Як стати академіком

ІСП висуває своїх членів в Міжнародну академію наук і мистецтв

Інтернаціональний Союз письменників увійшов до президії Міжнародної академії наук і мистецтв. Президентська Рада і Правління ІСП готує ряд висувань своїх кандидатів і членів на здобуття звання члена-кореспондента і дійсного члена Академії (академіка).

Президентська Рада і Правління ІСП готує ряд висувань своїх кандидатів і членів на здобуття звання члена-кореспондента і дійсного члена Академії (академіка)

  • Член-кореспондент Академії обирається за великий внесок в науку, мистецтво або вклад в розвиток Російської держави. Регалії: диплом члена-кореспондента, посвідчення члена-кореспондента, нагрудний знак члена-кореспондента. Обраному члену-кореспонденту присуджується медаль Петра I «За великі заслуги».
  • Дійсний член Академії (академік) обирається за видатний внесок в науку, мистецтво або видатний внесок в розвиток Російської держави. Регалії: диплом академіка, посвідчення академіка, нагрудний знак академіка, мантія академіка. Обраному академіку присуджується Орден Петра Iтретьей ступеня «За видатні заслуги».
  • Вчене званіе- професор Міжнародної Академії Наук і Іскусств- є визнанням вищого рівня професійної компетенції вчених, промисловців, науково-педагогічних кадрів, діячів культури і мистецтв Академії. Вчене звання присвоюється тільки Дійсним членам Академії (академікам). Регалії: атестат професора, посвідчення професора, нагрудний знак професора, мантія професора. Присуджується орден зі срібла на ланцюгу Петра Iвторой ступеня «За видатні заслуги».
  • Кавалер Ордена з золота на стрічці Петра Iтретьей ступеня «За видатні заслуги».

Повний кавалер (трьох ступенів) Ордена Петра I «За видатні заслуги» отримує від Академії довічну пенсію.

З питань висунення звертатися на адресу: [email protected] , Відповідальний секретар Ірина Кашина

ПОЛОЖЕННЯ

МІЖНАРОДНА АКАДЕМІЯ НАУК І МИСТЕЦТВ

1. Загальний стан речей

1.1 Міжнародна Академія наук і мистецтв (далі Академія) об'єднує вчених, представників мистецтв, промисловців, діяльність яких спрямована на збереження і поліпшення життя, забезпечення вільного творчості на благо людей, духовне відродження і розвиток Росії.

1.2 Академія організовується і функціонує на основі принципів: - добровільності, рівноправності членів, самоврядування, законності та гласності; - тісної співпраці та взаємодії з урядовими і державними структурами Росії; - регіонального принципу організації; - міжгалузевого принципу організації науки; - інтеграції наук і мистецтв; - відродження моральних принципів в організації і веденні російської науки; - пріоритетного розвитку наук про людину, культуру, освіту і наук про Землю і Всесвіт.

2. Цілі і завдання Академії

2.1. Головними цілями Академії є такі: - турбота про збереження життя на Землі; - духовне відродження Росії.

2.2. Ці цілі досягаються рішенням наступних завдань: а) об'єднати зусилля вчених, промисловців, представників влади, діячів культури і мистецтв - членів Академії для прогнозування стану життя на Землі, вироблення найбільш економних умов її існування; б) об'єднати зусилля своїх членів, спрямовані на прискорення розвитку науки, культури, техніки, більш ефективне вирішення екологічних, демографічних, економічних проблем; в) сприяти в організації роботи з підтримки молодих талантів з пріоритетним увагою до обдарованих дітей і талановитої молоді з провінційних районів Росії. Всіляко сприяти вихованню у молодих вчених високого громадянського обов'язку, безкорисливого служіння науці, відродженню справжньої інтелігентності; г) піклуватися про поширення серед населення наукових знань про навколишню дійсність, здоровий спосіб життя; д) засновувати і присуджувати премії Академії за видатний внесок у розвиток культури і освіти, науки і промисловості, за зусилля в збереженні життя та світу на Землі.

2.3. Для реалізації своїх цілей і завдань Академія здійснює наступну діяльність: - проводить конференції та з'їзди з різних напрямків науки і мистецтва, в тому числі міжнародні; - займається консультаційною діяльністю з різних напрямків науки і мистецтва; - здійснює просвітницьку та лекційну діяльність, проводить наукові семінари, конференції та з'їзди; - на договірній основі проводить наукові дослідження; - проводить виставки та реалізує художню продукцію; - здійснює концертну діяльність; - здійснює видавничу діяльність і реалізує друковану продукцію Академії, а також іншу продукцію інтелектуальної діяльності Академії; - створює фонди для підтримки наукових проектів, промисловості і проектів в області мистецтв; - створює фонди праць її членів, піклується про систематичне виданні каталогів наукових праць і рукописів, бере участь в організації їх рецензування і у вирішенні питань їх друкарського видання; - зберігає рукописи вчених, діячів літератури, культури і мистецтва за згодою членів Академії, а також архівні матеріали своїх установ; - здійснює кваліфікаційну та експертну діяльність; - відповідно до своїх цілей і завдань здійснює іншу наукову і просвітницьку діяльність, яка не заборонена чинним законодавством РФ.

3. Членство в Академії

3.1. Членами Академії можуть бути громадяни Російської Федерації, іноземні громадяни, особи без громадянства, а також юридичні особи - громадські об'єднання. Членство в Академії засноване на добровільний вступ в неї вчених, діячів культури і мистецтва, чиї праці збагачують народи новими знаннями, чиї заслуги в духовному розвитку народів і націй визнані суспільством.

3.2. Прийом в члени Академії здійснюється Президією Академії шляхом обрання на підставі заяви для фізичних осіб і протоколу зборів органу управління для юридичних осіб. Рішення приймається простою більшістю голосів членів Президії.

3.3. За особливі заслуги члени Академії можуть бути обрані почесними членами. Прийом в почесні члени здійснюється Президією. Рішення приймається простою більшістю голосів членів Президії з наступним затвердженням на з'їзді.

3.4. Члени Академії мають право: - член Академії має право обирати і бути обраним до всіх органів управління Академії (для юридичних осіб через повноважних представників); - член Академії має право користуватися символікою Академії; - член Академії має право користуватися соціальним захистом Академії; - члени Академії можуть складатися в ряді наукових напрямків. Перехід з одного в інше здійснюється за особистою заявою; - члени Академії мають право звертатися і вносити в будь-які її органи управління пропозиції і проекти, виносити питання на обговорення Президій або загальних зборів відділень, наукових центрів і філій і Президії Академії.

3.5. Члени Академії зобов'язані: - головний обов'язок членів Академії полягає в тому, щоб збагачувати науку новими досягненнями і відкриттями шляхом проведення та організації досліджень, використовувати ці досягнення для розробки нових технологій, вносити вклад в культуру і освіту народів РФ; - не рідше одного разу на три роки член Академії повинен інформувати Академію про своїх нових наукових результатах і досягненнях; - діяльність членів Академії не може бути спрямована проти людства, особистості, на руйнування місця існування, культурних і духовних цінностей; - члени Академії в своїй діяльності дотримуються принципів взаємної поваги та довіри, порядності і чесності по відношенню один до одного, принципового і чуйного уваги до внеску своїх колег в розвиток науки, техніки, культури, мистецтва; - сплачувати вступні та членські внески.
3.6. Припинення членства в Академії: - добровільний вихід з членів Академії здійснюється за заявами. Рішення з цього питання не потрібно. Виключення з членів Академії може бути здійснено за недотримання Статуту Академії на засіданні Президії Академії. Рішення приймається 2/3 членів президії

4. Міжнародні зв'язки

4.1. Академія в відповідності зі своїми цілями і завданнями здійснює налагодження міжнародних контактів із зарубіжними країнами.

4.2. Академія здійснює прийом в свої члени іноземних громадян для спільного здійснення діяльності в сфері науки, культури і мистецтва.

4.3. Академія здійснює свою діяльність на основі співпраці з закордонними організаціями, що працюють в сфері науки, мистецтва і культури.

4.4. Академія займається організацією своєї діяльності на території зарубіжних країн, при необхідності створюючи за кордоном свої відділення у відповідності до законодавства РФ.

Прес-служба ІСП