Як вузи з роботою допомагають: НАУ співпрацює з авіакомпаніями

Національний авіаційний університет

Сьогодні ми розповімо про те, як топові вузи країни допомагають своїм учням працевлаштуватися. Наприклад, які у них є спільні програми з компаніями-роботодавцями, завдяки яким студенти можуть або пройти практику або стажування, або отримати якісь практичні знання по своїй професії.

У Національному авіаційному університеті - багато програм стажувань від різних авіакомпаній. Так, охоче беруть до себе стажистів такі роботодавці-партнери вузу: аеропорти "Бориспіль" і "Жуляни", авіакомпанії МАУ і " Донбасаеро ", Хендлінгової компанія" Swissport "(займається наземним обслуговуванням авіарейсів), держпідприємство" Украерорух ", а також завод цивільної авіації №410 і конструкторське бюро" Антонов ". При цьому відбір на стажування часто проходить в самому університеті. Для цього там раз на місяць проводяться спеціальні заходи - "Час авіаційної кар'єри", які проводить Навчально-виробничий центр працевлаштування та туризму НАУ. Туди приїжджає роботодавець, а всі зацікавлені студенти приходять вже з готовими резюме.

Читайте також: В "Шевченко" - профільні школи для студентів

СЕРТИФІКОВАНІ КУРСИ. Крім того, вищезгаданий центр разом з одним із центрів підготовки персоналу з продажу авіаперевезень організовує ще й профільні курси на такі авіаційні теми: "Міжнародні пасажирські тарифи і перевізна документація "," Бронювання і продаж авіаперевезень з використанням глобально-дистрибутивних систем "і" Організація міжнародних вантажних перевезень на повітряному транспорті ". Проводяться вони кілька разів на рік, а тривають - близько 15 днів. Але варто зазначити, що навчання на курсах платна. залежно від теми доведеться заплатити 1700-3510 грн. Але, незважаючи на це, великий плюс в тому, що випускники цих курсів отримують сертифікат міжнародного зразка, а також їх згодні брати до себе на стажування і на роботу такі партнери вузу, ка до, наприклад, "КИЙ АВІА", "KIEV.AERO" і деякі турагентства.

Читайте також: В КПІ - стипендії від компаній

[Education1]

Нагадаємо, же п'ятий рік поспіль відповісти на питання "Куди вступати?" українських абітурієнтів допомагає рейтинг вузів "Компас". Компанія СКМ в цьому році готує його п'ятий випуск, до якого увійдуть 234 ВНЗ. Він буде опублікований в "Сегодня" 15 травня. Методика оцінювання не змінилася. Як і раніше вузи підбирали так, щоб в них велася підготовка за напрямками: "Бізнес-економіка", "Право", "Інженерно-технічні спеціальності", "IT", " архітектура і будівництво ". І як і раніше випускники та експерти визначали, які ВНЗ дають саме затребуване роботодавцями освіту.

Читайте також: У КНЕУ - стажування в міжнародних компаніях

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram