Айдин Отчурчап другий рік поспіль виграє престижний турнір по боротьбі хуреш, присвячений 9 травня

Змагання з боротьби хуреш традиційно стають одним з головних подій, присвячених 9 травня . В цьому році цей Змагання з боротьби хуреш традиційно   стають одним з головних подій, присвячених 9 травня престижний турнір зібрав 148 кращих борців. фінал став повторенням минулорічного турніру, присвяченого Дню перемоги . У фінальній сутичці зійшлися начин (Сокіл) Айдин Отчурчап і Чаан моге (Слон) Ерес Кара-сал. В результаті наполегливої боротьби переможцем став технічний Айдин Отчурчап, депутат Хурал представників р Кизила.

Багатогодинний турнір, який традиційно збирає повний стадіон «хуреш» (це близько 7-8 тисяч осіб, багато хто приходить з 8 Багатогодинний турнір, який традиційно збирає повний стадіон «хуреш» (це близько 7-8 тисяч осіб, багато хто приходить з 8     ранку, щоб зайняти кращі місця), прокоментував Глава Туви Шлюбні Кара-оол ранку, щоб зайняти кращі місця), прокоментував Глава Туви Шлюбні Кара-оол.

«" Хүреш "- це і назва традиційної боротьби тюркських народів, у багатьох воно звучить схоже, і в той же час наказовий спосіб дієслова - йди борись. 9 травня у нас після параду традиційно проводиться турнір, де зустрічаються найсильніші борці зі « Хүреш - це і назва традиційної боротьби тюркських народів, у багатьох воно звучить схоже, і в той же час наказовий спосіб дієслова - йди борись усієї республіки. З 148 спортсменів у фінал вийшов і минулорічний чемпіон Айдиң Отчурчап, якого особливо шанує мій батько. Він вболівав за нього і був дуже радий, що молодий борець знову став чемпіоном на святковому турнірі, він син відомого чабана Тувинської АРСР, якого батько знав особисто, тому що чабанські стоянки їх батьків розташовувалися по сусідству.
Айдиң Отчурчап має титул "Начин мөге", що означає "борець Сокіл", поборов "Чаан мөге", борця зі статусом "Слон" Ерес Кара-Сала, трехккратного чемпіона національного свята Наадима республіки. Дивно красиве видовище, що приковує увагу людей на 5-6 годин. Глядачі, звичайно, поважають іменитих спортсменів, але люблять і несподівані фінали, це робить гру захоплюючої »

У минулому році також 130-кілограмовий Айдин Отчурчап здолав у фіналі 122-кілограмового Ерес Кара-Сала.