperation.ru

    3/7

  • клас

    Фотографія: www.cooperation.ru

    4/7

  • Кабінет для занять англійською

    Фотографія: www.cooperation.ru

    5/7

  • Шкільна їдальня. Страви для учнів вибирає шеф-кухар

    Фотографія: www.cooperation.ru

    6/7

  • вид зовні

    Фотографія: www.speech.su

    7/7

випускники

В основному МГУ, МГИМО, МДЮА, ВШЕ. Невелика кількість дітей надходить в європейські та американські університети.

Крім навчання

У школі є безліч гуртків. Правда, батьки скаржаться, що навантаження на уроках така, що на гуртки часу не залишається. Кожні канікули школа організовує виїзні табори найближчим Підмосков'ї, кожна поїздка присвячена певній тематиці. Чотири рази на рік школа влаштовує екскурсійні дні в музеях Москви. Старші діти їздять на екскурсії в Підмосков'ї, іноді на кілька днів. Крім того, в середній і старшій школі бувають стажування в Англії.

їжа

Чотириразове харчування і 20-денне меню, що складається з декількох страв на вибір. Шеф-кухар готує вранці гарячі каші з фруктами. Всі страви - на екологічно чистій воді з використанням продуктів від кращих постачальників. Поять свежевижатими соками і кисневими коктейлями.

форма

Хлопчики носять сірі штани, дівчатка можуть ходити як в спідницях і сукнях, так і в брюках. Так зробили, щоб не були надто помітні відмінності між дітьми з багатих і просто забезпечених сімей.

Особливості

Багато шкільні традиції прийшли з 91-ї школи: наприклад, свято арбузнік. Інші виникли самі по собі - начебто загального шкільного капусника, присвяченого випускникам, на останній дзвінок. Внутришкольная інтелектуальна гра «ЗУБР» стала всеросійської. Детальніше про традиції школа - тут .

вартість

76000 р. в місяць плюс внесок при вступі на ту ж суму (батьки скидаються на класні свята).

  • Адреса Солженіцина, 9А
  • сайт www.cooperation.ru
  • Години роботи 9.00-19.00
  • Телефон (495) 911 99 91

Пилипівський школа

Історія

Затишна школа з двома будівлями центрі Москви, яка названа на честь настоятеля і будівельника Соловецького монастиря митрополита Філіпа (засновники школи беруть участь у відновленні монастиря). При цьому ФШ - заклад світське. На сайті підкреслюється, що віросповідання - особиста справа учнів і вчителів.

Навчання

Класи невеликі - близько 12 осіб (є зовсім маленькі експериментальні класи по 7-8 чоловік, де з 2-го класу починається латинь). З 2-го класу починається історія, а з 4-го - міфологія. У 8 і 10 класі діти пишуть курсові, на прикладі яких їм пояснюють, що таке науково-дослідницька робота. Нещодавно в школі ввели так звані міні-курси, які діляться на триместри і для різних класів різні: мовознавство, зарубіжна література, креслення і так далі. Суть в тому, щоб навчити різним корисним прийомам самостійної роботи - розподіляти час, запам'ятовувати матеріал і ін. Вчителі готові натаскувати до вступу - аби дитина була зацікавлений і хотів займатися.

мови

З 1-го класу вивчають англійську, з 5-го - латинь, з 7-го - французький, німецьку або іспанську. Факультативно можна вивчати китайську.

вчителі

Різного віку, але незмінно захоплені своєю роботою.

  • Хоча школа названа на честь митрополита Філіпа, керівництво всіляко підкреслює її відкритість представникам всіх конфесій

    Фотографія: Марина Кім

    1/6

  • Діти за роботою в студії мультиплікації

    Фотографія: Марина Кім

    2/6

  • Фотографія: Марина Кім

    3/6

  • Фотографія: Марина Кім

    4/6

  • Фотографія: Марина Кім

    5/6

  • Фотографія: Марина Кім

    6/6

випускники

Потрапляють в МГУ, ВШЕ, Бауманку и інші Вузі.

кроме навчання

У школи є власний автобус, Який возити дітей на екскурсії (раз в один-два тіжні). На канікулах часто бувають поїздкі в інші міста з насіченою просвітніцькою програмою: від Новгорода и Костроми до Англії. Є много Додатковий безкоштовна зайняти, среди якіх батьки особливо хвалять біомоделірованіе, шахи, рукопашний бой и мультіплікаційну студію.

їжа

Годують Тричі. Враховується меню для дітей, Які дотрімуються Дієти. Їжа прівізна, что є окремим предметом батьківськіх переживань.

Особливості

У школі заборонено играть в ігри на смартфонах и планшетника.

ВАРТІСТЬ

35000-40000 р. у місяць. Вступна внесок - около 100000 р. Прийнято здаваті около 10000 р. раз на рік на підручники и екскурсії в музеї.

  • Адреси Усачова, 52 (початкова школа), М. Пироговського, 13, стр. 1 (старша школа)
  • сайт www.fschool.ru
  • Години роботи 9.20-19.00
  • Телефон (499) 245 56 20 (початкова школа), (495) 708 34 90 (старша школа)

Класична гімназія при Греко-латинський кабінеті Ю.А.Шичалина

Історія

Засновано 20 років тому нінішнім директором оленів Шічаліной и засновником видавництва Греко-латинський кабінету Юрієм Шічалінім. Гімназія Довго переїжджала з місця на місце и зараз влаштувалася на двох останніх поверх шкільної Будівлі Неподалік від «Проспекту Миру». Здається, з 1993 року скромна и домашня обстановка школи почти НЕ змінілася.

навчання

Шічалінская гімназія - православна. Вона підкоряється Відділу релігійної освіти и катехізації РПЦ. З 1-го класу вівчається Закон Божий. На четвертому поверсі вместо одного з кабінетів - храм. Зсередини часто доносяться звуки Музичний ІНСТРУМЕНТІВ: місця мало, тому додаткові заняття Музик проходять тут. У будні бувають молебні, у вихідні - служби, на Які приходять сім'ї учнів и вчителів (за Бажаном). До 4-го класу з'являється додаткова математика, введення в історію мистецтв і історію стародавнього світу. До 5-му стає зрозуміло, хто може вчитися далі, а кому залишатися сенсу немає. У підсумку від 20 осіб, яких набирають в 1-й клас, до 11-му залишається 7. Пов'язано це як з лінню деяких учнів, так і з тим, що не кожному даються стародавні мови, які тут вчать в обов'язковому порядку. З 2005 року гімназія бере участь у загальноєвропейській освітній програмі (PEEP, Pan-European Educational Programme): восени три країни-учасниці організовують конференції по одному з трьох великих освітніх блоків: наука, історія і культура.

мови

З 4-го класу починається введення в латинь, а також англійську або французьку. З 5-го - серйозна латинь і грецький. З 6-го - другий сучасну мову (французьку або німецьку).

вчителі

Багато молодих вчителів, серед яких випускники гімназії. Є педагоги, які працюють тут з самого заснування, кандидати та доктори наук.

  • До 5-го класу дівчатка носять шотландські спідниці, сарафани та білий верх. Хлопчики - білий верх і темно-сині штани

    Фотографія: mgl-ru.livejournal.com

    1/4

  • У старших класах у дівчаток темні спідниці і білий верх, у хлопчиків те ж саме

    Фотографія: mgl-ru.livejournal.com

    2/4

  • Фотографія: mgl-ru.livejournal.com

    3/4

  • Стародавніх мов в школі приділяється особлива увага. Учням починають всерйоз викладати латинь і грецький з 5-го класу

    Фотографія: mgl-ru.livejournal.com

    4/4

випускники

Перш за все, надходять на самі різні факультети МГУ. Серед інших вузів: РДГУ, Медичний, Станкін і так далі.

Крім навчання

Серед додаткових занять є досить сильний шаховий клуб, хор, малювання, фортепіано і флейта (останні два - індивідуальні та за окрему плату). У гімназії є свій театр, в якому беруть участь не тільки учні, а й випускники. Вистави (не тільки на російській, а й на інших мовах) ставить і сама директор, і багато вчителів. Часто бувають екскурсії. На канікули їздять за кордон - в Італію і Грецію. У вихідні та навчальний час - в Петербург, Великий Новгород, Псков та інші російські міста.

їжа

Частково використовується готова їжа, частково готують на місці кухаря. Продукти в основному натуральні.

форма

У прогімназії до 5-го класу дівчатка носять шотландські спідниці, сарафани та білий верх. Хлопчики - білий верх, темно-сині штани. У старших класах у дівчаток темні спідниці і білий верх, та ж колірна гамма - у хлопчиків. Втім, багато дітей форму не носять.

Особливості

У тій же будівлі, що і гімназія, знаходиться однойменне видавництво і книжкова крамниця. Асортимент в основному складається з оригінальних і перекладних книг на латині і давньогрецькому, книг на християнську тематику та підручників.

ВАРТІСТЬ

20000 р. в місяць, в тому числі за літо. Якщо дітей двоє - 17500 р., Якщо троє і більше - 15000 р. Вступний внесок дорівнює місячній оплаті. За екскурсії, групу подовженого дня та харчування платять додатково.

  • Адреса Орлово-Давидовський пров., 5
  • сайт www.mgl.ru
  • Години роботи 9.00-18.00 для молодшої школи, 9.00-15.45 для середньої і старшої
  • Телефон (495) 680 92 41

Інші примітні приватні школи

01

Павловська гімназія

Одна з наймолодших шкіл, що відкрилася в 2009 році. Відповідно, тут тільки два випуски. Перший рік варто 1650000 р., У старших класах ціна падає до 710000 р. План школи більше нагадує невелике місто: сім корпусів розділені деревами і парковками. На території є свій храм і футбольне поле.

02

Ломоносовська школа

Ціла мережа шкіл з двома будівлями на заході Москви і заміським філією. Будівля старшої школи зсередини швидше нагадує бізнес-центр. Краща приватна школа за підсумками рейтингу Департаменту освіти Москви.

03

«Спадкоємець»

Місія школи - «створення інноваційної розвиваючої освітнього середовища формування креативного класу молоді, готового стати лідерами інноваційної економіки». Усередині школи працює система тематичних шкіл з різними курсами - від навчання бізнесу до спортклубу.

04

«Перспектива»

Ще одна симпатична школа, що виникла на початку 1990-х. Багато канікулярних поїздок і рольових ігор, які тут особливо люблять. Починається із середньою школою: щоб вступити, потрібно написати роботу з математики, твір і пройти співбесіду з історії або фізики.